Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
تهران اسکین | برترین مراکز لیزر موهای زائد کشور
زیبایی ، پوست و لیزر موهای زاید در کشور | دستگاه لیزر مو |بهترین کلینیک لیزر مو

5 سوال رایج در مورد لیزر موهای زائد و پاسخ مرکز لیزر برکه به آنها

5 سوال رایج در مورد لیزر موهای زائد و پاسخ مرکز لیزر برکه به آنها

0 152

5 سوال رایج در مورد لیزر موهای زائد و پاسخ مرکز لیزر برکه به  آنها

 

آیا اینکه دیگر هرگز مجبور نباشید موهای خود را شیو کنید رویایی نا ممکن به نظر می رسد؟ چه کسی است که نمیخواهد تیغ اصلاح را کنار بگذارد و همچنان پاهایی صاف و ابریشمی ، زیر بغلی بی مو بدون اینکه خود را اذیت کند، یا یک خط بیکینی سفید بدون رشد دوباره ی مو داشته باشد؟ مرکز لیزر و زیبایی برکه مجهز به جدیدترین دستگاه های لیزر روز دنیا و با کادری مجرب متشکل پزشکان متخصص آماده ی ارائه ی خدمات لیزر موهای زائد برای مراجعین محترم می باشد. ما را از اینجا بیابید.
لیزر موهای زائد
لیزر موهای زائد

اگر برنامه های نرم افزار های رایگان و سایت های اینترنتی را را باز کنید صدها مرکز لیزر را پیدا می کنید که وعده می دهند رویایتان برای داشتن بدنی بی مو تحقق می بخشند – تازه با قیمت های نازل! اما آیا لیزر مو های زائد چیزی است که شما واقعا باید در سایت های تخفیف گروهی ببینید و از آنجا انتخابش کنید؟ به هر حال، از لحاظ فنی لیزر موهای زائد  یک روش درمان پزشکی است، حتی اگر به بزرگی و مهمی مثلا جراحی باز قلب نباشد..

تخفیفات ویژه در مرکز تخصصی زیبایی و لیزر موهای زائد برکه، با جدیدترین نسل الکساندرایت در ایران اسکلپیون(مدیواستار)

   22612171_021    021-22612108

 09027610748

سایت های دم دست تر اینترنتی می توانند برای لیزر موهای زائد موثر باشند، البته تا زمانی که چند قاعده ی  اساسی را در مورد آنها رعایت کنید. همواره درمورد مرکزی که می خواهید برای لیزر موهای زائد به آن مراجعه کنید را به خوبی بررسی کرده و در موردش تحقیق کنید. (وب سایت آن مرکز را بررسی کنید تا ببینید آیا پزشک های متخصص اداره اش می کنند یا نه و اینکه تجربیات افرادی که قبلا به آن مراجعه کرده اند چیست؟) امکان تضمین و مراقبت پس از درمان را در آن مرکز مد نظر قرار دهید. اینکه اگر اتفاقی بیفتد، چگونه قادر خواهید بود با دکتر یا شخصی که لیزر را برای شما انجام داده تماس بگیرید؟ و اگر به نظرتان خوب می رسد، احتمالا واقعا به همان خوبی هست. چنانچه دیدید که مرکزی نسبت به سایر همکارانش قیمتی بسیار نازل تر را ارائه می کند، به آن و کیفیت کارش اطمینان نکنید. به خاطر داشته باشید که لیزر موهای زائد یک مسئله مربوط به سلامتی شماست.

اما پیش از خداحافظی کردن با تیغ تراشی موهای زائد بدن خود، دیگر چه چیز هایی را باید بدانید و برایشان آماده باشید؟ در ادامه به همه ی آنچه که پیش از انجام لیزر موهای زائد بدن باید بدانید اشاره خواهیم کرد. با ما همراه باشید…

 

آیا تاثیر لیزر موهای زائد دائمی است؟

لیزر موهای زائد در واقع “کاهش” دائمی موی بدن را فرهم می آورد نه “حذف” دائمی را. اینکه بیمار برای حفظ اثر درمان نیاز داشته باشد سالیانه یک بار به پزشک مراجعه ی مجدد بکند، حتی پس از درمان به طور کامل، یک امر معمول در لیزر موهای زائد است. . دلیل آن این است که : لیزر فولیکول های فعلی  موی شما را هدف قرار می دهد و از بین می برد، اما فولیکول های جدید می توانند به لطف تغییرات هورمونی یا تغییر وزن در بدن دوباره ایجاد شوند.

 

خطرات لیزر موهای زائد چیست؟

بزرگترین خطر لیزر موهای زائد احتمال آسیب به چشم است.هر دو شما و فردی که عمل لیزرینگ را انجام می دهد ، باید عینک های ویژه ای مخصوص نوع لیزری که دارد استفاده می شود را روی چشم بگذارید تا اشعه های آن وارد چشمانتان نشود. خطرات دیگر شامل تاول، زخم و سوختگی هایی است که می توانند رنگ پوست شما را ببرند. طبیعی است که بعد از عمل لیزرینگ قرمزی و تورم وجود داشته باشد، اما اگر احساس سوزش یا تاول می کنید، این بدان معناست که تکنسین لیزرینگ از نوع اشتباهی از لیزر برای پوست شما استفاده می کند.

 

آیا لیزر موهای زائد درد دارد؟

روند لیزرینگ موهای زائد اندکی درد دارد اما نه خیلی. کمی به فرد حس گزیده شدن می دهد. اما این گزش فقط برای یک میلی ثانیه طول می کشد – یعنی زمان لازم برای لیزر برای هدف گیری فولیکول مو و از بین بردن آن (البته که این بدان معنی است که پس از کشیده شدن هر فولیکول این گزش حس می شود. حسی شبیه کندن دانه دانه ی موی صورت با موچین). هرچند که پوست ممکن است بعد از این روش کمی قرمز شود و پف کند، با این حال  معمولا زمانی که مطب را ترک می کنید نباید احساس درد در ناحیه ی لیزر شده داشته باشد.

لیزر موهای زائد
لیزر موهای زائد

آیا لیزر موهای زائد روی جنس پوست و رنگ موی من هم عمل می کند؟

لیزر موهای زائد تقریبا بر روی هر نوع پوستی کار می کند – از افرادی با پوست بسیار روشن گرفته (یا آنچه که به عنوان نوع 1 در مقیاس فیتزپاتریک، ((یک تست تایپ پوستی)) شناخته می شود) تا انواع 5 و یا حتی 6 (که تیره ترین پوست است). برخی از اطلاعات و اصطلاحات که بد نیست با آنها آشنا باشید عبارتند از: برای افراد روشن پوست معمولا از لیزر Alexandrite یا دیود استفاده می شود، در حالی که برای پوست های تیره تر از لیزر Nd: YAG استفاده می شود.

لیزر موهای بلوند، خاکستری یا قرمز ملایم معمولا دشوار است. اگر در تبلیغاتی دیدید که دستگاه لیزری را تبلیغ می کنند  که بر روی هر رنگ مو موثر است، احتمالا آن دستگاه از سیستم  (Intense Pulsed Light (IPL برای حذف موهای سبک تر بهره می برد، نه لیزر. IPL به جای طیفی متمرکز ، طیف گسترده ای از نورها را منتشر می کند که به این معنی است که به هوشمندی لیزر نیست. هدفگیری موهایی با تن روشن سخت تر است، بنابراین IPL خطر ابتلا به سوختگی را افزایش می دهد. افراد مو بلوند و مو قرمز باید تحقیق بیشتری برای انتخاب مرکز مجهز به تجهیزات مناسب انجام دهند.

 

فرایند لیزرینگ چه مدت طول می کشد؟

زمان واقعی عمل لیزرینگ بستگی به قسمتی دارد که دارید آن را لیزر می کنید. هر فولیکول مو در یک میلی ثانیه بیرون کشیده می شود(ریشه کن می شود)، بنابراین تکمیل فرایند لیزرینگ در یک قسمت کوچک (مانند زیر بغل) کمتر از پنج دقیقه طول می کشد، در حالی که این فرایند برای یک قسمت بزرگتر (مانند پاها) ممکن است نیم ساعت طول بکشد.

 

 

مترجم و محقق : ندا ناصری

بیشتر بدانید

Source

Leave A Reply

Your email address will not be published.