خانه / انواع روش های لیزر موهای زائد بدن / بهترین دستگاه های لیزر موهای زائد خانگی (بخش دوم)

بهترین دستگاه های لیزر موهای زائد خانگی (بخش دوم)

بهترین دستگاه های لیزر موهای زائد خانگی (بخش دوم)Reviewed by مریم اکبری زاده on Jul 24Rating:

بهترین دستگاه های لیزر موهای زائد خانگی (بخش دوم)

 

… بخش اول

 

3- دستگاه لیزر موهای زائد فیلیپس Lumea Comfort IPL

دستگاه لیزر موهای زائد فیلیپس

در این دستگاه لیزر خانگی حدود 200.000 فلاش تعبیه شده است که با قیمتی بسیار مناسب در دسترس قرار دارد. اگر توانایی خرید دو دستگاه قبلی را ندارید، فیلیپس بهترین پیشنهاد می تواند باشد. با خرید این دستگاه، برای مدت زمان زیادی لازم نیست کارتریچ لامپی آن را تعویض کنید، چرا که شرکت سازنده تضمین کرده که دستگاه پیش از تعویض کارتریج تا 200.000 فلاش را پشتیبانی می کند.

یکی از ویژگی های بسیار خوب دستگاه لیزر فیلیپس، حالت کشیدن و فلاش زدن است که به شما این امکان را می دهد که دستگاه را روی پوست خود حرکت داده و همزمان فلاش می زند. این دستگاه همچنین دارای حالت استامپ است. بدین معنا که مناسب برای نواحی کوچک تر مانند خط بیکینی و صورت می باشد.  دستگاه لیزر فیلیپس نیز مانند دو مورد قبلی به پنج حالت شدت و یک سنسور تشخیص رنگ پوست و مو مجهز می باشد. لازم به ذکر است که این دستگاه برای پوست های تیره و موهای روشن مناسب نمی باشد. فناوری به کار رفته در این دستگاه IPL بوده و به همین جهت، زمانی بیشتری طول می کشد تا نتایج حاصل شود (به نسبت دستگاه لیزر تریا). این بدان خاطر است که پالس های نور IPL به قدرتمندی پالس های لیزر نمی باشند.

فیلیپس، یک دستگاه خوب با قیمتی ایده آل است، اما دیر یا زود باید آن را دور بیاندازید؛ چرا که قابلیت تعویض کارتریج را ندارد.

 

مشخصات کلی دستگاه لیزر موهای زائد فیلیپس Lumea Comfort IPL

 • ابعاد: 7.5 * 5 * 12.5 سانتی متر
 • وزن: 450 گرم
 • تعداد فلاش ها: 200.000 (بنا به ادعای شرکت سازنده)
 • کارتریج قابل تعویض: ندارد
 • منبع قدرت: برق شهری (از طریق سیم)
 • گارانتی: دو ساله

 

4- دستگاه لیزر موهای زائد Silk’n Flash & Go

دستگاه لیزر موهای زائد Silk’n Flash & Go

یکی دیگر از دستگاه های لیزر موهای زائد خانگی که در آن از فناوری IPL استفاده شده است و کمترین هزینه را در بر دارد، دستگاه Silk’n Flash & Go می باشد. البته شرکت سازنده اذعان دارد که در حقیقت این دستگاه HPL (home pulsed light) است نه IPL. دستگاه لیزر Silk’n Flash & Go شبیه به رادار پلیس است. این دستگاه در بین دستگاه های لیزر موهای زائد خانگی، امتیاز متوسطی را کسب کرده است.

عملکرد این دستگاه نیز مانند سایر دستگاه های IPL است که تا کنون شرح داده شد. این دستگاه دارای تاییدیه وزارت غذا و داروی آمریکا بوده و مانند موارد قبل، مجهز به سنسور تشخیص رنگ پوست نیز می باشد. دستگاه لیزر Silk’n Flash & Go برای پوست های تیره مناسب نمی باشد.

