خانه / برتری های لیزر موهای زائد / بهترین مراکز پوست و زیبایی کرمان

بهترین مراکز پوست و زیبایی کرمان

بهترین مراکز پوست و زیبایی کرمان


انتخاب داروخانه ی مناسب

انتخاب داروخانه ی مناسب

10 نکته ی کلیدی در مورد یک داروخانه ی حرفه ای

انتخاب داروخانه ی مناسب

هنگامی که قصد دارید تا داروخانه ای مناسب برای خود انتخاب کنید، به یاد داشته باشید که بزرگتر همیشه بهتر نیست، در طی تحقیقاتی در سال 2003 مشخص شد که در یکی از ایالات آمریکا، داروخانه ای کوچک به دلیل برخورد عالی پرسنلش با مشتریان به عنوان پر کار ترین و پر درآمد ترین داروخانه شناخته شد.

از دیگر عوامل مهم و موثر در انتخاب یک داروخانه، نوع نیاز افراد به داروخانه است. گاهی شما نیاز دارید تا به داروخانه ای شبانه روزی و یا داروخانه ای کوچک و دنج در گوشه ای مراجعه کنید.

دکتر مالیکا مارشال در این مورد توصیه هایی دارد؛

سوال: چه نکاتی در انتخاب یک داروخانه مهم هستند؟ آیا آن ها همانند یکدیگر نیستند؟
 • خیر- مطالعات نشان می دهند که رقابت و میزان خدمات دارو خانه ها با یکدیگر کاملا متفاوت هستند. و این موضوع برای سلامت خود و خانوادهی تان کاملا اهمیت دارد. زیرا در صورت دسترسی داشتن به یک داروخانه ی مناسب در هر زمان، این سلامت را برای خود و خانواده تان تضمین می نمایید. درمان با استفاده از داروها ، مانند سرمایه گذاری برای سلامتتان است. و شما به تضمینی قطعی برای رسیدن به سلامتی نیاز دارید.
سوال: عوامل کلیدی در انتخاب یک داروخانه چیست؟
 • یکی از مسائل مهم در انتخاب یک داروخانه ی خوب، مکان آن است. معمولا وجود یک داروخانه ی نزدیک همیشه بهتر از وجود یک داروخانه ی دور از خانه است.
 • از دیگر عوامل مهم در انتخاب صحیح یک داروخانه، نیاز شدید افراد برای تحویل داروهای تجویزی سریع و با دقت بالا است. هنگامیکه پرسنل یک داروخانه زمانی خاص را برای شما تعیین می کنند ، باید درست در همان زمان و بدون معطلی دارو را برای شما مهیا سازند.
 • ارتباط راحت و صمیمی میان پرسنل و مشتری ها بسیار اهمیت دارد.
سوال: انتظارات مهم و اساسی از داروخانه ای خوب و حرفه ای چیست؟
 • مسئله ی مهم که بر همه ی موارد یاد شده ارجعیت دارد، اطلاعات پرسنل داروخانه برای تهیه ی داروها در داروخانه است. آن ها باید به راحتی بتوانند اطلاعاتی جامع و عالی در مورد اسم، نحوه ی استفاده از داروی یاد شده، نحوه ی پیدا کردن و ساخته شدن دارو، و عوارض جانبی داروها را بدانند.
 • در صورتیکه یکی از بهترین داروخانه ها را پیدا کردید، به راحتی می توانید از توصیه های پرسنل مجرب آن داروخانه استفاده نمایید. آن ها معمولا در کنار داروی تجویز شده برای شما، داروهای دیگری را نیز در نظر می گیرند و با علم به اینکه این دارو ها در صورت مصرف همزمان باعث ایجاد عارضه ای نمی شوند، آن ها را به شما توصیه می کنند.
سوال: هنگامیکه فردی داروخانه ای مناسب برای خود می یابد، باید برای تمام نیازهای تجویزی دارو یا غیر تجویزی دارو به آن محل مراجعه نماید. چرا؟
 • یکی از مهمترین این دلایل این است که، داروخانه ای که شما سال ها با آن در تماس هستید، به تمام اطلاعات مفید از شما و خانواده تان مسلط است و از شما و سلامتتان اطلاعات کامل دارد. وظیفه ی آن داروخانه است که از تمام خطرات یک دارو مطلع باشد.
 • همچنین معمولا مشتریان قدیمی و همیشگی یک داروخانه، خدمات بهتری از آن داروخانه دریافت می کنند.
سوال: آیا فروشگاه های زنجیره ای انتخاب بیشتر وخدمات بهتری برای تهیه ی دارو ارائه نمی دهند؟ مزایا و معایب دارو خانه و فروشگاه های زنجیره ای در تهیه ی دارو چه چیز هایی هستند؟
 • تحقیقات نشان می دهد که، به طور کلی، داروخانه های مستقل و جدا معمولا خدمات عالی تر، سریعتر و با دقت تری به مشتریان ارائه می دهند. یکی از دلایل مهم در این مورد این است که شما در عموم مشکل خود را برای تهیه ی دارو مطرح نمی نمایید.
سوال: آیا هزینه ی دارو ها در داروخانه ها متفاوت هستند؟
 • بله – مردم معمولا با توجه به وضعیت مال خود به انتخاب داروخانه اقدام می کنند.

