Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
تهران اسکین | برترین مراکز لیزر موهای زائد کشور
زیبایی ، پوست و لیزر موهای زاید در کشور | دستگاه لیزر مو |بهترین کلینیک لیزر مو

لیزر الکساندریت ، بهترین لیزر برای از بین بردن موهای زائد

همه چیز در باره بهترین لیزر موهای زائد " لیزر الکساندریت "

2 168
لیزر الکساندریت ، بهترین لیزر برای از بین بردن موهای زائدReviewed by مبنو شفیعی - کلینیک لیزر موهای زائد on May 14Rating: 4.5لیزر الکساندریت بهترین لیزر برای از بین بردن موهای زائدلیزر الکساندریت را می توان در حالت سوئیچ Q تنظیم کرد ، که باعث می شود لیزر یک پرتو پر انرژی از نور در پالس های کوتاه تولید کند. این همان روشی است که در از بین بردن موهای زائد بسیار مؤثر می باشد.
به این مطلب چند تا ستاره می دید؟

 

مو های زائد با لیزر الکساندریت - لیزر الکساندریت ، بهترین لیزر برای از بین بردن موهای زائد
لیزر الکساندریت بهترین لیزر برای از بین بردن موهای زائد

لیزر الکساندریت ، بهترین لیزر برای از بین بردن موهای زائد

همه چیز در باره بهترین لیزر موهای زائد ” لیزر الکساندریت “

لیزر الکساندریت بهترین لیزر برای از بین بردن موهای زائد است. اگر به دنبال روش های از بین بردن موهای زائد هستید ، بهتر است تمام گزینه های موجود از جمله لیزر الکس را در نظر بگیرید. بدون تردید پس از اتمام تحقیقات خود متوجه می شوید که لیزر موهای زائد بهترین گزینه است.  اما تفاوت بین لیزرهای موجود در بازار چیست؟

تخفیفات ویژه عید در مرکز تخصصی زیبایی و لیزر موهای زائد برکه، با جدیدترین نسل الکساندرایت در ایران (اسکلپیون 2018)

   22612171_021    021-22612108

 09027610748

لیزر الکساندریت برای حذف موهای زائد

لیزر الکساندریت چه نوع لیزری است؟

لنز الکساندریت در کجا مورد استفاده قرار می گیرد؟

تفاوت لیزر الکساندریت با لیزرهای دیگر چیست؟

مقایسه طول موج لیزرهای مختلف

مزایای لیزر الکساندریت نسبت به سایر لیزرها

اثرات لیزر الکساندریت

عوارض جانبی لیزر الکساندریت

لیزر الکساندریت در مقابل لیزر دیود

آیا لیزر الکساندریت توسط  FDA تایید شده است؟

بررسی اثرات جانبی لیزر الکساندریت بر روی پوست های تیره

مقایسه حذف موهای زائد توسط لیزر الکساندریت و الکترولیز

dwed - لیزر الکساندریت ، بهترین لیزر برای از بین بردن موهای زائد
همه چیز در باره بهترین لیزر موهای زائد ” لیزر الکساندریت “

لیزر الکساندریت چه نوع لیزری است؟

لیزر الکس یک نوع لیزر است که انرژی بالایی از نور را از طریق یک کریستال الکساندریت منتشر می کند. این نور پس از عبور از طریق کریستال الکساندریت یک پرتو نور ۷۵۵ نانومتر تولید می کند.

توجه : طول پرتو نور میزان نفوذ لیزر به داخل پوست را تعیین می کند.  رنگ نور لیزر قرمز است.

این لیزر  را می توان در حالت سوئیچ Q تنظیم کرد ، که باعث می شود لیزر یک پرتو پر انرژی از نور در پالس های کوتاه تولید کند. این همان روشی است که در از بین بردن موهای زائد بسیار مؤثر می باشد.

لیزر الکساندریت علاوه بر حذف مو ،  برای موارد زیر استفاده می شود:

 • درمان لکه های ناشی از بالا رفتن سن ،
 • درمان واریس عنکبوتی ،
 • درمان ماه گرفتگی ،
 • از بین بردن و حذف تاتو ،

لیزر الکساندریت در کجا مورد استفاده قرار می گیرد؟

لیزرهای الکس دستگاه های مجهز و قدرتمندی هستند که فقط لازم است توسط یک متخصص آموزش دیده استفاده شوند ، به همین دلیل  اغلب در کلینیک های لیزر موهای زائد مورد استفاده قرار می گیرند.

تفاوت لیزر الکساندریت با لیزرهای دیگر چیست؟

گذشته از رنگ ، طول موج نور، تنها چیزی است که تغییر می کند. به عنوان مثال ، لیزر الکس  یک پرتو نورقرمز رنگ با طول موج  ۷۵۵ نانومتر را منتشر می کند. از سوی دیگر،  لیزر دیود ، پرتو لیزر ۸۱۰ نانومتری منتشر می کند و لیزر YAG یک پرتو را در ۱۰۶۴ نانومتر منتشر می کند.

6157085104322135102a - لیزر الکساندریت ، بهترین لیزر برای از بین بردن موهای زائد
مزایای لیزر الکساندریت نسبت به سایر لیزرها

مزایای لیزر الکساندریت نسبت به سایر لیزرها

این لیزر برای همه انواع مو و پوست مورد استفاده قرار می گیرد ،  لیزر الکساندریت برخلاف سایر لیزرها بر روی پوست های روشن و موهای نازک به خوبی تآثیر گذار می باشد.

طول موج نور منتشر شده از لیزر الکس به راحتی توسط ملانین (رنگدانه) موجود در موهای شما جذب می شود که باعث می شود که این سلول ها گرم شده و در نهایت نابود شوند.

توجه : برای انواع پوست بسیار تیره ، بهترین گزینه لیزر Nd: YAG است. زیرا طول اضافی پرتو نور به فولیکول های مو نفوذ کرده و بدون اینکه تأثیری بر رنگدانه پوست بگذارد موهای زائد را از بین می برد.

اثرات لیزر الکساندریت

با استفاده از لیزر الکس ، میزان حذف موها معمولاً برای موهای نازک تر بین ۶ تا ۸ برای و برای موهای ضخیم تر و تیره تر ۸ تا ۱۲ یعنی در حدود ۷۰٪ بعد از تعداد توصیه شده از درمان – وجود دارد.

لیزر الکساندریت سریع ترین لیزرها است و در جلسات کمتر ، حجم زیادی از موها را از بین می برد.  به مراجعه کنندگانی که برای لیزر موهای زائد مناطق بزرگ تر بدن مانند شکم ، سینه ، کمر ، شانه ها یا پاها به کلینیک ما مراجعه می کنند ، اغلب توصیه می شود از این لیزر استفاده کنند.

لیزرهای الکساندریت یکی از معدود لیزرهای توصیه شده برای درمان هایپرتکوزیس هستند که همچنین به عنوان “سندرم آمبراس” شناخته می شوند.

لیزر الکساندریت در مقابل لیزر دیود

یکی از رایج ترین و محبوب ترین لیزرها برای حذف موهای ناخواسته که دارای پرتو اندکی طولانی تر از لیزر الکساندریت است ، لیزر دایود است.

در یک مطالعه انجام شده در سال ۲۰۰۱  این دو لیزر با هم مقایسه شدند تا ببینند که بهترین نتایج بلند مدت چیست. لیزر الکس باعث کاهش ۸۵٪ رشد موها شد ، در حالی که لیزر دایود تنها ۸۴٪ از موها را کاهش می دهد. چهار جلسه درمان با هر دو لیزر سبب کاهش ۹۰٪ رشد موها در عرض ۱۲ ماه می شود.

الکساندریت - لیزر الکساندریت ، بهترین لیزر برای از بین بردن موهای زائد
آیا استفاده از لیزر الکساندریت عوارض جانبی دارد؟

عوارض جانبی لیزر الکساندریت

آیا استفاده از لیزر الکساندریت عوارض جانبی دارد؟ متاسفانه این لیزر نیز همانند تمام لیزرها ، عوارض جانبی  دارد. عوارض جانبی لیزر الکساندریت عبارتند از :

 • برای افرادی که دارای پوست بسیار تیره هستند ، احتمال بروز هایپوپیگمنتیشن وجود دارد. ( لکه های سفید پوستی پس از درمان با لیزر) همانطور که در بالا ذکر شد ، لیزر الکس برای کاربران با پوست تیره  مؤثر نیست.
 • حتی در میان افرادی که دارای پوست روشن تر هستند خطر از بین رفتن رنگدانه های پوست وجود دارد. زیرا این خطر وجود دارد که به دلیل تابش نور ، پوست ملانین بیش از حد تواید کند که می تواند باعث ایجاد لکه های تیره در پوست شما شود.
 • یکی دیگر از عوارض لیزر موهای زائد درد است. هرچند که معمولا خیلی کم است. استفاده از ژل خنک کننده پس از درمان ، به کاهش درد و جلوگیری از تورم کمک می کند.
 • اغلب بعد از لیزر موهای زائد تورم و خارش وجود دارد ، اما بعد از چند روز باید از بین برود. پوست ممکن است قرمز شود. اما اگر لیزر به اشتباه استفاده شود ، پوست می سوزد.
 • احتمال کبودی پوست پس از لیزر موهای زائد توسط لیزر الکس حدود ۱۰% است. اما کبودی ها بدون نیاز به درمان از بین خواهند رفت.
لیزر الکساندرایت آپوجی
لیزر الکساندرایت آپوجی

آیا لیزر الکساندریت توسط  FDA تایید شده است؟

این لیزر در سال ۱۹۹۷ توسط FDA تأیید شده است. تا کنون سه مارک لیزر برای حذف موهای زائد توسط  FDA تأیید شده است که عبارتند از :

همه تولید کنندگان باید قبل از بازاریابی دستگاه های خود را به تأیید FDA برسانند.

مقایسه حذف موهای زائد توسط لیزر الکساندریت و الکترولیز

پس از ۳ جلسه حذف موهای زائد کاربران توسط لیزر الکس با فواصل ۴ هفته ای و گذشت ۶ ماه از درمان آنها ، کاهش ۷۴٪  موهای زائد مشاهده شد.

الکترولیز تنها کاهش  ۳۵٪  موهای زائد را نشان داد. لازم به ذکر است که روش الکترولیز در مقایسه با ترمولیز، گالوانیکی است.

گالوانیک یکی از نسخه های قدیمی تر الکترولیز است و با سرعت و کارایی روش های الکترولیز مدرن قابل مقایسه نیست.

محقق و منرجم : مینو شفیعی

لینک منبع

 

جشنواره بیشترین تخفیف و بهترین کیفیت لیزر موهای زائد در سراسر کشور

لیزر الکساندرایت

 

100 هزار تومان لیزر رایگان الکساندرایت فقط تا آخر همین هفته

 

(اینجا کلیک کنید)

این تخفیف علاوه بر تخفیف های همیشگی است و هدیه 100 هزار تومان لیزر رایگان فقط ویژه همین هفته است


2 نظرات
 1. محمد می گوید

  سلام؛ ممنون از مطالب خوبتون، الکس پلاتینیوم هم جزو برندهای خوب محسوب می شه؟ نظرتونو لطفا در مورد کیفیت این دستگاه بگید

  1. دپارتمان ارجاع تخصصی و پاسخ به سوالات می گوید

   سلام دوست عزیز
   دستگاه پلاتینیوم یکی از دستگاه های لیزر جدید در فرایند رفع موهای زائد برای انواع پوست و مو با رنگ های مختلف می باشد . این دستگاه مجهز به TECسیستم خنک کننده بسیار قوی برای تماس با پوست می باشد که میتواند با وجود این قابلیت ،توان های بالای لیزری را بدون ایجاد درد و سوختگی ، روی سطح پوست اعمال نماید .
   لیزر پلاتینیوم ،با ترکیب سه طول موج ۷۵۵و۸۰۸و۱۰۶۴ نانومتر با عمق نفوذ بالا و انرژی ۲۰ژول بر سانتی متر مربع ،برای هر تک پالس و جذب بالاتر در کلروفرم ملانین ،درون لایه اپیدرم نفوذ میکند و توسط ملانین موجود در فولیکول های مو جذب می شوند .

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.