چطوری بهترین مرکز لیزر تهران رو پیدا کنیم؟

مطلبی که پیش روی شماست، به سوالات تان پاسخ های ارزشمندی ارائه داده است که برای یافتن بهترین مرکز لیزر تهران به آن نیاز دارید. از این مطلب به عنوان یک راهنما استفاده کنید.

مطلبی که پیش روی شماست، به سوالات تان پاسخ های ارزشمندی ارائه داده است که برای یافتن بهترین مرکز لیزر تهران به آن نیاز دارید. از این مطلب به عنوان یک راهنما استفاده کنید.

آیا می دانید بهترین مرکز لیزر تهران کجاست؟

همزمان با اتمام فصل تابستان و نزدیک شدن به پاییز، زمان مناسبی برای انجام لیزر موهای زائد فراهم می شود. اما باید از کجا شروع کرد؟ با وجود این همه کلینیک ها و مراکز ارائه دهنده خدمات لیزر موهای زائد متعدد، چگونه می توان بهترین مرکز لیزر تهران را انتخاب کرد؟ و کدام یک مناسب تر است؟ چه باید درباره لیزر موهای زائد دانست؟ و چه باید بپرسید؟

مطلبی که پیش روی شماست، به سوالات تان پاسخ های ارزشمندی ارائه داده است که برای یافتن بهترین مرکز لیزر تهران به آن نیاز دارید. از این مطلب به عنوان یک راهنما استفاده کنید. امیدوارم این مطلب کمک تان کند تا از بروز برخی مشکلات حین یافتن  بهترین مرکز لیزر تهران اجتناب کند.

جشنواره تخفیف زیبایی و لیزر،دستگاه مدیواستار (اسکلپیون)

22612171_021  22612108_021

09027610748

جشنواره تخفیف زیبایی و لیزر،دستگاه کندلا جنتل مکس پرو

22212952_021 22234012_021

6634846_0910

فهرست بهترین مراکز لیزر موهای زائد در ایران 

 

چطور بهترین مرکز لیزر تهران را پیدا کنیم؟

laser hair removal salon 300x225 - چطوری بهترین مرکز لیزر تهران رو پیدا کنیم؟
بهترین مرکز لیزر تهران

انتخاب مرکز لیزر، کاری است که باید با دقت زیادی صورت پذیرد. وقت گذاشتن برای پیدا کردن بهترین مرکز لیزر تهران بسیار اهمیت دارد. لازم به ذکر است که نه همه مراکز لیزر یکسان هستند، و نه همه دستگاه های لیزر، و تنوع زیادی در تجربه و مهارت تکنسین ها وجود دارد.

 • جستجوی خود را به 3 مرکز لیزر معتبر محدود کنید. مراکز را بر اساس بازخورد مشتریان انتخاب کنید. همه نظرات را بررسی کنید و ببینید که مشتریان درباره مرکز لیزر چه می گویند.
 • اگر کسی را می شناسید که در این مرکز، لیزر موهای زائد انجام داده است، از وی درباره تجربه و نتایج لیزر بپرسید. خوب یا بد، این اطلاعات ارزشمند است.
 • قبل از انجام هرگونه درمان، برای یک جلسه مشاوره لیزر با هر 3 مرکز لیزر برنامه ریزی کنید.
 • با هر 3 کلینیک تماس بگیرید و بررسی کنید که اطلاعات کارکنان مرکز تا چه حد مفید و آگاهانه است.
 • برخی از سوالات مهم را تلفنی بپرسید؛ سوالاتی از قبیل: از چه نوع لیزری استفاده می کند؟ چه کسی درمان لیزر را انجام خواهد داد؟ در فهرست بعدی، سوالات ارزشمندی وجود دارد که می توانید از مرکز لیزر بپرسید.
 • تصمیم خود را بر اساس هزینه درمان یا محل کلینیک (مثلا نزدیک به محل کار) بنا نکنید.

