Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
تهران اسکین | برترین مراکز لیزر موهای زائد کشور
زیبایی ، پوست و لیزر موهای زاید در کشور | دستگاه لیزر مو |بهترین کلینیک لیزر مو

7 مناطق بدن که هیچکس نمیدونه موهای زائدش باید لیزر بشه | بهترین مرکز لیزر موهای زائد

لیزر رمانی برای موهای زائد این مناطق کوچک به زیبایی و جذابیت شما می افزاید.

0 390
7 مناطق بدن که هیچکس نمیدونه موهای زائدش باید لیزر بشه | بهترین مرکز لیزر موهای زائدReviewed by مینو شفیعی-کلینیک لیزر موهای زائد on Nov 14Rating: 4.57 مناطق بدن که هیچکس نمیدونه موهای زائدش باید لیزر بشه | بهترین مرکز لیزر موهای زائد
به این مطلب چند تا ستاره می دید؟

7 مناطق بدن که هیچکس نمیدونه موهای زائدش باید لیزر بشه | بهترین مرکز لیزر موهای زائد   

بهترین مرکز لیزر موهای زائد

حذف موهای زائد با لیزر تبدیل به یک گزینه محبوب برای افرادی است که امیدوار هستند با لیزر موهای زائد از شر خود تراش ، وکس و کرم های موبر برای همیشه خلاص شوند. بیشترین مناطقی که افراد می خواهند موهای آن را لیزر کنند پاها ، ناحیه بیکینی و زیر بغل  هستند.  اما جاهای دیگری هم هست که ممکن است هرگز به فکر آنها نیفتاده باشید!

تخفیفات ویژه بهاره در مرکز تخصصی زیبایی و لیزر موهای زائد برکه، با جدیدترین نسل الکساندرایت در ایران (اسکلپیون 2018)

   22612171_021    021-22612108

 09027610748

 

خط شکم خانم ها

همه ما می دانیم که بیشتر مردان یک خط ضخیم از مو بر روی شکم خود دارند.  اما این خط بر روی شکم بعضی از زنان نیز دیده می شود. موها در این ناحیه ضخیم تر و بلند تر هستند. (موی ترمینال) بنابراین از بین بردن این موها توسط لیزر می تواند یک گزینه مناسب برای شما باشد.  زیرا اعتماد به نفس شما را بالا  می برد و شما می توانید در استخر یا کنار دریا با خیال راحت بیکینی بپوشید. یا از لباس های ورزشی نیمته در باشگاه ورزشی استفاده کنید.

با لیزر موهای خط شکم به وسیله لیزر شما می توانید با اعتماد به نفس آخرین مدل های بیکینی را بپوشید و دیگر از سایر روش های موقتی براس از بین بردن موهای زائد خود استفاده نکنید. با لیزر موهای زائد خط شکم :

  • پوستی نرم و صاف را تجربه کنید ؛
  • در آخرین مدل های بیکینی عالی به نظر برسید ؛
  • تازگی ، پاکیزگی و اعتماد به نفس را احساس کنید .

 

لیزر موهای زائد جناق سینه

بهترین مرکز لیزر موهای زائد مردان

ما اغلب تصور می کنیم که فقط سینه مردها مودار است. اما بسیاری از زنان ، از جمله آنهایی که   موهای تیره و هورمونی در ناحیه بین سینه ها رشد می کند بیشتر از مردها از این موضوع رنج می برند.   در مورد رشد موهای زائد سینه برای خانم ها بهتر است به جای استفاده از کرم های موبر ، اپیلاسیون یا تراشیدن برای این ناحیه حساس ، لیزر موهای زائد را در نظر بگیرند.

اصلاح مکرر می تواند موجب آسیب و خشکی پوست بشود و مشکلات  بهداشتی برای افراد به وجود می آورد. از بین بردن موهای زائد با لیزر روشی است که به صورت دائمی انجام می شود و بهترین جایگزین برای روش های آزار دهنده و موقتی است.

 

نوک سینه ها

برخی افراد در اطراف نوک سینه خود مو دارند. این غیر طبیعی نیست ، اما لازم نیست دائمی باشد.  نوسانات طبیعی در سطح هورمون های یک زن در طول زندگی می تواند بر رشد موهای بدن او تأثیر بگذارد.  سالمندی ، بارداری و یائسگی همه دوران هایی هستند که زنان ممکن است تغییرات متفاوتی در رشد موهای خود مشاهده کنند.  به طور کلی این تغییرات کاملاً طبیعی هستند. اگر چه ممکن است در ابتدا باعث خجالت یا ناراحتی آنها شود.

از بین بردن این موها با موچین یا اپیلاسیون می تواند بسیار دردناک باشد و به اعصاب و یا پوست ظریف این منطقه آسیب برساند.  در نوک سینه ها اعصاب بسیار زیادی وجود دارد! برای کسانی که به دنبال یک درمان راحت تر هستند ، لیزر موهای زائد بهترین گزینه است.

حذف موهای نوک پستان از طریق لیزر درمانی باید توسط فردی که در این مورد تجربه کافی دارد ، انجام شود.  پوست نوک پستان به خصوص بسیار حساس است و به همین دلیل ممکن است عوارض بالقوه مانند سوزش یا زخم بیشتری نسبت به سایر نقاط ایجاد شود.

