لیزر اندولیفت صورت، چانه و گردن در مقابل جراحی لیفت: کدامیک بهتر است؟

لیزر اندولیفت صورت، گردن و چانه بدون جراحی، بدون درد و خونریزی و با ماندگاری دائمی در مرکز برکه در تهران؛ لیزر اندولیفت عضلات افتاده در اثر پیری، وراثت، و جاذبه را سرجای اولش بر میرداند. مقایسه جراحی لیفت پرعارضه صورت با اندولیفت: www.tehranskin.com
www

لیزر اندولیفت صورت، چانه و گردن در مقابل جراحی لیفت: کدامیک بهتر است؟

endolifting face chin neck - لیزر اندولیفت صورت، چانه و گردن در مقابل جراحی لیفت: کدامیک بهتر است؟

سلام و سلامت باشید. کارشناس مرکز لیزر، جوانسازی و زیبایی پوست برکه هستم.

آیا می دانید لیزرِ بدون درد، بدون خونریزی و بدون هیچگونه سوزش، ورم و قرمزی پوست هم داریم؟ شاید لیزرهای سابق عوارضی داشتند اما امروزه یکی از بهترین روش های لیزری جوانسازی صورت به میدان آمده و تمام عیوب لیزرهای قبلی را پشت سر گذاشته. این لیزر اندولیفت نام دارد که جایگزین جراحی لیفت تهاجمی صورت، گردن و چانه نیز می باشد.

جشنواره تخفیف زیبایی و لیزر،دستگاه مدیواستار (اسکلپیون)

22612171_021  22612108_021

09027610748

جشنواره تخفیف زیبایی و لیزر،دستگاه کندلا جنتل مکس پرو

22212952_021 22234012_021

6634846_0910

به نقل از بهترین مراکز تخصصی اندولیفت صورت، یکی از تصورات اشتباه اغلب مردم این است که فکر می کنند افتادگی پوست پیدا کرده اند، در حالی که این عضله یا عضلات صورت، گردن و چانه است که پایین افتاده نه پوست. اندولیفت زیبایی شما را به سال ها پیش برمیگرداند؛ این چیزی ست که قدما در اکسیر جوانی و در خیال خود جستجو می کردند و اکنون به واقعیت تبدیل شده.

موضوع متن حاضر: لیزر اندولیفت صورت چانه و گردن بدون جراحی و عوارض؛ مقایسه اندولیفت با جراحی لیفت تهاجمی صورت

لیزر اندولیفت صورت بدون جراحی چیست؟

آیا تابحال از خواص فیبرنوری چیزی شنیده اید؟ فیبر نوری یک تکنولوژی مدرن برای انتقال پالس های نور از طریق یک رشته فیبر است.

چرا فیبر نوری در لیزر اندولیفت استفاده می شود؟

اندولیفت یک روش لیفت عضلاتِ افتاده بدون جراحی ست. برای اینکه هیچگونه برش (زخم و خونریزی) در پوست ایجاد نشود، از فیبر نوری استفاده می شود. اولین بار از فیبر نوری در پزشکی آندوسکوپی برای دیدن داخل بدن استفاده شد. در لیزر اندولیفت، لیزر دایود ۱۴۷۰ نانومتری خود میکروفیبری دارد که به فیبرهای نوری متصل شده و کار تحریک کلاژن سازی در زیر پوست را به پیش می برد.

فیلم لیزر اندولیفت صورت

ویدئوی زیر روش کار اندولیفت برای جوانسازی و لیفت پوست صورت را نشان می دهد. برای نواحی گردن و چانه نیز همین کاربرد اعمال می شود.

 مقایسه جراحی لیفت با لیزر اندولیفت صورت، چانه و گردن

امروزه علم پزشکی به این نتیجه رسیده که تیغ جراحی پرعارضه بوده و برای درمان بیماری ها، بهتر است تکنولوژی هایی به کار گرفته شوند که در پوست برش و خونریزی ایجاد نکنند. یکی از این تکنولوژی ها فیبر نوری برای دیدن داخل بدن بدون برش دادن پوست است (توضیحات بالا).

یکی از مهمترین علت های ابداع روش های جوانسازی مانند اندولیفت، هایفوتراپی، آراف فرکشنال میکرونیدل، مزوتراپی …پایان دادن به جراحی های تهاجمی و پرعارضه است. البته جراحی لیفت صورت برای برخی اشخاص فواید خود را دارد و اثرات آن ماندگار تر است. شاید به جرات بتوان گفت تنها روشی که روی دست جراحی لیفت زده اندولیفت است.

منظور از جراحی لیفت صورت چیست؟

جراحی لیفت صورت به معنی لیفتینگ و بالاکشیدن اجزاء صورت مانند ابروها، لیفت مژه ها، لیفت پیشانی، لیفت بینی (رینوپلاستی)، و غیره است. البته لیفت هر جزء از صورت تکنیک های خاص خود را می طلبد.

در جراحی لیفت، عوارضی در نتیجه ی لیفت تک تک اجزاء صورت ایجاد می شود. برای مثال، در لیفت ابروها و پیشانی، اطراف نواحی عمل بی حس می شود و ممکن است برخی افراد برای مدت طولانی دچار بی حسی و در نتیجه برهم خوردن حالت طبیعی چهره شوند. در لیفت مژه ها، احتمال بروز خطراتی چون از دست رفتن بینایی شخص برای مدت موقت یا دایمی وجود دارد. و همین طور برای نواحی دیگر.

لینک عوارض جراحی تهاجمی لیفت صورت (کلیک)

مزایای لیزر اندولیفت صورت

اگر بخواهیم مقایسه ای بین اندولیفت و روش های جوانسازی دیگر انجام دهیم، تفاوت های ویژه ای به لحاظ مزایا می بینیم.

روش های متعددی برای لیفت صورت، گردن و چانه وجود دارد که مهترین و ماندگارترین اما پرعارضه ترین آن ها جراحی لیفت پوست است. از هایفو تراپی و آر اف فرکشنال سوزنی نیز برای سفت سازی و لیفت پوست استفاده می شود. خود هایفوتراپی مزایای زیادی دارد و خیلی خوب جواب داده؛ اما یک مزیت اساسی اندولیفت به عنوان یک روش برتر برای لیفت بدون جراحی این است:

اندولیفت به جای رفع افتادگی پوست، عضلاتی را که در اثر جاذبه، وراثت، پیری یا کشیدن سیگار پایین افتاده اند سر جای اول خود باز می گرداند. در تمامی روش های دیگر، بیشتر روی لایه های پوست کار می شود تا عضله. لیزر اندولیفت بافت عمقی پوست و عضله را که در عمق پوست قرار دارد تحریک می کند.

جالب است بدانید مطالعات علمی پس از پنج تا ۱۳ سال از اندولیفت ماندگاری بالای این روش را ثابت می کنند.

مزیت دیگر اندولیفت این است که هیچ عوارضی مبنی بر آسیب به شبکه اعصاب زیرپوستی، درد، خونریزی، بیهوشی … ایجاد نمی کند. به علاوه، تعداد جلسات کمی برای جوابدهی عالی نیاز دارد. بین دو الی سه جلسه با فاصله ی پنج الی شش ماه بین هر جلسه کفایت می کند.

معرفی مراکز تخصصی لیزر اندولیفت صورت

کاربر عزیز، جهت اندولیفت صورت، چانه و گردن توصیه می کنیم حتما یک مرکز تخصصی معتبر و پزشک پرتجربه را انتخاب کنید. شناخت آناتومی ظریف و پیچیده ی پوست هر فرد و توجه به واکنش های بدن به لیزر اهمیت زیادی دارد. بنابراین، پوست خود را به دست هر مرکز مدعی ندهید. آنچه یک مرکز را معتبر می سازد فقط داشتن تجهیزات پزشکی پیشرفته نیست. مهارت پزشک و رعایت مراقبت های قبل و بعد از لیزر اندولیفت نیز مهم اند.

آدرس و شماره های تماس مرکز اندولیفت برکه اینجاست؛ کلیک نمایید.

سلامتی و رضایت شما آرزوی ما

م.الف. دپارتمان پژوهشی تهران اسکین

بهترین مرکز لیزر اندولیفت صورت و لیزر موهای زاید

berke beauty center berkelyzerr۲ - لیزر اندولیفت صورت، چانه و گردن در مقابل جراحی لیفت: کدامیک بهتر است؟

 

0 0 رای
به نظر شما چند ستاره ؟

بیشترین تخفیف های زیبایی و لیزر در بهترین مراکز تهران و شهرستان ها
اینجا کلیک کنید

Source منبع 1
Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments
0
نظر شما چیه؟ سوالی دارین؟x
()
x