خانه / برتری های لیزر موهای زائد / بهترین مراکز پوست و زیبایی کرمان

بهترین مراکز پوست و زیبایی کرمان

بهترین مراکز پوست و زیبایی کرمانReviewed by گروه پژوهشی پوست و لیزر مو on Mar 9Rating:

محتوای این صفحه

بهترین مراکز پوست و زیبایی کرمان


انتخاب داروخانه ی مناسب

انتخاب داروخانه ی مناسب

image 13950618769565 300x200 - بهترین مراکز پوست و زیبایی کرمان

10 نکته ی کلیدی در مورد یک داروخانه ی حرفه ای

انتخاب داروخانه ی مناسب

هنگامی که قصد دارید تا داروخانه ای مناسب برای خود انتخاب کنید، به یاد داشته باشید که بزرگتر همیشه بهتر نیست، در طی تحقیقاتی در سال 2003 مشخص شد که در یکی از ایالات آمریکا، داروخانه ای کوچک به دلیل برخورد عالی پرسنلش با مشتریان به عنوان پر کار ترین و پر درآمد ترین داروخانه شناخته شد.

از دیگر عوامل مهم و موثر در انتخاب یک داروخانه، نوع نیاز افراد به داروخانه است. گاهی شما نیاز دارید تا به داروخانه ای شبانه روزی و یا داروخانه ای کوچک و دنج در گوشه ای مراجعه کنید.

دکتر مالیکا مارشال در این مورد توصیه هایی دارد؛

سوال: چه نکاتی در انتخاب یک داروخانه مهم هستند؟ آیا آن ها همانند یکدیگر نیستند؟
 • خیر- مطالعات نشان می دهند که رقابت و میزان خدمات دارو خانه ها با یکدیگر کاملا متفاوت هستند. و این موضوع برای سلامت خود و خانوادهی تان کاملا اهمیت دارد. زیرا در صورت دسترسی داشتن به یک داروخانه ی مناسب در هر زمان، این سلامت را برای خود و خانواده تان تضمین می نمایید. درمان با استفاده از داروها ، مانند سرمایه گذاری برای سلامتتان است. و شما به تضمینی قطعی برای رسیدن به سلامتی نیاز دارید.
سوال: عوامل کلیدی در انتخاب یک داروخانه چیست؟
 • یکی از مسائل مهم در انتخاب یک داروخانه ی خوب، مکان آن است. معمولا وجود یک داروخانه ی نزدیک همیشه بهتر از وجود یک داروخانه ی دور از خانه است.
 • از دیگر عوامل مهم در انتخاب صحیح یک داروخانه، نیاز شدید افراد برای تحویل داروهای تجویزی سریع و با دقت بالا است. هنگامیکه پرسنل یک داروخانه زمانی خاص را برای شما تعیین می کنند ، باید درست در همان زمان و بدون معطلی دارو را برای شما مهیا سازند.
 • ارتباط راحت و صمیمی میان پرسنل و مشتری ها بسیار اهمیت دارد.
سوال: انتظارات مهم و اساسی از داروخانه ای خوب و حرفه ای چیست؟
 • مسئله ی مهم که بر همه ی موارد یاد شده ارجعیت دارد، اطلاعات پرسنل داروخانه برای تهیه ی داروها در داروخانه است. آن ها باید به راحتی بتوانند اطلاعاتی جامع و عالی در مورد اسم، نحوه ی استفاده از داروی یاد شده، نحوه ی پیدا کردن و ساخته شدن دارو، و عوارض جانبی داروها را بدانند.
 • در صورتیکه یکی از بهترین داروخانه ها را پیدا کردید، به راحتی می توانید از توصیه های پرسنل مجرب آن داروخانه استفاده نمایید. آن ها معمولا در کنار داروی تجویز شده برای شما، داروهای دیگری را نیز در نظر می گیرند و با علم به اینکه این دارو ها در صورت مصرف همزمان باعث ایجاد عارضه ای نمی شوند، آن ها را به شما توصیه می کنند.
سوال: هنگامیکه فردی داروخانه ای مناسب برای خود می یابد، باید برای تمام نیازهای تجویزی دارو یا غیر تجویزی دارو به آن محل مراجعه نماید. چرا؟
 • یکی از مهمترین این دلایل این است که، داروخانه ای که شما سال ها با آن در تماس هستید، به تمام اطلاعات مفید از شما و خانواده تان مسلط است و از شما و سلامتتان اطلاعات کامل دارد. وظیفه ی آن داروخانه است که از تمام خطرات یک دارو مطلع باشد.
 • همچنین معمولا مشتریان قدیمی و همیشگی یک داروخانه، خدمات بهتری از آن داروخانه دریافت می کنند.
سوال: آیا فروشگاه های زنجیره ای انتخاب بیشتر وخدمات بهتری برای تهیه ی دارو ارائه نمی دهند؟ مزایا و معایب دارو خانه و فروشگاه های زنجیره ای در تهیه ی دارو چه چیز هایی هستند؟
 • تحقیقات نشان می دهد که، به طور کلی، داروخانه های مستقل و جدا معمولا خدمات عالی تر، سریعتر و با دقت تری به مشتریان ارائه می دهند. یکی از دلایل مهم در این مورد این است که شما در عموم مشکل خود را برای تهیه ی دارو مطرح نمی نمایید.
سوال: آیا هزینه ی دارو ها در داروخانه ها متفاوت هستند؟
 • بله – مردم معمولا با توجه به وضعیت مال خود به انتخاب داروخانه اقدام می کنند.

