Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
تهران اسکین | برترین مراکز لیزر موهای زائد کشور
زیبایی ، پوست و لیزر موهای زاید در کشور | دستگاه لیزر مو |بهترین کلینیک لیزر مو

جدیدترین دستگاه لیزر برای رفع موهای نازک را بشناسید.

0 111
جدیدترین دستگاه لیزر برای رفع موهای نازک را بشناسید.Reviewed by مریم اکبری زاده on Dec 31Rating: 5.0بهترین دستگاه لیزر برای رفع موهای نازک را بشناسید.بهترین دستگاه لیزر برای رفع موهای نازک را بشناسید. دستگاه لیزر اسکلپیون بر خلاف نسل قبلی لیزرها به علن فن آوری فوق پیشرفته همراه با تجهیزات و هندپیس های چندکاره با طول موج های متفاوت برای انواع موهای نازک، کرکی، ضخیم و غیره و انواع پوست ها جوابدهی بالایی دارد. www.tehranskin.com
به این مطلب چند تا ستاره می دید؟

بهترین دستگاه لیزر برای رفع موهای نازک را بشناسید.

بهترین دستگاه لیزر برای رفع موهای نازک اسکلپیون

سلام و سلامت باشید.

تخفیفات ویژه بهاره در مرکز تخصصی زیبایی و لیزر موهای زائد برکه، با جدیدترین نسل الکساندرایت در ایران (اسکلپیون 2018)

   22612171_021    021-22612108

 09027610748

زمانی می گفتیم خوش به حال خانم یا آقایی که موی تیره با پوست روشن دارند و می توانند از نعمت جوانسازی و رفع موی زائد با لیزر حسابی بهره ببرند. همین الان هم به هر مرکز لیزر معتبری که مراجعه کنیم پیش از لیزر تست تعیین درجه فولیکول مو گرفته می شود. یعنی، ضخامت، تراکم، رنگ مو و فاز رشد یا استراحت موها بررسی می شوند. چرا؟ برای اینکه پزشک بتواند درباره ی طول موج مناسب پوست و موی ما تصمیم بگیرد.

یکی از مشکلات لیزرهای سابق این بوده که برای رفع موی زائد نازک، خاکستری، روشن و برای جوانسازی پوست تیره چندان کارساز نبودند.

آیا شما نیز دغدغه ی لیزر موهای نازک و یا لیزر پوست تیره را دارید و مطمئن نیستید لیزر مناسبی پیدا شود؟ باور کنید چنین لیزری وجود دارد و نام آن اسکلپیون مدل مدیواستار آلمانی ست. در متن زیر چگونگی عملکرد این لیزر را برای جوابدهی روی موهای نازک و پوست تیره توضیح می دهیم.

موضوع متن حاضر: جدیدترین و بهترین دستگاه لیزر برای موهای نازک یا برای پوست تیره

بهترین دستگاه لیزر برای موهای نازک

مهمترین ویژگی لیزر اسکلپیون این است که چند-بعدی و چندکاربردی است. اسکلپیون تنها لیزری ست که تفاوت های خاصی با لیزرهای نسل قبلی دارد.

هندپیس لیزر اسکلپیون کاملا بهداشتی با سلفون

لیزر اسکلپیون، متعلق به کمپانی معروف مدیواستار در آلمان بوده و هندپیس های متفاوت با طول موج هایی بین ۷۵۵ تا ۹۵۰ نانومتر دارد. تنوع طول موج یک لیزر به معنی انتخاب های بیشتر است. پزشک می تواند از یک طول موج برای موهای نازک یا پوست تیره و از طول موج دیگری برای موهای ضخیم یا پوست روشن استفاده کند.

سوال. چرا لیزر اسکلپیون قادر به از بین بردن موهای زائد نازک است؟

جواب. دلیل اصلی برتری اسکلپیون در رفع موهای نازک این است: لیزرهای قبلی فقط رنگدانه فولیکول یا همان سلول ریشه مو را هدف می گرفتند و موها را ریشه کن نمی کردند بلکه نازک و نازک تر می کردند. اما اسکلپیون عروق تغذیه کننده ی فولیکول مو را غیرفعال می کند. با این حساب، دیگر فولیکول موی نازک یا ضخیم اجازه ی رشد پیدا نمی کند.

مزایای دستگاه لیزر اسکلپیون در رفع موهای نازک

چهار مزیت برتر لیزر اسکلپیون در مقایسه با لیزرهای دیگر عبارتند از:

۱: دستگاه اسکلپیون بر خلاف نسل های قبلی اش، هیچگونه درد و سوختگی ای ایجاد نمی کند. ضمن اینکه چندین هندپیس برای تغییر طول موج متناسب با پوست شما دارد.

۲: سال های قبل (و احتمالا همین الان در اغلب مراکز) سر هندپیس ها را برای هر بیمار با الکل ضدعفونی می کردند یا می کنند که چندان بهداشتی نیست. اما در مرکز برکه، روی پوست شما با لایه ی محافظ سلفون پوشانده می شود تا از تماس مستقیم هندپیس با پوست جلوگیری شود.

۳: مزیت دیگر اسکلپیون به لیزرهای دیگر: در انواع دستگاه های دیگر نور لیزر فقط فولیکول موی زاید را هدف گیری می کند. اما لیزر اسکلپیون عروق تغذیه کننده ی فولیکول موهای زاید را غیرفعال می کند تا موها اجازه ی رشد پیدا نکنند.

۴: با لیزر اسکلپیون دیگر نیازی به چندین جلسه پیاپی لیزر و صرف هزینه های گزاف ندارید. برای خیلی از افراد سه جلسه کفایت می کند.

فیلم بهترین دستگاه لیزر برای رفع موهای نازک

لیزر اسکلپیون در مرکز برکه بهترین دستگاه لیزر برای از بین بردن موهای زائد

برای دیدن ویدئوهای لیزر اسکلپیون، اینجا را کلیک کنید.

همچنین، می توانید در اینستاگرام مرکز برکه نیز فیلم و ویدئو ها را تماشا کنید: berkelyzerr

بهترین مرکز لیزر اسکلپیون مدویاستار آلمانی در تهران

به اطلاع شما دوستان می رسانیم که مرکز لیزر برکه در تهران از پیشرفته ترین دستگاه های لیزری با دو فن آوری برتر دایود و الکس برخوردار است. یکی از این دستگاه ها لیزر برتر اسکلپیون از کمپانی معروف مدیواستار در آلمان می باشد.

نکته مهم: هیچ مرکزی نمی تواند به صِرف داشتن تجهیزات پزشکی پیشرفته ادعای برتر بودن را داشته باشد. مرکزی معتبر است که علاوه بر بهترین دستگاه لیزر روز دنیا، از دانش پزشکان برتر و کاربلد بهره ببرد.

نکته مثبت: تمامی عمل های لیزر موهای زائد و جوانسازی پوست به دست متخصصین پوست و جراح متخصص پرتجربه انجام می شود. کادر پزشکی برکه سال هاست که علم زیبایی و لیزر خود را بروز رسانی کرده و از تازه ترین پیشرفت های پزشکی-زیبایی باخبرند.

همچنین، یکی دیگر از ویژگی های یک مرکز معتبر این است که با شرکت های سازنده یا خدمات تعمیر دستگاه ها دایم در ارتباط بوده و هرگز از دستگاه های معیوب برای هیچ متقاضی ای استفاده نمی کند.

دستگاه لیزر اسکلپیون در مرکز برکه کاملا ایمن و استاندارد بوده و علاوه بر رفع دایمی موهای زائد بدن به سیستم خنک کننده و آنالیزگر پوست نیز مجهز است.

برای تماس، مشاوره رایگان، پرسش درباره لیزرها و روش های جوانسازی پوست و اطلاعات قیمت…،

با مرکز برکه در اینجا تماس بگیرید.

دایرکتوری قیمت لیزر موهای زائد نازک در اینستاگرام

برای دریافت دایرکتوری قیمت های لیزر موهای زائد نازک بدن و انواع موها، به اینستاگرام برکه سر بزنید:

berkelyzerr

شادمان و لطف خداوند برای شما

م. اکبری زاده: گروه پژوهشی تهران اسکین

ماندگاری دایمی لیزر اسکلپیون برای رفع موهای زائد نازک

Source منبع 1 منبع 2

Leave A Reply

Your email address will not be published.