بهترین سالن زیبایی در تهران | گریم و آرایش عروس

بهترین سالن زیبایی در تهران | گریم و آرایش عروس

IMG 20190815 WA0004 - بهترین سالن زیبایی در تهران | گریم و آرایش عروس
بهترین آرایشگاه میکاپ عروس

معرفی سالن زیبایی آنتوریوم ( یگاندخت ) 

یه ظهر داغ تیرماه خسته و کلافه از سر کار برگشتم ، سوار ماشینم شدم و به سمت خونه حرکت کردم ؛ وقتی از خیابان شهید عراقی پیچیدم به سمت خواجه عبدالله یک تابلوی زیبا در سردر ساختمان اختر که یک مرکز خرید هم بود ، نظر منو جلب کرد . روی تابلو نوشته بود سالن زیبایی یگاندخت ؛ نمیدونم چی شد که یادم افتاد موهام خیلی وقته رنگ نشده و مرتب نیست و منم اینقدر کار داشتم و قسط عقب افتاده که بکلی این مساله را از یاد برده بودم ؛ پس تصمیم گرفتم سری به این سالن بزنم . 

وقتی زنگ واحد را زدم ، بانویی خوشرو در را گشود و به من خوش آمد گفت . محیط آرایشگاه زنانه در تهران، خنک و آرام بود و صدای دلنشین موزیکی بی کلام گوش را نوازش می داد . از مدیریت خواستم که موهای من را اول کوتاه کنند و سپس رنگ مویی مناسب رنگ پوست و سن من بگذارند . باید اعتراف کنم که برخورد ایشان بسیار عالی بود . با خودم گفتم حالا که تا اینجا اومدم بد نیست که برای ناخن های شکسته و جویده شده ام که یادگار استرس های شب امتحان بود هم فکری بکنم . 

جشنواره تخفیف زیبایی و لیزر، دستگاه لیزر مدیواستار (اسکلپیون) 2022

مشاوره رایگان با پزشک، کلیه ایام هفته

22612171_021  22612108_021

09027610748

insta - بهترین سالن زیبایی در تهران | گریم و آرایش عروس پیج مرکز تخصصی زیبایی قلهک

insta - بهترین سالن زیبایی در تهران | گریم و آرایش عروس پیج تخصصی لیزر موهای زائد

insta - بهترین سالن زیبایی در تهران | گریم و آرایش عروس نمونه کارهای زیبایی

برای ورود به پیج اینستاگرام روی لینک مربوطه کلیک کنید

بعد از شستن موها و براشینگ ؛ و زمانی که می خواستم برای مانیکور ناخن ها زیر دست ناخن کار بشینم ، یکی از دوستانم به من زنگ زد و سراغ یک اکستنشن کار برای اکشتنشن مژه و اکستنشن ابرو را از من گرفت و من هم بهش گفتم داخل سالن زیبایی آنتوریوم هستم که تنها ده دقیقه با ایستگاه متروی خواجه عبدالله فاصله داره .

خیلی خوشحال شد و کمتر از نیم ساعت خودشو به من رسوند . خیلی جالب بود که مدیریت سالن در همین فاصله با اکستنشن کار هماهنگ کرد و خیلی سریع کار دوست من انجام شد و تصمیم گرفتیم که برای عید جهت هایلایت و مش به اون سالن که به نظرم بهترین آرایشگاه زنانه در تهران هست ، مراجعه کنیم

وقتی به خونه رسیدم ، زیبایی صورتم که بخاطر ابروهام به وجود اومده بود و رنگ زیبایی که آرایشگاه به موهای من زده بود ، چشمان مادر و خواهرهامو خیره کرد . میدونستم که مدت های زیادی هست که مادرم ابروهای کم پشتش را با مداد پر می کرد ، و وقتی فهمید که در سالن زیبایی آنتوریوم انواع خدمات فیبروز و آرایش دائم شامل میکروپیگمنتیشن ، میکروبلیدینگ ، هاشور ابرو و خط چشم و لب دائم با بهترین کیفیت و با لوازم یکبار مصرف و استریل انجام می شود ؛ همان لحظه با سالن زیبایی آنتوریوم تماس گرفت و برای میکروپیگمنتیشن ابروهاش وقت گرفت . 

خلاصه هرچی از خدمات و خوشرویی و محیط آرام و شاد این سالن بگم باز هم کم گفتم . ضمنا دختر داییم که عقد کرده بود به همراه مادرم به سالن رفت و از نمونه کارهای میکاپ عروس خیلی خوشش اومد و با توجه به قیمت خیلی مناسبی که سالن آنتوریوم برای عروس دریافت می کرد و خدمات زیادی که بابت عروس و همراهانش ارائه می داد ، این سالن آرایش عروس را برای آرایش روز عروسی انتخاب کرد . 

.jpg - بهترین سالن زیبایی در تهران | گریم و آرایش عروس
آرایشگاه زنانه آنتوریوم

شما هم دعوتید . 

آدرس سالن زیبایی آنتوریوم : خیابان خواجه عبدالله انصاری ـ روبروی خیابان سیزدهم ـ ساختمان اختر ـ پلاک 34 ـ طبقه سوم ـ واحد 5 

0 0 رای ها
به نظر شما چند ستاره ؟

بیشترین تخفیف های زیبایی و لیزر در بهترین مراکز تهران و شهرستان ها
اینجا کلیک کنید

Subscribe
Notify of
guest

0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments
0
نظر شما چیه؟ سوالی دارین؟x