در این قسمت به معرفی چند داروخانه ی مطرح در کرمان می پردازیم

در این قسمت به معرفی چند داروخانه ی مطرح در کرمان می پردازیم

در این قسمت به معرفی چند  داروخانه ی مطرح در کرمان می پردازیم ( به این نکته توجه داشته باشید که این لیست تنها تعدادی از داروخانه ها را نام می برد و به همه ی آن ها پرداخته نشده است)

 • داروخانه ی آزادی در کرمان
 • داروخانه ی امید در کرمان
 • داروخانه ی امام رضا در کرمان
 • داروخانه ی آفتاب در کرمان
 • داروخانه ی دکتر بهبودی نژاد در کرمان
 • داروخانه ی دکتر آقاخانی در کرمان
 • داروخانه ی دکتر اسدی پور در کرمان
کدام داروخانه را در کرمان پیشنهاد می کنید؟

  7 نکته ی اساسی در انتخاب یک کلینیک پوست، مو و زیبایی

  7 نکته ی اساسی در انتخاب یک کلینیک پوست، مو و زیبایی

  face treatment procedure two 300x192 - بهترین مراکز پوست و زیبایی کرمان

  7 نکته ی اساسی در انتخاب یک کلینیک پوست، مو و زیبایی

  7 نکته ی اساسی در انتخاب یک کلینیک پوست، مو و زیبایی

  پیدا کردن یک کلینیک پوست ، مو و زیبایی یکی از مواردی است که به علت ارتباط طولانی مدت با آن کلینیک بسیار اهمیت دارد.

  یک کلینیک پوست و موی حرفه ای باید قادر باشد که به رفع مشکلات فیزیکی، دارویی، افزایش سن و لیزر موهای زائد کاملا تسلط داشته باشند. زیرا درمان های پوستی به زمان و هزینه ی زیادی نیازمند هستند.

  در صورتیکه تنها با توجه به هزینه ی درمان کلینیک پوست و موی خود را انتخاب نمایید، در این صورت هزینه و زمان بیشتری را باید برای درمان صرف نمایید. زیرا در صورتیکه فقط هزینه ی عمل های زیبایی یک کلینیک کم باشد، ولی ایمن ، موثر و حرفه ای نباشد، برای افراد معمولا هزینه ی بیشتری در بر خواهد داشت.

  در این قسمت به توضیح مهمترین موضوعات درمورد انتخاب یک کلینیک پوست و مو ی حرفه ای می پردازیم.

  در این قسمت به توضیح مهمترین موضوعات درمورد انتخاب یک کلینیک پوست و مو ی حرفه ای می پردازیم.

  c700x420 300x180 - بهترین مراکز پوست و زیبایی کرمان

  7 نکته ی اساسی در انتخاب یک کلینیک پوست، مو و زیبایی

  در این قسمت به توضیح مهمترین موضوعات درمورد انتخاب یک کلینیک پوست و مو ی حرفه ای می پردازیم.
  1. مکان و موقعیت کلینیک – اکثر درمان های پوستی به جلسات درمانی مختلفی نیازمند است. به همین دلیل انتخاب کلینیکی که دسترسی به آن کاملا ساده و آسان باشد بسیار اهمیت دارد. این موضوع سبب می شود تا در وقت شما کاملا صرفه جویی شود. و شما با خیال راحت تر به برنامه های خود رسیدگی نمایید.
  2. مشاوره ی رایگان – یکی از بهترین خدمات یک کلینیک مشاوره ی رایگان آن است. آن ها با آغوش باز به اطلاع رسانی کامل شما در مورد موضوعات مختلف پزشکی و درمانی پوست می پردازند. و اینگونه شما را قبل از انجام هر عمل زیبایی و پوستی برای حفظ زمان و پول تان راهنمایی می کنند.
  3. اطلاعات پزشکی به طور آنلاین و در اینترنت – اکثر کلینیک های زیبایی می دانند که مشتریان خود را می توانند تا حد زیادی توسط اینترنت و به صورت آنلاین بدست آورند و از این طریق درآمد زایی بیشتری داشته باشند. همچنین آن ها به راحتی به طور آنلاین وقت می گیرند و برنامه و جلسات درمانی را تنظیم می کنند که سبب تسریع در روند انجام کار ها می گردد.
  4. تکنسین های مجرب با مدارک تخصصی – از تسلط تکنسین بر وسیله و روشی که برای شما انجام می شود، مطمئن شوید. به مدارک موجود بر روی دیوار کلینیک ها نشان دهنده ی مدرک تخصصی تکنسین ها ست توجه کنید. یک کلینیک حرفه ای معمولا تعداد زیادی تکنسین مجرب دارد.
  5. مجرب بودن کلینیک – یک کلینیک حرفه ای باید میزان بسیار زیادی درمان در زمینه های مختلف انجام داده باشد و به آن کاملا مسلط بوده و مجرب باشد.
  6. هزینه مناسب و معقول – یک کلینیک حرفه ای باید برای تمام اقشار جامعه بنا شده باشد. در واقع هزینه ای که برای تعداد جلسات درمانی در نظر گرفته می شود باید معقول و قابل پرداخت برای بیشتر اقشار جامعه باشد.
  7. بیمه – حتما قبل از اینکه توسط یک کلینیک مورد درمان قرار بگیرید، از تقبل بیمه توسط آن کلینیک مطمئن شوید. برای اطمینان از این موضوع به راحتی می توانید در جلسهی مشاوره آن را مطرح سازید.

  کلینیک تخصصی دکتر محمد علی کریمیان در کرمان یکی از عالی ترین کلینیک های پوست، مو و زیبایی  در شهر کرمان است.

  تماس با مطب های تخصصی لیزر موهای زائد در سراسر کشور

  نکاتی اساسی در انتخاب یک سالن زیبایی منحصر به فرد

  نکاتی اساسی در انتخاب یک سالن زیبایی منحصر به فرد

  1 2 300x201 - بهترین مراکز پوست و زیبایی کرمان

  نکاتی اساسی در انتخاب یک سالن زیبایی منحصر به فرد

  نکاتی اساسی در انتخاب یک سالن زیبایی منحصر به فرد

  1. بررسی میزان انجام کارهای مختلف توسط یک سالن زیبایی – قبل از اینکه به یک سالن زیبایی مراجعه نمایید بهتر است تا لیست اعمال و خدمات یک سالن را چک کنید. سالن های زیبایی معمولا تمام موارد و خدمات زیبایی را در راستای آرایش صورت، مانیکور، پدیکور، درمان های پوستی، وکس کردن، ماساژ، رفلکسولوژی و اکیوپانکچر ارائه می نمایند. در صورت داشتن اطلاعات کافی در مورد درمان مورد نظر و انتخاب آن در سالن زیبایی تان ، شما رابطه ای عالی با درمانگرتان برقرار خواهید کرد.
  2. محل و موقعیت سالن زیبایی – شما ترجیح می دهید که سالن زیبایی مد نظرتان نزدیک به خانه و یا محل کارتان باشد؟ آیا این سالن محل مناسبی برای پارک کردن ماشین دارد یا خیر؟ چطور می توان خود را به محل رساند؟
  3. هزینه – واضح است که انتخاب شما از یک سالن زیبایی باید بر اساس هزینه های شما باشد. البته به این معنا نیست که باید ارزان هم باشند. آیا شما به دنبال درمانی ساده هستید و یا به دنبال محلی لوکس با خدمات جانبی هستید؟
  4. کیفیت کار – اگر شما به دنبال سالن زیبایی ارزان قیمت هستید، به یک سالن زیبایی مراجعه نمایید که همه اماتور هستند و کیفیت کارشان بسیار پایین است. اما در صورتی که به دنبال ماساژ و درمان های زیبایی خلاقانه ای هستید، حتما به یک سالن زیبایی با هزینه ای معقول مراجعه نمایید.
  5. تمیزی و پاکیزگی سالن زیبایی – در اولین جلسه ی مشاوره با آرایشگر خود، شما به اطراف نگاه می اندازید و از خود می پرسید که ؛ آیا این مکان تمیز است؟ آیا بوی خوشی به مشام می رسد؟ آیا پرسنلی که در محل کار می کنند، راحت و بدون استرس به فعالیت های خود می پردازند ویا جوی سرشار از هیاهو و استرس است ؟ آیا وسایل موجود در کلینیک تمیز و قابل اطمینان هستند؟ برای مثال تاتو باید کا ملا تحت شرایط خاص و استریل انجام شود.
  6. سوال پرسیدن از دوستان در مورد بهترین سالن زیبایی – یکی از راه های کاهش تعداد سالن های زیبایی مورد اعتمادتان پرسیدن از دوستان و آشنایان است. همچنین چک کردن اینترنت نیز در این امر کمک می کند.

  شما چطور سالن زیبایی خود را انتخاب می کنید؟

  لیست تعدادی از سالن های زیبایی معروف در شهر کرمان

  لیست تعدادی از سالن های زیبایی معروف در شهر کرمان

  لیست تعدادی ازسالن های زیبایی معروف در شهر کرمان ( این لیست تنها تعدادی از سالن های زیبایی را در بر می گیرد و نه تمام موارد را در شهر کرمان)

  • سالن زیبایی شمیر در کرمان
  • سالن زیبایی آناهید در کرمان
  • سالن زیبایی رویال ونوس در کرمان
  • سالن زیبایی پرنسس در کرمان
  • سالن زیبایی سارا خداد در کرمان
  • سالن زیبایی روحی در کرمان
  • سالن زیبایی خانم گل در کرمان
  • سالن زیبایی گل پریا در کرمان
  کدام سالن زیبایی و آرایش را در کرمان پیشنهاد می کنید؟

   چگونه کلینیکی برای لیزر موهای زائد انتخاب کنیم؟

   چگونه کلینیکی برای لیزر موهای زائد انتخاب کنیم؟

   Rejuvenecimiento IPL 300x216 300x216 - بهترین مراکز پوست و زیبایی کرمان

   لیزر IPL

   چگونه کلینیکی برای لیزر موهای زائد انتخاب کنیم؟

   لیزر موهای زائد یکی از درمان های محبوب برای رفع موهای زائد است. که تقریبا برای تمام قسمت های بدن استفاده می شود. این فرآیند معمولا در مراکز و کلینیک های زیبایی تحت نظر پزشکی مجرب و متخصص با کمترین عوارض جانبی انجام می شود. انتخاب یک کلینیک مناسب برای لیزر موهای زائد خطرات ناشی از لیزر موهای زائد را تا حد زیادی کاهش می دهد.

   1. در جلسه ی مشاوره ی آغازی از پزشک خود بپرسید که چه کسی بر درمان و رفع موهای زائد با لیزر نظارت دارد؟ – حتما از مجرب بودن و داشتن برد تخصصی در انجام لیزر موهای زائد، توسط تکنسین و یا پزشک خود، مطمئن شوید.
   2. در مورد دستگاه لیزر مورد استفاده در کلینیک مورد نظر خود اطلاعات کافی بدست آورید. این روزها انواع مختلفی از لیزر در بازار وجود دارند. با داشتن اطلاعات کافی در مورد لیزر موهای زائد کاملا از این موضوع مطمئن شوید.
   3. از مجرب و متخصص بودن پزشک تان در این رشته اطمینان حاصل نمایید.
   4. از کلینیک لیزر موهای زائد ی که برای انجام لیزر خود انتخاب کرده اید، بخواهید تا عکس های قبل و بعد از لیزر موهای زائد را به شما نشان دهد.
   5. قبل از اقدام به لیزر موهای زائد حتما برای مشاوره با پزشک خود آماده شوید. – این موضوع سبب می شود تا شما در صورت داشتن سوالات زیاد به راحتی آن ها را از پزشکان در طی جلسه بپرسند.
   6. کسب اطلاعات کافی در مورد نحوه ی انجام لیزر موهای زائد و هزینه های احتمالی برای آن بسیار اهمیت دارد.

   یکی از شعب تخصصی لیزر موهای زائد زیبان ( آلومینا ) در شهر کرمان تحت نظر دکتر محمد علی کریمیان است که این کلینیک به دستگاه لیزر دایود سوپرانوی آمریکا مجهز است.

   تماس با مطب های تخصصی لیزر موهای زائد در سراسر کشور

   اقلیم و آب و هوای کرمان

   اقلیم و آب و هوای کرمان

   bam citadel of kerman 3d by sayeh roshan d51n7so 300x100 - بهترین مراکز پوست و زیبایی کرمان

   اقلیم و آب و هوای کرمان

   اقلیم و آب و هوای کرمان

   شهر کرمان در جنوب شرقی ایران قرار گرفته است و به دلیل وجود ارتفاعات این لیزر بر رشته کوه های مرکزی ایران ، دارای آب و هوایی متفاوت و درخور توجه است. این رشته گوه ها  از آذربایجان تا بلوچستان کشیده شده اند. بنابراین آب و هوای رمان اینگونه است که؛ در شمال و شمال غربی  و مرکزی کرمان، آب و هوا خشک است. در جنوب . جنوب شرقی آب و هوا گرم و مرطوب است. کرمان به علت در برداشتن انبوه خاک و شن ، رطوبت هوایش تقلیل یافته است.

   بنابراین در کرمان اکثر افراد دارای موهایی زبر و پوست هایی سبزه هستند. بهترین دستگاه برای لیزر موهای زائد در شهر کرمان، لیزر دایود است.  چرا که این دستگاه با داشتن طول موج های بلند و کوتاه برای افراد با پوست های تیره با زنگ پوست های 3 و 4 بسیار مناسب است.

   تماس با مطب های تخصصی لیزر موهای زائد در سراسر کشور

   نحوه ی لیزر موهای زائد

   منابع

   1. http://www.cbsnews.com

   2. https://www.bradfordskinclinic.com

   3. http://beauty.allwomenstalk.com

   4. http://www.wikihow.com

   5. http://www.irimo.ir

   محقق : میترا کرمانیان

    

   مطالب مرتبط

   چگونه یک مرکز خوب برای لیزر موی زائد پیدا کنیم... لیزر موهای زائد  بین عموم از محبوبیت زیادی برخوردار شده است، به این دلیل که نسبتاً بی خطر است ، بعلاوه  اگر به درستی انجام شود قابل اطمینان است و ...
   ایا الکترولیز روش مناسبی برای رفع موهای زائد میباش...     الکترولیز یکی از روش های رفع دائمی موهای زائد میباشد و تکنولوژی امروزه به کمک حرارت و یا موادشیمیایی مرکز رشد مو را از بین میبرد ....
   آیا لیزر روش مناسبی برای رفع موهای زائد ناحیه چانه... بیشتر خانمها موهای زائدی در ناحیه چانه خود دارند.گاهی این موها بور و روشن هستند ونیاز چندانی به توجه ندارند ولی بعضی از انها هم کلفت و تیره رنگ هس...
   عروس خانم ها بخوانند !!! لیزر موهای زائد قبل از عر...   عروس خانم ها بخوانند !!! لیزر موهای زائد قبل از عروسی در حال حاضر به فصل بهار نزدیک می شویم و این به معنی آغاز فصل عروسی هاست . ...
   آیا لیزر موهای زائد برای نوجوانان موثر است ؟... آیا لیزر موهای زائد برای نوجوانان بی خطر است ؟ بله کاملا ،هیچ محدوده سنی برای لیزر وجود ندارد و هر فردی میتواند از مزایای لیزر موهای زائد بهره ...
   رفع دائمی موها با لیزر الکساندریت 755 نانومتری... همانطور که میدانید لیزر ملانین های پوستی را هدف قرار میدهد .افرادی که پوست تیره تری دارند ,دارای ملانین های بیشتری میباشند و به دلیل عوارض جانبی ح...
   اگر مطلب مفیدی بود، از منو زیر برای دوستانتان ارسال کنید

    

   Picto 1515978006668 - بهترین مراکز پوست و زیبایی کرمان

   IMG 20170917 174946 - بهترین مراکز پوست و زیبایی کرمان

   فرصت سرمایه گذاری پوست و زیبایی برای همه سرمایه داران (اینجا کلیک کنید)

   فرصت سرمایه گذاری پوست و زیبایی برای همه سرمایه داران (اینجا کلیک کنید)

   مجموعه فوق تخصصی تهران اسکین  در صدد است تا بار دیگر تعدادی سرمایه گذار علاقه مند جهت خرید تجهیزات پزشکی استاندارد و پرکاربرد در ایران جذب نماید. ما ابتدا از کاربرد های عملی و فراوان دستگاهها و بازدهی بالای آن ها در جای جای ایران اطمینان حاصل می کنیم.

   از مشاوران مالی و بازاریابان حرفه ای برای حفظ سرمایه سرمایه گذار و چند برابر سازی آن بهره می گیریم. قرارداد سالانه خرید شامل نصب، خدمات پس از فروش، آموزش عملی کار با دستگاه، نگهداری و به روز رسانی دستگاه ها با فروشنده را می بندیم. تهران اسکین جنبه های مالی، اعتبار فروشنگان و محصولات، تناسب آن ها با محیط و بیماران، مشکلات احتمالی دستگاه ها، درصد رضایت پزشکان و استقبال بیماران از تجهیزات را مرتب بررسی می کند.

   سوال سرمایه گذار از مجموعه تهران اسکین: چرا تهران اسکین را برای سرمایه گذاری انتخاب کنم؟ پاسخ: تعداد تجهیزات پزشکی، مدلهای دستگاه ها، و کشورها و شرکت های سازنده آنقدر زیاد و متنوع است که خریدار بدون یک منبع اطلاعاتی بسیار پیشرفته در انتخاب آن ها حسابی سردرگم می شود.

   آنچه ما داریم اطلاعات موثق و آگاهی از پشت صحنه موارد زیر است که با تجربه گران تیم های فوق تخصصصی پزشکی-درمانی-پژوهشی-بازاریابی در طی چندین سال به دست آورده ایم:

   ◄آگاهی از مزایا و معایب هر یک دستگاهها، کاربردهای هر یک، تناسب یا عدم تناسب هر دستگاه با شرایط فیزیکی و محیطی اشخاص

   ◄آگاهی از معتبر بودن یا نبودن شرکت ها و فروشندگان جهت اطمینان از خدمات پس از فروش

   ◄ ارتباط دایمی و قوی با مهندسان پزشکی خارج از کشور و پزشکانی که کار با دستگاهها را تجربه کرده اند

   ◄ آگاهی از بازار پزشکی و چون و چند استقبال مردم از دستگاه به خصوصی

   ◄آگاهی از کاربردهای درمانی و نتایج استفاده از تمامی تجهیزات با توجه به صدها و صدها پژوهش علمی- تجربی

   ◄ اطلاع از قیمت ها، کیفیت دستگاه، بازدهی آن، روش نگهداری آن و اعتبار ضمانت نامه

   ◄ حرفه ای بودن در خرید دستگاه ها با قیمت مقرون به صرفه و راندمان بالا

   ◄ در نظر گرفتن سود برگشتی برای سرمایه گذار با توجه به استفاده از تجهیزات به خصوص در بلند مدت در سرتاسر ایران

   ◄ موفقیت های قبلی در زمینه حفظ سرمایه سرمایه گذاران و چند برابر سازی آن منظور ما از خرید تجهیزات پزشکی-درمانی کدام تجهیزات است؟ پرکاربردترین تجهیزات پزشکی در دنیای امروز، دستگاه های جوانسازی-زیبایی و مراقبت از پوست و مو شامل انواع لیزرها، انواع پلاسما، انواع IPL و غیره. دستگاه های لیپوساکشن و پیکرتراشی دستگاه های لیپوترنسفر، بادی کانتورینگ و پیوند چربی دستگاه های تشخیصی و آنالیز پوست و مو دستگاه های مکنده دود دستگاه های تناسب اندام لیزرهای زنان لیزرهای درمان ضایعات عروقی تنوع گسترده تجهیزات پزشکی فوق و استفاده روز افزون از آن ها توسط جمع بی شماری از پزشکان و بیماران به موفقیت هر چه بیشتر تیم های سرمایه گذار انجامیده است.

    

   تهران اسکین مرتب اطلاعات و دانش همه جانبه درباره تجهیزات پزشکی را در پایگاه داده خود جمع آوری، طبقه بندی و تحلیل و مقایسه می کند. ارتباط دایمی ما با شرکت ها و فروشندگان معتبر تجهیزات پزشکی فرصت های زیادی را برای سرمایه گذاری های مختلف فراهم آورده است.

   برای کسب اطلاعات بیشتر ،تماس بگیرید : 77189615-77189675

   09027610748 خانم جعفری – خانم بیات (این خط دارای تلگرام نیز میباشد)

   پاسخ بدهید

   ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

   *

   عضویت در خبرنامه ثبت نام
   ثبت نام شما با موفقیت انجام شد
   در خبرنامه ما عضو بشید و دسترسی خودتون به اطلاعات جالب و جذاب رو راحت کنید. باقی کارها رو ما برای شما انجام میدیم. تنظیم خبرنامه خبرنامه سلامت خبرنامه مغز و اعصاب و روان خبرنامه زیبایی و تغذیه
   برترین مراکز لیزر را بیابید
   بستن
   شهر مورد نظر خود را برای دیدن لیست برترین مراکز لیزر موهای زائد انتخاب کنید.