برجسته کردن لب بدون عمل جراحی فقط و فقط با این 7 روش جالب

روش های آسان و طبیعی برای برجسته کردن لب های تان وجود دارد و شما می توانید بدون عمل جراحی و پرداخت هزینه های گزاف این خواسته خود را محقق سازید. در مطلب امروز تهران اسکین، شما را با 7 روش طبیعی جهت برجسته کردن لب ها آشنا می کنیم.

1 497
لب های کایلی جنر
کایلی جنر قبل و بعد از برجسته کردن لب ها

این روزها داشتن لب های برجسته تر و پر تر یکی از معیار های زیبایی محبوب در بین جوانان محسوب می شود. حتی افراد مشهوری مانند کایلی جنرر هم برای ارتقا و زیبا تر شدن صورت شان در این زمینه از روش های زیبایی بهره برده اند. اما خبر خوب این است که روش های آسان و طبیعی برای برجسته کردن لب های تان وجود دارد و شما می توانید بدون عمل جراحی و پرداخت هزینه های گزاف این خواسته خود را محقق سازید. در مطلب امروز تهران اسکین، شما را با 7 روش طبیعی جهت برجسته کردن لب ها آشنا می کنیم.

بهترین مرکز تخصصی تزریق ژل لب، گونه و سینه در تهران: پرفکتا، ژوودرم، الانسه، استایلج

تخفیفات ویژه در مرکز تخصصی زیبایی و لیزر موهای زائد برکه، با جدیدترین نسل الکساندرایت در ایران اسکلپیون(مدیواستار)

   22612171_021    021-22612108

 09027610748

 

برجسته کردن لب با روغن نعناع

برجسته کردن لب
روغن نعناع

روغن نعناع نه تنها اثر تسکین دهنده بر روی پوست تان دارد، بلکه موجب برجسته کردن لب و پر تر شدن آن می شود. مصرف مرتب روغن نعناع، لب های تان را بدون ایجاد تورم تحریک می کند. هر شب روغن نعناع را بر روی لب های تان ماساژ دهید و اجازه دهید تا صبح بماند.

معرفي روغن هاي طبيعي و تاثير آنها بر زيبايي

 

برجسته کردن لب با اسکراب روغن نارگیل و شکر

برجسته کردن لب ها
اسکراب روغن نارگیل و شکر

لب های خود را با اسکراب روغن نارگیل و شکر لایه برداری کنید. بدین ترتیب، جریان خون در لب های تان افزایش می یابد و موجب می شود حجم و رنگ صورتی زیبایی بر روی لب تان نقش ببندد. 1 قاشق غذا خوری شکر را با 1 قاشق غذا خوری روغن نارگیل ترکیب کنید و هر روز این اسکراب را بر روی لب های تان ماساژ دهید.

 

برجسته کردن لب با هایلایتر

highlighter - برجسته کردن لب بدون عمل جراحی فقط و فقط با این 7 روش جالب
برجسته کردن لب با هایلایتر

استفاده از هایلایتر آرایشی در بالای قوس لب فوقانی و فرو رفتگی زیر لب تحتانی، موجب بازتاب نور شده و این ذهنیت را در دید انظار ایجاد می کند که لب های تان بزرگ تر و برجسته تر است.

 

برجسته کردن لب با عسل

پر شدن لب
برجسته کردن لب با عسل

آغشته کردن لب به عسل موجب مرطوب نگه داشتن و آبرسانی به لب های تان می شود. مرطوب نگه داشتن لب ها، یکی از روش های کلیدی در پر تر شدن آن ها به شمار می رود. هنگامی که لب ها، آب کافی داشته باشند و در اصطلاح هیدراته باشند، قطعا بزرگ تر و برجسته تر به نظر خواهند رسید.

عسل، برطرف کننده مشکلات پوست و مو

 

برجسته کردن لب با دارچین و روغن زیتون

برجستگی دائمی لب
برجسته کردن لب با دارچین

دارچین و روغن زیتون را با هم مخلوط کنید و بر روی لب های تان بمالید. دارچین به عنوان یک ماده التهابی طبیعی شناخته می شود. این ماده باعث می شود که لب های تان صاف تر، نرم تر و پر تر شود.

 

برجسته کردن لب با یخ

massage your dark lips with ice cube to lighten them - برجسته کردن لب بدون عمل جراحی فقط و فقط با این 7 روش جالب
برجسته کردن لب با یخ

ماساژ یخ روی لب موجب می شود رگ های خونی لب تان به طور موقت فشرده شوند و قرمز و برجسته به نظر برسند. پیش از آماده شدن و آرایش کردن برای رفتن به مهمانی، یک قالب کوچک یخ را به مدت 2 دقیقه روی لب های تان ماساژ دهید و شاهد نتایج فوری آن باشید.

 

خط لب کشیدن

برجسته کردن لب
نحوه صحیح کشیدن خط لب

کشیدن خط لب، کمی بیرون تر از خط طبیعی لب تان، آن را بزرگتر و برجسته تر نشان می دهد. از خط لب با رنگی طبیعی و نزدیک به لب تان، مانند رنگ هلویی استفاده کنید. در عکس فوق طریقه کشیدن خط لب، مرحله به مرحله نمایش داده شده است.

 

شاد و زیبا باشید.

 

تحقیق و ترجمه: مینو زرفش

منبع خارجی برای مطالعه بیشتر

Leave A Reply

Your email address will not be published.

error: Content is protected !!