 

فهرستی از سوالات تان آماده کنید

502530 367 - چطوری بهترین مرکز لیزر تهران رو پیدا کنیم؟
لیزر موهای زائد

در زیر مواردی ذکر شده است که باید در طول مشاوره لیزر بپرسید. اگر احساس می کنید تکنسین پاسخ های قطعی نمی دهد یا نمی تواند به برخی از سوالات شما پاسخ دهد، این نشانه را منفی در نظر بگیرید. بر عکس، اگر تمام سوالات تان با اطمینان پاسخ و توضیحات کاملی ارائه داده شده، این نشانه بسیار خوبی است.

در ادامه ما به سوالات متداولی که در ذهن اکثر شماست، پاسخی دقیق داده ایم. اگر مرکز لیزری به این گونه سوالات پاسخ ندهد، این یک پرچم قرمز است. ممکن است آن ها بی تجربه، دارای عدم شایستگی و صلاحیت یا هر دو مورد باشند.

 

 1. چه نوع لیزر استفاده می شود؟ (دایود، الکساندرایت، اندیاگ، آی پی ال (لیزر نیست))

نوع لیزر مورد استفاده در تصمیم گیری شما بسیار اهمیت دارد. اگر پوست تان روشن و موهای تان تیره باشد، دایود یا الکساندرایت می تواند انتخاب خوبی برای شما باشد. اگر رنگ پوست تان تیره است، اندیاگ، انتخابی عالی است. آی پی ال (IPL) لیزر نیست و نظر کارشناسانه ما این است که نتایج کار با لیزر بهتر خواهد بود.

 

 1. تکنسین بهترین مرکز لیزر تهران باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟

متاسفانه هیچ استانداردی برای تکنسین لیزر وجود ندارد. این کار به هیچ آموزشی نیاز ندارد و متاسفانه بسیاری از تکنسین ها بدون داشتن تجربه کافی در زمینه لیزر موهای زائد فعالیت می کنند. در خصوص سطه تجربه، سال های فعالیت و مدارک تکنسین پرس و جو کنید و اطمینان حاصل کنید که یک تکنسین تمام درمان های شما را انجام خواهد داد یا چندین نفر.

موهای زائد.jpg2 - چطوری بهترین مرکز لیزر تهران رو پیدا کنیم؟
لیزر موهای زائد مردان
 1. مرکز لیزر چند سال در زمینه لیزر موهای زائد فعالیت داشته است؟

قطعا شما به دنبال بهترین مرکز لیزر تهران با اعتبار طولانی مدت هستید. مکانی که برای مدت زمانی طولانی در این زمینه فعالیت داشته و کارکنانی واجد شرایط و آگاه دارد تا به مشتریان خود کمک کنند که به نتایج مورد نظر خود دست پیدا کنند.

 

 1. مرکز چه تعداد مشتری را درمان کرده است؟

آیا پوست و موی تان برای لیزر موهای زائد مناسب است؟ مو برای لیزر شدن به رنگ نیاز دارد، و موهای تیره تر بهتر جواب می دهند. موهای خاکستری، بلوند و قرمز با قابل درمان لیزر موهای زائد نیستند. هر چقدر پوست روشن تر باشد بهتر است. با این حال، لیزر موهای زائد بر روی پوست با هر رنگی می تواند توسط دستگاه لیزر مناسب و تکنسین بسیار با تجربه انجام شود. اطمینان حاصل کنید که تکنسین به نقطه مد نظر شما برای لیزر موهای زائد توجه می کند.

 1. چه نتایجی می توان از لیزر موهای زائد انتظار داشت؟

در خصوص این که لازم است در چه تعداد جلسات لیزر شرکت کنید، سوال کنید. به طور میانگین جهت لیزر موهای زائد با دستگاه دایود به 4 تا 6 جلسه نیاز دارید تا حداقل به کاهش 80 درصدی موهای زائد دست یابید. این در خصوص فردی صدق می کند که دارای پوست روشن و موهای تیره است.

laser hair removal2 - چطوری بهترین مرکز لیزر تهران رو پیدا کنیم؟
لیزر موهای زائد چگونه کار می کند؟
 1. هزینه لیزر موهای زائد چقدر است؟

هزینه درمان لیزر موهای زائد بسیار مهم است، اما نباید عامل تعیین کننده ای در تصمیم گیری تان باشد.

 

 1. آیا درمان لیزر دردناک است؟

میزان ناراحتی درمان لیزر مانند کشیدن یک کش پول پلاستیکی روی پوست است. این حالت خوشایند نیست، اما به نظر ناراحت کننده تر از درد نیست. هر چه موهای زائد تان تیره تر و خشن تر باشند، این ناراحتی را بیشتر احساس می کنید.

 

 1. عوارض لیزر چیست؟

پوست کمی قرمزی می شود، مشابه حالتی که حین آفتاب سوختگی ایجاد می شود. در اطراف فولیکول مو نیز ممکن است کمی تورم ایجاد شود.

 

 1. آیا موردی وجود دارد که باید مراقب آن بود یا از آن اجتناب کرد؟

بله، از قرار گیری در معرض گرمای بیش از حد، حداقل 24 تا 48 ساعت قبل از درمان لیزر اجتناب کنید. در طول درمان لیزر خود، از قرار دادن محل درمان در معرض نور خورشید نیز اجتناب کنید.

laser hair removal painless - چطوری بهترین مرکز لیزر تهران رو پیدا کنیم؟
لیزر موهای زائد بدون درد
 1. چه کاری می توان برای از بین بردن موهای زائد در بین جلسات درمان انجام داد؟

شما فقط میتوانید از ژیلت استفاده کنید و ناحیه درمان را شیو کنید. وکس، استفاده از موچین و بند انداختن ممنوع است. موی موجود در فولیکول مو مورد هدف همه دستگاه های لیزر موهای زائد است. وکس، استفاده از موچین و بند انداختن همگی مو را از فولیکول خارج می کنند و بنابراین هدف را از بین می برد.

 

 1. آیا قبل از درمان باید موهای زائد را شیو کرد؟

بله صرف نظر از محل درمان، موهای قابل مشاهده باید تا حد ممکن تراشیده شوند. در غیر این صورت، در بالای پوست به عنوان یک هدف برای انرژی لیزر، گرما را به سطح پوست منتقل می کنند. اگر موهای تان قبل از درمان لیزر موهای زائد شیو نشود، خطر ایجاد سوختگی افزایش می یابد.

laser hair removal - چطوری بهترین مرکز لیزر تهران رو پیدا کنیم؟
لیزر موهای زائد پا
 1. آیا دستگاه های لیزر موجود متعلق به خود کلینیک است یا اجاره ای است؟

این یک سوال کلیدی است، چرا که همه کلینیک ها، دستگاه لیزر ندارند. هنگامی که دستگاه ها متعلق به خود کلینیک ماشین باشد، تنها کارکنان مرکز اجازه استفاده از لیزر را دارند. اما هنگامی که لیزر اجاره ای باشد، در روزهای خاصی (به عنوان مثال چهارشنبه ها) به کلینیک تحویل داده می شود و اگر روزی که لیزر در دسترس کلینیک نباشد، شما یک جلسه را از دست خواهید داد. همچنین، در صورت اجاره ای بودن لیزر، ممکن است توسط بسیاری از مراکز و تکنسین ها مورد سوء استفاده قرار بگیرد. تصور کنید دستگاه لیزری مدام از مرکزی به مرکز دیگر منتقل شود و همیشه در دسترس نباشد. قطعا این، همان چیزی نیست که شما انتظار دارید.

 

 1. آیا لیزر به طور مرتب سرویس می شود؟

در صورتی که پاسخ بهترین مرکز لیزر تهران به این سوال، مثبت است، می توانید برچسب را در پشت دستگاه لیزر که نشان دهنده آخرین تاریخ سرویس آن است را مشاهده کنید. این یک عامل بسیار مهم است. بسیاری از کلینیک ها به دلیل هزینه بالا، دستگاه لیزر را به صورت منظم سرویس نمی کنند. در صورتی که لیزر به طور مرتب توسط یک تکنسین سرویس دهنده واجد شرایط بررسی نشود، کارایی و اثربخشی آن کاهش می یابد. تکنسین می تواند لیزر را بر روی تنظیمات مناسب تنظیم کند. در صورت بالا یا پایین بودن تنظیمات لیزر ممکن است دچار سوختگی شوید یا نتایج خوبی حاصل نشود.

 

 1. آیا لیزر موهای زائد، یک روش دائمی است؟

لیزر موهای زائد یک روش “دائمی در کاهش” مو است نه “از بین رفتن دائمی”. اطمینان حاصل کنید که تکنسین قادر است این را برای شما توضیح دهد. اگر تکنسین به شما بگوید لیزر برای همیشه موهای زائدتان را از بین می برد، یا حقیقت را نمی گوید و یا تفاوت این دو را درک نمی کند. کاهش دائمی موهای زائد، اتفاقی است که در نتیجه لیزر موهای زائد حاصل خواهید شد. موهای زائد ناحیه درمان پس از مدتی کم خواهند شد اما این انتظار را باید پس از اتمام جلسات داشته باشید. این امر کاملا طبیعی است.

 

نتیجه گیری برای یافتن بهترین مرکز لیزر تهران

jordan 300x169 - چطوری بهترین مرکز لیزر تهران رو پیدا کنیم؟
مرکز لیزر موهای زائد جردن

برای پیدا کردن بهترین مرکز لیزر تهران وقت بگذارید. مزیت این کار را در پایان خواهید دید. مراکز لیزر متعددی وجود دارند که در حال حاضر خدمات لیزر موهای زائد را ارائه می هند و می توانید آن ها را انتخاب کنید. اگر در طول مشاوره احساس بدی دارید، آن را نادیده نگیرید. همچنین، اگر به مرکز لیزری رفتید و احساس خوبی داشتید، به حس تان اعتماد کنید. مرکز لیزر تان را عاقلانه انتخاب کنید و خواهید دید که چرا بسیاری از افراد به درمان لیزر موهای زائد قسم می خورند. چرا که لیزر موهای زائد، روش بسیار موثری است.

امیدوارم پاسخ سوالات متداول خود را در خصوص چگونگی انتخاب بهترین مرکز لیزر تهران پیدا کرده باشید. چنانچه هر گونه سوالی در مورد درمان لیزر موهای زائد و یا سایر درمان های پوست دارید، از شما دعوت می کنیم آن را در بخش نظرات مطرح سازیذ یا همین امروز با ما تماس بگیرید. خوشحالیم که می توانیم به سوالات شما پاسخی صحیح دهیم. لطفا حتما جهت شرکت در یک جلسه مشاوره پوست نیز برنامه ریزی کنید.

شاد و سلامت باشید.

5 1 رای
به نظر شما چند ستاره ؟

بیشترین تخفیف های زیبایی و لیزر در بهترین مراکز تهران و شهرستان ها
اینجا کلیک کنید

Source منبع
Subscribe
Notify of
guest
4 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments
مهناز
مهناز
1 year ago

سلام مرسی از مطلب خوبتان. جا دارد در این مقاله اسم لیزر اسکلپیون رو هم ببرین که در مقالات جدیدتون گذاشتین.
من از کاربران سایت هستم.

دپارتمان ارجاع تخصصی و پاسخ به سوالات
Admin
پاسخ به  مهناز

سلام دوست عزیز
از توجه تان سپاسگزاریم.
حتما مدنظر قرار خواهیم گرفت.

4
0
نظر شما چیه؟ سوالی دارین؟x
()
x