با لیپوکویتیشن کاهش سایز را تجربه کنید

لیپوکویتیشن 1
لیپوکویتیشن

کاهش میزان کالُری مصرفی و افزایش فعالیت فیزیکی میتواند به شما در کاهش وزن کمک نماید ولی ممکن است چربی های موضعی باز هم در محل خود باقی بمانند و علیرغم ورزش و تغذیه مناسب از بین نروند .

لیپوکویتیشن نوعی روش فرم دهی به بدن است که از فناوری فراصوت و گرما استفاده میکند .کلینیک ها و مراکز متفاوتی این خدمات را ارائه میکنند .بهتر است بدانید که این روش باعث لاغری نمیشود ولی فرم بدن شما را تغییر میدهد .

جشنواره تخفیف زیبایی و لیزر، دستگاه لیزر مدیواستار (اسکلپیون) 2024

مشاوره رایگان با پزشک، کلیه ایام هفته

22612171_021  22612108_021

09027610748

instagram پیج مرکز تخصصی زیبایی قلهک

instagram پیج تخصصی لیزر موهای زائد

instagram نمونه کارهای زیبایی

برای ورود به پیج اینستاگرام روی لینک مربوطه کلیک کنید

لیپوکویتیشن پروسیجری است که در طی آن چربی های موضعی و نامطلوب مانند سلولیت های ناحیه ران از بین. می‌روند .در واقع لیپوکویتیشن نوعی رفع چربی هدفمند است .

روش‌های نوین رفع چربی همان رویایی هستند که بشر مدتها پیش داشته است و هم‌اکنون به واقعیت تبدیل شده است .شما بدون جراحی و درد و دوران نقاحت میتوانید اندامی زیبا و رویایی داشته باشید .

روش‌ها و پروسیجر های متفاوتی در بازار وجود دارند که ادعا میکنند میتوانند چربی های موضعی را رفع نمایند و این در حالی است که تأثیری بر سایر اعضای بدن ندارند .این فناوری ها تأیید شده هستند و بر نابودی هدفمند و انتخابی سلولهای چربی تمرکز دارند .لیپوکویتیشن گزینه ای ایده‌آل برای رفع چربی های شکم و ران و چربی های اضافی پس از زایمان است .

لیپوکویتیشن روند سوخت و ساز بدن را تسریع میکند و چرب ها را به مایعات تبدیل میکند که در نهایت از طریق سیستم فیبلترینگ بدن خارج می‌شوند .

چه کسانی کاندیدای خوبی برای لیپوکویتیشن هستند ؟

خانمها و آقایان میتوانند از این روش برای رفع چربی های موضعی و زیبایی فیزیکی خود استفاده نمایند .اگر شما در گذشته از رژیم و ورزش استفاده کرده‌اید ولی به نتایج دلخواه خود دست نیافته اید ،میتوانید سراغ لیپوکویتیشن بروید .

لیپوکویتیشن چگونه چربی ها را از بین می‌برد ؟

امواج فراصوت با ترکیب دما و فشار حباب‌هایی را در سلولهای چربی بوجود می آورند و باعث می‌شوند تا سلولهای چربی نابود شوند بدون آنکه اسیبی به بافت اطراف و یا عضلات وارد شود .در طی زمان بدن این چربی ها را فراوری کرده و سلولهای مرده را از بدن دفع میکند .این روش کاملاً بدون درد و دوران نقاحت است و حدود سی تا چهل دقیقه طول میکشد تا سلولهای چربی ناخواسته از بین بروند .

معمولاً به 8 تا 12 جلسه درمانی نیاز است و شما میتوانید در هر سه روز یک جلسه درمانی داشته باشید .هر جلسه ممکن است حداکثر یک ساعت طول بکشد .

هنوز میزان تأثیر این روش در کاهش وزن مشخص نیست و مطالعاتی اثر بخشی این روش غیر تهاجمی را تأیید میکنند .این در حالی است که تعدادی از پزشکان ادعا میکنند که لیپوکویتیشن به اندازه لیپوساکشن مؤثر نیست .افرادی که از این روش استفاده کردند هم نتایج متفاوتی گرفته‌اند .

[divider]

نگارنده :فرحناز آل احمد

گروه پزشکان تهران اسکین 

[divider]

تهران اسکین ارائه دهنده ی بهترین خدمات  در زمینه لیزر درمانی با نازلترین قیمت ها  !!

2 عامل اصلی تعیین کننده موفقیت لیزر درمانی است : مهارت متخصص و دستگاه مورد استفاده.

در مطب های تخصصی معرفی شده از طرف این سایت از متخصصین به رسمیت شناخته شده و آموزش دیده در استفاده از تکنولوژی لیزر استفاده می شود. سطح مهارت این افراد بسیار بالا و دارای مدارج علمی شایان توجه ایی هستند که باعث اعتماد مراجعین به آنها می شود.

در شعبه های مختلف این مرکز از دستگاه های به روز و متفاوت استفاده می شود که شانس انتخاب “گزینه مناسب” را به مراجعین می دهد تا بهترین نتیجه را داشته باشند.

برای اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید.

لیزر موهای زائد

0 0 رای ها
به نظر شما چند ستاره ؟

بیشترین تخفیف های زیبایی و لیزر در بهترین مراکز تهران و شهرستان ها
اینجا کلیک کنید

Subscribe
Notify of
guest

0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments