دکتر خوب برای تزریق فیلر زیر چشم

فیلر زیر چشم | دکتر خوب برای تزریق فیلر زیر چشم

رفع گودی و تیرگی زیر چشم با تزریق فیلر

تیرگی های زیر چشم با نشانه هایی همچون سیاهی زیر چشم ، گودی و فرورفتگی عمیق و ظاهری خسته در اطراف ناحیه زیر چشم مشخص می شود. پزشکان این ناهنجاری پوست را تیر تروف (tear trough) می نامند. از آنجا که پوست اطراف چشم شما نازک تر و ظریف تر است و فاقد چربی مناسب می باشد ، ممکن است با افزایش سن خسته تر و پیر تر به نظر برسند. پرکننده یا فیلر زیر چشم یک راه حل بسیار متداول و ایده آل جهت رفع چین و چروک ، سیاهی و گودی زیر چشم محسوب می شود. هر فردی که دارای سیاهی ، چروک ، گودی و یا خستگی مزمن زیر چشم است ، می تواند از مزایای متعدد فیلر زیر چشم بهره مند شود.

 

فیلر زیر چشم چیست؟

فیلر زیر چشم نی نی سایت

پرکننده های زیر چشم ، نوعی درمان تزریقی بر پایه اسید هیالورونیک هستند که باعث تحریک ظاهر بافت های چربی در زیر پوست می شوند. رایج ترین نام های تجاری فیلر زیر چشم ، رستیلن (Restylane) و ژوویدرم (Juvederm) است. این فرایند در عرض کمتر از 30 دقیقه قابل انجام است و اثر و ماندگاری آن تا نه ماه به طول می انجامد.

جشنواره تخفیف زیبایی و لیزر، دستگاه لیزر مدیواستار (اسکلپیون) 2024

مشاوره رایگان با پزشک، کلیه ایام هفته

22612171_021  22612108_021

09027610748

instagram پیج مرکز تخصصی زیبایی قلهک

instagram پیج تخصصی لیزر موهای زائد

instagram نمونه کارهای زیبایی

برای ورود به پیج اینستاگرام روی لینک مربوطه کلیک کنید

اکثر افراد معمولاً به یک سرنگ فیلر برای زیر چشم احتیاج دارند ، اما بسته به آناتومی و میزان توخالی بودن زیر چشم هر فرد ، ممکن است برخی به دو سرنگ نیز احتیاج داشته باشند.

 

فیلم تزریق فیلر زیر چشم | نحوه تزریق فیلر زیر چشم

نحوه تزریق فیلر زیر چشم را در ویدئوی زیر ملاحظه فرمایید:

 

چه کسانی کاندیدای خوبی برای فیلر زیر چشم هستند؟

تزریق فیلر برای پف زیر چشم

سیاهی زیر چشم ممکن است به دلایل مختلف اتفاق بیفتد. اولین چیزی که باید بدانید این است که اگر تیرگی زیر چشمان تان ناشی از مشکلات رنگدانه ای یا مشکلات عروقی است ، فیلر آن را از بین نمی برد. با این حال ، اگر فرورفتگی ای همچون هلال ماه در زیر چشمان تان دارید ، فیلر گزینه مناسبی برای شما محسوب می گردد. به طور کلی ، فیلر گزینه خوبی برای افرادی است که کمبود حجم زیر چشم شان دارند. با افزایش سن ، به محض اینکه بخشی از چربی صورت رو به کاهش می گذارد ، ناحیه زیر چشم از گونه جدا می شود و جلوه ای توخالی به چهره می بخشد. این عارضه در برخی از جوانان به دلیل ژنتیک و شکل طبیعی صورت نیز رخ می دهد. از اینرو هم برای افراد مسن و هم برای جوانان مناسب است.

با این حال ، در موارد زیر از تزریق فیلر در زیر چشم خودداری کنید:

 • به هر دلیلی پوست تان ملتهب است (به عنوان مثال ، در صورت وجود بثورات ، آکنه فعال ، کهیر و غیره)
 • به هر یک از ترکیبات پرکننده حساسیت دارید (برچسب آن را مطالعه کنید)
 • دارای یک اختلال خونریزی هستید
 • باردار هستید ، در دوران شیردهی به سر می برید و یا زیر 18 سال سن دارید (در گروه های سنی جوان تر ، ایمنی تزریق فیلر مورد مطالعه قرار نگرفته است)
 • پوست تان مستعد ابتلا به جای زخم و اسکار است (به عنوان مثال ، مبتلا به کلوئید یا رشد بیش از حد بافت اسکار هستید)

 

فواید فیلر زیر چشم چیست؟

جوانسازی زیر چشم ها با تزریق فیلر
تزریق فیلر زیر چشم نی نی سایت

پرکننده ها به عنوان جایگزینی برای جبران حجم از دست رفته بافت عمل می کنند تا قسمت هایی از صورت ، از جمله زیر چشم ، جوان تر به نظر برسند و همچنین به خلاص شدن از شر خطوط و سیاهی زیر چشم نیز کمک می کنند. فیلر زیر چشم برای هر کس که دارای تیرگی زیر چشم است و یا چربی موجود در ناحیه زیر چشمش از بین رفته است ، مفید و موثر می باشد. فیلر به شما کمک می کند تا ظاهر طبیعی تری داشته باشید.