در این قسمت به معرفی چند داروخانه ی مطرح در کرمان می پردازیم

در این قسمت به معرفی چند داروخانه ی مطرح در کرمان می پردازیم

در این قسمت به معرفی چند  داروخانه ی مطرح در کرمان می پردازیم ( به این نکته توجه داشته باشید که این لیست تنها تعدادی از داروخانه ها را نام می برد و به همه ی آن ها پرداخته نشده است)

 • داروخانه ی آزادی در کرمان
 • داروخانه ی امید در کرمان
 • داروخانه ی امام رضا در کرمان
 • داروخانه ی آفتاب در کرمان
 • داروخانه ی دکتر بهبودی نژاد در کرمان
 • داروخانه ی دکتر آقاخانی در کرمان
 • داروخانه ی دکتر اسدی پور در کرمان
کدام داروخانه را در کرمان پیشنهاد می کنید؟

  7 نکته ی اساسی در انتخاب یک کلینیک پوست، مو و زیبایی

  7 نکته ی اساسی در انتخاب یک کلینیک پوست، مو و زیبایی

  7 نکته ی اساسی در انتخاب یک کلینیک پوست، مو و زیبایی

  7 نکته ی اساسی در انتخاب یک کلینیک پوست، مو و زیبایی

  پیدا کردن یک کلینیک پوست ، مو و زیبایی یکی از مواردی است که به علت ارتباط طولانی مدت با آن کلینیک بسیار اهمیت دارد.

  یک کلینیک پوست و موی حرفه ای باید قادر باشد که به رفع مشکلات فیزیکی، دارویی، افزایش سن و لیزر موهای زائد کاملا تسلط داشته باشند. زیرا درمان های پوستی به زمان و هزینه ی زیادی نیازمند هستند.

  در صورتیکه تنها با توجه به هزینه ی درمان کلینیک پوست و موی خود را انتخاب نمایید، در این صورت هزینه و زمان بیشتری را باید برای درمان صرف نمایید. زیرا در صورتیکه فقط هزینه ی عمل های زیبایی یک کلینیک کم باشد، ولی ایمن ، موثر و حرفه ای نباشد، برای افراد معمولا هزینه ی بیشتری در بر خواهد داشت.

  در این قسمت به توضیح مهمترین موضوعات درمورد انتخاب یک کلینیک پوست و مو ی حرفه ای می پردازیم.

  در این قسمت به توضیح مهمترین موضوعات درمورد انتخاب یک کلینیک پوست و مو ی حرفه ای می پردازیم.

  7 نکته ی اساسی در انتخاب یک کلینیک پوست، مو و زیبایی

  در این قسمت به توضیح مهمترین موضوعات درمورد انتخاب یک کلینیک پوست و مو ی حرفه ای می پردازیم.
  1. مکان و موقعیت کلینیک – اکثر درمان های پوستی به جلسات درمانی مختلفی نیازمند است. به همین دلیل انتخاب کلینیکی که دسترسی به آن کاملا ساده و آسان باشد بسیار اهمیت دارد. این موضوع سبب می شود تا در وقت شما کاملا صرفه جویی شود. و شما با خیال راحت تر به برنامه های خود رسیدگی نمایید.
  2. مشاوره ی رایگان – یکی از بهترین خدمات یک کلینیک مشاوره ی رایگان آن است. آن ها با آغوش باز به اطلاع رسانی کامل شما در مورد موضوعات مختلف پزشکی و درمانی پوست می پردازند. و اینگونه شما را قبل از انجام هر عمل زیبایی و پوستی برای حفظ زمان و پول تان راهنمایی می کنند.
  3. اطلاعات پزشکی به طور آنلاین و در اینترنت – اکثر کلینیک های زیبایی می دانند که مشتریان خود را می توانند تا حد زیادی توسط اینترنت و به صورت آنلاین بدست آورند و از این طریق درآمد زایی بیشتری داشته باشند. همچنین آن ها به راحتی به طور آنلاین وقت می گیرند و برنامه و جلسات درمانی را تنظیم می کنند که سبب تسریع در روند انجام کار ها می گردد.
  4. تکنسین های مجرب با مدارک تخصصی – از تسلط تکنسین بر وسیله و روشی که برای شما انجام می شود، مطمئن شوید. به مدارک موجود بر روی دیوار کلینیک ها نشان دهنده ی مدرک تخصصی تکنسین ها ست توجه کنید. یک کلینیک حرفه ای معمولا تعداد زیادی تکنسین مجرب دارد.
  5. مجرب بودن کلینیک – یک کلینیک حرفه ای باید میزان بسیار زیادی درمان در زمینه های مختلف انجام داده باشد و به آن کاملا مسلط بوده و مجرب باشد.
  6. هزینه مناسب و معقول – یک کلینیک حرفه ای باید برای تمام اقشار جامعه بنا شده باشد. در واقع هزینه ای که برای تعداد جلسات درمانی در نظر گرفته می شود باید معقول و قابل پرداخت برای بیشتر اقشار جامعه باشد.
  7. بیمه – حتما قبل از اینکه توسط یک کلینیک مورد درمان قرار بگیرید، از تقبل بیمه توسط آن کلینیک مطمئن شوید. برای اطمینان از این موضوع به راحتی می توانید در جلسهی مشاوره آن را مطرح سازید.

  کلینیک تخصصی دکتر محمد علی کریمیان در کرمان یکی از عالی ترین کلینیک های پوست، مو و زیبایی  در شهر کرمان است.

  تماس با مطب های تخصصی لیزر موهای زائد در سراسر کشور

  نکاتی اساسی در انتخاب یک سالن زیبایی منحصر به فرد

  نکاتی اساسی در انتخاب یک سالن زیبایی منحصر به فرد

  نکاتی اساسی در انتخاب یک سالن زیبایی منحصر به فرد

  نکاتی اساسی در انتخاب یک سالن زیبایی منحصر به فرد

  1. بررسی میزان انجام کارهای مختلف توسط یک سالن زیبایی – قبل از اینکه به یک سالن زیبایی مراجعه نمایید بهتر است تا لیست اعمال و خدمات یک سالن را چک کنید. سالن های زیبایی معمولا تمام موارد و خدمات زیبایی را در راستای آرایش صورت، مانیکور، پدیکور، درمان های پوستی، وکس کردن، ماساژ، رفلکسولوژی و اکیوپانکچر ارائه می نمایند. در صورت داشتن اطلاعات کافی در مورد درمان مورد نظر و انتخاب آن در سالن زیبایی تان ، شما رابطه ای عالی با درمانگرتان برقرار خواهید کرد.
  2. محل و موقعیت سالن زیبایی – شما ترجیح می دهید که سالن زیبایی مد نظرتان نزدیک به خانه و یا محل کارتان باشد؟ آیا این سالن محل مناسبی برای پارک کردن ماشین دارد یا خیر؟ چطور می توان خود را به محل رساند؟
  3. هزینه – واضح است که انتخاب شما از یک سالن زیبایی باید بر اساس هزینه های شما باشد. البته به این معنا نیست که باید ارزان هم باشند. آیا شما به دنبال درمانی ساده هستید و یا به دنبال محلی لوکس با خدمات جانبی هستید؟
  4. کیفیت کار – اگر شما به دنبال سالن زیبایی ارزان قیمت هستید، به یک سالن زیبایی مراجعه نمایید که همه اماتور هستند و کیفیت کارشان بسیار پایین است. اما در صورتی که به دنبال ماساژ و درمان های زیبایی خلاقانه ای هستید، حتما به یک سالن زیبایی با هزینه ای معقول مراجعه نمایید.
  5. تمیزی و پاکیزگی سالن زیبایی – در اولین جلسه ی مشاوره با آرایشگر خود، شما به اطراف نگاه می اندازید و از خود می پرسید که ؛ آیا این مکان تمیز است؟ آیا بوی خوشی به مشام می رسد؟ آیا پرسنلی که در محل کار می کنند، راحت و بدون استرس به فعالیت های خود می پردازند ویا جوی سرشار از هیاهو و استرس است ؟ آیا وسایل موجود در کلینیک تمیز و قابل اطمینان هستند؟ برای مثال تاتو باید کا ملا تحت شرایط خاص و استریل انجام شود.
  6. سوال پرسیدن از دوستان در مورد بهترین سالن زیبایی – یکی از راه های کاهش تعداد سالن های زیبایی مورد اعتمادتان پرسیدن از دوستان و آشنایان است. همچنین چک کردن اینترنت نیز در این امر کمک می کند.

  شما چطور سالن زیبایی خود را انتخاب می کنید؟

  لیست تعدادی از سالن های زیبایی معروف در شهر کرمان

  لیست تعدادی از سالن های زیبایی معروف در شهر کرمان

  لیست تعدادی ازسالن های زیبایی معروف در شهر کرمان ( این لیست تنها تعدادی از سالن های زیبایی را در بر می گیرد و نه تمام موارد را در شهر کرمان)

  • سالن زیبایی شمیر در کرمان
  • سالن زیبایی آناهید در کرمان
  • سالن زیبایی رویال ونوس در کرمان
  • سالن زیبایی پرنسس در کرمان
  • سالن زیبایی سارا خداد در کرمان
  • سالن زیبایی روحی در کرمان
  • سالن زیبایی خانم گل در کرمان
  • سالن زیبایی گل پریا در کرمان
  کدام سالن زیبایی و آرایش را در کرمان پیشنهاد می کنید؟

   چگونه کلینیکی برای لیزر موهای زائد انتخاب کنیم؟

   چگونه کلینیکی برای لیزر موهای زائد انتخاب کنیم؟

   لیزر IPL

   چگونه کلینیکی برای لیزر موهای زائد انتخاب کنیم؟

   لیزر موهای زائد یکی از درمان های محبوب برای رفع موهای زائد است. که تقریبا برای تمام قسمت های بدن استفاده می شود. این فرآیند معمولا در مراکز و کلینیک های زیبایی تحت نظر پزشکی مجرب و متخصص با کمترین عوارض جانبی انجام می شود. انتخاب یک کلینیک مناسب برای لیزر موهای زائد خطرات ناشی از لیزر موهای زائد را تا حد زیادی کاهش می دهد.

