خانه / برتری های لیزر موهای زائد / بهترین کلینیک لیزر موهای زائد در یزد ( تحت نظر متخصص پوست دکتر سعید ثوابی)

بهترین کلینیک لیزر موهای زائد در یزد ( تحت نظر متخصص پوست دکتر سعید ثوابی)

بهترین کلینیک لیزر موهای زائد در یزد ( تحت نظر متخصص پوست دکتر سعید ثوابی)Reviewed by گروه پژوهشی پوست و لیزر مو on Apr 22Rating:
لیزر موهای بدن

لیزر موهای بدن

بهترین کلینیک لیزر موهای زائد در یزد ( تحت نظر متخصص پوست دکتر سعید ثوابی)

لیزر موهای زائد چیست؟

لیزر موهای زائد روشی پزشکی ست که از اشعه های نوری شدید و متمرکزی برای حذف مو های زائد استفاده می کند. در طی لیزر موهای زائد، یک پرتوی نوری در درون پوست نفوذ می کند و توسط رنگدانه ه یا ملانین موجود در فولیکول مو جذب می شود. این اشعه با تولید حرارت باعث از بین رفتن ریشه و فولیکول مو می شود و از رشد مجدد موهایی که در مرحله ی رشد هستند جلوگیری می کند. لیزر موهای زائد برای افراد با پوست های روشن و موهای تیره موثر تر است. زیرا مو های تیره دارای رنگدانه و ملانین بیشتری در مو هستند و در نتیجه به مقدار بیشتری مو را جذب می کنند و به این خاطر پوست ها ی روشن بسیار مناسب هستند که ملانین یا رنگدانه در پوست نیز وجود دارد، حال تصور کنید که این ملانین در پوست کم باشد و در نتیجه رنگ پوست روشنتر خواهد بود.

لیزر موهای زائد سبب از بین رفتن موهای زائد به طور دائم و همیشگی نمی شود، بلکه تنها رشد موهای زائد را تا مدت زمان زیادی به تعویق می اندازد. طی جلسات مختلف تنها از تراکم موها کاسته می شود. به طور مثال در طی 4 تا 6 جلسه ی درمانی 80 تا 90 درصد از موهای زائد بدنتان برای همیشه از بین خواهند رفت و فقط تعداد کمی از آن بر روی پوست شما با ضخامت بسیار کمی به بقای خود ادامه می دهند.

برای اطلاعات بیشتر شما می توانید با بهترین کلینیک لیزر موهای زائد در یزد ( تحت نظر متخصص پوست دکتر سعید ثوابی) تماس حاصل نمایید. لطفاً بر روی لینک زیر کلیک کنید.

تماس با مطب های تخصصی لیزر موهای زائد در سراسر کشور

چرا باید به لیزر موهای زائد تن دهیم؟

چرا باید به لیزر موهای زائد تن دهیم؟

لیزر موهای زائد

لیزر موهای زائد

چرا باید به لیزر موهای زائد تن دهیم؟

لیزر موهای زائد برای کاهش میزان موهای ناخواسته می شود.

پر طرفدار ترین مناطقی که با آن می توان به لیزر موهای زائد بدن پرداخت.

 • پاها
 • زیر بغل
 • بالای لب
 • چانه
 • اندام تناسلی

و سایر مناطق بدن…… البته به یاد داشته باشید که لیزر موهای زائد در تمامی مناطق بدن امکان پذیر است. به جز پلک ها یا مناطق نزدیک به چشم ها.

رنگ مو و نوع پوست در اثر بخش بودن لیزر موهای زائد نقش بسیار موثری را ایفا می کند. مثلا افرادی که دارای موهای سفید، خاکستری، بلوند، قرمز و یا قرمز روشن هستند قادر به لیزر موهای زائد خود نیستند. البته به طوری که لیزر موهای زائد بر روی موهای این افراد تاثیری نمی گذارد. به معنای دیگر لیزر قادر به دیدن پیگمنت های این انواع مویی نیست. البته دانشمندان هنوز هم در پی پیدا کردن راهی برای از بین بردن موهای زائد افراد با موهای روشن هستند. در این میان روش قدیمی الکترولیز هنوز پا بر جا ست و افراد با موهای روشن تر می توانند از این روش ها استفاده نمایند.

