خانه / برتری های لیزر / آنچه باید در خصوص پاک کردن تاتو و خالکوبی با لیزر بدانید!

آنچه باید در خصوص پاک کردن تاتو و خالکوبی با لیزر بدانید!

آنچه باید در خصوص پاک کردن تاتو و خالکوبی با لیزر بدانید! حدود 30 درصد از جمعیت مردم، تاتو یا خالکوبی دارند. اما همه آن ها از این وضعیت راضی و خشنود نیستند و حدود 25 درصد این افراد از داشتن تاتو یا خالکوبی احساس پشیمانی می کنند. چنانچه شما نیز جزء این 25 درصد هستید، خبر خوبی برای تان داریم. پاک کردن تاتو و خالکوبی با لیزر، روشی است که می توانید توسط آن، تاتو یا خالکوبی خود را با کمترین عوارض جانبی از بین ببرید.   عملکرد…

مشاهده بازنگری

اگر این مطلب را می پسندید، به آن ستاره دهید!

User Rating: 4.9 ( 2 votes)
آنچه باید در خصوص پاک کردن تاتو و خالکوبی با لیزر بدانید!Reviewed by مریم اکبری زاده on May 21Rating:

آنچه باید در خصوص پاک کردن تاتو و خالکوبی با لیزر بدانید!

WHAT YOU NEED TO KNOW ABOUT YOUR TATTOO REMOVAL 300x122 - آنچه باید در خصوص پاک کردن تاتو و خالکوبی با لیزر بدانید!

پاک کردن تاتو و خالکوبی با لیزر

حدود 30 درصد از جمعیت مردم، تاتو یا خالکوبی دارند. اما همه آن ها از این وضعیت راضی و خشنود نیستند و حدود 25 درصد این افراد از داشتن تاتو یا خالکوبی احساس پشیمانی می کنند.

چنانچه شما نیز جزء این 25 درصد هستید، خبر خوبی برای تان داریم. پاک کردن تاتو و خالکوبی با لیزر، روشی است که می توانید توسط آن، تاتو یا خالکوبی خود را با کمترین عوارض جانبی از بین ببرید.

 

عملکرد لیزر پاک کننده تاتو و خالکوبی چگونه است؟

1 13 300x236 - آنچه باید در خصوص پاک کردن تاتو و خالکوبی با لیزر بدانید!

لیزر پاک کننده تاتو و خالکوبی

لیزر توسط پرتو هایی با طول موج کوتاه، رنگدانه های تاتو یا خالکوبی را می شکند و آن ها را از بین می برد. رنگدانه های سیاه تاتو یا خالکوبی، طول موج های لیزر را جذب کرده و راه را برای پاک شدن آن ها هموار می کند. سایر رنگ ها را می توان توسط لیزر های منتخب و بر اساس رنگ رنگدانه درمان کرد.

پیش از انجام لیزر باید زمانی را به مشورت با یک متخصص آموزش دیده اختصاص دهید تا تاتو یا خالکوبی شما مورد ارزیابی قرار گیرد و در خصوص این فرآیند، اطلاعاتی به شما داده شود. تعداد جلسات درمان لیزر به عمر، اندازه و رنگ تاتو یا خالکوبی شما بستگی دارد. رنگ پوست تان و عمق رنگدانه های تاتو یا خالکوبی نیز در این فرآیند تاثیر گذار خواهد بود.

Picto 1516154956603 - آنچه باید در خصوص پاک کردن تاتو و خالکوبی با لیزر بدانید!

به طور کل، موارد زیر همه آن چیزی است که در جلسه لیزر اتفاق می افتد:

  1. به شما عینک محافظ داده می شود تا از چشمان تان در مقابل اشعه لیزر محافظت شود.
  2. تکنسین دستگاه، واکنش پوست تان نسبت به لیزر را آزمایش می کند تا انرژی مورد نیاز برای درمان را تعیین کند.
  3. تکنسین از لیزر جهت عبور پالس هایی با شدت پایین استفاده می کند و آن را از سطحی ترین لایه های پوستی که رنگدانه های تاتو و خالکوبی را جذب می کنند، عبور می دهد.

 

permanent eyebrow tattoo physiognomy 57925981 300x87 - آنچه باید در خصوص پاک کردن تاتو و خالکوبی با لیزر بدانید!