 

فیلر زیر چشم از چه موادی تهیه شده است؟

قیمت ژل هیالورونیک اسید
ژل هیالورونیک اسید

پرکننده ها از اسید هیالورونیک ساخته شده اند. این ماده به طور طبیعی در درم پوست یافت می شود و طی فرایند طبیعی پیری ، پوست بخشی از این ماده مفید را از دست می دهد و در نتیجه فرورفتگی هایی در زیر چشم ایجاد می شود که چندان مطلوب و زیبا نیست. یکی از مهم ترین فواید وجود اسید هیالورونیک در پرکننده ها این است که کمک می کند تا آبرسانی به این ناحیه انجام شود. بنابراین به منظور داشتن یک ظاهر طبیعی و افزایش طول اثربخشی پرکننده ، اسید هیالورونیک مفید است.

 

بهترین مارک فیلر زیر چشم

فیلر رستیلن

از آنجا که پرکننده های اسید هیالورونیک نرم و قابل ترکیب با پوست اطراف چشم هستند ، طبیعی ترین اثر را در زیر چشم ها حاصل می کنند. سایر فرم های پرکننده بعد از پلک زدن های مکرر چشم یا از روی سطح نمایان می شوند ، یا احتمال انباشته شدن دارند. پرکننده های اسید هیالورونیک کاملا شفاف هستند ، درست بر خلاف پرکننده های مبتنی بر کلسیم که سفید هستند. رستیلن (Restylane) و ژوویدرم (Juvederm) دو پرکننده اسید هیالورونیک دیگر هستند که معمولاً در ناحیه اطراف چشم مورد استفاده قرار می گیرند. با این وجود ، هنوز هیچ پرکننده ای برای مصرف زیر چشم از سوی سازمان غذا و داروی آمریکا  (FDA) تأیید نشده است. بنابراین تمام درمان های این ناحیه خارج از برچسب (آف لیبل) در نظر گرفته می شود.

 

آیا پرکننده های زیر چشم ایمن هستند؟

رفع گودی زیر چشم با تزریق فیلر
رفع گودی زیر چشم با تزریق فیلر

مادامی که فیلر زیر چشم به دست یک متخصص باتجربه تزریق شود ، کاملا ایمن و بی خطر است. حین انتخاب دکتر خوب برای تزریق فیلر زیر چشم ، این نکته را در نظر داشته باشید که آیا تخصص وی با کاری که انجام می دهد مرتبط است و سطح تجربه او در این زمینه چقدر است. بسیار حائز اهمیت است که پزشک ارائه دهنده فیلر در زمینه تزریق در این ناحیه حساس ، مجرب و باتجربه باشد. این بدان معناست که فردی که فیلر را تزریق می کند ، باید آناتومی را به خوبی درک کند ، با خطرات این روش به خوبی آشنا باشد و در مورد چگونگی نتیجه طبیعی آموزش های مناسب دیده باشد. برای تزریق فیلر باید یک متخصص پوست یا جراح پلاستیک با تجربه در زمینه زیبایی مراجعه کنید.

 

آیا فیلر زیر چشم عوارض دارد ؟

به طور کل، عوارض ژل زیر چشم بسیار کم است به این حال در برخی از افراد، بروز پیامدهای زیر رویت شده است. طبق گفته انجمن جراحان آمریکا ، عوارض جانبی معمول زیر – که احتمال رخ دادن آنها در محل تزریق وجود دارد – می توانند به صورت آنی بروز پیدا کنند ، اما معمولاً طی 7 تا 14 روز از بین می روند:

 • قرمزی
 • تورم
 • درد
 • کبودی
 • خارش
 • بثورات پوستی

خطوط این ناحیه از صورت ، آن را به یکی از چالش برانگیزترین مناطق برای درمان تبدیل می کند ، اما هنگامی که توسط یک متخصص پوست یا جراح پلاستیکی آموزش دیده انجام شود ، این روش بسیار ایمن و بی خطر است. اگر فیلر به طور خیلی سطحی به پوست تزریق شود ، ممکن است ظاهری آبی از خود بر جای گذارد که به نام اثر تیندال معروف است. خوشبختانه ، اگر دچار اثر تیندال شوید یا خیلی پف کرده باشید ، پرکننده را می توانید با استفاده از آنزیمی معروف به هیالورونیداز خنثی سازید.

فرایند تزریق فیلر نسبتاً سریع و بدون درد انجام می شود. به منظور کاهش درد و ناراحتی در افراد حساس می توان از کرم های بی حس کننده موضعی 30 دقیقه قبل از انجام این عمل استفاده کرد. با این حال ، مقدار پف کردگی و کبودی بعد از تزریق ، احتمال می رود.

