چند خبر جدید از بهترین مرکز بوتاکس تهران که احتمالا به گوشتون نخورده!

بهترین مرکز بوتاکس تهران مرکز تخصصی شریعتی تهران با تجربه چندین ساله در زمینه تزریق بهترین مارک های بوتاکس اصل با قیمت های باورنکردنی در مقایسه با مراکز مشابه:
www.tehranskin.com

بهترین مرکز بوتاکس تهران

 

بهترین مرکز بوتاکس در تهران

سلام دوستان. امروز یه سری گزارش جدید و غیرتکراری درباره بوتاکس از مرکز شریعتی در تهران داریم. حتی اگر اخم صورت شما بسیار عمیق باشد، نگران نباشید. کادر شریعتی برکه جوانی و لبخند ملیح را به صورت شما باز می گرداند.

جشنواره تخفیف زیبایی و لیزر، دستگاه لیزر مدیواستار (اسکلپیون) 2022

مشاوره رایگان با پزشک، کلیه ایام هفته

22612171_021  22612108_021

09027610748

insta - چند خبر جدید از بهترین مرکز بوتاکس تهران که احتمالا به گوشتون نخورده! پیج مرکز تخصصی زیبایی قلهک

insta - چند خبر جدید از بهترین مرکز بوتاکس تهران که احتمالا به گوشتون نخورده! پیج تخصصی لیزر موهای زائد

insta - چند خبر جدید از بهترین مرکز بوتاکس تهران که احتمالا به گوشتون نخورده! نمونه کارهای زیبایی

برای ورود به پیج اینستاگرام روی لینک مربوطه کلیک کنید

تجربه من از بهترین مرکز بوتاکس تهران در خیابان شریعتی

من سه بار بوتاکس پیشانی و خط اخم زدم. دفعات اول و دوم خاطرات تلخی از تزریق بوتاکس داشتم. علتش تزریق بوتاکس چینی و نامرغوب با قیمت ارزان در یک درمانگاه عمومی برای اولین بار بوده. دفعه ی اول در بلند مدت دچار عوارض کهیر و راش پوستی شدم. دفعه ی دوم تهران در مطب یه پزشک که یکی از دوستانم معرفی کرد بوتاکس زدم. اینبار بوتاکس کوچکترین تاثیری روی از بین بردن خط اخمم نداشت. ایندفعه عوارض نداشت ولی اثر نکرد. همون هفته دکتر باز دوز تزریق رو تکرار کرد که بازم اثری نداشت.
چند سالی از تزریق بوتاکسم گذشت. برای سومین دفعه اصلا نمی خواستم اون خاطرات تلخ برام تکرار شه. با مدیریت مرکز زیبایی شریعتی تهران تماس گرفتم و مشکلمو در میون گذاشتم. ازشون خواستم هزینه ی جراحی خط اخم رو برام برآورد کنن. ایشون ازم خواست چند تا عکس تمام رخ، نیم رخ و کلوزآپ از خطوط اخم بین ابرو و پیشانی م براش بفرستم تا به دکتر نشون بدن. اینکارو کردم. آقای دکتر کریم زاده که کارشون حرف نداره عکس ها رو نگاه کرده بودن و منو از جراحی منصرف کردن. طبق پیشنهاد دکتر، حضوری برای بررسی پوستم مراجعه کردم. بهم گفتن که هنوز خیلی زوده جراحی کنی و با بوتاکس مشکلمو حل می کنن. در اینجا، از خاطرات تلخم برای این دکتر خوش زبان و شوخ طبع گفتم. ایشون بهم توضیح دادن که بوتاکس چینی ارزان قیمت هست ولی عوارض نامطلوبی داشته. برای بوتاکس سری دومم گفتن که احتمالا دوز بوتاکس رو به اندازه کافی برات تزریق نکردن و مشخص نیست مارکش مرغوب بوده یا نه. به همین علت اثر نداشته. خلاصه، اینبار راضی شدم بوتاکس بزنم. 