   1. در جلسه ی مشاوره ی آغازی از پزشک خود بپرسید که چه کسی بر درمان و رفع موهای زائد با لیزر نظارت دارد؟ – حتما از مجرب بودن و داشتن برد تخصصی در انجام لیزر موهای زائد، توسط تکنسین و یا پزشک خود، مطمئن شوید.
   2. در مورد دستگاه لیزر مورد استفاده در کلینیک مورد نظر خود اطلاعات کافی بدست آورید. این روزها انواع مختلفی از لیزر در بازار وجود دارند. با داشتن اطلاعات کافی در مورد لیزر موهای زائد کاملا از این موضوع مطمئن شوید.
   3. از مجرب و متخصص بودن پزشک تان در این رشته اطمینان حاصل نمایید.
   4. از کلینیک لیزر موهای زائد ی که برای انجام لیزر خود انتخاب کرده اید، بخواهید تا عکس های قبل و بعد از لیزر موهای زائد را به شما نشان دهد.
   5. قبل از اقدام به لیزر موهای زائد حتما برای مشاوره با پزشک خود آماده شوید. – این موضوع سبب می شود تا شما در صورت داشتن سوالات زیاد به راحتی آن ها را از پزشکان در طی جلسه بپرسند.
   6. کسب اطلاعات کافی در مورد نحوه ی انجام لیزر موهای زائد و هزینه های احتمالی برای آن بسیار اهمیت دارد.

   یکی از شعب تخصصی لیزر موهای زائد زیبان ( آلومینا ) در شهر کرمان تحت نظر دکتر محمد علی کریمیان است که این کلینیک به دستگاه لیزر دایود سوپرانوی آمریکا مجهز است.

   تماس با مطب های تخصصی لیزر موهای زائد در سراسر کشور

   اقلیم و آب و هوای کرمان

   اقلیم و آب و هوای کرمان

   اقلیم و آب و هوای کرمان

   اقلیم و آب و هوای کرمان

   شهر کرمان در جنوب شرقی ایران قرار گرفته است و به دلیل وجود ارتفاعات این لیزر بر رشته کوه های مرکزی ایران ، دارای آب و هوایی متفاوت و درخور توجه است. این رشته گوه ها  از آذربایجان تا بلوچستان کشیده شده اند. بنابراین آب و هوای رمان اینگونه است که؛ در شمال و شمال غربی  و مرکزی کرمان، آب و هوا خشک است. در جنوب . جنوب شرقی آب و هوا گرم و مرطوب است. کرمان به علت در برداشتن انبوه خاک و شن ، رطوبت هوایش تقلیل یافته است.

   بنابراین در کرمان اکثر افراد دارای موهایی زبر و پوست هایی سبزه هستند. بهترین دستگاه برای لیزر موهای زائد در شهر کرمان، لیزر دایود است.  چرا که این دستگاه با داشتن طول موج های بلند و کوتاه برای افراد با پوست های تیره با زنگ پوست های 3 و 4 بسیار مناسب است.

   تماس با مطب های تخصصی لیزر موهای زائد در سراسر کشور

   نحوه ی لیزر موهای زائد

   منابع

   1. http://www.cbsnews.com

   2. https://www.bradfordskinclinic.com

   3. http://beauty.allwomenstalk.com

   4. http://www.wikihow.com

   5. http://www.irimo.ir

   محقق : میترا کرمانیان

    

    

   بهترین مراکز فوق تخصصی پوست و لیزر موهای زائد در تهران

   بهترین مراکز فوق تخصصی پوست و لیزر موهای زائد در تهران

    

    

    

   جردن مرکز تخصصی لیزر موهای زائد جردن (آفریقا) زیر نظر دکتر اژدری :

   لیزر موهای زائد بدن با دستگاههای پیشرفته الکس آمریکایی و دایود 2016 سوپرانو

   مطب تحصصی زیبایی و لیزر

    نشانی : تهران ، خ جردن (افریقا)، بالاتر از میرداماد, نبش خ سرو، پ 1 ط 4 واحد 9  شعبه،

   شماره های تماس (شنبه-پنجشنبه از 10 صبح الی 7 بعدازظهر):  09382676774- 88655867 – 88655866 –  88655865

    

   پاسداران مرکز فوق تخصصی لیزر موهای زائد پاسداران (زیر نظر دکتر سارا لطفی) :

