چند خبر جدید از بهترین مرکز بوتاکس تهران که احتمالا به گوشتون نخورده!

بهترین مرکز بوتاکس تهران مرکز تخصصی برکه با تجربه چندین ساله در زمینه تزریق بهترین مارک های بوتاکس اصل با قیمت های باورنکردنی:
www.tehranskin.com

بهترین مرکز بوتاکس تهران

 

سلام دوستان. امروز یه سری گزارش جدید و غیرتکراری درباره بوتاکس از مرکز برکه در تهران داریم. حتی اگر اخم صورت شما بسیار عمیق باشد، نگران نباشید. کادر برکه جوانی و لبخند ملیح را به صورت شما باز می گرداند.

disport and botox - چند خبر جدید از بهترین مرکز بوتاکس تهران که احتمالا به گوشتون نخورده!
تزریق بوتاکس

بهترین مرکز بوتاکس، مرکز برکه در تهران: گزارش 1

آمار ASPS نشون می ده که در سال 2014 حدود 2/3 میلیون عمل تزریق ژل و بوتاکس انجام شده. مردم به تزریق بوتاکس علاقه دارن چون کمترین تهاجم رو به پوست داره. گفته شده که اسید هیالورونیک طبیعی در ژل ها با بدن حسابی سازگاره. اما یه مشکل هم داریم: ماده ژل (HA) ممکنه از مرحله تولید تا مصرف مقداری از اثر خودشو از دست بده.

جشنواره تخفیف زیبایی و لیزر،دستگاه مدیواستار (اسکلپیون)

22612171_021  22612108_021

09027610748

جشنواره تخفیف زیبایی و لیزر،دستگاه کندلا جنتل مکس پرو

22212952_021 22234012_021

6634846_0910

400017300965 117240 - چند خبر جدید از بهترین مرکز بوتاکس تهران که احتمالا به گوشتون نخورده!

ترکیب ژل با بوتاکس

برای حل این مشکل، محققان پیشنهاد می کنن حتما ژل در ترکیب با بوتاکس استفاده شه. این طوری طول عمر ژل و ماندگاری زیبایی تون هم بیشتر میشه.
در مرکز برکه، هر دو ژل و بوتاکس به دقت و جداگانه با فاصله زمانی تزریق میشن. اگه پزشک در جلسه مشاوره تشخیص بدن که شما پوست و بدن سالمی بدون حساسیت دارین، ترکیب این دو نتیجه (در زمان های مناسب خود) خوبی میده.

برای اطلاع از تزریق بهترین مارک های ژل مرکز برکه، اینجا کلیک کنید.

IMG 20200513 002033 164 - چند خبر جدید از بهترین مرکز بوتاکس تهران که احتمالا به گوشتون نخورده!

بهترین مرکز بوتاکس؛ تزریق بوتاکس در تهران: گزارش 2

این یه خبر خوبه واسه اونایی که سردرد میگرنی دارن. یه سری سوزن های بوتاکس جدید با نوک مخصوص طراحی شده که دقت تزریق رو بالاتر می برن. اسم این سوزنِ پیستول مانند و بلند MultiGuide هست که محدوده یک میلی متری رو هم می تونه هدف بگیره. ضمن اینکه این سوزن می تونه به یه صفحه نمایش وصل شه و تصاویری از مغز در نقاطِ مبتلا به میگرن رو نشون بده.

IMG 20200513 002027 295 - چند خبر جدید از بهترین مرکز بوتاکس تهران که احتمالا به گوشتون نخورده!

بهترین مرکز بوتاکس و تزریق بوتاکس برای سردرد

تا مدتی قبل، می گفتن تزریق بوتاکس به پوست می تونه به کاهش سردرد کمک کنه. اما الان بوتاکس مستقیم به نقاط میگرنی و حتی مرکز میگرن در پوست سر تزریق می شه. مرکز میگرن، به ویژه، سردرد خوشه ای، حدود 5 الی 6 سانتی متر زیر پوست سر هست. بوتاکس به همین نقطه مرکزی تزریق میشه. ظرف 3 تا 9 ماه بعد از بوتاکس، علایم میگرن کامل برطرف میشه. اما تزریق هر چند ماه یکبار باید انجام شه تا کامل درمان شین.

فراموش نکنیم بعضی فن آوری های جدیدِ بوتاکس (BrainLab/ CustusX) به سرعت وارد ایران میشه. بهتره یه مرکز درست حسابی انتخاب کنیم. این نوع تزریق عین تیراندازی به مرکز هدف تو سریال امپراطوریس آهن می مونه. یعنی، خیلی دقت می خواد.

IMG 20200513 002028 384 - چند خبر جدید از بهترین مرکز بوتاکس تهران که احتمالا به گوشتون نخورده!