پاک کردن تاتوی ابرو با لیزر

خالکوبی های کوچک تر به پالس های کمتری نیاز دارند؛ اما خالکوبی های بزرگ برای پاک شدن به پالس بالاتری نیاز دارند. در هر صورت، جهت از بین بردن کل تاتو یا خالکوبی، ممکن است به چندین جلسه درمان نیاز باشد. پس از هر جلسه، تاتو یا خالکوبی باید کم رنگ تر از پیش شود.

پاک کردن تاتو و خالکوبی با لیزر ممکن است ناراحت کننده باشد، اما هیچ یک از مراجعین به داروی بیهوشی نیازی ندارند. بسته به منطقه تاتو یا خالکوبی، می توانید از تکنسین درخواست کنید که برای تان کرم بی حسی موضعی به کار برد.

بلافاصله پس از درمان، از کمپرس یخ جهت تسکین ناحیه درمان استفاده کنید. همچنین می توانید از کرم یا پماد آنتی بیوتیک و بانداژ جهت محافظت از ناحیه درمان تان استفاده کنید. ضمنا حین خارج شدن از منزل، از کرم ضد آفتاب استفاده کنید.

پاک کردن تاتو و خالکوبی با لیزر چه عوارض جانبی دارد؟

2 13 300x169 - آنچه باید در خصوص پاک کردن تاتو و خالکوبی با لیزر بدانید!

عوارض پاک کردن تاتو و خالکوبی با لیزر

معمولا درمان لیزر بسیار امن تر و بی خطر تر از سایر درمان های از بین برنده تاتو و خالکوبی، مانند درم ابریژن یا سالابریشن می باشد. زیرا در لیزر، به طور انتخابی فقط رنگدانه های تاتو یا خالکوبی درمان می شوند. به همین دلیل این روش دارای عوارض جانبی کمتری است. با این حال، ضمن انتخاب این روش باید عوامل زیر را نیز در نظر بگیرید:

  • ناحیه تحت درمان در معرض ابتلا به عفونت قرار دارد و کمی احتمال ایجاد اسکار دائمی نیز وجود دارد.
  • پاک شدن کامل تاتو یا خالکوبی امری بعید است. در بسیاری از موارد، رنگ های به خصوصی بهتر از سایر رنگ ها پاک می شوند. برای مثال، تاتو یا خالکوبی های آبی و سیاه پاسخ بهتری به درمان لیزر می دهند.
  • ممکن است در پایان درمان، هایپوپیگمانتاسیون رخ دهد که بدین معنا است که پوست تحت درمان کم رنگ تر از پوست اطراف خود می گردد. همچنین ممکن است به هیپرپیگمانتاسیون نیز دچار شوید که سبب می شود پوست تحت درمان پر رنگ تر از پوست اطراف خود گردد.
tattooeyebrow2 300x106 - آنچه باید در خصوص پاک کردن تاتو و خالکوبی با لیزر بدانید!

پاک کردن تاتوی ابرو با لیزر

  • تاتو های آرایشی مانند خط لب، خط چشم یا تاتوی ابرو ممکن است پس از درمان تیره تر شوند. اما طی جلسات بعدی شروع به محو شدن می کنند.

 

چه کسی فرآیند لیزر را انجام میدهد؟

3 14 300x196 - آنچه باید در خصوص پاک کردن تاتو و خالکوبی با لیزر بدانید!

پاک کردن تاتو یا خالکوبی

جهت حصول اطمینان از درمان و مراقبت های مناسب، یک متخصص پوست معتبر را بیابید یا به یک مرکز جراحی زیبایی مراجعه کنید. در صورت امکان، ابتدا از پزشک یا مرکز زیبایی، در خصوص پاک کردن تاتو یا خالکوبی با لیزر مشاوره و راهنمایی بگیرید. از آنجایی که پاک کردن تاتو یا خالکوبی، یک گزینه شخصی محسوب می شود، در بسیاری از موارد تحت پوشش بیمه قرار نمی گیرد، مگر اینکه جزء ضرورت های پزشکی محسوب شود. هزینه هر جلسه به صورت کامل تسویه می شود. چنانچه تصمیم دارید تاتو یا خالکوبی تان را توسط لیزر از بین ببرید، پیش تر در خصوص هزینه های مرتبط با آن با پزشک یا مرکز زیبایی مورد نظر مشورت کنید.

 

ترجمه و تحقیق: مینو زرفش

منابع:

web md Skin sight Teens Health Med scape The Harris Poll

 

مطالب مرتبط

مرکز تخصصی لیزر موهای زائد جردن (بخش اول)... سلام. نیوشا هستم. من یه وبلاگ دارم که خاطرات روزمره مو توش می نویسم و افراد زیادی هم صفحه مو دنبال می کنن. راستش چند ماه پیش تو یه پست نوشته بودم که د...
آیا لیزر موی زائد عوارض جانبی هم دارد؟... لیزر موی زائد در صورتی که توسط متخصص مجرب انجام شود، یک درمان سالم و بی خطر محسوب می شود. اما این مسئله در مورد تمام متخصصان، به ویژه کم تجربه ها، ص...
لیزر موهای زائد یا الکترولیز؟! کدام بهتر است؟ (بخش... مطالعه بخش اول مراقبت ها و پیگیری های بعد از لیزر موهای زائد لیزر موهای زائد صورت   پیش از لیزر موهای زائد، متخصص از یک پماد ضد درد برای کاهش...
8 موقعیت که در آن نباید لیزر موهای زائد را انجام د... لیزر موهای زائد، روشی برای رفع موهای زائد است که به طور فزاینده ای در حال محبوب شدن می باشد. با این حال، انجام آن در هر شرایط و موقعیتی صحیح نیست. مطا...
آیا تابش حاصل از لیزر موهای زائد خطرناک است؟ (بخش ... مطالعه بخش قبل چرخه رشد مو لیزر موهای زائد قادر است تقریبا با سرعت نواحی درمان بزرگ را درمان کند. اما تنها در موهایی موثر است که در مرحله رشد ب...
عوارض لیزر کردن موهای زائد چیست؟... عوارض لیزر موهای زائد در این مقاله قصد داریم تا عوارض لیزر موهای زائد را از دید پزشکان مورد بررسی قرار دهیم. سوال فرد متقاضی در مورد عوارض لیزر م...
اگر مطلب مفیدی بود، از منو زیر برای دوستانتان ارسال کنید

 

Picto 1515978006668 - آنچه باید در خصوص پاک کردن تاتو و خالکوبی با لیزر بدانید!

IMG 20170917 174946 - آنچه باید در خصوص پاک کردن تاتو و خالکوبی با لیزر بدانید!

فرصت سرمایه گذاری پوست و زیبایی برای همه سرمایه داران (اینجا کلیک کنید)

فرصت سرمایه گذاری پوست و زیبایی برای همه سرمایه داران (اینجا کلیک کنید)

مجموعه فوق تخصصی تهران اسکین  در صدد است تا بار دیگر تعدادی سرمایه گذار علاقه مند جهت خرید تجهیزات پزشکی استاندارد و پرکاربرد در ایران جذب نماید. ما ابتدا از کاربرد های عملی و فراوان دستگاهها و بازدهی بالای آن ها در جای جای ایران اطمینان حاصل می کنیم.

از مشاوران مالی و بازاریابان حرفه ای برای حفظ سرمایه سرمایه گذار و چند برابر سازی آن بهره می گیریم. قرارداد سالانه خرید شامل نصب، خدمات پس از فروش، آموزش عملی کار با دستگاه، نگهداری و به روز رسانی دستگاه ها با فروشنده را می بندیم. تهران اسکین جنبه های مالی، اعتبار فروشنگان و محصولات، تناسب آن ها با محیط و بیماران، مشکلات احتمالی دستگاه ها، درصد رضایت پزشکان و استقبال بیماران از تجهیزات را مرتب بررسی می کند.

سوال سرمایه گذار از مجموعه تهران اسکین: چرا تهران اسکین را برای سرمایه گذاری انتخاب کنم؟ پاسخ: تعداد تجهیزات پزشکی، مدلهای دستگاه ها، و کشورها و شرکت های سازنده آنقدر زیاد و متنوع است که خریدار بدون یک منبع اطلاعاتی بسیار پیشرفته در انتخاب آن ها حسابی سردرگم می شود.

آنچه ما داریم اطلاعات موثق و آگاهی از پشت صحنه موارد زیر است که با تجربه گران تیم های فوق تخصصصی پزشکی-درمانی-پژوهشی-بازاریابی در طی چندین سال به دست آورده ایم:

◄آگاهی از مزایا و معایب هر یک دستگاهها، کاربردهای هر یک، تناسب یا عدم تناسب هر دستگاه با شرایط فیزیکی و محیطی اشخاص

◄آگاهی از معتبر بودن یا نبودن شرکت ها و فروشندگان جهت اطمینان از خدمات پس از فروش

◄ ارتباط دایمی و قوی با مهندسان پزشکی خارج از کشور و پزشکانی که کار با دستگاهها را تجربه کرده اند

◄ آگاهی از بازار پزشکی و چون و چند استقبال مردم از دستگاه به خصوصی

◄آگاهی از کاربردهای درمانی و نتایج استفاده از تمامی تجهیزات با توجه به صدها و صدها پژوهش علمی- تجربی

◄ اطلاع از قیمت ها، کیفیت دستگاه، بازدهی آن، روش نگهداری آن و اعتبار ضمانت نامه

◄ حرفه ای بودن در خرید دستگاه ها با قیمت مقرون به صرفه و راندمان بالا

◄ در نظر گرفتن سود برگشتی برای سرمایه گذار با توجه به استفاده از تجهیزات به خصوص در بلند مدت در سرتاسر ایران

◄ موفقیت های قبلی در زمینه حفظ سرمایه سرمایه گذاران و چند برابر سازی آن منظور ما از خرید تجهیزات پزشکی-درمانی کدام تجهیزات است؟ پرکاربردترین تجهیزات پزشکی در دنیای امروز، دستگاه های جوانسازی-زیبایی و مراقبت از پوست و مو شامل انواع لیزرها، انواع پلاسما، انواع IPL و غیره. دستگاه های لیپوساکشن و پیکرتراشی دستگاه های لیپوترنسفر، بادی کانتورینگ و پیوند چربی دستگاه های تشخیصی و آنالیز پوست و مو دستگاه های مکنده دود دستگاه های تناسب اندام لیزرهای زنان لیزرهای درمان ضایعات عروقی تنوع گسترده تجهیزات پزشکی فوق و استفاده روز افزون از آن ها توسط جمع بی شماری از پزشکان و بیماران به موفقیت هر چه بیشتر تیم های سرمایه گذار انجامیده است.

 

تهران اسکین مرتب اطلاعات و دانش همه جانبه درباره تجهیزات پزشکی را در پایگاه داده خود جمع آوری، طبقه بندی و تحلیل و مقایسه می کند. ارتباط دایمی ما با شرکت ها و فروشندگان معتبر تجهیزات پزشکی فرصت های زیادی را برای سرمایه گذاری های مختلف فراهم آورده است.

برای کسب اطلاعات بیشتر ،تماس بگیرید : 77189615-77189675

09027610748 خانم جعفری – خانم بیات (این خط دارای تلگرام نیز میباشد)

آنچه باید در خصوص پاک کردن تاتو و خالکوبی با لیزر بدانید! حدود 30 درصد از جمعیت مردم، تاتو یا خالکوبی دارند. اما همه آن ها از این وضعیت راضی و خشنود نیستند و حدود 25 درصد این افراد از داشتن تاتو یا خالکوبی احساس پشیمانی می کنند. چنانچه شما نیز جزء این 25 درصد هستید، خبر خوبی برای تان داریم. پاک کردن تاتو و خالکوبی با لیزر، روشی است که می توانید توسط آن، تاتو یا خالکوبی خود را با کمترین عوارض جانبی از بین ببرید.   عملکرد…

مشاهده بازنگری

اگر این مطلب را می پسندید، به آن ستاره دهید!

User Rating: 4.9 ( 2 votes)

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

عضویت در خبرنامه ثبت نام
ثبت نام شما با موفقیت انجام شد
در خبرنامه ما عضو بشید و دسترسی خودتون به اطلاعات جالب و جذاب رو راحت کنید. باقی کارها رو ما برای شما انجام میدیم. تنظیم خبرنامه خبرنامه سلامت خبرنامه مغز و اعصاب و روان خبرنامه زیبایی و تغذیه
برترین مراکز لیزر را بیابید
بستن
شهر مورد نظر خود را برای دیدن لیست برترین مراکز لیزر موهای زائد انتخاب کنید.