تبلیغ مراکز پوست و زیبایی | پذیرش تبلیغات پزشکان و مراکز درمانی و زیبایی

تبلیغ برای پزشکان در بهترین سایت زیبایی ایران

doctors - تبلیغ مراکز پوست و زیبایی | پذیرش تبلیغات پزشکان و مراکز درمانی و زیبایی
برندسازی پزشکان

تبلیغات پزشکان و برندینگ پزشکان و مراکز زیبایی

 

اگر پزشک هستید و مطب، کلینیک یا یک مرکز زیبایی دارید

و فکر می کنید شایستگی این را دارید که در صفحه اول گوگل و در این سایت و 54 سایت دیگر سلامت و برای دهها کلید واژه مرتبط با تخصص شما ، مرکز زیبایی، مطب، بیمارستان یا کلینیک شما معرفی شود ، با ما تماس بگیرید

0902-7610748
خانم جعفری (واحد تبلیغات مراکز پزشکی و زیبایی)

برخی از پزشکان کمتر از توانایی‌هایشان نزد دیگران شناخته شده‌اند و درآمد کمتری دارند، برخی به اندازه توانایی‌شان شناخته می‌شوند و برخی بسیار بیشتر از توانایی‌شان کسب شهرت کرده و به موفقیت مالی رسیده‌اند.

شما دوست دارید جزو کدام دسته باشید؟ توانایی شما در برندسازی شخصی مشخص می کند که شما جزو کدام دسته خواهید بود.

photo4 - تبلیغ مراکز پوست و زیبایی | پذیرش تبلیغات پزشکان و مراکز درمانی و زیبایی

 

در واقع برندسازی شخصی پزشکان ذهنیت و تصویری از شما است که وقتی افراد به شما فکر می‌کنند به ذهنشان می آید. اگر علاقه دارید که نزد دیگران مقبولیت و محبوبیت پیدا کنید فقط کافیست که از چند اصل ساده پیروی کنید. بعد از آن به مرور زمان خواهید دید که هر روز افراد بیشتری شما را شناخته و به دیگران توصیه می‌کنند.

 photo6 - تبلیغ مراکز پوست و زیبایی | پذیرش تبلیغات پزشکان و مراکز درمانی و زیبایی

در دنیای امروزی در هر صنفی رقابت بسیار زیادی بوجود آمده است، رقابتی که در طول تاریخ بشریت سابقه نداشته. در شرایط امروزی اگر شما تنها به افزایش تخصص و مهارتتان بیاندیشید اما هیچ برنامه‌ای برای معرفی خود به دیگران نداشته باشید افراد کمتری شما را خواهند شناخت و بیماران کمتری به شما مراجعه خواهند کرد.

بنابراین طرح یک برنامه تبلیغاتی و بکار بردن راهکارهایی برای تقویت برند شخصی از ضروریات برنامه‌های هر پزشک در دنیای امروزی می‌باشد.

 

خوشبختانه ما در عصر ارتباطات هستیم. خبر خوب این است که تکنولوژی کمک بسیار زیادی به کسب و کارها و متخصصین جهت معرفی خودشان به دنیای اطراف نموده است و خبر بد این است که افراد توانمندی که از تکنولوژی عصر ارتباطات جهت معرفی خود استفاده نکنند بسیار کمتر از ظرفیت درآمدزایی‌شان، کسب درآمد می‌کنند.

photo3 - تبلیغ مراکز پوست و زیبایی | پذیرش تبلیغات پزشکان و مراکز درمانی و زیبایی
تبلیغات برای پزشکان

بسیاری از پزشکان این موضوع را درک کرده و از روش های مختلفی از قبیل تبلیغ در مجله‌ها و وب‌سایت‌های مختلف، طراحی وب‌سایت شخصی، ارسال پیامک تبلیغاتی، چاپ بنر و لیفلت تبلیغاتی و غیره استفاده می‌کنند. اما از آنجایی که برای تبلیغات پزشکی خود استراتژی نچیده‌اند و کمپین تبلیغاتی طراحی ننموده‌اند بسیاری از هزینه‌هایی که صرف تبلیغات نموده‌اند هدر رفته و نتیجه رضایت بخشی را از تبلیغات خود دریافت نمی‌کنند.

اگر روش های تبلیغاتی شما به صورت گسسته و غیر مرتبط با هم باشند اثر بخشی شان بسیار کاهش می‌یابد.

طراحی کمپین تبلیغاتی به معنی انجام تبلیغات هدفمند ومرتبط به هم در بازه‌های زمانی برنامه ریزی شده می باشد. 

یک نکته بسیار مهم در تبلیغات که حتی برخی از سازمان‌های بزرگ هم در نظر نمی‌گیرند این است که برای مخاطب شما مهم نیست که شما چه کسی هستید، بلکه برایشان مهم است که وجود شما چه کمکی به آن‌ها می‌کند. شناخت بهتر مخاطبانتان به شما کمک می‌کند که نیازهایشان را بهتر شناخته و تبلیغات موثرتری طراحی کنید.

photo9 - تبلیغ مراکز پوست و زیبایی | پذیرش تبلیغات پزشکان و مراکز درمانی و زیبایی

 به عنوان مثال یک تبلیغ اشتباه که بطور مکرر از پزشکان در مجله‌ها و وب سایت ها می بینیم این است که تبلیغ‌شان تنها تشکیل شده‌است از اسم پزشک، تخصص پزشک و آدرس و تلفن مطب. 

این نوع تبلیغات هیچ توجهی به مخاطب نمی کنند و تنها پیامشان این است که “من هستم” اما همانطور که گفته شد بیشتر از آن که برای مخاطب مهم باشد که شما چه کسی هستید، برایش مهم است که چه خدمت ممتازی به او ارائه می کنید.

آقای جونا برگر استاد بازاریابی در دانشگاه پنسیلوانیا در کتاب جدید خود در سال ۲۰۱۳ با نام Contagious (مُسری) عنوان می‌کند که چگونه می‌توانید برای تبلیغ محصول، خدمت یا ایده‌تان سرایت اجتماعی ایجاد کنید. یعنی سرایت داوطلبانه دهان به دهان گسترده. با توجه به اینکه مردم هر روز مکالمات زیادی با یکدیگر در مورد محصولات و برندها دارند بسیار مهم است که برای معرفی خود از استراتژی‌ای استفاده کنید که باعث شود برند شخصی شما در ذهن افراد  حک شده و طوری احساسات آن‌ها را برانگیزاند که در مورد شما و خدماتتان با دیگران صحبت کنند.

در واقع تبلیغات از طریق مجله، وب‌سایت برای پزشکان تنها گام اول بشمار می‌رود و بهتر است برای گام‌های بلندترتان جهت ساخت یک برند قوی شخصی استراتژی داشته باشید. اگر شما برنامه‌ای طراحی کنید که یک بیمار پس از اولین حضور در مطب شما نه تنها مشتری دائمی شما شده بلکه شما را به افراد بسیاری از اطرافیانش معرفی کند، به طور تصاعدی بر تعداد بیماران، محبوبیت و شهرت شما افزوده خواهد شد. اما اگر پس از تبلیغات هیچ اقدام دیگری انجام ندهید شانس شما در رشد شهرت و محبوبیتتان بسیار کاهش‌یافته و همچنین تمامی هزینه‌هایی که برای تبلیغات کرده‌اید هدر می‌رود.

وقتی مردم می‌خواهند محصولی بخرند و یا خدماتی را از شرکت و یا فردی دریافت کنند با انتخاب‌های زیادی رو به رو هستند. شاید با ده‌ها و یا صدها انتخاب روبرو باشند. اما معمولاً ۳ الی ۴ گزینه‌ای که در صدر جدول ذهنی‌شان است را بررسی می‌کنند و از بین این ۳ یا ۴ گزینه، انتخاب خود را انجام می‌دهند. به دلیل این که مغز انسان تمایل زیادی به ساده‌سازی دارد و حوصله اینکه برای انتخاب خود تعداد زیادی گزینه را بررسی کند ندارد.

photo7 - تبلیغ مراکز پوست و زیبایی | پذیرش تبلیغات پزشکان و مراکز درمانی و زیبایی

جایگاه سازی یعنی هنر قرار دادن نام و یا خدمات شما در ۳ الی ۴ گزینه اول ذهنی مردم.

