تخفیف بوتاکس در تهران

بهترین مارک بوتاکس| قیمت بهترین مارک بوتاکس

بهترین مارک بوتاکس

بهترین مارک بوتاکس
بهترین مارک بوتاکس

درود بر همه ی کاربران زیبا که همواره به دنبال راز هایی برای زیباتر شدن هستند. امروزه افراد بسیاری را می بینیم که به دنبال راهی برای زیبا و جوان تر به نظر آمدن هستند، که در این میان بسیاری از آنها بوتاکس را انتخاب می کنند. اما بهترین مارک بوتاکس کدام است؟

کاربرد بوتاکس

همانطور که می دانید با افزایش سن افراد، شاهد تغییراتی در آنها خواهیم بود که از جمله آن چین و چروک هایی است که بر روی پوست بدن و صورت بوجود می آید. بسیاری از افراد برای از بین بردن چین و چروک هایشان از بوتاکس استفاده میکنند، اما این امری بسیار حساس است و پیش از انجام آن باید از مرکز تزریق بوتاکس و مارک بوتاکس مورد استفاده اطمینان حاصل کرد. ما در این مقاله سعی کردیم اطلاعاتی مفید را درباره ی برند های مختلف بوتاکس در اختیار شما قرار دهیم.

جشنواره تخفیف زیبایی و لیزر، دستگاه لیزر مدیواستار (اسکلپیون) 2024

مشاوره رایگان با پزشک، کلیه ایام هفته

22612171_021  22612108_021

09027610748

instagram پیج مرکز تخصصی زیبایی قلهک

instagram پیج تخصصی لیزر موهای زائد

instagram نمونه کارهای زیبایی

برای ورود به پیج اینستاگرام روی لینک مربوطه کلیک کنید

انواع مارک های بوتاکس

انواع برند بوتاکس
انواع مارک های بوتاکس

در ابتدا باید بدانیم که ماده اصلی تشکیل دهنده بوتاکس، بوتالینوم توکسین است، و همچنین اینکه خود بوتاکس نیز یک برند است که امروزه در میان افراد این نام بسیار جا افتاده است. پس انواع مارک بوتاکس عبارتند از:

  • بوتاکس
  • دیسپورت
  • مسپورت
  • زئومین

که در ادامه به توضیح هر کدام از اینها به صورت جداگانه و تفاوت های آنها می پردازیم.

بوتاکس

بوتاکس
بوتاکس

حدود 30 سال پیش با شروع استفاده از بوتالینوم توکسین با هدف تولید محصولات زیبایی، ترکیبی با مارک بوتاکس برای کاهش چین و چروک و جوان تر به نظر آمدن بوجود آمد. پس بوتاکس اولین برند از بوتالینوم توکسین بود که با تزریق آن ماهیچه های آن نقطه بی حس و باعث کاهش خطوط می شد. با تزریق بوتاکس پس از 3 الی 4 روز می توانیم شاهد کاهش چشمگیر چین و چروک ها شویم. این نوع بوتاکس برای رفع خطوط پیشانی، خطوط اطراف چشم و خطوط اخم بکار می روند.

بهترین سن برای تزریق بوتاکس

سن مناسب تزریق بوتاکس
بهترین سن برای تزریق بوتاکس

به دلیل افزایش چشمگیر افراد کم سنی که بوتاکس را به عنوان راهی برای جلوگیری از پدید آمدن چین و چروک ها انتخاب میکنند، سن دقیقی برای تزریق آن نمی توان مشخص کرد. اما زمان مناسب زمانی است که صورت شما دارای چین و چروک هایی باشد که روز به روز در حال عمیق تر شدن هستند، یا اگر شما بدون اینکه ابرو های خود را بالا و پایین ببرد، اخم کنید و یا بخندید، یعنی در حالت طبیعی چهره تان دارای چین و چروک هستید، می توانید این کار را انجام دهید.