تفاوت لیزر موهای زائد با الکترولیز

تفاوت لیزر موهای زائد با الکترولیز

لیزر موهای زائد

لیزر موهای زائد

تفاوت لیزر موهای زائد با الکترولیز

در روش لیزر موهای زائد به طور کلی سرعت و دقت بسیار زیادی دخیل است حال آن که در روش الکترولیز اینگونه نیست و فردی که در حال الکترولیز است زمان و درد زیادی را تحمل می کند با این تفاوت که لیزر موهای زائد در یک زمان چندین ریشه ی مویی را نابود می سازد، حال آنکه در روش الکترولیز تنها در یک زمان یک مو با ریشه و فولیکول خود نابود خواهد شد. مورد دیگر در این بحث می توان به آن اشاره نمود، موقتی بودن لیزر موهای زائد است، ولی الکترولیز درمانی قطعی و همیشگی برای رفع موهای زائد است.

عوارض لیزر موهای زائد

عوارض لیزر موهای زائد

لیزر موهای زائد

لیزر موهای زائد

عوارض لیزر موهای زائد

از آن جا که لیزر موهای زائد درمانی قطعی نیست، پس از چندی موهای از بین نرفته دوباره شروع به رشد می کنند، اما این بار با شکل و صورتی جدید پدیدار می شوند، اول اینکه ظریفتر و دوم اینکه روشن تر خواهند بود.

شایع ترین عوارض لیزر موهای زائد

 • سوزش پوست – در لیزر موهای زائد شما احساس ناراحتی، قرمزی و تورم بر روی پوست خود خواهید داشت. اما خبر خوش این است که تمام این علائم پس از چندی از بین خواهند رفت.
 • تغییر رنگ پوست – تغییر رنگ پوست یا به صورت روشن تر و یا به صورت تیره تر بر پوست نمایان خواهد شد. که این موضوع نیز به طور موقت است. روشن شدن پوست برای افرادی اتفاق می افتد که دارای پوستی تیره هستند.

عوارض نادر لیزر موهای زائد

 • تاول
 • پوسته پوسته شدن
 • زخم و اسکار
 • دیگر تغییرات در بافت پوست
 • خاکستری شدن موهای زائد
 • پر پشت شدن موهای منطقه ی درمان شده

لیزر موهای زائد برای از بین بردن موهای زائد در اطراف چشم ها و پلک ها به هیچ وجه توصیه نمی شود. به این دلیل که اشعه ی لیزر برای چشم ها ضرر دارد و فرد برای محافظت از چشم های خود حتما باید از عینک های محافظ چشم استفاده نماید.

چگونه برای انجام لیزر موهای زائد آماده شویم!!

چگونه برای انجام لیزر موهای زائد آماده شویم!!

لیزر موهای زائد

لیزر موهای زائد

چگونه برای انجام لیزر موهای زائد آماده شویم!!

اگر شما به لیزر موهای زائد علاقه مند هستید به دنبال پزشکی متخصص در این امر باشید تا به شما راهنمایی های لازم را بدهد و همچنین، احتمال سوختگی پوست شما را به حداقل برساند. در صورتیکه تکنسین و یا اپراتوری به لیزر موهای زائد شما اقدام کند از نظارت پزشک متخصص بر روند لیزر موهای زائد خود اطمینان حاصل نمایید.

 • از نور شدید خورشید دور بمانید – برنزه کردن بدن خطر ابتلا به عوارض جانبی لیزر موهای زائد را بالا می برد. اگر شما به هر نحوی بدن و صورت خود را برنزه کرده اید! منتظر بمانید تا به طور کامل از بین برود و سپس به لیزر موهای ازئد بدن خود اقدام نمایید. برخی از پزشکان توصیه می کنند که قبل از لیزر در حدود 4 تا 6 هفته و بعد از لیزر در حدود 2 هفته از نور آفتا به شدت خود داری نمایند.
 • از کندن موها از ریشه به هر روشی جدا خود داری نمایید ( چه با وکس کرن، موم کردن، موچین، و بند انداختن) – این روش ها سبب می شوند که به ریشه ی موها آسیب زده شود و لیزر به خوبی تاثیر خود را بر روی ریشه ی موهای زائد نداشته باشد.

البته شیو کردن و یا تراشیدن موها مشکلی ندارد و فرد به ریشه ی مو هیچ آسیبی وارد نمی کند.

قبل از لیزر موهای زائد حتما با پزشک خود جلسه ی مشاوره ای داشته باشید. در این جلسه پزشک به دنبال اطلاعاتی در این خصوص است که؛

 • آیا شما سابقه ی پزشکی داشته اید، که شامل استفاده از دارویی خاص باشد؟؟
 • آیا شما اطلاعاتی از لیزر موهای زائد دارید؟ مزایا؟ معایب؟ و ….
 • گرفتن عکس هایی از قبل و بعد از لیزر موهای زائد برای نشان دادن نتایج به شما و بیماران بعد از شما

در طول این جلسه همچنین شما باید با پزشک خود در مورد هزینه های لیزر موهای زائد خود صحبت کنید…

هزینه ی لیزر موهای زائد به عوامل زیر بستگی دارد؛

هزینه ی لیزر موهای زائد به عوامل زیر بستگی دارد؛

لیزر موهای زائد

لیزر موهای زائد

هزینه ی لیزر موهای زائد به عوامل زیر بستگی دارد؛

 • نوع دستگاه لیزر مصرفی
 • شخصی که به لیزر موهای زائد بدن شما اقدام می کند
 • نوع پوست
 • نوع و رنگ مو
 • تراکم موها
 • تعداد جلسات

برای اطلاعات از بهترین کلینیک لیزر موهای زائد در یزد ( تحت نظر متخصص پوست دکتر سعید ثوابی) بر روی لینک زیر کلیک کنید.

تماس با مطب های تخصصی لیزر موهای زائد در سراسر کشور

در طی لیزر موهای زائد چه اتفاقی برای فرد می افتد؟

پزشک متخصص هندپیس و سری دستگاه لیزر را بر روی پوست شما می گیرد و اشعه های لیزر به پوست شما بر خورد خواهند کرد و همچنین شما کمی احساس سوزش خواهید نمد، البته توجه نمایید که این حس با مصرف کرم های بی حسی و یا ژل ها و همچنین سیستم ها خنک کننده قابل رفع تحمل است.

نتایج پایانی

نتایج پایانی لیزر از شخصی به شخص دیگر متفاوت هستند. و گاهی این تفاوت به وسعت سطح منطقه ی درمانی نیز بستگی دارد.

جلسات درمانی معمولا بین 6 تا 12 جلسه با فاصله 4 تا 8 هفته ، که البته تعداد جلسات نیز به وسعت سطح و تراکم مو ها بستگی دارد.

برای اطلاعات بیشتر با ما در بهترین کلینیک تخصصی لیزر موهای زائد یزد تماس بگیرید. لطفا بر روی لینک زیر کلیک کنید.

تماس با مطب های تخصصی لیزر موهای زائد در سراسر کشور

محقق : وحید محمدی

درباره گروه پژوهشی پوست و لیزر مو

سایت فوق تخصصی اطلاع رسانی تهران اسکین بهترین مراکز لیزر موهای زائد، پوست و زیبایی در کشور و تنها مرجع مستقیم پوست و مو در کشور است که فارغ از مباحث تجاری (بازاری) و بطور مستقیم توسط چندین متخصص پوست و مو اداره میشود. ******************************************************* سایت تخصصی ما به معرفی بهترین مراکز لیزر موهای زائد در تمام کشور می پردازد. در حال حاضر چندین مرکز تخصصی در تهران و چندین مرکز لیزر موهای زائد و مراکز زیبایی در شهرستانها که با دستگاههای اختصاصی لیزر (الکساندرایت و دایود) فعالیت می کنند در سایت معرفی شده اند که همگی مراکز دارای بهترین سطح استاندارد لیزر موهای زائد هستند و همچنین قیمت و کیفیت مشابهی را در سراسر کشور ارائه می دهند. ********************************************* برای دیدن نشانی و اطلاعات شعب تهران و شهرستانها، اینجا کلیک کنید
عضویت در خبرنامه ثبت نام
ثبت نام شما با موفقیت انجام شد
در خبرنامه ما عضو بشید و دسترسی خودتون به اطلاعات جالب و جذاب رو راحت کنید. باقی کارها رو ما برای شما انجام میدیم. تنظیم خبرنامه خبرنامه سلامت خبرنامه مغز و اعصاب و روان خبرنامه زیبایی و تغذیه
برترین مراکز لیزر را بیابید
بستن
شهر مورد نظر خود را برای دیدن لیست برترین مراکز لیزر موهای زائد انتخاب کنید.