درمان چاقی

درمان چاقی

اگر با مشورت با پزشک یک برنامه طولانی مدت برای درمان چاقی تهیه کنید، می توانید چاقی را به طور موفقیت آمیزی درمان کنید. یک روش معقول در این مسیر ایجاد تغییراتی در سبک زندگی و افزایش فعالیت های جسمی و خوردن غذاهای سالم می باشد. هدف اصلی بهبود سلامت است و نه رسیدن به وزن ایده آل.

توصیه های ارائه شده به فرد کمک می کند 10 درصد وزن بدن خود را طی 6 ماه کاهش دهد. در درجه اول پزشک حداقل به مدت 6 ماه سعی می کند به جای دارو و جراحی، از تغییرات سبک زندگی استفاده می کند.

جشنواره تخفیف زیبایی و لیزر، دستگاه لیزر مدیواستار (اسکلپیون) 2024

مشاوره رایگان با پزشک، کلیه ایام هفته

22612171_021  22612108_021

09027610748

instagram پیج مرکز تخصصی زیبایی قلهک

instagram پیج تخصصی لیزر موهای زائد

instagram نمونه کارهای زیبایی

برای ورود به پیج اینستاگرام روی لینک مربوطه کلیک کنید

مشاوره نیز در این مسیر موثر خواهد بود. اگر از غذاهایی برای مقابله با افسردگی، تنهایی، اضطراب و یا خستگی استفاده می کنید، مهارت هایی برای مقابله با این احساسات را دارید.

کمتر بخورید

مصرف کالری کمتر و همزمان افزایش فعالیتهای جسمی بهترین روش برای کاهش وزن می باشد. غذاهایی با پروتئین کمتر مصرف کنید. اغلب افراد خود را متقاعد می کنند که پرخوری نکرده اند. داشتن مجله غذایی و بالا بردن اطلاعات خود به شما کمک می کند تا میزان کالری مصرفی خود را در یک روز محاسبه کنید. سپس می توانید با مشورت پزشک یا متخصص تغذیه خود اهداف خود را در این زمینه تنظیم کنید.

کالری خود را محدود کنید. اما این امر ممکن است تاثیرات منفی بر روی بدن و توانایی های شما داشته باشد و این امر بر روی کاهش وزن تاثیر خواهد داشت.

اندازه کالری و پروتئین خود را کاهش دهید، اما نوع غذاهایی که می خورید را محدود نکنید، این امر در طولانی مدت باعث کاهش وزن بیشتری خواهد شد. به عنوان مثال بهتر است میزان کربوهیدرات یا چربی رژیم غذایی خود را کم تر کنید.

غذای سالم بخورید، رژیم نگیرید.

به جای اینکه بر روی یک رژیم غذایی خاص تمرکز کنید، سعی کنید خود را به خوردن غذاهای سالم عادت دهید. وعده های غذایی خود را سبک تر کنید.

یکی از بهترین روش های افزایش فعالیت جسمی، پیاده روی می باشد. اگر شغل شما کم تحرک است و مجبور هستید مدت طولانی پشت میز بنشینید، بهتر است هر روز چند دقیقه را به پیاده روی اختصاص دهید.

نگارنده: سمیه محمدی

گروه پزشکان تهران اسکین

0 0 رای ها
به نظر شما چند ستاره ؟

بیشترین تخفیف های زیبایی و لیزر در بهترین مراکز تهران و شهرستان ها
اینجا کلیک کنید

Subscribe
Notify of
guest

0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments