تجربه درمان لک صورت و رفع تیرگی پوستم با دستگاه فیس آپ میکرودرم

تجربه درمان لک صورت و رفع تیرگی زیر بغل، زانو و قوزک پای من با دستگاه فیس آپ میکرودرم در مرکز جوانسازی و لیزر برکه در شمال تهران (مرکز لیزر قلهک): شماره تماس: 09027610748

بهترین درمان لک صورت، رفع تیرگی زیربغل، زانو وقوزک پا

face up microderabrasion in Berke Beauty Center - تجربه درمان لک صورت و رفع تیرگی پوستم با دستگاه فیس آپ میکرودرم
میکرودرم فیس اپ

تجربه درمان لک صورت و تیرگی پوستم با دستگاه فیس آپ میکرودرم

سلام و سلامت باشید

“نگاهی به نوزاد چند روزه ام انداختم و نگاهی هم به چهره رو به پیری، خسته و فرسوده خودم. از طرفی خوشحال شدم که نوزاد زیبایی با پوست تر و تازه ای دارم که یادآور لطافت پوست خودم در کودکی ام هست و از طرفی ناراحت از تیرگی و لک های صورت و بدنم.

جشنواره تخفیف زیبایی و لیزر،دستگاه مدیواستار (اسکلپیون)

22612171_021  22612108_021

09027610748

جشنواره تخفیف زیبایی و لیزر،دستگاه کندلا جنتل مکس پرو

22212952_021 22234012_021

6634846_0910

یک لحظه متوجه پوسته پوسته شدن دست و پاهای نوزادم شدم که به معنی رشد سلول های جدیدتر و جوانتر و ریزش سلول های فرسوده قبلی بود: لایه برداری پوست نوزاد به روش طبیعی و بی عارضه.

با خودم فکر کردم آیا علم جدید جوانسازی می تواند به تقلید از طبیعت دستگاهی اختراع کند که بدون کوچکترین عارضه ی التهاب و درد، درست به مانند یک نوزاد، پوست قبلی را لایه برداری کرده و پوست جدیدی برویاند!؟”

“چرا که نه!”

پیشرفته ترین علوم پزشکی-زیبایی در واقع تقلیدی از طبیعت و علم خدادادی هستند. مهندسان-زیبایی پوست سالهاست که تلاش می کنند دستگاه های بهینه و بدون عارضه ای برای جوانسازی پوست روانه بازار کنند.

جدیدترین این دستگاه ها “فیس-آپ” نام دارد که مخصوص لیفت و جوانسازی انواع پوست، از جمله، رفع لک، رفع جای جوش و اسکار آکنه، رفع تیرگی زیربغل، زانو و قوزک و رفع انواع تیرگی در جای جای بدن ساخته شده.

از تجربه شخصی از دستگاه میکرودرم فیس آپ در مرکز لیزر و جوانسازی برکه بشنوید و با تهران اسکین همراه باشید.

دستگاه میکرودرم فیس آپ برای درمان قطعی لک صورت و تیرگی زیربغل…

” صدای بلند فروشنده ها در مترو که یکی شان پودر ضد تیرگی زیر بغل می فروشد گوشم را پر کرده بود. یکسال پیش بود که از همان پودرهای به اصطلاح اصل خریداری و امتحان کردم. به تجربه ی من فایده ی چندانی نداشت و بیشتر وقتم گرفته می شد. مدتی تعدادی ماسک گیاهی ضد لک صورت را امتحان کردم که پشیمان شدم. پوستم در لحظات اول مصرف بیش از اندازه نرم و لطیف و در آخر بسیار خشک و حساس می شد. از استفاده دایمی این ماسک ها حسابی خسته شده بودم، به خصوص که به محض کنار گذاشتنشان لک های صورتم دوباره پیدا می شدند.”