جایگاه سازی برای پزشکان بسیار حائز اهمیت است. فرض کنید شخصی می‌خواهد به پزشک گوش و حلق و بینی مراجعه کند و در شهر او ۲۰ پزشک گوش حلق و بینی هستند. هیچ کس حوصله ندارد ۲۰ پزشک را بررسی کند و یکی را انتخاب کند. معمولاً مردم چند گزینه محدود در ذهن خود در نظر می‌گیرند و یکی را انتخاب می‌کنند. بنابراین بسیار حائز اهمیت است که یک پزشک با استراتژی های مناسب خود را به عنوان یکی از گزینه‌های ذهنی اصلی مردم معرفی کند.

 حال سؤال اینجاست که چگونه می‌توان جایگاه سازی کرد؟!

اولین روش‌ این است که بجای اینکه در همه‌ی زمینه‌ها فعالیت کنید حوزه کاری خود را تخصصی‌تر نمایید. برای درک بهتر این مطلب به مثال زیر توجه نمایید:

فرض کنید می‌خواهید یک وب‌سایت برای خود داشته باشید. در ایران بیش از ۲۰۰ شرکت در این زمینه فعالیت می‌کنند. بنابراین شما حق انتخاب زیادی دارید. حال اگر ۱۹۵ شرکت به صورت کلی طراحی وب‌سایت کنند و ۵ شرکت بگویند که به صورت تخصصی تنها برای پزشکان طراحی وب‌سایت انجام می‌دهند، شما کدامیک را انتخاب می‌کنید؟ به احتمال زیاد یکی از این ۵ شرکت را. به دلیل اینکه فکر می‌کنید در زمینه کار شما، این شرکت‌ها تخصصی تر و حرفه‌ای تر هستند و حرف شما را بهتر می‌فهمند.

بنابراین می‌توانید یک قسمت از تخصصتان را انتخاب کرده و به صورت متمرکز و حرفه‌ای روی آن کارکنید و تبلیغات گسترده‌ای برای آن انجام دهید. مثلاً یک جراح عمومی می‌تواند فقط روی بیماری‌ها و جراحی‌های چاقی کار کند. هر چقدر که در این کار متمرکز شود بسیار حرفه‌ای تر شده و مهارتش بالا می رود و پس از آن با یک تبلیغات خوب می‌تواند کاری کند که همه‌ی افراد چاق شهر به او مراجعه کنند. اگر یک فرد چاق به هنگام انتخاب پزشک، ۵ جراح عمومی در ذهنش باشد اما بداند که یکی از این ۵ جراح به طور تخصصی فقط در زمینه چاقی کار می‌کند او را به بقیه پزشکان ترجیح می‌دهد.

 

دومین روش برای جایگاه سازی این است که در استفاده از یک تکنیک جراحی خاص و یا یک تکنولوژی خاص پیش تاز باشید.

یک ضرب‌المثل انگلیسی می‌گوید:

The early bird, catches the worm

در حرفه پزشکی افرادی که پیشرو هستند موفقیت‌های بسیاری را کسب می‌کنند. اگر در استفاده از یک تکنیک جراحی شما پیشرو باشید جراحی‌هایی را قادر هستید انجام دهید که دیگران قادر به انجام آن نیستند و حتی اگر بعد از چندین سال دیگران نیز این تکنیک ها را یاد بگیرند باز شما به عنوان استاد در این زمینه شناخته می‌شوید که یک نوع جایگاه سازی خوب است و باعث می‌شود بیماران اعتماد بیشتری به شما داشته باشند. به عنوان مثال انجام جراحی‌های کم تهاجمی مثل جراحی لاپاراسکوپی، نفروسکوپی، هیستروسکوپی، آرتروسکوپی و غیره. افرادی که سال‌ها پیش در انجام این‌گونه جراحی‌ها پیشرو بودند در حال حاضر اساتیدی هستند که بسیاری از مردم ما‌ه‌ها صبر می‌کنند که توسط این اساتید جراحی و درمان شوند.

سومین روش برای جایگاه سازی این است که ارائه خدماتتان در مطب طوری باشد که در ذهن بیماران بماند.

گاهی اوقات ما به عملکرد چند سال اخیر خود یک نگاهی می‌اندازیم و از اینکه می‌بینیم روندمان رو به رشد بوده است خوشحال می‌شویم اما این نکته را در نظر نمی‌گیریم که می‌توانستیم این موفقیت را در یک بازه زمانی کوتاه‌تری به دست آوریم.

یکی از قدرتمندترین ابزار که یک پزشک برای معرفی خود به بیماران می‌تواند داشته باشد تبلیغات است. اما یک باور بسیار اشتباه که اکثر افراد دارند این است که هرچقدر هزینه بیشتری برای تبلیغات صرف کنند بازده بهتری خواهند داشت. این باور باعث می‌شود که آن‌ها پول بسیاری را صرف تبلیغات غیر موثر نمایند و پس از مدتی از بازخورد آن ناامید شوند. این ناامیدی سبب می‌شود که دیگر هیچ هزینه دیگری برای تبلیغات نپردازند و روند پیشرفتشان کندتر شود.

photo1 - تبلیغ مراکز پوست و زیبایی | پذیرش تبلیغات پزشکان و مراکز درمانی و زیبایی

حال سؤال اینجاست که چگونه می‌توانیم تبلیغات پزشکی موثر داشته باشیم؟

آقای اندی سرنوویتز در کتاب Word of Mouth Marketing می‌گوید:

قدرتمندترین و ارزان‌ترین نوع تبلیغ زمانی است که شما کاری کنید که دیگران در مورد شما سخن بگویند.

اگر شما به عنوان یک پزشک کاری کنید که بیمارانتان شما را به اطرافیان خود معرفی کنند قدرتمندترین و ارزان‌ترین نوع تبلیغات پزشکی را خواهید داشت. فرض کنید می‌خواهید یک محصول خاص بخرید و یا یک خدمات خاص از فردی یا شرکتی دریافت کنید. احتمالاً چندین گزینه پیش روی خود خواهید داشت، ممکن است هر کدام از آن گزینه‌ها هزینه‌ی زیادی برای تبلیغات خود کرده باشد. اما اگر یکی از افراد خانواده و یا دوستان و همکاران شما یکی از آن گزینه‌ها را پیشنهاد کند مطمئناً این پیشنهاد تأثیر بسیار زیادی را در تصمیم‌گیری و انتخاب شما خواهد داشت.

بنابراین اگر هزینه‌ای برای تبلیغات انجام می‌دهید بهتر است تبلیغات شما به شکلی باشد که باعث شود دیگران در مورد شما حرف بزنند و شما را به اطرافیانشان معرفی کنند در غیر این صورت پول خود را آتش زده‌اید. شخصاً تبلیغات بسیاری از پزشکان را دیده‌ام که پول خود را آتش زده‌اند. بسیار در مجله‌ها و وب‌سایت‌ها دیده‌ام که یک پزشک آگهی خود را به این شکل طراحی کرده است: ***اسم پزشک، تخصص، نشانی مطب، شماره تلفن و در مواردی تصویر پزشک*** آیا فکر می‌کنید که این آگهی سبب می‌شود مردم شما را به اطرافیانشان معرفی کنند؟ با دیدن این آگهی چه عامل انگیزاننده‌ای در آن‌ها به وجود می‌آید که شما را به کسی معرفی کنند و یا حداقل مطلب جالبی از طرف شما دریافت کنند که در مورد آن با دیگران صحبت کنند؟ جواب آن هیچ‌چیز است. بنابراین این نوع تبلیغات بازدهی کمی دارند.

photo5 - تبلیغ مراکز پوست و زیبایی | پذیرش تبلیغات پزشکان و مراکز درمانی و زیبایی

برای یک پزشک در هر تخصصی که باشد هزاران اطلاعات ارزشمند وجود دارد که با ارائه آن به بیمارانش می‌تواند آن‌ها را خوشحال کند. افراد وقتی اطلاعات ارزشمندی را یاد می‌گیرند به سرعت آن را به دوستانشان انتقال می‌دهند و شهرت و محبوبیت شما به صورت ویروسی افزایش می‌یابد.

همیشه خود را درمعرض آدم ها و تیم های قدرتمند قرار دهید ، کارهایی را که در آن تخصص ندارید را ، به تیم های متخصص بسپارید .

برای موفقیت ، قرار نیست در همه امور متخصص باشید و خودتان همه کارهارا انجام دهید .

رمز موفقیت بیزینس های امروزی ، شناخت صحیح تخصص خود و برون سپاری صحیح کارهای دیگر به تیک های متخصص است .

photo8 - تبلیغ مراکز پوست و زیبایی | پذیرش تبلیغات پزشکان و مراکز درمانی و زیبایی

آیا درآمدزایی مستمر و برندسازی با شروط فوق آسان است؟

جواب ما به سوال فوق “آری” می باشد، فقط اگر هر پزشک به جای شخصی سازی و تحمل این همه هزینه گزاف به مجموعه سبز و سالم متصل شود. در واقع، مجموعه تخصصی و فوق تخصصی پزشکان سبزو سالم از تمامی امتیازات ذکر شده در نمودار فوق برخوردار است.