بهترین دکتر برای بوتاکس در تهران

اینستاگرام مرکز لیزر شریعتی برکه - چند خبر جدید از بهترین مرکز بوتاکس تهران که احتمالا به گوشتون نخورده!
مدیریت مرکز بهم گفتن که دکتر کریم زاده برای بازیگرانی مانند بهاره رهنما تزریق بوتاکس انجام دادن و اینقدر طبیعی و حرفه ای تزریق می کنن که اغلب بازیگرها برای حفظ حالت طبیعی چهره به ایشون مراجعه می کنن. 
کاملا واقعیت رو میگفتن چون خودم تزریق بوتاکس رو (اصطلاحا بوتاکس مردونه) انجام دادم. با کمال تعجب دیدم که چه طوری ظرف چند روز خطوط اخمم بعد از  سالها رنج و طعنه شنیدن از این و اون محو شدن. باورم نمی شد چون خیلی خطم عمیق بود و فکر می کردم فقط با جراحی بر طرف میشه. البته مقدار کمی ژل نیز برای پر کردن فضای خالی زیر خطوط اخمم تزریق شد.

جوانسازی با نخ

قبل از تزریق بوتاکس برای سومین دفعه، هر کی منو می دید فکر می کرد چقدر بداخلاقم، به خصوص وقتی تو آفتاب قدم می زدم و یکی منو از روبرو می دید. خدا می دونه چقدر ناراحت می شدم وقتی یکی یه تکه ای می پروند و اعتماد به نفسم رو پایین می آورد. حالا به قول خودم حسابی سوزوندمشون. زیبایی چهره م برگشته و خیلی خوشگل تر و شادتر از همون طعنه زن ها شدم.

هزینه بوتاکس در بهترین مرکز بوتاکس شریعتی تهران


از نظر هزینه با توجه به کیفیت بالای تزریق اصلا گران قیمت آنچنانی نبود. با مراکز دیگه که مقایسه می کنم، کادر مرکز زیبایی شریعتی خیلی منصف بودن. مارک های چینی اصلا استفاده نمی کنن و ژل های گران قیمت رو می خرن. مهم کیفیته چون من دو بار چوب ارزونی بوتاکس رو خوردم. بهتون پیشنهاد می کنم فرصت تزریق بوتاکس در مرکز شریعتی رو از دست ندین. قیمت بستگی به هدف شما، وسعت نقاط تزریق، دوز مورد استفاده و مارک داره. کافیه از چهره تون عکس بفرستین تا هزینه رو تقریبی برآورد کنن.
پیج اینستاگرام مرکز زیبایی شریعتی برای دریافت پاسخ سریع: laser.shariati

 

disport and botox - چند خبر جدید از بهترین مرکز بوتاکس تهران که احتمالا به گوشتون نخورده!
تزریق بوتاکس

بهترین مرکز بوتاکس، مرکز شریعتی در تهران: گزارش 1

آمار ASPS نشون می ده که در سال 2014 حدود 2/3 میلیون عمل تزریق ژل و بوتاکس انجام شده. مردم به تزریق بوتاکس علاقه دارن چون کمترین تهاجم رو به پوست داره. گفته شده که اسید هیالورونیک طبیعی در ژل ها با بدن حسابی سازگاره. اما یه مشکل هم داریم: ماده ژل (HA) ممکنه از مرحله تولید تا مصرف مقداری از اثر خودشو از دست بده.

400017300965 117240 - چند خبر جدید از بهترین مرکز بوتاکس تهران که احتمالا به گوشتون نخورده!

ترکیب ژل با بوتاکس

برای حل این مشکل، محققان پیشنهاد می کنن حتما ژل در ترکیب با بوتاکس استفاده شه. این طوری طول عمر ژل و ماندگاری زیبایی تون هم بیشتر میشه.
در مرکز شریعتی، هر دو ژل و بوتاکس به دقت و جداگانه با فاصله زمانی تزریق میشن. اگه پزشک در جلسه مشاوره تشخیص بدن که شما پوست و بدن سالمی بدون حساسیت دارین، ترکیب این دو نتیجه (در زمان های مناسب خود) خوبی میده.

برای اطلاع از تزریق بهترین مارک های ژل مرکز شریعتی (برکه)، اینجا کلیک کنید.

IMG 20200513 002033 164 - چند خبر جدید از بهترین مرکز بوتاکس تهران که احتمالا به گوشتون نخورده!

بهترین مرکز بوتاکس؛ تزریق بوتاکس در تهران: گزارش 2

این یه خبر خوبه واسه اونایی که سردرد میگرنی دارن. یه سری سوزن های بوتاکس جدید با نوک مخصوص طراحی شده که دقت تزریق رو بالاتر می برن. اسم این سوزنِ پیستول مانند و بلند MultiGuide هست که محدوده یک میلی متری رو هم می تونه هدف بگیره. ضمن اینکه این سوزن می تونه به یه صفحه نمایش وصل شه و تصاویری از مغز در نقاطِ مبتلا به میگرن رو نشون بده.

IMG 20200513 002027 295 - چند خبر جدید از بهترین مرکز بوتاکس تهران که احتمالا به گوشتون نخورده!

بهترین مرکز بوتاکس و تزریق بوتاکس برای سردرد

تا مدتی قبل، می گفتن تزریق بوتاکس به پوست می تونه به کاهش سردرد کمک کنه. اما الان بوتاکس مستقیم به نقاط میگرنی و حتی مرکز میگرن در پوست سر تزریق می شه. مرکز میگرن، به ویژه، سردرد خوشه ای، حدود 5 الی 6 سانتی متر زیر پوست سر هست. بوتاکس به همین نقطه مرکزی تزریق میشه. ظرف 3 تا 9 ماه بعد از بوتاکس، علایم میگرن کامل برطرف میشه. اما تزریق هر چند ماه یکبار باید انجام شه تا کامل درمان شین.

فراموش نکنیم بعضی فن آوری های جدیدِ بوتاکس (BrainLab/ CustusX) به سرعت وارد ایران میشه. بهتره یه مرکز درست حسابی انتخاب کنیم. این نوع تزریق عین تیراندازی به مرکز هدف تو سریال امپراطوریس آهن می مونه. یعنی، خیلی دقت می خواد.

IMG 20200513 002028 384 - چند خبر جدید از بهترین مرکز بوتاکس تهران که احتمالا به گوشتون نخورده!

بهترین مرکز بوتاکس: گزارش 3
درمان اختلالات مثانه و بی اختیاری ادرار

سم بوتولینوم سه نمونه B، A و C داره که فعلا نمونه A در پزشکی زیبایی (رفع چین و چروک) استفاده میشه. از همین نمونه A برای پزشکی درمانی هم بهره می برن. سال 2015 بود که گروهی از محققان در یه کنفرانس، نتایج  تازه ای از تزریق بوتاکس رو اعلام کردن. این کنفرانس در نیواورلئان برگزار شد. نتایج بهبودی بیماران مبتلا به اختلالات مثانه بیش فعال و عصبی به کمک بوتاکس جالب توجه بود. البته فراموش نکنیم که پزشک باید بدونه بوتاکس رو در چه نقطه ای و با چه مقداری تزریق کنه.

هشدار: طبق برخی گزارشات، ماده بوتاکس در یک سری بیماران خاص سبب برهم خوردن سیستم اداری شده. این حالت از چند ساعت تا چند هفته بعد از تزریق پیش میاد. برای همین، در جلسه مشاوره قبل از زیبایی، حتما بیماری های خاص خود رو با پزشک در میون بذارین.

IMG 20200513 002030 957 - چند خبر جدید از بهترین مرکز بوتاکس تهران که احتمالا به گوشتون نخورده!

گزارش 4: اهمیت انتخاب بهترین مرکز تزریق بوتاکس در تهران

ماده بوتاکس می تونه از طریق پایانه های عصبی به سیستم اعصاب مرکزی انتقال پیدا کنه. مهمترین کاربرد بوتاکس کاهش فعالیت یا فلج کردن عضلاتِ بیش فعال هست. البته هنوز گزارشی مبنی بر برهم ریختن سیستم عصبی مرکزی ارایه نشده؛ ولی اگه در یه مرکز سطح پایین بوتاکس انجام بدین، امکان تزریق به نقاط اشتباهی وجود داره. بوتاکس می تونه با سرعت بالا از مسیر اعصاب بگذره. اگه تک مولکول های بوتاکس توی این مسیر به ویروس ها و پاتوژن ها در بدن برخورد کنن، عواقب جدی تری در انتظار فرد هست. اینا رو میگم که مراقب باشین هر جایی بوتاکس نکنین.

IMG 20200513 002020 949 - چند خبر جدید از بهترین مرکز بوتاکس تهران که احتمالا به گوشتون نخورده!

گزارش 5: بوتاکسِ ضد افسردگی

محققان از مقیاس MADRS برای اندازه گیری اثر بوتاکس بر افسردگی متوسط تا شدید کمک گرفتن. متوجه شدن که علایم افسردگی در اغلب بیمارانِ مبتلا کاهش چشمگیری داشت. این بوتاکس بین دو ابرو برای خط اخمشون تزریق شده بود. فقط هم یه بار تزریق کرده بودن. ضمن اینکه افسردگی اون ها تا حدود 50 درصد افسردگی کمتر شده بود. البته خیلی خیلی مهمه که تزریق بوتاکس با درمان های دیگه تون تداخل نداشته باشه. مخصوصا با مصرف دارو، الکل یا مواد مخدر.

گزارش 6: بوتاکس و یک تجربه تلخ از عدم انتخاب یک مرکز معتبر

حتما می دونین که قبل از بوتاکس یه برگه بهتون داده میشه. این برگه رو باید امضاء کنین و مسوولیت عواقب رو بپذیرین. حتما اگه اهل مصرف مواد مخدر، ترامادول، داروهای خاص یا مشروب هستین، با پزشکتون در میون بذارین. این مواد به شدت با بوتاکس تداخل دارن و حتی به مرگ منجر میشن.

IMG 20200513 002022 726 - چند خبر جدید از بهترین مرکز بوتاکس تهران که احتمالا به گوشتون نخورده!

توصیه ما برای تزریق بوتاکس در تهران

در مراکز تهران اسکین حتما جلسه مشاوره انجام میشه. اینو البته خودتون هم باید تاکید کنین. مقداری مسوولیت بر عهده خودتونه. پزشک زیبایی از همه مسائل، بیماری ها و آزمایشات شما خبر نداره. باید حتما درباره مصرف مشروبات الکلی، مواد مخدر، بیماری های روحی-روانی، ترامادول، داروهای خاص و این طور موارد بهش گزارش بدین.

گزارش 7: بوتاکس و خطوط پنجه کلاغی

گاهی سوال پیش میاد بهترین کاربرد بوتاکس چیه. یعنی، کدوم نقاط صورت  برای بوتاکس کردن مناسب ترن. جواب یک سوم بالای صورت هست. به عبارت دیگه، با این همه روش برای زیبایی و جوانسازی، بهتره بیشترین کاربرد هر روش رو در نظر بگیریم. برای مثال، هیچ پزشک کاربلد باتجربه ای نمیاد بوتاکس رو به خط لبخند بزنه مگه در نقطه تلاقی با گونه. بلکه، از تزریق ژل کمک میگیره. جالبه بدونین که اون مرکز نامعتبر فوق همون جلسه اول، بوتاکس رو به خطوط خنده هم تزریق کرده بود.