   مرکز تخصصی لیزر و پوست و مو پاسداران

   خدمات لیزر با دستگاه الکساندرایت/ان-دی-یاگ کلاریتی دارای FDA آمریکا مدل 2016

    نشانی  : تهران ، خ پاسداران، بوستان ششم (روبروی برج سفید), پلاک 135 واحد 3

   شماره های تماس (شنبه-پنجشنبه از 10 صبح الی 7 بعدازظهر): 22579305 (021) 22579306 (021)

    

    مرکز تخصصی لیزر پونک (دکتر امینی علوی ) :

   2

   لیزر با دستگاه دایود سوپرانو بدون درد

    

   نشانی : انتهای اشرفی اصفهانی چهار دیواری روبروی ایستگاه بی آر تی اشرفی اصفهانی ساختمان شادی طبقه فوقانی داروخانه دکتر واقفی

   شماره های تماس (شنبه-پنجشنبه از 10 صبح الی 7 بعدازظهر): 44813133 – 09011040046

    مطب تخصصی لیزر موهای زائد شریعتی (ظفر-دکتر سارا خانجانی)

   لیزر با دستگاه دایود 2016 سوپرانو ساخت کمپانی آلما لیزر

    نشانی  : تهران – خیابان شریعتی – بالاتر از مترو شریعتی – جنب پارکینگ طبقاتی ظفر – پلاک ۱ – واحد ۱  شماره های تماس (شنبه-پنجشنبه از 9 صبح الی 7 بعدازظهر): 22896841— 22896851

    

   مرکز تخصصی شهرستان ها (اینجا کلیک کنید)

   مرکز تخصصی شهرستان ها (اینجا کلیک کنید)

    

   کرج مرکز تخصصی لیزر موهای زائد کرج-البرز (دکتر حمید مشکی)

   مرکز تخصصی لیزر کرج

   لیزر با دستگاه اختصاصی لیزر الکساندریت لوترونیک دارای FDA آمریکا 2017

    

   نشانی: 02633419204  کرج، مهرشهر، بلوار شهرداری، فاز دو، بین خیابان 206 و 208، بالای املاک کلید طلایی، جنب بانک ملی، پلاک 495/1، طبقه 2، واحد 4  ساعت کار روزانه از 10

   مرکز تخصصی لیزر موهای زائد زنجان (دکتر فرحناز زینعلی )

   خدمات لیزر با دستگاه الکساندریت /ان دیاگ  آمریکا،خدمات پوست و جوانسازی، تزریق ژل-بوتاکس

   نشانی (شنبه-پنجشنبه از 10 صبح الی 8 شب): زنجان-سعدی وسط -جنب کتابخانه سهروردی -پلاک 49-طبقه اول  (شنبه-پنجشنبه از 9 صبح الی 7 بعدازظهر):

   ٠٢٤٣٣٣٢٠١٢٥

   مرکز تخصصی لیزر موهای زائد اصفهان (دکتر مهسا سعیدیان ) :

   مطب لیزر اصفهان لیزر با دستگاه دایود سوپرانو و همچنین الکساندرایت آپوجی (apogee) ساخت کمپانی سایناشور آمریکا (برترین برند تولید کننده لیزر در دنیا)

   خدمات تزریق بوتاکس وژل و لاغری موضعی ،مشاوره تغذیه ، تناسب اندام و لاغری ،جوانسازی پوست صورت و بدن

   نشانی : دروازه شيراز ، چهارباغ بالا ، كوچه مسجدالرضا(قبل شركت زمزم)، ساختمان99، طبقه 1 واحد 13  شماره های تماس (شنبه-چهارشنبه از 10 صبح الی 7 بعدازظهر): 09103498783 031-36639913

   مرکز تخصصی لیزر موهای زائد مشهد(دکتر زهرا خانی ) :

   img_20161107_083346

   خدمات لیزر با دستگاه دایود با تکنولوژی آلما لیزر آمریکا،خدمات پوست و جوانسازی، تزریق ژل-بوتاکس

   نشانی (شنبه-پنجشنبه از 10 صبح الی 8 شب): مشهد,احمد آباد,خیابان عرف,عارف 3,پلاک 26 شماره های تماس (شنبه-پنجشنبه از 9 صبح الی 7 بعدازظهر):. 09150784617 051-38463883

   مرکز تخصصی لیزر موهای زائد اهواز(دکتر محمد علی زکی زاده) :

   کلینیک زیبایی

   لیزر موهای زائد با دستگاههای الکساندرایت لوترونیک، دایود با تکنولوژی سوپرانو لیزر آمریکا

   نشانی: اهواز،سپيدار، سه راهي باهنر، جنب داروخانه دكتر قبله شناس، مطب دكتر زكى زاده شماره های تماس (صبح ها 9 الی 13 و عصرها 17 الی 21) خانم واحديان(نوبت صبح): 09304872136  / خانم زمانى (نوبت عصر): 09169247020

   ساير شماره ها: 061-32910880 06132270070

   در شهر اهواز مرکز تخصصی لیزر موهای زاید آقایان با اپراتور آقا نیز افتتاح شد. برای نوبت ویزیت برای شعبه ویژه آقایان لطفا با شماره تلفن آقاى قاسمى09167241768 06132270070 تماس بگیرید .

   مرکز تخصصی لیزر موهای زائد رشت(دکتر معصومه امامی سیکارودی ) :

   لیزر موی زائد رشت

   لیزر با دستگاه لیزر موهای زائد دایود با تکنولوژی آلما لیزر

    

   نشانی : رشت،گلسار،نبش خیابان 86،برج کاوه،بلوک 2 ، طبقه 5 شماره های تماس (شنبه-پنجشنبه از 9 صبح الی 7 بعدازظهر): 01333111257

   مرکز تخصصی لیزر موهای زائد شیراز (دکتر شایسته حاجیان):

   لیزر مو در شیراز

   خدمات لیزر با دستگاه لیزر موهای زائد دایود با تکنولوژی آلما

   نشانی : شیراز-خیابان قصر دشت -نرسیده به چهارراه زرگری-نبش کوچه 54-ساختمان گلبرگ -طبقه چهارم-واحد43 شماره های تماس (شنبه-پنجشنبه از 9 صبح الی 1:30 و بعدازظهر ها ساعت 4:30 الی 9شب): 071-36280810 071-36280782 0933710835

   مطب تخصصی لیزر موهای زائد همدان (زیر نظر دکتر نسترن کاکه خانی):

   لیزر با دستگاه اختصاصی لیزر دایود (بلومون) ساخت ایتالیا

    

   نشانی :  خیابان بوعلی ابتدای کوچه پاساژ چهل ستون (نیلی) ساختمان پزشکان مرکزی طبقه اول واحد 4  (صبح ها 12:30_ 10:30) (عصرها 20:30 _17)  شماره تماس :   081-32530795

   مرکز تخصصی بابل (زیر نظر دکتر محمد حبیب زاده عمران) :

   photo_2016-09-26_11-56-37

   لیزر دایود (بلومون) ساخت ایتالیا

    

   نشانی: 01132221009 و 01132295521 09397930685 بابل، چهار راه گنجینه، ساختمان خزر، طبقه سوم

   مرکز تخصصی سنندج -کردستان (زیر نظر دکتر غزال آقایی):

   مرکز تخصصی لیزر سنندج

   خدمات لیزر با دستگاه اختصاصی لیزر الکساندریت/ان دی یاگ دارای گواهینامه FDA آمریکا

   نشانی: 08733560110 و 09188788242 سنندج، انتهای خیابان تعریف (تاج)، بالاتر از شهید قاضی، ساختمان پزشکان امانیه، طبقه 3، واحد 4  ساعت کار روزانه از 10 صبح تا 8 عصر

   مرکز لیزر موهای زائد کرمان (زیر نظر دکتر محمد علی کریمیان):

   معرفی بهترین مرکز لیزر موی زاید در شهر کرمان

   لیزر موهای زائد با دستگاه اختصاصی لیزر دایود سوپرانو ساخت امسال و سریع و بدون درد

   نشانی: 03432442805 09335742306 کرمان چهار راه طهماسب آباد بلوارجهاد کوچه دوم پلاک 3

   مرکز لیزر موهای زائد یزد (زیر نظر دکتر سعید ثوابی نسب متخصص پوست و مو):

   معرفی یکی از بهترین مراکز لیزر موهای زاید یزد

   لیزر موهای زائد با دستگاه اختصاصی لیزر دایود

   نشانی: 035-37264114 یزد -بلوار طالقانی-کوچه مجاهد- ساختمان پزشکان حکیم -طبقه دوم

   تهران اسکین مرجع اطلاعات تخصصی در حوزه پوست ، مو ، درمان و پیشگیری از بیماری های پوستی ، ارائه دهنده بهترین سرویس ها در حیطه تجهیزات دستگاهی ، لیزر موی زائد ، تکنیک های جوان سازی ، مشاورات پوستی و پاسخگویی به سوالات مردم است .

   تیم گروه پزشکان تهران اسکین ، از سال ها پیش فعالیت رسمی خود را آغاز کرد و نمایندگی های معتبری در سراسر کشور دارد . اطلاعات قرارگرفته از معتبرترین منابع تحقیقاتی دنیا زیر نظر متخصصین این امر فراهم آمده است . قابل توجه همکاران پزشک شاغل در زمینه پوست ، مو ، لیزر و زیبایی مرجع تخصصی تهران اسکین و زیبان ، با تجهیزات مدرن و پیشرفته و شرایط همکاری خاص ، پزشک مهمان میپذیرد.

    

   فرصت استثنایی سرمایه گذاری در کار پوست و زیبایی برای همه مردم (اینجا کلیک کنید)

   فرصت استثنایی سرمایه گذاری در کار پوست و زیبایی برای همه مردم (اینجا کلیک کنید)

   مجموعه فوق متخصصین تهران اسکین  در صدد است تا بار دیگر تعدادی سرمایه گذار علاقه مند جهت خرید تجهیزات پزشکی استاندارد و پرکاربرد در ایران جذب نماید. ما ابتدا از کاربرد های عملی و فراوان دستگاهها و بازدهی بالای آن ها در جای جای ایران اطمینان حاصل می کنیم.

   از مشاوران مالی و بازاریابان حرفه ای برای حفظ سرمایه سرمایه گذار و چند برابر سازی آن بهره می گیریم. قرارداد سالانه خرید شامل نصب، خدمات پس از فروش، آموزش عملی کار با دستگاه، نگهداری و به روز رسانی دستگاه ها با فروشنده را می بندیم. تهران اسکین جنبه های مالی، اعتبار فروشنگان و محصولات، تناسب آن ها با محیط و بیماران، مشکلات احتمالی دستگاه ها، درصد رضایت پزشکان و استقبال بیماران از تجهیزات را مرتب بررسی می کند.

   سوال سرمایه گذار از مجموعه تهران اسکین: چرا تهران اسکین را برای سرمایه گذاری انتخاب کنم؟ پاسخ: تعداد تجهیزات پزشکی، مدلهای دستگاه ها، و کشورها و شرکت های سازنده آنقدر زیاد و متنوع است که خریدار بدون یک منبع اطلاعاتی بسیار پیشرفته در انتخاب آن ها حسابی سردرگم می شود. آنچه ما داریم اطلاعات موثق و آگاهی از پشت صحنه موارد زیر است که با تجربه گران تیم های فوق تخصصصی پزشکی-درمانی-پژوهشی-بازاریابی در طی چندین سال به دست آورده ایم:

   ◄آگاهی از مزایا و معایب هر یک دستگاهها، کاربردهای هر یک، تناسب یا عدم تناسب هر دستگاه با شرایط فیزیکی و محیطی اشخاص

   ◄آگاهی از معتبر بودن یا نبودن شرکت ها و فروشندگان جهت اطمینان از خدمات پس از فروش

   ◄ ارتباط دایمی و قوی با مهندسان پزشکی خارج از کشور و پزشکانی که کار با دستگاهها را تجربه کرده اند

   ◄ آگاهی از بازار پزشکی و چون و چند استقبال مردم از دستگاه به خصوصی

   ◄آگاهی از کاربردهای درمانی و نتایج استفاده از تمامی تجهیزات با توجه به صدها و صدها پژوهش علمی- تجربی

   ◄ اطلاع از قیمت ها، کیفیت دستگاه، بازدهی آن، روش نگهداری آن و اعتبار ضمانت نامه

   ◄ حرفه ای بودن در خرید دستگاه ها با قیمت مقرون به صرفه و راندمان بالا

   ◄ در نظر گرفتن سود برگشتی برای سرمایه گذار با توجه به استفاده از تجهیزات به خصوص در بلند مدت در سرتاسر ایران

   ◄ موفقیت های قبلی در زمینه حفظ سرمایه سرمایه گذاران و چند برابر سازی آن منظور ما از خرید تجهیزات پزشکی-درمانی کدام تجهیزات است؟ پرکاربردترین تجهیزات پزشکی در دنیای امروز، دستگاه های جوانسازی-زیبایی و مراقبت از پوست و مو شامل انواع لیزرها، انواع پلاسما، انواع IPL و غیره. دستگاه های لیپوساکشن و پیکرتراشی دستگاه های لیپوترنسفر، بادی کانتورینگ و پیوند چربی دستگاه های تشخیصی و آنالیز پوست و مو دستگاه های مکنده دود دستگاه های تناسب اندام لیزرهای زنان لیزرهای درمان ضایعات عروقی تنوع گسترده تجهیزات پزشکی فوق و استفاده روز افزون از آن ها توسط جمع بی شماری از پزشکان و بیماران به موفقیت هر چه بیشتر تیم های سرمایه گذار انجامیده است.

    

   امروزه دستگاه های فوق جزو جدایی ناپذیر زندگی شده اند. طبیعیست اگر سرمایه گذاری در زمینه خرید این دستگاه ها با پشتوانه حرفه ای تیم تخصصی آلومینا انجام شود، صد در صد بازگشت سرمایه یک سود هنگفت خواهد بود. چند دستگاه لیزر پوست، مو، زیبایی و جوانسازی با استاندارد طلایی و پرکاربرد در سرتاسر جهان

   1. لیزر دایود 810 نانومتر و IPL با انواع مدل ها ازجمله بادی واتر جت

   2. لیزر 1064 ناومتری Nd:YAG برای رفع موهای زائد

   3. لیزرهای تهاجمی Er:YAG 2940 نانومتر 2940 نانومتری (برای آب کردن تومورها و بافت های ناسالم)

   4. لیزرهای تهاجمی دی اکسید کربن (که البته نوع غیرتهاجمی بیشتر کاربرد دارد) 600 نانومتر

   5. لیزرهای فرکشنال غیرتهاجمی رفع ضایعات پوستی، زخم و جوانسازی: اربیوم گلاس 585 و 595 نانومتری و 1550 نانومتر

   6. رادیوفرکانسی

   RF 7. لیزر Q-Switch Nd:YAG برای رفع تاتو و ضایعات رنگدانه پوست

   8. سیستم های لیزری تکی با یک طول موج و یا سیستم های لیزری پلت فرمی (مانند Etherea با 57 کاربرد) با چندین طول موج و هندپیس های متفاوت

   9. و ده ها و ده ها ابزار اندازه گیری، تشخیص و آنالیز پوست، مو و بدن هر کدام از تجهیزات پزشکی بالا از گستردگی مدل، هندپیس، طول موج، پالس، و غیره برخوردارند. مدل های جدید پیشرفته تر مرتب به بازار عرضه می گردد. طبیعی ست سرمایه گذار به پشتیبانی تیم قدرتمندی مانند تهران اسکین می تواند از سرمایه خود محافظت و سودآوری بالا داشته باشد. مهمترین نکته در خرید لیزرها کدام است؟

   ویژگی های فیزیکی لیزر، فن آوری های به کار رفته و پیچیدگی ها و مشکلات احتمالی آن تنها اعضا تیم آلومینا هستند که مرتب در کارگاه های آموزشی، سمپوزیم ها، کنفرانس ها و نشست ها شرکت کرده و آگاهی کسب می کنند. پزشکان آلومینا نسبت به مشکلات پوست و زیبایی بیماران ایرانی و بیماران کشورهای دیگر اطلاعات کسب می کنند و سپس تصمیم می گیرند کدام لیزر را برای منطقه خاصی در ایران انتخاب نمایند.

   تهران اسکین نظرات بیماران، ظرفیت مالی بیمارات هر منطقه برای درمان، و فرصت های بازاریابی را در نظر می گیرد. نکته: بیماران خود به خوبی بر روش کار دستگاه و پزشک نظارات دارند و بسیار هوشمند شده اند. بنابراین، سرمایه گذاری نیز باید هوشمند باشد. پزشکان و بازاریابان تیم آلومینا مرتب با بیماران و پزشکان سرتاسر کشور سروکار دارند. جمع آوری اطلاعات با ماست! کدام لیزر بیش از همه مشتری دارد؟ لیزر رفع موهای زائد و لیزرهای فرکشنال (با کاربردهای فراوان و ایمنی لازم) رتبه نخست را دارد.

   لیزر Q-Switched Nd:YAG درمان ضایعات پوستی رتبه دوم را دارد. سیستم های IPL (لیزر نیستند) با انواع طول موج و انواع کاربرد از نظر هزینه مقرون به صرفه هستند اما اثرشان نسبت به لیزرها کمتر است. رتبه سوم را دارند. ابزار Eximer Lamp ارزانتر از لیزرهای Eximer 308 نانومترند.

   برای درمان پسوریاسوس پوستی و لک و پیسی مناسبند. برای پوست های تیره ایمن و موثرند. رتبه چهارم را دارند. نکات فوق تنها قطره ای در اقیانوس بی کران دانش تجهیزات پزشکی ست.

   تهران اسکین مرتب اطلاعات و دانش همه جانبه درباره تجهیزات پزشکی را در پایگاه داده خود جمع آوری، طبقه بندی و تحلیل و مقایسه می کند. ارتباط دایمی ما با شرکت ها و فروشندگان معتبر تجهیزات پزشکی فرصت های زیادی را برای سرمایه گذاری های مختلف فراهم آورده است. به آلومینا بپیوندید تا آینده ای بهتر برایتان تضمین شود. تماس بگیرید :77189615

   درباره گروه پژوهشی پوست و لیزر مو

   سایت فوق تخصصی اطلاع رسانی تهران اسکین بهترین مراکز لیزر موهای زائد، پوست و زیبایی در کشور و تنها مرجع مستقیم پوست و مو در کشور است که فارغ از مباحث تجاری (بازاری) و بطور مستقیم توسط چندین متخصص پوست و مو اداره میشود. ******************************************************* سایت تخصصی ما به معرفی بهترین مراکز لیزر موهای زائد در تمام کشور می پردازد. در حال حاضر چندین مرکز تخصصی در تهران و چندین مرکز لیزر موهای زائد و مراکز زیبایی در شهرستانها که با دستگاههای اختصاصی لیزر (الکساندرایت و دایود) فعالیت می کنند در سایت معرفی شده اند که همگی مراکز دارای بهترین سطح استاندارد لیزر موهای زائد هستند و همچنین قیمت و کیفیت مشابهی را در سراسر کشور ارائه می دهند. ********************************************* برای دیدن نشانی و اطلاعات شعب تهران و شهرستانها، اینجا کلیک کنید
   @tehranskin
   عضویت در خبرنامه ثبت نام
   ثبت نام شما با موفقیت انجام شد
   در خبرنامه ما عضو بشید و دسترسی خودتون به اطلاعات جالب و جذاب رو راحت کنید. باقی کارها رو ما برای شما انجام میدیم. تنظیم خبرنامه خبرنامه سلامت خبرنامه مغز و اعصاب و روان خبرنامه زیبایی و تغذیه
   برترین مراکز لیزر را بیابید
   بستن
   شهر مورد نظر خود را برای دیدن لیست برترین مراکز لیزر موهای زائد انتخاب کنید.