اما با این وجود بروز تا زمانی که درمان با روش های ایمن انجام شود بروز بعضی از عوارض جانبی لیزر موهای زائد بسیار بعید است. مدت زمان درمان برای هر سر سینه با توجه به مقدار موها حدود 5 تا 10 دقیقه است.  تعداد جلسات برای رسیدن به نتیجه مطلوب توسط پزشک معالج شما تعیین خواهد شد.

خوشبختانه به لطف بهترین کلینیک های مجموعه لیزر درمانی تهران اسکین از بین بردن موهای نوک پستان با لیزر در حال حاضر به سرعت و به طور دائمی امکان پذیر است.  هزینه لیزر درمانی  برای مو های سرسینه بسیار مقرون به صرفه است.، شما می توانید با یک کلیک اینجا لیست قیمت ها را مشاهده کنید.

 

انگشتان دست و انگشتان پا

لیزر موهای زائد انگشتان پا

پوشیدن صندل و کفش پاشنه بلند جلو باز و همچنین انگشتری که در انگشت دست شما قرار دارد ، بر روی انگشتان بدون مو خیلی زیباتر به نظر خواهد رسید.   موهای تیره روی انگشتان دست و پا و یا روی دست و پاها اغلب نادیده گرفته می شوند.  در حالی که لیزر رمانی برای موهای زائد این مناطق کوچک به زیبایی و جذابیت شما می افزاید.   با لیزر درمانی می شود این مناطق کوچک را به سرعت و به طور مؤثر درمان کرد.

لیزر از پالس نور شدید برای حذف موهای ناخواسته انگشتان دست و پا استفاده می کند.  نتایج لیزر موهای زائد بسیار طولانی تر از هر روش دیگر است.  برای برخی از افراد ، موها دیگر هرگز رشد نمی کند.

برای حذف موهای زائد انگشتان دست و پای خود به بهترین کلینیک لیزر موهای زائد مراجعه کنید.

 

لیزر موهای زائد گردن

با لیزر برای همیشه با موهای زائد گردن خداحافظی کنید

مردان و زنانی که موهای خود را کوتاه می کنند ،  آنهایی که موهای گردن شان خیلی سریع رشد می کند ، خانم هایی که موهای خود را می بافند یا بالای سر خود می بندد ، افرادی هستند که موهای ضخیم پشت گردن شان به خوبی دیده می شود و اغلب این موها را فراموش می کنند.  مناطق زیر چانه و پشت گردن نیز معمولاً مناطق مناسب برای افزایش رشد مو هستند که اغلب در هنگام لیزرموهای زائد فراموش می شوند.  حالا تصور کنید که نیازی به اصلاح این مناطق به صورت هفتگی نداشته باشید و نفس راحتی بکشید.

تمیز کردن موهای پشت گردن کار سختی است و هیچکس به تنهایی نمی تواند این کار را انجام بدهد.  زیرا دسترسی به پشت گردن آسان نیست.  کلینیک های تهران اسکین این کار را آسان کرده اند و به شما کمک می کنند تا از شر موهای زائد و غیر قابل دسترس گردن خود برای همیشه خلاص شوید.

با لیزر موهای زائد از شر موهای اضافی پشت گردن تان خلاص شوید.  شاید با کوتاه کردن پشت موها جذاب تر به نظر برسید.  خانم ها نیز دیگر می توانند با خیال راحت موهای خود را ببندند یا جمع کنند.  بدون اینکه نگران دیده شدن موهای اضافی پشت گردن خود باشند.

 

موهای زائد بر روی خط فک

موهای زیاد بر روی خط فک زنان چیزی جدید نیست. همانطور که سن ما بالا می رود ، سطح هورمون ها شروع به تغییر می کنند و منجر به موهای بلند و ضخیم در این منطقه می شود. با استفاده از لیزر موهای زائد می توانید موهای روی فک و چانه و غبغب خود را از بین ببرید.  آقایان هم اگر اطمینان داشته باشند که نمی خواهند ریش خود را بلند کنند ، می توانند موهای خط فک خود را لیزر کنند.  و از تراشیدن هر روزه خود راحت بشوند.

 

لیزر موهای زائد کنار شکم

لیزر موهای زائد بدن آقایان

در حالی که بسیاری از مردان اغلب می خواهند موهای سینه و شکم خود را حفظ کنند ، می توانند با لیزر درمانی موهای دو طرف شکم خود را از بین ببرند. و دیگر نیازی به استفاده از کرم های موبر  و اپیلاسیون نداشته باشند.

در حالی که رشد موها در برخی از مناطق بدن ممکن است ناراحت کننده باشد ، اپراتورهای ما در کلینیک های لیزر درمانی تهران اسکین در تهران و شهرستان ها همه موهای زائد بدن شما را لیزر می کنند.  به طور کلی ، لیزر موهای زائد یک گزینه برای تقریباٌ همه سطح پوست بدن به جز اطراف چشم ها است.

مرکز لیزر و زیبایی برکه با بهره گیری از جدید ترین و مدرن ترین دستگاه لیزر الکساندریت مدیو استار که برای انواع رنگ پوست و رنگ مو مناسب است خدمات لیزر موهای زائد را به مراجعین محترم ارائه می دهد.  درمان با این لیزر بدون درد است و با سیستم خنک کننده کار می کند.  مزایای دیگر لیزر مدیو استار را اینجا بخوانید.

محقق و مترجم : مینو شفیعی minoo shafie

 

منبع لینک منبع لینک منبع

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.