بیشترین کاربرد بوتاکس همون رفع چین و چروک دور چشم ها+ رفع خط اخم بین دو ابرو + رفع خطوط پیشانی هست. این سه مورد در یک سوم بالای صورت قرار دارن.

بوتاکس های دیسپورت و مَسپورت

disport 2 - چند خبر جدید از بهترین مرکز بوتاکس تهران که احتمالا به گوشتون نخورده!
بوتاکس مسپورت و دیسپورت

در مرکز برکه، دو بوتاکسِ دیسپورت و مسپورت نیز تزریق میشن.

دیسپورت: اصل این ماده از بریتانیا میاد. اثرگذاریش هم بارها و بارها به اثبات رسیده. از پزشکای عمومی گرفته تا متخصص های پوست از این بوتاکس تعریف و تمجید می کنن.

برخی مواد سازنده دیسپورت عبارتند از: سرم آلبومین انسانی (125 mcg)، لاکتوز (2/5 mg) + 300 یا 500 واحد سم بوتولینوم خالص+ مقادیری پروتئین از شیر گاو.
بنابراین، انجام تست حساسیت پوست شما به هر یک از این مواد دیسپورت لازم هست.

مسپورت: یکی از دلایل ساخت و تولید بوتاکس ایرانی اینه که اثرگذاری مفید بوتاکس بستگی به فاصله ی تاریخ تولید تا مصرف داره. اگه بوتاکس در ایرانِ خودمون تولید شه، هم به صرفه تره و هم اثرش بهتر می مونه. 

نکته ای در باب تزریق بوتاکس پلمپ شده:

با باز شدن درب ویال بوتاکس و رقیق سازی آن، تا 50 درصد و بعضا تا 70 درصد از کارآیی خودش رو ممکنه از دست بده. بنابراین، بهتره چک کنین درب ویال پلمپ باشه.

ضمن اینکه تهران اسکین طرفدار کالای ایرانیِ باکیفیت هم هست. این طوری هزینه ها براتون پایین تر میاد.

IMG 20200513 002025 202 - چند خبر جدید از بهترین مرکز بوتاکس تهران که احتمالا به گوشتون نخورده!

معرفی مرکز زیبایی شریعتی برای تزریق بوتاکس و ژل در تهران

دوستان خوب. اینکه پزشک شما از چه برندي از كدام كشور سازنده استفاده می کنند خیلی مهمه. متاسفانه برخي پزشكان از برندهاي نامرغوب و گاهي تقلبي استفاده ميكنن و باعث بي اعتمادي متقاضیان نيز ميشن. لطفا در انتخاب پزشک خود دقت کنین.

تمامی خدمات تزریق بوتاکس در مرکز شریعتی برکه انجام می شود.

منبع 1

منبع 2

منبع 3

منبع 4

منبع 5

مشاهده ی قیمت های تزریق بوتاکس و ژل از بهترین مرکز بوتاکس تهران

‏‎

‏‎مشاوره تزریق بوتاکس و ژل در مرکز شریعتی تهران

4 3 رای ها
به نظر شما چند ستاره ؟

بیشترین تخفیف های زیبایی و لیزر در بهترین مراکز تهران و شهرستان ها
اینجا کلیک کنید

Subscribe
Notify of
guest

5 نظرات
قدیمی ترین
جدیدترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
طلا
طلا
4 years ago

سلام
اونجا بوتاکس پیشانی هم انجام میشه؟

دپارتمان ارجاع تخصصی و پاسخ به سوالات
Admin
پاسخ به  طلا

بله بوتاکس همه نواحی توسط پزشک متخصص و برندهای معتبر انجام میشه

مهسا
مهسا
4 years ago

من اینجا اومدم خیلی راضی م
خیلی خوش اخلاق ن و کارشون تمیز بود

دپارتمان ارجاع تخصصی و پاسخ به سوالات
Admin

سلام دوست عزیز
از اینکه از خدمات مرکز راضی بوده اید بسیار خرسندیم.

5
0
نظر شما چیه؟ سوالی دارین؟x