بهترین مرکز بوتاکس: گزارش 3
درمان اختلالات مثانه و بی اختیاری ادرار

سم بوتولینوم سه نمونه B، A و C داره که فعلا نمونه A در پزشکی زیبایی (رفع چین و چروک) استفاده میشه. از همین نمونه A برای پزشکی درمانی هم بهره می برن. سال 2015 بود که گروهی از محققان در یه کنفرانس، نتایج  تازه ای از تزریق بوتاکس رو اعلام کردن. این کنفرانس در نیواورلئان برگزار شد. نتایج بهبودی بیماران مبتلا به اختلالات مثانه بیش فعال و عصبی به کمک بوتاکس جالب توجه بود. البته فراموش نکنیم که پزشک باید بدونه بوتاکس رو در چه نقطه ای و با چه مقداری تزریق کنه.

هشدار: طبق برخی گزارشات، ماده بوتاکس در یک سری بیماران خاص سبب برهم خوردن سیستم اداری شده. این حالت از چند ساعت تا چند هفته بعد از تزریق پیش میاد. برای همین، در جلسه مشاوره قبل از زیبایی، حتما بیماری های خاص خود رو با پزشک در میون بذارین.

IMG 20200513 002030 957 - چند خبر جدید از بهترین مرکز بوتاکس تهران که احتمالا به گوشتون نخورده!

گزارش 4: اهمیت انتخاب بهترین مرکز تزریق بوتاکس در تهران

ماده بوتاکس می تونه از طریق پایانه های عصبی به سیستم اعصاب مرکزی انتقال پیدا کنه. مهمترین کاربرد بوتاکس کاهش فعالیت یا فلج کردن عضلاتِ بیش فعال هست. البته هنوز گزارشی مبنی بر برهم ریختن سیستم عصبی مرکزی ارایه نشده؛ ولی اگه در یه مرکز سطح پایین بوتاکس انجام بدین، امکان تزریق به نقاط اشتباهی وجود داره. بوتاکس می تونه با سرعت بالا از مسیر اعصاب بگذره. اگه تک مولکول های بوتاکس توی این مسیر به ویروس ها و پاتوژن ها در بدن برخورد کنن، عواقب جدی تری در انتظار فرد هست. اینا رو میگم که مراقب باشین هر جایی بوتاکس نکنین.

IMG 20200513 002020 949 - چند خبر جدید از بهترین مرکز بوتاکس تهران که احتمالا به گوشتون نخورده!

گزارش 5: بوتاکسِ ضد افسردگی

محققان از مقیاس MADRS برای اندازه گیری اثر بوتاکس بر افسردگی متوسط تا شدید کمک گرفتن. متوجه شدن که علایم افسردگی در اغلب بیمارانِ مبتلا کاهش چشمگیری داشت. این بوتاکس بین دو ابرو برای خط اخمشون تزریق شده بود. فقط هم یه بار تزریق کرده بودن. ضمن اینکه افسردگی اون ها تا حدود 50 درصد افسردگی کمتر شده بود. البته خیلی خیلی مهمه که تزریق بوتاکس با درمان های دیگه تون تداخل نداشته باشه. مخصوصا با مصرف دارو، الکل یا مواد مخدر.

گزارش 6: بوتاکس و یک تجربه تلخ از عدم انتخاب یک مرکز معتبر

حتما می دونین که قبل از بوتاکس یه برگه بهتون داده میشه. این برگه رو باید امضاء کنین و مسوولیت عواقب رو بپذیرین. حتما اگه اهل مصرف مواد مخدر، ترامادول، داروهای خاص یا مشروب هستین، با پزشکتون در میون بذارین. این مواد به شدت با بوتاکس تداخل دارن و حتی به مرگ منجر میشن.

IMG 20200513 002022 726 - چند خبر جدید از بهترین مرکز بوتاکس تهران که احتمالا به گوشتون نخورده!

توصیه ما برای تزریق بوتاکس در تهران

در مراکز تهران اسکین حتما جلسه مشاوره انجام میشه. اینو البته خودتون هم باید تاکید کنین. مقداری مسوولیت بر عهده خودتونه. پزشک زیبایی از همه مسائل، بیماری ها و آزمایشات شما خبر نداره. باید حتما درباره مصرف مشروبات الکلی، مواد مخدر، بیماری های روحی-روانی، ترامادول، داروهای خاص و این طور موارد بهش گزارش بدین.

گزارش 7: بوتاکس و خطوط پنجه کلاغی

گاهی سوال پیش میاد بهترین کاربرد بوتاکس چیه. یعنی، کدوم نقاط صورت  برای بوتاکس کردن مناسب ترن. جواب یک سوم بالای صورت هست. به عبارت دیگه، با این همه روش برای زیبایی و جوانسازی، بهتره بیشترین کاربرد هر روش رو در نظر بگیریم. برای مثال، هیچ پزشک کاربلد باتجربه ای نمیاد بوتاکس رو به خط لبخند بزنه مگه در نقطه تلاقی با گونه. بلکه، از تزریق ژل کمک میگیره. جالبه بدونین که اون مرکز نامعتبر فوق همون جلسه اول، بوتاکس رو به خطوط خنده هم تزریق کرده بود.

بیشترین کاربرد بوتاکس همون رفع چین و چروک دور چشم ها+ رفع خط اخم بین دو ابرو + رفع خطوط پیشانی هست. این سه مورد در یک سوم بالای صورت قرار دارن.

بوتاکس های دیسپورت و مَسپورت

disport 2 - چند خبر جدید از بهترین مرکز بوتاکس تهران که احتمالا به گوشتون نخورده!
بوتاکس مسپورت و دیسپورت

در مرکز برکه، دو بوتاکسِ دیسپورت و مسپورت نیز تزریق میشن.

دیسپورت: اصل این ماده از بریتانیا میاد. اثرگذاریش هم بارها و بارها به اثبات رسیده. از پزشکای عمومی گرفته تا متخصص های پوست از این بوتاکس تعریف و تمجید می کنن.

برخی مواد سازنده دیسپورت عبارتند از: سرم آلبومین انسانی (125 mcg)، لاکتوز (2/5 mg) + 300 یا 500 واحد سم بوتولینوم خالص+ مقادیری پروتئین از شیر گاو.
بنابراین، انجام تست حساسیت پوست شما به هر یک از این مواد دیسپورت لازم هست.

مسپورت: یکی از دلایل ساخت و تولید بوتاکس ایرانی اینه که اثرگذاری مفید بوتاکس بستگی به فاصله ی تاریخ تولید تا مصرف داره. اگه بوتاکس در ایرانِ خودمون تولید شه، هم به صرف تره هم اثرش بهتر می مونه. اگه فاصله تولید این ماده تا مصرف بیشتر از دو هفته و به خصوص بیش از یک ماه بشه، تا 50 درصد و بعضا تا 70 درصد از کارآیی خودش رو ممکنه از دست بده.
ضمن اینکه تهران اسکین طرفدار کالای ایرانیِ باکیفیت هم هست. این طوری هزینه ها براتون پایین تر میاد.

IMG 20200513 002025 202 - چند خبر جدید از بهترین مرکز بوتاکس تهران که احتمالا به گوشتون نخورده!

معرفی مرکز برکه برای تزریق بوتاکس و ژل در تهران

دوستان خوب. اینکه پزشک شما از چه برندي با كدام كشور سازنده استفاده میکنند خیلی مهمه. متاسفانه برخي پزشكان از برندهاي نامرغوب و گاهي تقلبي استفاده ميكنن و علاوه بر اينكه نتيجه ي مطلوبي نميگيرن، باعث بي اعتمادي بيمار نيز ميشن .لطفا در انتخاب خود دقت کنین.

تمامی خدمات تزریق بوتاکس (از جمله، بوتاکس زیر بغل برای درمان تعرق زیاد) در مرکز برکه انجام میشه.

[su_button url=”https://www.news-medical.net/news/20151231/Simple-technique-can-prolong-life-of-HA-dermal-fillers.aspx” target=”blank” style=”3d” background=”#f18c8b” color=”#040404″ icon=”icon: hand-o-left”]لینک منبع 1[/su_button]

[su_button url=”https://www.news-medical.net/news/20151013/Researchers-use-high-precision-instrument-to-inject-toxins-that-reduce-migraine-attacks.aspx” target=”blank” style=”3d” background=”#f18c8b” color=”#040404″ icon=”icon: hand-o-left”]لینک منبع 2[/su_button]

[su_button url=”https://www.news-medical.net/news/20150517/Botulinum-toxin-A-effective-for-treating-bladder-disorders.aspx” target=”blank” style=”3d” background=”#f18c8b” color=”#040404″ icon=”icon: hand-o-left”]لینک منبع 3[/su_button]

[su_button url=”https://www.news-medical.net/news/20150417/Toxic-Botox-travels-through-our-nerves-to-reach-central-nervous-system.aspx” target=”blank” style=”3d” background=”#f18c8b” color=”#040404″ icon=”icon: hand-o-left”]لینک منبع 4[/su_button]

[su_button url=”https://www.rxlist.com/dysport-drug.htm” target=”blank” style=”3d” background=”#f18c8b” color=”#040404″ icon=”icon: hand-o-left”]لینک منبع 5[/su_button]

لینک سوال درباره قیمت های تزریق بوتاکس و ژل از بهترین مرکز بوتاکس تهران

‏‎

‏‎برای مشاوره و ویزیت رایگان تزریق بوتاکس و ژل در مرکز برکه، اینجا کلیک کنید.

4 3 رای ها
به نظر شما چند ستاره ؟

بیشترین تخفیف های زیبایی و لیزر در بهترین مراکز تهران و شهرستان ها
اینجا کلیک کنید

Subscribe
Notify of
guest
5 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments
طلا
طلا
1 year ago

سلام
اونجا بوتاکس پیشانی هم انجام میشه؟

دپارتمان ارجاع تخصصی و پاسخ به سوالات
Admin
پاسخ به  طلا

بله بوتاکس همه نواحی توسط پزشک متخصص و برندهای معتبر انجام میشه

مهسا
مهسا
1 year ago

من اینجا اومدم خیلی راضی م
خیلی خوش اخلاق ن و کارشون تمیز بود

دپارتمان ارجاع تخصصی و پاسخ به سوالات
Admin

سلام دوست عزیز
از اینکه از خدمات مرکز راضی بوده اید بسیار خرسندیم.

5
0
نظر شما چیه؟ سوالی دارین؟x
()
x