برای اثبات ادعای خود دلایل محکمی داریم:

◄ سیستم های سبز و سالم در کنار سیستم جایروس کلینیک و تهران اسکین یک خانواده بزرگ دیتابیس با چندین سایت و دیتابیس زیرشاخه را تشکیل داده اند.

◄ از فن آوری های برنامه نویسی، گرافیک، هوش مصنوعی و ربات های تلگرامی آنلاین و پاسخگو برای ساخت این دیتابیس های عظیم و غنی بهره گرفته ایم. تیم های فنی و پشتیبانی، اعضاءِ همیشگی و خلاّقِ مجموعه سبز و سالم می باشند. آن ها همیشه در دسترس هستند.

◄ روزانه هزاران نفر از مردم ایران از طریق سایت ها و نیز بات های تلگرامی پرسش و پاسخ از پزشکان با مجموعه سبزوسالم در تماس هستند.

◄تقاضای مردم از ما برای معرفی پزشکان، مراکز درمانی و آزمایشگاه های برتر روز به روز در حال افزایش است.

◄چندین تیم پزشکی، روانپزشکی، روانشناسی، درمانی، پژوهشی و غیره برای پاسخگویی به سوالات مردم همکاری می کنند.

◄اعتبار سیستم های سبزوسالم از نظر علمی-پژوهشی-تصاویر-فیلم-صوتی-گرافیکی و ارایه اطلاعات موثق و به روز بسیار بالاست. به همین دلیل مردم به ما اعتماد دارند.

سایت های اینترنتی و کانال های تلگرامی سبزوسالم ویژگی های ممتازی دارند که در کمتر سایت یا کانالی می توانید بیابید.

 

www.sabzosalem.com

slider 1 - تبلیغ مراکز پوست و زیبایی | پذیرش تبلیغات پزشکان و مراکز درمانی و زیبایی

www.gyrusclinic.com

7 300x110 - تبلیغ مراکز پوست و زیبایی | پذیرش تبلیغات پزشکان و مراکز درمانی و زیبایی

www.tehranskin.com

5 300x104 - تبلیغ مراکز پوست و زیبایی | پذیرش تبلیغات پزشکان و مراکز درمانی و زیبایی

www.persianphysio.com

4 300x97 - تبلیغ مراکز پوست و زیبایی | پذیرش تبلیغات پزشکان و مراکز درمانی و زیبایی

www.zibaan.com

3 300x135 - تبلیغ مراکز پوست و زیبایی | پذیرش تبلیغات پزشکان و مراکز درمانی و زیبایی

www.zibaan.ir

2 300x85 - تبلیغ مراکز پوست و زیبایی | پذیرش تبلیغات پزشکان و مراکز درمانی و زیبایی

 

با همکاری با سبز و سالم،

 بار تمامی هزینه های ذکر شده در نمودار فوق از روی دوش شما برداشته می شود.

 امکان برندسازی و شناسایی شما توسط مردم در اسرع وقت بدون صرف هزینه ایجاد می شود. 

 

  • طراحی سایت شخصی پزشک

 photo10 - تبلیغ مراکز پوست و زیبایی | پذیرش تبلیغات پزشکان و مراکز درمانی و زیبایی

  • طراحی بات تلگرامی شخصی پزشک
  • مطب، امکانات بهداشتی، الکتریکی، اسباب و غیره
  • امکانات آموزشی کار با دستگاه ها

 

 با ما همراه باشید، بزودی همه شما را خواهند شناخت!

اگر پزشک هستید و مطب، کلینیک یا یک مرکز زیبایی دارید

و فکر می کنید شایستگی این را دارید که در صفحه اول گوگل و در این سایت و 54 سایت دیگر سلامت و برای دهها کلید واژه مرتبط با تخصص شما ، مرکز زیبایی، مطب، بیمارستان یا کلینیک شما معرفی شود ، با ما تماس بگیرید

0921-9867410
خانم کوچکی (واحد تبلیغات مراکز پزشکی و زیبایی)

5 1 رای
به نظر شما چند ستاره ؟
Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments
0
نظر شما چیه؟ سوالی دارین؟x
()
x