آیا تزریق بوتاکس خطرناک است؟

بوتاکس محصولی برای زیبایی است که از طریق تزریق انجام می گیرد که گونه ی بسیار رقیق شده ی بوتالینوم توکسین می باشد. ترس از اینکه این کار با استفاده از سوزن انجام می شود، درد دارد یا خطرناک و مضر است را کنار بگذارید، زیرا اگر این کار توسط متخصص در مرکز بوتاکس معتبر انجام گیرد، بسیار راحت است و مراجعین بسیار زیادی را می توانید ببینید که از نتیجه ی کارشان راضی هستند.

معایب بوتاکس

شاید گاهی اوقات شنیده باشید که تزریق بوتاکس باعث می شود تا شما نتوانید اجزای آن ناحیه از صورت خود را حرکت دهید، اخم کنید، بخندید و یا هر تغییر دیگری که در صورت ممکن است بوجود آید. اما این را بدانید که اگر بوتاکس شما توسط متخصص این کار انجام گیرد با تزریق مقداری معتدل از این ماده به صورت شما این امکان را میدهد که بتوانید آن قسمت را حرکت دهید.

مزایای بوتاکس

یکی از مهم ترین ویژگی های خوب بوتاکس این است که شما بدون انجام جراحی های صورت می توانید خیلی راحت زیبا تر و جوان تر به نظر بیایید. یکی دیگر از مزایای آن موقتی بودن آن است که در صورت عدم رضایت بعد از گذشت 3 الی 4 ماه از بین می رود و در صورت عدم تمایل مجدد برای تزریق می توانید این کار را انجام ندهید و پوست شما به حالت قبلی خود باز می گردد.

بوتاکس دیسپورت

بوتاکس دیسپورت
دیسپورت

بوتاکس دیسپورت نیز برندی دیگر از بوتالینوم توکسین است که امروزه در ایالات متحده آمریکا، اروپا و دیگر قسمت های دنیا برای رفع چین و چروک مورد استفاده قرار می گیرد، و توسط سازمان غذا و دارو ی آمریکا (FDA) به تایید رسیده است. این نوع از بوتاکس سریع ترین اثر گذاری را در مقایسه با مارک های دیگ بوتاکس دارد.

تزریق دیسپورت

بوتاکس دیسپورت به مقدار مناسبی به اطراف ابرو های شما تزریق می شود و از طریق بی حس کردن ماهیچه های آن ناحیه چین وچروک های بین ابرو هایتان را که به دلیل حرکت دادن آنها به وجود آمده اند را از بین می برد، که تزریق آن به 5 بخش از نواحی اطراف ابرو انجام می گیرد.

ماندگاری بوتاکس دیسپورت

با انجام بوتاکس دیسپورت برای مدت 4 ماه از شر خطوط بین ابرو خلاص شوید! بعد از تزریق این بوتاکس بین 2 الی 3 روز زمان می برد  تا تاثیر آن را ببینید. طول تزریق آن بین 10 الی 20 دقیقه طول می کشد و تاثیرات آن بعد از گذشت 4 ماه از بین خواهد رفت و پوست شما به حالت قبل از تزریق باز می گردد.

بوتاکس مسپورت

بوتاکس مسپورت
بوتاکس مسپورت

بوتاکس مسپورت نیز همانند مارک های دیگر از بوتالینوم توکسین به وجود می آید، در ایران تولید شده و در کل یک برند ایرانی است. اما مزیتی که این بوتاکس دارد قیمت مناسب تر آن نسبت به برند های دیگر است و دلیل آن این است که تولید کشور خودمان است. پس مناسب بودن قیمت آن به دلیل کیفیت پایین آن نمی باشد. و مکانیزم آن به صورت مشابه، با فلج کردن ماهیچه ی مورد نظر چین و چروک های آن ناحیه را از بین می برد.