” بالاخره به توصیه یکی از دوستانم با دستگاه میکرودرم فیس آپ آشنا شدم و به مرکز برکه در شمال تهران سر زدیم. البته اول به اشتباه فکر کردم که همان دستگاهی ست که با پودر کریستالی لایه بردار روی صورت کار می کند و عوارض دارد! اپراتور لیزر و جوانسازی توضیح دادند که فیس آپ میکرودرم نوعی دستگاه لایه بردار غیر پودری ست که با ماساژ دورانی روی پوست کار می کند و عوارض کریستال را ندارد. به عبارتی، به صورت طبیعی و بدون هیپگونه آسیب به بافت های سالم، پوست را به طور طبیعی لایه برداری می کند: فرآیندی شبیه جوانسازی و رشد پوست نوزاد ”

درمان لک صورت: فیس آپ چیست؟

یک سوال مهم:

از کجا بدانم که دستگاه فیس آپ در میان انواع دستگاه های جوانسازی و لیفت صورت از همه بهتر است و بهترین نتیجه را می دهد؟

پاسخ:

می توانیم مقایسه ای بین دستگاه فیس آپ و دستگاه های میکرودرم ابریژن سابق داشته باشیم. نکات تازه ای وجود دارد. میزان لایه برداری در دستگاه های قبلی چندان دقیق نیست و امکان آسیب به بافت سالم پوست وجود دارد. اما در فیس آپ، پوست هر فردی جداگانه آنالیزر می شود و بسته به نیاز وی، حدود لایه برداری (سلول های مرده و فرسوده پوست) دقیق مشخص می شود.

در فیس آپ، پنج هندپیس برای تنظیم میزان لایه برداری پوست های مختلف وجود دارد و زمان و عمق لایه برداری نیز تنظیم می شود.

به علاوه، روش ماساژ دَوَرانی میکروپالسی (روش سینرژی: دو فن آوری همزمان) در فیس اپ به لایه برداری نقاط بسیار کوچک در صورت و پوست و تحریک و افزایش خونرسانی در این نقاط کمک می کند.

درمان لک صورت: کاربردها و مزایای دستگاه میکرودرم ابریژن فیس-آپ

جوان که بودم اصلا اصول ایمنی پوست را رعایت نمی کردم. دایم در زیر نور آفتاب یا باران برای خودم پرسه می زدم و بازیگوشی می کردم و ذره ای به عواقب این کار نمی اندیشیدم. بزرگتر که شدم لکه های تیره و ناخوشایندنی در زیر چشمم و یکی از گونه هایم ظاهر شدند. هر ماسکی که به صورتم زدم فایده نداشت. انگار عمیق و ماندگار بودند.

در نهایت، دستگاه فیس اپ (Face-up) بود که مرا از دست این همه تیرگی و لک پوستی نجات داد.

face up microderabrasion2 - تجربه درمان لک صورت و رفع تیرگی پوستم با دستگاه فیس آپ میکرودرم

دستگاه فیس آپ یک سری مزیت های عالی دارد که دستگاه های لایه بردار قبلی ندارند:

1. جوانسازی و سفت سازی پوست با تولید کلاژن و الاستین جدید؛ رفع چین و چروک های عمیق و افزایش ضخامت پوست

2. درمان تیرگی زیر بغل با دستگاه face-up فیس آپ
3. درمان تیرگی قوزک پا با دستگاه face-up فیس آپ
4. درمان تیرگی زانو با دستگاه face-up فیس آپ
5. درمان تیرگی دور لب و لک بینی با دستگاه face-up فیس آپ
6. درمان تیرگی چانه با دستگاه face-up فیس آپ
7. درمان تیرگی پوست صورت با دستگاه face-up فیس آپ
8. درمان تیرگی کشاله ران با دستگاه face-up فیس آپ
9. درمان تیرگی دور چشم با دستگاه face-up فیس آپ

10. رفع جای جوش و اسکار آکنه (در اندازه کوچک) و درمان جای زخم روی پوست بدن

11. درمان منافذ باز و بزرگ پوستی، به خصوص منافذ باز در پوست خانم ها

درمان لک صورت: کاربردهای متنوع دستگاه Face-Up

nose freckles face up machine - تجربه درمان لک صورت و رفع تیرگی پوستم با دستگاه فیس آپ میکرودرم
درمان لک بینی با فیس اپ

کاربردهای مهم دیگرِ دستگاه میرکرودرم ابریژن فیس آپ:

12. درمان ترک های پوستی یا استریا ناشی از بارداری یا لاغر شدن های سریع

13. از بین بردن جای خالکوبی یا تاتو

14. برطرف کردن جوش های سرسیاه و منافذ باز پوستی

15. از بین بردن یا کمرنگ کردن انواع کک و مک، سیاهی و ناخالصی ها از رو و زیر پوست


یک نکته خیلی مهم:

انتخاب یک دستگاه لیزر یا جوانسازی که مختص یک کار خاص، برای مثال، رفع تیرگی یا رفع موهای زائد باشد خیلی خیلی به نفع شماست.