لامپ استاندارد دستگاه Silk’n Flash & Go مناسب برای 5000 فلاش است که پس از آن کارتریج باید تعویض شود. این دستگاه مناسب جهت رفع موهای زائد صورت نیز می باشد. همچنین مجهز به سر در قسمت بزرگ تر است که به راحتی می توانید در نواحی کوچک تر از آن استفاده کنید. به دلیل کیفیت خوبی که دستگاه های IPL دارند، نتایج خوبی حاصل خواهد شد، اما این نتایج زمان زیادی طول می کشد تا حاصل شوند (به نسبت دستگاه لیزر تریا) و این به دلیل قدرت کمی است که فلاش های نور IPL در مقایسه با لیزر دارند.

این دستگاه، کارتریج قابل تعویض دارد و شما می توانید پس از اتمام فلاش ها، یک کارتریج 1000 فلاشی یا 120.000 فلاشی خریداری نمایید. چنانچه از دستگاه تان به شدت کار می کشید، بهتر است کارتریج 120.000 فلاشی را تهیه نمایید.

 

مشخصات کلی دستگاه لیزر موهای زائد Silk’n Flash & Go

 • ابعاد: 7.5 * 15 * 23 سانتی متر
 • وزن: 450 گرم
 • میزان شدت انرژی: 1 سطح
 • تعداد فلاش ها: 5000
 • کارتریج قابل تعویض: 2 نوع دارد
 • منبع قدرت: برق شهری (از طریق سیم)
 • گارانتی: دو ساله

 

بخش سوم …

 

 

 

فرصت سرمایه گذاری پوست و زیبایی برای همه سرمایه داران (اینجا کلیک کنید)

فرصت سرمایه گذاری پوست و زیبایی برای همه سرمایه داران (اینجا کلیک کنید)

مجموعه فوق تخصصی تهران اسکین  در صدد است تا بار دیگر تعدادی سرمایه گذار علاقه مند جهت خرید تجهیزات پزشکی استاندارد و پرکاربرد در ایران جذب نماید. ما ابتدا از کاربرد های عملی و فراوان دستگاهها و بازدهی بالای آن ها در جای جای ایران اطمینان حاصل می کنیم.

از مشاوران مالی و بازاریابان حرفه ای برای حفظ سرمایه سرمایه گذار و چند برابر سازی آن بهره می گیریم. قرارداد سالانه خرید شامل نصب، خدمات پس از فروش، آموزش عملی کار با دستگاه، نگهداری و به روز رسانی دستگاه ها با فروشنده را می بندیم. تهران اسکین جنبه های مالی، اعتبار فروشنگان و محصولات، تناسب آن ها با محیط و بیماران، مشکلات احتمالی دستگاه ها، درصد رضایت پزشکان و استقبال بیماران از تجهیزات را مرتب بررسی می کند.

سوال سرمایه گذار از مجموعه تهران اسکین: چرا تهران اسکین را برای سرمایه گذاری انتخاب کنم؟ پاسخ: تعداد تجهیزات پزشکی، مدلهای دستگاه ها، و کشورها و شرکت های سازنده آنقدر زیاد و متنوع است که خریدار بدون یک منبع اطلاعاتی بسیار پیشرفته در انتخاب آن ها حسابی سردرگم می شود.

آنچه ما داریم اطلاعات موثق و آگاهی از پشت صحنه موارد زیر است که با تجربه گران تیم های فوق تخصصصی پزشکی-درمانی-پژوهشی-بازاریابی در طی چندین سال به دست آورده ایم:

◄آگاهی از مزایا و معایب هر یک دستگاهها، کاربردهای هر یک، تناسب یا عدم تناسب هر دستگاه با شرایط فیزیکی و محیطی اشخاص

◄آگاهی از معتبر بودن یا نبودن شرکت ها و فروشندگان جهت اطمینان از خدمات پس از فروش

◄ ارتباط دایمی و قوی با مهندسان پزشکی خارج از کشور و پزشکانی که کار با دستگاهها را تجربه کرده اند

◄ آگاهی از بازار پزشکی و چون و چند استقبال مردم از دستگاه به خصوصی

◄آگاهی از کاربردهای درمانی و نتایج استفاده از تمامی تجهیزات با توجه به صدها و صدها پژوهش علمی- تجربی

◄ اطلاع از قیمت ها، کیفیت دستگاه، بازدهی آن، روش نگهداری آن و اعتبار ضمانت نامه

◄ حرفه ای بودن در خرید دستگاه ها با قیمت مقرون به صرفه و راندمان بالا

◄ در نظر گرفتن سود برگشتی برای سرمایه گذار با توجه به استفاده از تجهیزات به خصوص در بلند مدت در سرتاسر ایران

◄ موفقیت های قبلی در زمینه حفظ سرمایه سرمایه گذاران و چند برابر سازی آن منظور ما از خرید تجهیزات پزشکی-درمانی کدام تجهیزات است؟ پرکاربردترین تجهیزات پزشکی در دنیای امروز، دستگاه های جوانسازی-زیبایی و مراقبت از پوست و مو شامل انواع لیزرها، انواع پلاسما، انواع IPL و غیره. دستگاه های لیپوساکشن و پیکرتراشی دستگاه های لیپوترنسفر، بادی کانتورینگ و پیوند چربی دستگاه های تشخیصی و آنالیز پوست و مو دستگاه های مکنده دود دستگاه های تناسب اندام لیزرهای زنان لیزرهای درمان ضایعات عروقی تنوع گسترده تجهیزات پزشکی فوق و استفاده روز افزون از آن ها توسط جمع بی شماری از پزشکان و بیماران به موفقیت هر چه بیشتر تیم های سرمایه گذار انجامیده است.

 

تهران اسکین مرتب اطلاعات و دانش همه جانبه درباره تجهیزات پزشکی را در پایگاه داده خود جمع آوری، طبقه بندی و تحلیل و مقایسه می کند. ارتباط دایمی ما با شرکت ها و فروشندگان معتبر تجهیزات پزشکی فرصت های زیادی را برای سرمایه گذاری های مختلف فراهم آورده است.

برای کسب اطلاعات بیشتر ،تماس بگیرید : 77189615-77189675

09027610748 خانم  بیات – خانم جعفری (این خط دارای تلگرام نیز میباشد.)

بهترین دستگاه های لیزر موهای زائد خانگی (بخش دوم)   ... بخش اول   3- دستگاه لیزر موهای زائد فیلیپس Lumea Comfort IPL در این دستگاه لیزر خانگی حدود 200.000 فلاش تعبیه شده است که با قیمتی بسیار مناسب در دسترس قرار دارد. اگر توانایی خرید دو دستگاه قبلی را ندارید، فیلیپس بهترین پیشنهاد می تواند باشد. با خرید این دستگاه، برای مدت زمان زیادی لازم نیست کارتریچ لامپی آن را تعویض کنید، چرا که شرکت سازنده تضمین کرده که دستگاه پیش از تعویض کارتریج تا 200.000 فلاش را پشتیبانی می…

مشاهده بازنگری

اگر این مطلب را می پسندید، به آن ستاره دهید!

User Rating: 4.78 ( 2 votes)

درباره مریم اکبری زاده

عضویت در خبرنامه ثبت نام
ثبت نام شما با موفقیت انجام شد
در خبرنامه ما عضو بشید و دسترسی خودتون به اطلاعات جالب و جذاب رو راحت کنید. باقی کارها رو ما برای شما انجام میدیم. تنظیم خبرنامه خبرنامه سلامت خبرنامه مغز و اعصاب و روان خبرنامه زیبایی و تغذیه
برترین مراکز لیزر را بیابید
بستن
شهر مورد نظر خود را برای دیدن لیست برترین مراکز لیزر موهای زائد انتخاب کنید.