 

مراقبتهای بعد از تزریق فیلر زیر چشم

بهترین مارک فیلر زیر چشم
تزریق فیلر در زیر چشم

ناحیه زیر چشم ، به طور ویژه ای مستعد کبودی است. اما باید این را در نظر داشته باشید که سیاهی و کبودی پس از آسیب کاملا طبیعی است. معمولاً تورم در طی چند روز پس از تزریق کاهش می یابد. کبودی ها نیز طی یک یا دو هفته بهبود می یابند. حداقل به مدت یک هفته قبل از درمان از مصرف داروهای رقیق کننده خون از جمله مکمل های روغن ماهی و آسپیرین خودداری کنید. بسیاری از پزشکان همچنین توصیه می کنند جهت به حداقل رساندن کبودی پس از تزریق از کرم آرنیکا یا مکمل آن استفاده کنید.

بسته به محصول و نواحی تحت درمان ، بلافاصله پس از تزریق فیلر باید متوجه نتایج شوید. برخی از بیماران کبودی و تورم خفیفی را تجربه می کنند ، اما این عوارض موقتی هستند و باید طی روزهای بعد از تزریق فروکش کنند. شما می توانید بلافاصله پس از درمان به فعالیت های عادی خود یا محل کار خود برگردید ، اما متخصص زیبایی تان ممکن است از شما بخواهد که آن روز را مرخصی بگیرید و از ورزش یا سایر فعالیت های سخت اجتناب کنید.

همچنین به طور روزانه از کرم های ضد آفتاب استفاده کنید. این امر کمک می کند تا ماندگاری فیلر افزایش یابد و در برابر تغییرات رنگ دانه ای پیش التهابی ناشی از سوزن در محل تزریق محافظت شود.

پزشکان معمولاً نسبت به ماساژ ناحیه تزریق شده یا قرار دادن سطح پوست تازه تزریق شده در معرض دمای شدیدا بالا یا پایین (به عنوان مثال استفاده از سونا یا اسکی در هوای سرد) هشدار می دهند.

آنتی هیستامین های بدون نسخه و داروهای ضد التهاب ممکن است به کاهش هرگونه قرمزی یا خارش زیر چشم تان کمک کنند.

اگر متوجه علائم عفونت (تب ، چرک یا داغی و التهاب شدید پوست) شدید ، به پزشک خود مراجعه کنید.

چنانچه مشکلی در دید یا تنفس دارید ، درد قابل توجهی دارید یا علائم دیگری را تجربه می کنید که باعث ناراحتی یا نگرانی تان می شود ، در صورت نیاز به فوریت های پزشکی مراجعه کنید.

 

ماندگاری فیلر چقدر است؟

گودی زیر چشم و درمان آن
گودی زیر چشم و درمان آن

ماندگاری پرکننده های مورد استفاده در زیر چشم ها معمولاً 6 تا 9 ماه به طول می انجامد ، اگرچه پرکننده های خاص با اثری طولانی تر نیز موجود هستند. با تزریق های بعدی ، مدت ماندگاری فیلر نیز طولانی تر می گردد.

 

هزینه فیلر زیر چشم

قیمت فیلر زیر چشم ، بسته به نوع شهر یا منطقه ای که در آن زندگی می کنید متفاوت است و می تواند برای هر سرنگ متغیر باشد. هر سرنگ حاوی 1 میلی لیتر است که معادل یک پنجم حجم یک قاشق چای خوری است. با این حال ، در برخی موارد برای دستیابی به نتایج مطلوب ، بیش از یک سرنگ لازم است. اما بیشتر بیماران برای پر کردم گودی زیر هر دو چشم ، تنها به یک واحد سرنگ نیاز دارند.

 

دکتر خوب برای تزریق فیلر زیر چشم

بهترین مرکز تزریق ژل در تهران
بهترین دکتر برای تزریق فیلر در تهران

تزریق فیلر زیر چشم با کمک یک ارائه دهنده مجرب و باتجربه می تواند نتایجی طبیعی برای شما رقم زند و به شما کمک کند نسبت به ظاهر خود اعتماد به نفس بیشتری داشته باشید.

بسیار خرسندیم اعلام کنیم که مرکز زیبایی ما با بهره گیری از بهترین پزشکان و متخصصین زیبایی و هم چنین بهترین و با کیفیت ترین مواد، افتخار دارد علیرغم تزریق فیلر ، کلیه خدمات زیبایی ، پوست و مو، و لیزر را در محدوده شمال تهران (شریعتی ، قلهک ، دروس ، ظفر ، زرگنده ، میرداماد ، تجریش ، فرمانیه ، پاسداران) به شما عزیزان ارائه دهد.

شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر و همچنین اخذ نوبت از این مرکز به این صفحه مراجعه کنید.

شاد و زیبا باشید…

تحقیق و ترجمه: مینو زرفش

منابع:

dermstore

townandcountrymag

5 1 رای
به نظر شما چند ستاره ؟

بیشترین تخفیف های زیبایی و لیزر در بهترین مراکز تهران و شهرستان ها
اینجا کلیک کنید

Subscribe
Notify of
guest

0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments