Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
تهران اسکین | برترین مراکز لیزر موهای زائد کشور
زیبایی ، پوست و لیزر موهای زاید در کشور | دستگاه لیزر مو |بهترین کلینیک لیزر مو

10 نکته مهم که باید قبل از کاشت ریش بدانید!

50

10 نکته مهم که باید قبل از کاشت ریش بدانید!

کاشت ریش

تخفیفات ویژه در مرکز تخصصی زیبایی و لیزر موهای زائد برکه، با جدیدترین نسل الکساندرایت در ایران اسکلپیون(مدیواستار)

   22612171_021    021-22612108

 09027610748

 1. هزینه ی عمل به بیش از 7000 دلار میرسد – این میزان هزینه برای افرادی که وضعیت مالی مساعدی ندارند، کمی بالا به نظر می آید، خصوصا زمانیکه این هزینه ها با هزینه ی لیزیک چشم که حدود 1000 دلار است، مقایسه شود.
 2. شما ریشی را که همیشه در آرزویش بودید را بدست می آورید – مانند کوتاهی مو، قبل از کاشت ریش، عکس مورد علاقه تان را با خود نزد پزشک بیاورید و از او بخواهید که بهترین را برای شما انتخاب کند. با این روش نظر شما و پزشکتان با هم اعمال می شود و نتیجه ای راضی کننده در بر خواهد داشت.
 3. در این روش باید برخی از موها را برای داشتن ریش فدا کنید – برداشت مو از ناحیه ی پس سر انجام می شود. این موها دقیقا به مو های ناحیه ی چانه شباهت دارند.
  کاشت ریش
  کاشت ریش
  کاشت ریش
  کاشت ریش
 4. موهای کاشته شده پس از 2 هفته شروع به ریزش می کنند – اما نگران نباشید – این شرایط موقتی است و 3 ماه بعد دوباره رویش مو ها شروع می شوند. به علم اعتماد کنید.
 5. ممکن است روزی سخت را تجربه کنید – پروسه ی کاشت مو حدود 2 تا 5 ساعت طول می کشد، اما به ندرت به ترمیم مجدد نیاز است.
 6. کاشت ریش تنها برای قسمت چانه نیست – بلکه شما از این کاشت می توانید در ناحیه ی ابرو ها و خط ریش ها نیز استفاده کنید.
 7. شما تنها با کاشت 2300 پیوند، می توانید ریش های زیبایی داشته باشید. چهره ای جدید و جذاب تر در نگاه خانم ها داشته باشید!!!
 8. مردم بریتانیا به دنبال کاشت ریش هستند – طی مطالعات و آمار اخیر 4500 مرد در بریتانیا پیوند مو به صورت دریافت کردند، – حدود 13% بیشتر از سال 2011.
 9. نتایج پایانی تا حد زیادی سبب افزایش اعتماد به نفس شما می شود – خصوصا افرادی که اسکار و زخم بر چهره دارند.
 10. متاسفانه شما نمی توانید دهنده ی پیوند ریش باشید – شاید امکان داشته باشد، اما پیدا کردن فردی با مشخصات شما کاری دشوار است.لطفا قبل از اقدام به هر عملی با پزشکی متخصص در این حیطه مشورت کنید و از مزایا و معایت روش مطلع شوید.

  نکاتی درباره کاشت سبیل: 

  کاشت مو به صورت روشی مفید برای افرادی ست که دچار مشکلات کم مویی و یا کم پشتی مو در مناطقی از صورت هستند. کاشت مو به صورت در نواحی ؛ سبیل، ریش، خط ریش و پنهان نمودن اسکار ها و زخم های صورت انجام می شود. کم پشتی مو به دلایل زیادی اتفاق می افتد، برای مثال؛ ژنتیک، لیزر مو ها، الکترولیز، جراحی، سوختگی یا آسیب به بدن در ریزش مو موثر هستند. اهداف کاشت مو متفاوت هستند، گاهی برای منطقه ای کوچک کاربرد دارند و گاهی برای مناطق وسیع تری مانند ریش ها و گونه ها استفاده می شوند. به طور کلی، از کاشت مو برای پر کردن محل هایی از بدن که به کم مویی دچار است، استفاده می شود.

  تعداد پیوند های مورد نیاز متنوع هستند، اما میانگین آن ها بین 350 – 500 پیوند برای سبیل، 600 – 700 پیوند برای ناحیه ی چانه، 200 – 250 پیوند برای خط ریش ها و 300 – 700 پیوند برای خط ریش ها استفاده می شود. برای برخی از بیماران که علاقه مند به داشتن سبیل ها و ریش هایی پر تر هستند، مرحله و جلسه ای دیگر در نظر گرفته می شود، تا پیوند های بیشتری را به محل انتقال دهند.

  آقایون با کاشت سبیل چهره ای مسمم رو تجربه کنید
  آقایون با کاشت سبیل چهره ای مسمم رو تجربه کنید

  انتقال / کاشت مو به صورت از طریق برداشت فولیکول ها از پس و کناره های پوست سر انجام می شود. بهترین محل برداشت فولیکول ها در واقع نزدیک ترین ناحیه به محل کاشت است. زمانیکه مو کاشته شد، ویژگی های مو های صورت را به خود می گیرد و رشد می کند. نتایج این عمل معمولا دائمی هستند.

  پزشکان معمولا از پیوند های تک مویی و یا دو مویی برای رسیدی به نتایجی طبیعی تر استفاده می کنند. همچنین آن ها به زاویه و جهت قرار گرفتن مو بر روی صورت توجه می کنند.

  نحوه ی عملکرد و دوره ی نقاهت

  این روش تحت بیحسی موضعی به کمک قرص های مسکن انجام می شود. این عمل طی 2 تا 5 ساعت بدون درد و گاهی با حسی مانند گزش همراه است. حدود 5 روز پس از کاشت مو، پوسته هایی در محل کاشت به چشم می خورند. نکته ای مهم که حتما باید به آن توجه شود، خشک نگه داشتن محل کاشت است.

  در طی 3 تا 4 روز بهبودی حاصل می شود، و بخیه ها نیز به علت جاذب بودن ، جذب شده و نیازی به مراجعه ی مجدد جهت جدا کردن بخیه ها نیست.

  موهای کاشته شده حدود 2 هفته ریزش دارند، و پس از گذشت 3 ماه، موها دوباره در محل می رویند و مادام العمر می شوند.

  لینک منبع:

https://www.birchbox.com/guide/article/10-things-you-should-know-if-youre-considering-a-beard-transplant

http://www.foundhair.com/pages/facial-hairtransplant.shtml

محقق و مترجم: میلاد اسد بیگی

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.