یک دستگاه که مختص یک کار خاص ساخته شده بسیار دقیق تر از دستگاه های چندکاره عمل می کند و نتیجه بسیار بهتری در زمان بسیار کوتاه تری به دست می دهد. به علاوه، از نظر هزینه برای شما بسیار مقرون به صرفه تر است.


درمان تیرگی زیر بغل با دو دستگاه میکرودرم Face-up و دستگاه لیزر موهای زائد اسکلپیون مدیواستار

” بگذارید مختصری از تجربه واقعی خودم را از رفع تیرگی زیر بغل در مرکز برکه با دستگاه فیس اپ بگویم:

“همراه با دوستم به مرکز برکه رفتیم. آنجا، چند تا خانم رو دیدم که لیزر موهای زائد زیر بغل، ساق پا و بیکینی انجام داده و برای جلسات آخر مراجعه کرده بودند. گرم صحبت شدیم و از لابلای حرف هایشان متوجه شدم که دستگاه لیزر اسکلپیون در مقایسه با لیزرهای دیگه (مثل کندلا،  آپوجی، پلاتینیوم و غیره.) از نظر هزینه، تعداد جلسات، جوابدهی، بی عارضه بودن و بی درد بودن خیلی خیلی بهتر هست.

به عنوان مثال، خانمی میگفت که “”من با لیزر کندلا چندین جلسه لیزر زیر بغل انجام دادم و هم درد کشیدم و هم بدنم تکان شدیدی می خورد و خوب نتیجه نگرفتم؛ ولی لیزر اسکلپیون برام معجزه کرد””!

این خانم فقط چند جلسه کوتاه لیزر زیر بغل کرده و کامل جواب گرفته بود. آن روز که دیدمش برای جلسه آخر لیزر بیکینی اقدام می کرد و از بی درد بودنش خیلی راضی بود. می گفت که هزینه ش نسبت به بقیه کلینیک ها و مراکز معروف در تهران خیلی پایین تر و صد البته کیفیت کار بالاتر بوده.”

“چیزی که به ذهنم خطور کرد این بود که با مشورت پزشک مرکز برکه، ابتدا موهای زائد زیر بغل رو لیزر کنم و بعد به کمک دستگاه میکرودم فیس اپ تیرگی زیر بغلم رو هم درمان کنم. البته پزشک این کار رو در جلسات جداگانه و مشخصی انجام دادن و من توانستم دو نتیجه عالی بگیرم: رفع موی زائد و رفع تیرگی زیر بغلم. ”

“من یک عالمه کامنت از هم وطنان رو درباره لیزر موهای زائد و بهترین و بدترین دستگاه های لیزر و جوانسازی خواندم.”

لینک کامنت های هم وطنان درباره انواع دستگاه های لیزر موهای زائد و مقایسه هزینه و کیفیت لیزرها

دوست عزیز، یک کار بسیار تخصصی و جالب در مرکز برکه این است که

هم موهای زائد زیر بغلتان را رفع می کنید و هم تیرگی زیر بغلتان را رفع می کنید:

دستگاه لیزر موهای زائد اسکلپیون مدیواستار مزایایی دارد که هیچ دستگاه لیزر دیگری در دنیا ندارد. اسکلپیون علاوه بر رفع موهای زائد زیر بغل و نجات همیشگی شما از شر موهای زائد به روشن تر کردن پوست زیر بغلتان کمک می کند.

مرکز لیزر برکه دو تا از بهترین دستگاه های زیبایی پوست زیر بغل را در اختیار دارد: 1. فیس اپ و 2. اسکلپیون مدیا استار الکس و دایود

با کلیک بر روی  لینک زیر، به کانال مرکز لیزر برکه در آپارات دست یابید.

ویدئوهای مرکز لیزر برکه در آپارات


علت سیاهی قوزک پا و فیس آپ قوزک پا

چرا رنگ قوزک پایم تغییر کرده و تیره شده؟ علت های مختلفی وجود دارد: از پوشیدن جوراب ها و کفش مرطوب گرفته تا علت های پزشکی مانند آرتروز، اختلال در گردش خون در رگ های مربوط به قوزک پا و غیره.

اگر ورزشکار هستید و قوزک پایتان مرتب ضربه می خورد یا کبود می شود، امکان تیرگی این قسمت وجود دارد زیرا مویرگ های خونی رفته رفته پاره شده و خونمردگی سبب تیره تر شدن پوست قوزک می شود.

همچنین، انواع بیماری های مربوط به پوست و استخوان قوزک پا می توانند مسبب ایجاد تیرگی باشند.

توصیه مرکز جوانسازی پوست برکه:

قبل از اقدام به جوانسازی و رفع تیرگی قوزک پایتان، ابتدا به پزشک متخصص مراجعه کنید تا علت اصلی تیرگی قوزک پا مشخص و درمان شوید. اگر علت پزشکی نبود، اجرای میکرودرم ابریژن با دستگاه فیس اپ را پیشنهاد می کنیم. می توانید برای اطمینان خاطر از درمان قطعی و رفع کامل تیرگی قوزک پا، به مرکز برکه در شمال تهران مراجعه کنید.

قیمت های برکه واقعا قابل قیاس با مراکز دیگر نیست! زیرا در کنار کیفیت بالای کار به دستان توانمند پزشک مجرب، از بهترین دستگاه جوانسازی پوست (face-up) استفاده می شود.

سه راه آسان برای تماس با ما:

  1. اینستاگرام: berkelyzerr
  2. تلفن: 09027610748
  3. صفحه تماس با ما در اینجا

فیلم روش کار دستگاه فیس آپ میکرودرم ابریژن

سایت زیر خیلی جالب هست. ویدئوهای بسیار جالب علمی و سرگرمی دنیای پزشکی-زیبایی را ببینید.

برای مشاهده انواع ویدئوهای پوست و مو و لیزر و نیز انواع ویدئوهای جالب مغز و اعصاب و روان دو لینک زیر را کلیک نمایید:

1. لینک روش کار دستگاه فیس آپ میکرودرم

2. لینک انواع فیلم ویدئو و مصاحبه با پزشکان پوست و مو و لیزر و مغز و اعصاب و روان و واقعیت مجازی


درمان لک صورت و انواع تیرگی زیربغل، زانو، قوزک… با فیس آپ: خلاصه مطلب

بهترین درمان لک صورت، رفع تیرگی قوزک پا و زیر بغل بدون کوچکترین عارضه چیست؟

در حال حاضر، جدیدترین و پیشرفته ترین روش از بین بردن تمامی لک ها و تیرگی ها و سیاهی های پوست (زانو، زیر بغل، چانه، صورت، کشاله ران، قوزک پا و غیره…) استفاده از دستگاه میکرودرم ابریژن فیس آپ می باشد.

مرکز لیزر و جوانسازی برکه علاوه بر پزشکان توانمند و متخصصین پوست ومو، و قیمت ها و تخفیف های بسیار مناسب و ارزان تر، از باکیفیت ترین دستگاه های جوانسازی پوست و لیزر موهای زائد برخوردار می باشد. از جمله،

دستگاه لیزر اسکلپیون مدویاستار: بهترین دستگاه الکساندرایت رفع موهای زائد در جهان و اروپا در مرکز برکه

♦ دستگاه جوانسازی و لایه برداری پوست فیس آپ میکرودرم بدون کوچکترین عارضه و با جوابدهی عالی در مرکز برکه

برای تماس با ما:

  1. اینستاگرام: berkelyzerr
  2. تلفن: 09027610748
  3. صفحه تماس با ما در اینجا

قیمت دستگاه face up

جهت اطلاع پزشکان و مراکزی که قصد خرید دستگاه فیس آپ باکیفیت با قیمت مناسب را دارند،

مدیریت مرکز تخصصی برکه و مجموعه تهران اسکین سالهاست که در زمینه خرید و سرمایه گذاری مطمئن تجهیزات پزشکی-زیبایی (باکیفیت و در عین حال با قیمت مناسب) اطلاعات بسیار خوبی در اختیار دارد.

شما می توانید برای هرگونه مشاوره، دریافت خدمات و خرید بهترین دستگاه های لیزر و جوانسازی پوست و مو با قیمت های مناسب با مرکز برکه تماس بگیرید.

متن برندسازی پزشکان و مراکز زیبایی (کلیک)

هزینه فیس آپ صورت: لیست جدیدترین قیمت های فیس آپ


شاد و امیدوار بمانیم

مریم اکبری زاده

دپارتمان پژوهشی سایت پوست و مو و لیزر تهران اسکین

0 0 رای
به نظر شما چند ستاره ؟

بیشترین تخفیف های زیبایی و لیزر در بهترین مراکز تهران و شهرستان ها
اینجا کلیک کنید

Source
Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments
0
نظر شما چیه؟ سوالی دارین؟x
()
x