خانه / از بین بردن موهای زائد با لیزر دیود / لیزر موهای زائد در مرکز اصفهان (دکتر سعیدیان) – بخش سوم

لیزر موهای زائد در مرکز اصفهان (دکتر سعیدیان) – بخش سوم

لیزر موهای زائد در مرکز اصفهان (دکتر سعیدیان) - بخش سومReviewed by دکتر مهسا سعیدیان on Dec 9Rating: 3.5لیزر موهای زائد در مرکز اصفهان (دکتر سعیدیان)لیزر موهای زائد یک روش دائمی محسوب نمی شود. مطالعات بالینی مبنی بر صحت دائمی بودن این روش وجود ندارد و سازمان FDA صراحتا اعلام می کند که لیزر، موهای زائد را به صورت دائمی از بین نمی برد.

مطالعه بخش قبل

عوارض جانبی لیزر موهای زائد چیست؟

در لیزر موهای زائد، بروز یک سری عوارض بسیار شایع می باشد. این عوارض عبارتند از:

  • سوزش. نور لیزر منجربه سوختن تمامی سلول های رنگدانه ای موجود در موها می گردد. این امر می تواند به سلول های پوست شما نیز آسیب وارد سازد. چنانچه نور، سلول های پوست را بیش از حد تحریک کند، ممکن است آسیب ببیند که در بیشتر موارد، این آسیب به صورت سوزش پوستی ایجاد می گردد.
  • قرمزی و تورم. آسیب ها شامل چندین مورد بوده که قرمزی و تورم، دو مورد از این علائم محسوب می شوند. چنانچه پوست در اثر نور قدرتمند لیزر آسیب ببیند، به دلیل جاری شدن خون زیاد به ناحیه آسیب دیده برای ترمیم، دچار قرمزی می گردد. تورم نیز محافظت طبیعی بدن در مقابل آسیب های بیشتر است؛ زیرا تورم در نتیجه تجمع بیش از حد مایعات در بافت آسیب دیده حاصل می گردد. قرمزی و تورم ممکن است جزیی باشد؛ اما گاهی نیز ممکن است به دنبال این دو عارضه، حساسیت پوستی نیز ایجاد گردد.

بروز این عوارض پس از درمان لیزر موهای زائد بسیار شایع است، اما خوشبختانه در عرض دو یا سه روز بر طرف خواهند شد. آسیب های وارد شده به پوست تان تا حدی جزیی است که بدن به سرعت آن ها را ترمیم خواهد کرد.

 

آیا لیزر موهای زائد یک روش دائمی است؟

لیزر موهای زائد یک روش دائمی محسوب نمی شود. مطالعات بالینی مبنی بر صحت دائمی بودن این روش وجود ندارد و سازمان FDA صراحتا اعلام می کند که لیزر، موهای زائد را به صورت دائمی از بین نمی برد.

Picto 1516154956603 - لیزر موهای زائد در مرکز اصفهان (دکتر سعیدیان) - بخش سوم

شاید این موضوع قدری گیج کننده باشد اما لیزر، یک روش دائمی در کاهش موهای زائد محسوب می شود. حتما از خود می پرسید چه فرقی دارد؟ تفاوت بسیاری در “رفع دائمی موهای زائد” و “کاهش دائمی موهای زائد” وجود دارد. در حقیقت، کاهش به معنای کم شدن دائمی تعداد موهای زائد در ناحیه تحت درمان است. تنها روش رفع دائمی موهای زائد، الکترولیز می باشد.

اگرچه بسته به نوع پوست و مو، ممکن است نتیجه لیزر موهای زائد در هر فرد متفاوت باشد؛ اما گزارش شده است که لیزر قادر است تا 80% موهای زائد را کاهش دهد.

چنانچه مرکزی مدعی باشد که موهای زائد شما را برای همیشه و به طور دائم از بین خواهد برد، باید به آن ها شک کرد. زیرا در حال اطلاع رسانی غلط هستند و در واقع قصد گمراه کردن و فریب دادن شما را دارند. واضح است که نباید درمان لیزر موهای زائد خود را در چنین مرکزی انجام دهید.

 

ادامه مطلب …

مطالب مرتبط

این بیماری همه افراد را مبتلا میکند !!... ما در حال ورود به دوره ای نوین در پوست شناسی هستیم که در ان به پیری به عنوان یک بیماری نگاه میشود که برای درمان ان باید از محصولات و روش های درمان...
کاهش سودوفولیکولیت از طریق لیزر موهای زائد... سودوفولیکولیت و لیزر موهای زائد لیزر موهای زائد یکی از بهترین روش ها برای رفع موهای زائد است که هیچ یک از عوارض جانبی مربوط به شیو کردن و دیگر روش...
نکات مثبت و منفی لیزر موهای زائد کدامند ؟... اگر شما به دنبال روشی جایگزین برای اصلاح ،اپیلاسیون و الکترولیز میگردید ،ما به شما لیزر موهای زائد  را پیشنهاد میکنیم که به تازگی طرفداران زیادی د...
تجربه لیزر موهای زائد در مرکز لیزر بوشهر (بخش دوم)... ادامه مطلب قبل لیزر موهای زائد تو یه مجله هم درباره عوارض لیزر موهای زائد و روش های کم کردنشون خوندم:   روش هایی جهت به حداقل رساندن ع...
با کاربرد های لیزر الکساندرایت آشنا شوید... از لیز الکساندرایت برای درمان این اختلالات پوستی استفاده میشود : ضایعات پوستی  ورید های عنکبوتی روی صورت و پاها مشکلات عروقی مادرزادی ...
18 مورد که باید قبل از لیزر درمانی بدانید... لیزر موهای زائد صورت 18 مورد که باید قبل از لیزر درمانی بدانید اگر به دنبال یک راه حل دائمی برای از بین بردن موهای زائد خود هستید ، لیزر در...
اگر مطلب مفیدی بود، از منو زیر برای دوستانتان ارسال کنید

 

Picto 1515978006668 - لیزر موهای زائد در مرکز اصفهان (دکتر سعیدیان) - بخش سوم

IMG 20170917 174946 - لیزر موهای زائد در مرکز اصفهان (دکتر سعیدیان) - بخش سوم

فرصت سرمایه گذاری پوست و زیبایی برای همه سرمایه داران (اینجا کلیک کنید)

فرصت سرمایه گذاری پوست و زیبایی برای همه سرمایه داران (اینجا کلیک کنید)

مجموعه فوق تخصصی تهران اسکین  در صدد است تا بار دیگر تعدادی سرمایه گذار علاقه مند جهت خرید تجهیزات پزشکی استاندارد و پرکاربرد در ایران جذب نماید. ما ابتدا از کاربرد های عملی و فراوان دستگاهها و بازدهی بالای آن ها در جای جای ایران اطمینان حاصل می کنیم.

از مشاوران مالی و بازاریابان حرفه ای برای حفظ سرمایه سرمایه گذار و چند برابر سازی آن بهره می گیریم. قرارداد سالانه خرید شامل نصب، خدمات پس از فروش، آموزش عملی کار با دستگاه، نگهداری و به روز رسانی دستگاه ها با فروشنده را می بندیم. تهران اسکین جنبه های مالی، اعتبار فروشنگان و محصولات، تناسب آن ها با محیط و بیماران، مشکلات احتمالی دستگاه ها، درصد رضایت پزشکان و استقبال بیماران از تجهیزات را مرتب بررسی می کند.

سوال سرمایه گذار از مجموعه تهران اسکین: چرا تهران اسکین را برای سرمایه گذاری انتخاب کنم؟ پاسخ: تعداد تجهیزات پزشکی، مدلهای دستگاه ها، و کشورها و شرکت های سازنده آنقدر زیاد و متنوع است که خریدار بدون یک منبع اطلاعاتی بسیار پیشرفته در انتخاب آن ها حسابی سردرگم می شود.

آنچه ما داریم اطلاعات موثق و آگاهی از پشت صحنه موارد زیر است که با تجربه گران تیم های فوق تخصصصی پزشکی-درمانی-پژوهشی-بازاریابی در طی چندین سال به دست آورده ایم:

◄آگاهی از مزایا و معایب هر یک دستگاهها، کاربردهای هر یک، تناسب یا عدم تناسب هر دستگاه با شرایط فیزیکی و محیطی اشخاص

◄آگاهی از معتبر بودن یا نبودن شرکت ها و فروشندگان جهت اطمینان از خدمات پس از فروش

◄ ارتباط دایمی و قوی با مهندسان پزشکی خارج از کشور و پزشکانی که کار با دستگاهها را تجربه کرده اند

◄ آگاهی از بازار پزشکی و چون و چند استقبال مردم از دستگاه به خصوصی

◄آگاهی از کاربردهای درمانی و نتایج استفاده از تمامی تجهیزات با توجه به صدها و صدها پژوهش علمی- تجربی

◄ اطلاع از قیمت ها، کیفیت دستگاه، بازدهی آن، روش نگهداری آن و اعتبار ضمانت نامه

◄ حرفه ای بودن در خرید دستگاه ها با قیمت مقرون به صرفه و راندمان بالا

◄ در نظر گرفتن سود برگشتی برای سرمایه گذار با توجه به استفاده از تجهیزات به خصوص در بلند مدت در سرتاسر ایران

◄ موفقیت های قبلی در زمینه حفظ سرمایه سرمایه گذاران و چند برابر سازی آن منظور ما از خرید تجهیزات پزشکی-درمانی کدام تجهیزات است؟ پرکاربردترین تجهیزات پزشکی در دنیای امروز، دستگاه های جوانسازی-زیبایی و مراقبت از پوست و مو شامل انواع لیزرها، انواع پلاسما، انواع IPL و غیره. دستگاه های لیپوساکشن و پیکرتراشی دستگاه های لیپوترنسفر، بادی کانتورینگ و پیوند چربی دستگاه های تشخیصی و آنالیز پوست و مو دستگاه های مکنده دود دستگاه های تناسب اندام لیزرهای زنان لیزرهای درمان ضایعات عروقی تنوع گسترده تجهیزات پزشکی فوق و استفاده روز افزون از آن ها توسط جمع بی شماری از پزشکان و بیماران به موفقیت هر چه بیشتر تیم های سرمایه گذار انجامیده است.

 

تهران اسکین مرتب اطلاعات و دانش همه جانبه درباره تجهیزات پزشکی را در پایگاه داده خود جمع آوری، طبقه بندی و تحلیل و مقایسه می کند. ارتباط دایمی ما با شرکت ها و فروشندگان معتبر تجهیزات پزشکی فرصت های زیادی را برای سرمایه گذاری های مختلف فراهم آورده است.

برای کسب اطلاعات بیشتر ،تماس بگیرید : 77189615-77189675

09027610748 خانم جعفری – خانم بیات (این خط دارای تلگرام نیز میباشد)

مطالعه بخش قبل عوارض جانبی لیزر موهای زائد چیست؟ در لیزر موهای زائد، بروز یک سری عوارض بسیار شایع می باشد. این عوارض عبارتند از: سوزش. نور لیزر منجربه سوختن تمامی سلول های رنگدانه ای موجود در موها می گردد. این امر می تواند به سلول های پوست شما نیز آسیب وارد سازد. چنانچه نور، سلول های پوست را بیش از حد تحریک کند، ممکن است آسیب ببیند که در بیشتر موارد، این آسیب به صورت سوزش پوستی ایجاد می گردد. قرمزی و تورم. آسیب ها شامل چندین مورد بوده که قرمزی و تورم، دو مورد از این علائم محسوب…

مشاهده بازنگری

اگر می پسندید، ستاره دهید.

User Rating: 4.85 ( 1 votes)
عضویت در خبرنامه ثبت نام
ثبت نام شما با موفقیت انجام شد
در خبرنامه ما عضو بشید و دسترسی خودتون به اطلاعات جالب و جذاب رو راحت کنید. باقی کارها رو ما برای شما انجام میدیم. تنظیم خبرنامه خبرنامه سلامت خبرنامه مغز و اعصاب و روان خبرنامه زیبایی و تغذیه
برترین مراکز لیزر را بیابید
بستن
شهر مورد نظر خود را برای دیدن لیست برترین مراکز لیزر موهای زائد انتخاب کنید.