این نوع بوتاکس نیز برای از بین بردن خطوط اطراف چشم، خطوط میانی ابرو ها و پیشانی می باشد.

مراقبت های بعد از بوتاکس مسپورت

بعد از انجام بوتاکس به دلیل آن که این کار از طریق تزریق انجام می شود باید مراقبت هایی صورت گیرد و به یاد داشته باشید این مراقبت ها بسیار مهم هستند، این مراقبت ها شامل:

  • دست نکشیدن روی ناحیه تزریق شده و ماساژ ندادن آن
  • استفاده نکردن از الکل
  • عدم استفاده از لایه بردار ها
  • و در صورت مشاهده هر گونه کبودی یا آلرژی با پزشک خود مشورت کنید.

بوتاکس زئومین

بوتاکس
بوتاکس زئومین

بوتاکس زئومین، ماده ای تشکیل شده از بوتالینوم توکسین، که کاربرد آن در رفع چین و چروک های میان دو ابرو می باشد. این برند سومین مارک از بوتاکس است که مکانیزم آن کاملا مشابه دیگر برند ها است، و از طریق سازمان غذا و دارو آمریکا به تایید رسیده است. و همچنین تفاوت زئومین با بوتاکس این است که قبل از مصرف لازم نیست آن را در یخچال بگذاریم.

قیمت بهترین مارک بوتاکس

بوتاکس
قیمت بهترین مارک بوتاکس

مراکز مختلف انجام بوتاکس از برند های مختلفی استفاده میکنند، و قیمت هر مارک با مارک دیگر متفاوت است، همچنین هزینه ی تزریق آن به ناحیه ی مورد نظر به عمق چین و چروک ها بستگی دارد، در نتیجه نمی توان قیمت مشخصی برای این کار در نظر گرفت.

این نکته را به یاد داشته باشید که ممکن است مراکزی باشند که با تبلیغات پوچ قیمت هایی بسیار بالایی از مراجعین دریافت می کنند و یا همچنین مراکزی که برای جذب مراجعه کننده بیشتر هزینه هایی پایین برای کار خود در نظر گرفته اند. پس قبل از اعتماد به مراکز و تحت تاثیر قرار گرفتن تبلیغات مرکز خود را با پرس و جو و تحقیق انتخاب کنید.

بهترین مارک بوتاکس نی نی سایت

بهترین مارک بوتاکس
بهترین مارک بوتاکس نی نی سایت

همه ی افراد قبل از هرگونه اقدام برای زیبایی مانند بوتاکس، پرس و جوهایی درباره نحوه انجام گیری آن، بهترین مرکز، بهترین متخصص و دیگر سوالاتی که ممکن است در ذهنشان پیش آید، انجام می دهند. اما این کار باید از طریق افراد مجرب، متخصص و قابل اعتماد صورت گیرد. متاسفانه امروزه افراد این تحقیقات خود را از طریق صفحات مجازی انجام می دهند که این کار کاملا اشتباه بوده و یک راهنمایی اشتباه ممکن است خسارات جبران ناپذیری را به همراه داشته باشد.

 بهترین مرکز تزریق بوتاکس

بهترین مرکز بوتاکس
بهترین مرکز تزریق بوتاکس

اگر به دنبال مرکز تزریق بوتاکس معتبر و مطمئن هستید، ما مرکز بوتاکس برکه را واقع در شمال تهران به شما معرفی می کنیم که روزانه مراجعین بسیار زیادی دارد که هر کدام از آنها رضایت کامل را از نتیجه کار خود دارند. برای ارتباط و کسب اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید.

منبع1

منبع2

منبع3

منبع4

مترجم و نویسنده: مهدیه ستاری

1 1 رای
به نظر شما چند ستاره ؟

بیشترین تخفیف های زیبایی و لیزر در بهترین مراکز تهران و شهرستان ها
اینجا کلیک کنید

Subscribe
Notify of
guest

0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments