9 تا از عوارض رفع موهای زائد با لیزر | هزینه لیزر رفع موهای زائد | مرکز لیزر برکه

لیزر می تواند پوست شما را بسوزاند و یا به طور دائمی باعث زخم شدن پوست شما بشود.

هرگز به علت صرفه جویی در هزینه ها به مراکز نامعتبر مراجعه نکنید زیرا اگر آسیب به بدن ما برسد ممکن است دائمی باشد.

9 تا از عوارض رفع موهای زائد با لیزر| هزینه لیزر رفع موهای زائد | مرکز لیزر برکه

fom laser hair removal 3 - 9 تا از عوارض رفع موهای زائد با لیزر | هزینه لیزر رفع موهای زائد | مرکز لیزر برکه

9 تا از عوارض جانبی رفع موهای زائد با لیزر که شما حتماً باید می دانید

دسامبر  12 ، 2017

موهای که رشد بیش از حد دارند و موهایی که در مکان های ناخواسته روئیده اند همواره برای زنان و مردان مشکلاتی ایجاد می کنند.  بیشتر افراد مقدار قابل توجهی پول و زمان قابل توجهی برای رفع موهای زائد از دست و پا و قسمت های مختلف بدن خود اختصاص می دهد.  روش های سنتی از بین بردن مو مانند اصلاح ، اپیلاسیون ، کرم های موبر و الکترولیز وقت گیر، دردناک و پر هزینه هستند.

جشنواره تخفیف زیبایی و لیزر،دستگاه مدیواستار (اسکلپیون)

22612171_021  22612108_021

09027610748

جشنواره تخفیف زیبایی و لیزر،دستگاه کندلا جنتل مکس پرو

22212952_021 22234012_021

6634846_0910

رفع موهای زائد با لیزر از دهه گذشته به عنوان یک درمان زیبایی و بهداشتی مورد استقبال زیادی واقع شده است.  لیزر برای همه قسمت های بدن مانند صورت ، چانه ، دست ها و بقیه بدن کار می کند. لیزر درمانی برای رفع موهای زائد توسط پزشکان و اپراتورهای آموزش دیده در سراسر جهان انجام می شود و می تواند به طور مؤثر موهای ناخواسته را با حداقل خطر و عوارض جانبی کاهش دهد.

این درست است که درمان با لیزر باعث می شود که موهای ناخواسته از بین بروند و اگر مقدار کمی از آنها باقی بماند نرم و کرک مانند هستند و با یک حرکت محکم و سریع انگشتان شما از بین می رود.  اما اگر لیزر موهای زائد توسط افراد ناشی و آموزش ندیده انجام بشود ، می تواند باعث آسیب دیدگی مراجعه کنندگان بشود.

لیزر می تواند پوست شما را به طور جدی بسوزاند و یا به طور دائمی باعث زخم شدن پوست شما بشود.  بنابراین قبل از اینکه پول های خود را برای رفع موهای زائد در مراکز نامعتبر خرج کنید ، باید بدانید که لیزر چگونه کار می کند و در مورد جوانب مثبت و منفی آن و سایر واقعیت ها مانند انتخاب مرکز لیزر معتبر با کادر دوره دیده و ماهر تحقیق و بررسی کنید.

مرکز لیزر و زیبایی برکه بهترین خدمات لیزر موهای زائد را توسط پزشکان متخصص و مجرب و کادر آموزش دیده و خوش برخورد به شما ارائه خواهد داد.  برای تماس با ما اینجا کلیک کنید.

 

لیزر رفع موهای زائد چگونه کار می کند؟

لیزر 2 300x209 - 9 تا از عوارض رفع موهای زائد با لیزر | هزینه لیزر رفع موهای زائد | مرکز لیزر برکه

درمان با لیزر برای رفع موهای زائد شامل  لیزری است که انرژی گرمایی را پخش می کند ، و این انرژِی گرمایی توسط ریشه هر رشته مو جذب شده و به فولیکول آسیب می زند.  لیزر برای بیشتر پوست ها و انواع مو مؤثر می باشد و موهای زائد را برای مدت طولانی و گاهی اوقات برای همیشه از بین می برد.

درمان با لیزر نسبتاً ایمن است و حداقل اختلال در سطح پوست را بوجود می آورد.  این روش برای افرادی که دارای موهای تیره و پوست روشن هستند بهتر اثر می کند.  لیزرهای خاصی نیز بر روی موهای خاکستری ، سفید ، قرمز ، قهوه ای روشن یا بلوند کار می کنند.  درمان های متعدد و چندین جلسه درمان برای بهره بردن از مزایای دراز مدت و دائمی لیزر موهای زائد مورد نیاز می باشد.

  • پوست ما تحت تأثیر گرمای لیزر قرار نمی گیرد زیرا پوست سریع تر از فولیکول های موها خنک می شود. درمان با استفاده از سیستم کولینگ برای خنک کردن پوست و به حداقل رساندن خطر انجام می شود.
  • درمان های حذف موهای زائد صورت و زیر بغل معمولاً در کمتر از حدود 15 دقیقه انجام می شود. مناطق بزرگ تر بدن برای تکمیل روش حداقل یک ساعت نیاز دارد.

 

عوارض جانبی حذف لیزر موهای زائد

در حالی که روش درمان با لیزر معمولاً بدون ریسک است ، اما برخی از عوارض جانبی برای رفع موهای زائد با لیزر را باید در نظر بگیریم.

1-استفاده از لیزر برای حذف موهای ناخواسته شامل گرمای زیادی برای سوزاندن فولیکول موها می شود که می تواند در بعضی از کاربران باعث سوختگی پوست شود.  این اتفاق در کاربران با پوست های تیره تر بیشتر اتفاق می افتد ، زیرا پوست با رنگدانه های تیره بیشتر لیزر را به خود جذب می کند. در حالی که در اغلب موارد سوختگی ها خفیف است ، اما به ندرت مواردی که در آن سوختگی شدید وجود داشته نیز گزارش شده است.

2-لیزر ممکن است باعث هایپرپیگمانتاسيون و هیپوپیگمانتاسيون شود.

هایپرپیگمانتاسيون Hyperpigmentation  تیره شدن پوست است که ممکن است بعد از لیزر موهای زائد رخ دهد. درمان با لیزر در ملانین تحریک ایجاد می کند و واکنشی شبیه به حالت های آفتاب سوختگی پوست را ایجاد می کند.

در مرکز لیزر برکه ما از جدیدترین دستگاه لیزر موهای زائد استفاده می کنیم.  این دستگاه که اسکلپیون مدیواستار نام دارد در سال  2018 به بازار عرضه شده و ساخت آلمان است.  درمان موهای زائد با این دستگاه به علت سرعت بالا و داشتن سیستم خنک کننده بدون درد است. 

از سوی دیگر هیپوپیگمانتاسيونHypopigmentation  به روشن شدن پوست پس از درمان با لیزر   اشاره می کند.  جذب نور لیزر می تواند تولید ملانین را مهار و منجر به از دست دادن رنگدانه شود.

3-لیزر موهای زائد ممکن است منجر به آسیب های چشم شود. بنابراین مهم است که در طول درمان لیزر چشم خود را با عینک محافظ بپوشانید.

4-خارش یک عارضه جانبی طبیعی به دنبال لیزر موهای زائد در طول درمان و بعد از آن است.

5-پوست به مدت چند روز پس از درمان قرمز می شود و پس از درمان احتمال دارد در اطراف فولیکول تورم وجود داشته باشد.

6-درد ، سوزن سوزن شدن و بی حسی در اطراف محل درمان توسط لیزر احتمالاً شایع ترین عوارض جانبی است که می تواند طبیعی باشد.

7-درمان با لیزر می تواند منجر به پوسته پوسته شدن و تشکیل پوسته در اطراف محل درمان شود. کبودی خفیف نیز ممکن است در پوست های حساس رخ دهد. این عوارض جانبی در چند روز اول درمان ظاهر می شود و مدت کوتاهی بعد از آن ناپدید می شود.

8-یک اثر جانبی بسیار نادر از درمان با لیزر بنفش شدن رنگ پوست در مناطقی است که  برنزه شده بوده است.

9-یکی دیگر از عوارض جانبی ناخوشایند اما قابل توجه لیزر موهای زائد عفونت است.  تمیز نگه داشتن منطقه درمان شده بسیار اهمیت دارد و در غیر این صورت ممکن است عفونت را تجربه کنید.

مرکز لیزر و زیبایی برکه با متخصصین مجرب و با سابقه آماده ارائه خدمات در زمینه لیزر موهای زائد با مدرن ترین دستگاه لیزر و درمان های زیبایی از جمله لیپوساکشن و ماموپلاستی می باشد.  برای گرفتن وقت از پزشک متخصص اینجا کلیک کنید.

 

هزینه رفع موهای زائد با لیزر  

2 259x300 - 9 تا از عوارض رفع موهای زائد با لیزر | هزینه لیزر رفع موهای زائد | مرکز لیزر برکه

هزینه درمان موهای زائد با لیزر به عوامل مختلفی دارد که عبارتند از :

  1. منطقه درمان

محدوده ای که بیمار می خواهد درمان کند ، مهم ترین عامل تعیین هزینه نهایی است.  هزینه لیزر مناطق بزرگ تر بدن بیشتر از بخش های کوچک است.   دلیل اصلی این اختلاف قیمت این است که روش دقیق است و زمان زیادی طول می کشد. لیزر مناطق بزرگ تر نسبت به مقادیر کوچک تر بیشتر  طول می کشد.

  1. تعداد جلسات

هزینه کل درمان به تعداد جلسات تقسیم می شود که  قیمت آنها متفاوت است.  بنابراین مهم است که بیماران توجه داشته باشند که تعداد جلسات مورد نیاز برای درمان کامل آنها چند تا است. برای تکمیل درمان ، اکثر بیماران به حداقل 6 جلسه اضافی نیاز دارند که هزینه کلی درمان را افزایش می دهد.

  1. نوع مو

تراکم ، ضخامت و بلندی مو نقش مهمی در تعیین کل هزینه درمان دارد.

  1. استاندارد مرکز لیزر درمانی

هزینه کل درمان بستگی به استاندارد و کیفیت درمانگاه شما برای درمان دارد.  انواع کلینیک ها و مراکز و بیمارستان هایی که درمان لیزری را ارائه می دهند وجود دارد و هزینه درمان بستگی به نوع آنها دارد.  هزینه این کلینیک ها بر اساس سطح لوکس و خدمات ارائه شده و استاندارد کلی مراقبت های بهداشتی تعیین می شود.

برخی از مراکز و کلینیک ها بسته های کامل لیزر موهای زائد را ارائه می دهند و برای جذب مشتریان قیمت رقابتی دارند.

 

انتخاب مرکز لیزر درمانی

هنگام انتخاب مرکز لیزر درمانی برای حذف موهای زائد خود همیشه مرکزی را انتخاب کنید که کارکنان با تجربه و پزشک ماهر   که تجربه خوبی در این زمینه داشته باشد در آنجا مشغول به کار باشند.  این کار باعث به حداقل رساندن احتمال آسیب و سوختگی پوست در طول درمان می شود و بهترین نتیجه را تضمین می کند. هرگز به علت صرفه جویی در هزینه ها به مراکز نامعتبر مراجعه نکنید زیرا اگر آسیب به بدن ما برسد ممکن است دائمی باشد.

اگر این مقاله برای شما مفید بوده لطفاً به آن ستاره بدهید.  ما پاسخگوی سؤالات و نظرات شما خوانندگان عزیز هستیم.

برای مشاوره و گرفتن وقت برای لیزر موهای زائد وعمل های زیبایی سینه و هموروئید و سایر درمان های زیبایی با ما تماس بگیرید.

محقق و مترجم : مینو شفیعی minoo shafie

 

0 0 رای
به نظر شما چند ستاره ؟

شماره های تماس سریع  بیشترین تخفیف های زیبایی در ۲۴ ساعت آینده

لیزر موهای زائد الکساندرایت 2019  ☎ 22612171_021

 تزریق بوتاکس و ژل و فیلر ☎ 02122612108 ☎

 جراحی زیبایی بینی و پلک☎ 09027610748  ☎

Source لینک منبع
Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments
0
نظر شما چیه؟ سوالی دارین؟x
()
x