Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
تهران اسکین | برترین مراکز لیزر موهای زائد کشور
زیبایی ، پوست و لیزر موهای زاید در کشور | دستگاه لیزر مو |بهترین کلینیک لیزر مو

کامل ترین مقاله در مورد لیزر موهای زائد پا و ساق پا + فیلم | مرکز لیزر و زیبایی برکه

1 419
کامل ترین مقاله در مورد لیزر موهای زائد پا و ساق پا + فیلم | مرکز لیزر و زیبایی برکهReviewed by گروه پژوهشی پوست و لیزر مو on Feb 5Rating: 5.0لیزر موهای زائد پابرای لیزر موهای زائد پا ها باید اینگونه بگوییم که در جلسات مشاوره ، پزشک پوست شما را بررسی می کند و بهترین لیزر را برای پوست شما مشخص می کند،
به این مطلب چند تا ستاره می دید؟

لیزر موهای زائد پا

تخفیفات ویژه در مرکز تخصصی زیبایی و لیزر موهای زائد برکه، با جدیدترین نسل الکساندرایت در ایران اسکلپیون(مدیواستار)

   22612171_021    021-22612108

 09027610748

لیزر موهای زائد پا و ساق پا

افراد همه در آرزوی داشتن پاهایی صاف و شفاف هستند طوری که با کرم زدن به آن ها همانند شیشه برق بزند و بدرخشد. اما این موضوع نه تنها باعث زیبایی افراد می شود بلکه در مورد زمان بر بودن، تراشیدن و وکس کردن پاها کمی باعث ایجاد نگرانی و اضطراب در بین افراد می شود. برای مثال خانم هایی که وقت کافی برای تمیز کردن موهای زائد بدن خود ندارند، بخصوص پاها که قسمت وسیعی از بدن افراد را تشکیل می دهد، به دنبال راه حل دائمی و یا راه حلی که باعث ظریف شدن و کم شدن موها می شوند، هستند.

مژده مژده!! یکی از بهترین راه هایی که میشه به شما عزیزان پیشنهاد کرد، لیزر موهای زائد بدن و بخصوص مناطق وسیع بدن مانند پاها هستند. تنها با چند جلسه به راحتی می توان از شر موهای زائد بدن بطور کلی راحت و آسوده ماند. سرعت لیزر موهای زائد بسیار زیاد است و نیازی نیست که ساعت ها وقت برای از بین بردن موها صرف شود. با استفاده از لیزر موهای زائد دیگر تیغ را کنار می گذارید و سراغ وکس کردن های ماهانه نمی روید.
لیزر موهای زائد پا
لیزر موهای زائد پا

لیزر مو های زائد پا ها چگونه است؟

اول از همه باید بگوییم که با استفاده از لیزر موهای زائد در زیر پوست از ریشه نابود می شوند. سپس بعد از مدتی سوراخ هایی که در اثر رویش مو بر سطح پوست ایجاد می شده اند بسته می شوند. که این موضوع خود باعث ایجاد پوستی ابریشمی و شفاف برای افراد می شود.

لیزر برای انواع پوست

برای لیزر موهای زائد پا ها باید اینگونه بگوییم که در جلسات مشاوره ، پزشک پوست شما را بررسی می کند و بهترین لیزر را برای پوست شما مشخص می کند، سپس چند تست از شما گرفته و تنظیمات درست را برای پوست شما بر روی دستگاه لیزر انجام می دهد. همانطور که به این امر واقف هستید، بهترین دستگاه برای لیزر پوست های روشن الکساندرایت است، پوست های تیره تر دایود و در نهایت پوست های کاملا تیره لیزر ان دی یاگ بهترین لیزر است.

به یاد داشته باشید که لیزر موهای زائد باید توسط متخصصین انجام شود  به هیچ وجه تحت نظر افراد بی تجربه با قیمت های ارزان قرار نگیرید.

بهترین مرکز لیزر در تهران

مرکز زیبایی برکه افتخار دارد که با در اختیار داشتن بهترین دستگاه لیزر موجود در کشور ( اسکلپیون مدیواستار 2018) کلیه خدمات لیزر موهای زائد را به شما عزیزان ارائه کند. شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر و هم چنین دریافت نوبت به صفحه ی تماس با ما مراجعه کنید.

تمام چیزهایی که شما باید در مورد لیزر موهای زائد پاها بدانید

لیزر موهای زائد پا
لیزر موهای زائد پا

زمانیکه شما تصمیم می گیرید تا پاهایتان را لیزر نمایید به یاد داشته باشید که تنها یک جلسه کافی نیست و گاهی برای برخی از افراد بی اثر است.

لیزر موهای زائد برای افراد با پوست های روشن و موهای تیره بسیار مناسب است. – البته این موضوع برای لیزر کندلا صدق می کند. امروزه با لیزر های ان دی یاگ به راحتی می توان پوست های تیره با موهای تیره را نیز درمان نمود. چه شما از لیزر استفاده نمایید و چه آی پی ال این موضوع بسیار اهمیت دارد که پرتو های لیزر و نور مستقیما توسط پیگمنت ها ی موجود در فولیکول مو جذب شود و با ایجاد گرما در ریشه ها سبب از بین رفتن فولیکول های مو شود. جلسات تعیین شده از سوی پزشک سبب می شود که رشد موها به ماه ها و سال ها بکشد و این موضوع بیش از یک جلسه ی درمانی را در بر خواهد داشت. موضوع مهم دیگر اینکه گاهی تنها در هر سانتی متر مربع از پوست اگر در نظر بگیریم در حدود 2500 فولیکول ممکن است وجود داشته باشد و گاهی تنها 100 از این موها از پوست خارج بوده اند و شما قادر به دیدن آن ها بوده اید. اگر تمام این فولیکول ها از پوست بیرون باشند، نمی توان تصور نمود که شما به چند جلسه ی در مانی نیاز مند هستید.

میزان هزینه لیزر موهای زائد پا ها – موضوع مهمی که شما باید به آن توجا نمایید این است که در هزینه ی لیزر بستگی به سطح مورد نظر دارد. برای مثال بالای لب ها و یا چانه مناطقی کوچک هستن پس هزینه ی کمتری در بر دارند، حال لیزر موهای زائد پاها منطقه ای وسیعتر بوده، در نتیجه هزینه ی بیشتری نیز در بردارد. از دیگر موضوعاتی که در هزینه ی لیزر بستگی دارد، دستگاهی است که مورد استفاده قرار می گیرد. معمولا دستگاه الکساندرایت لوترونیک کلاریتی به دلیل دقت بالاتر و داشتن تجهیزات بیشتر و چند روشه بودن از قیمت بالاتری بر خوردار است.

تراشیدن موهای منطقه ای که قصد لیزر آن را دارید – یک روز یا دو روز قبل لیزر موهای زائد پا ها و یا هر منطقه ی مورد نظر، موهای زائد را شیو کنید و بتراشید. موهای زائد پا ها در سطح پوست از بین می روند و احتمال جذب شدن پرتو های لیزر در سطح پوست توسط موها کم شده و کاهش می یابند. در نتیجه احتمال ایجاد سوختگی بر سطح پوست صفر می شود. (مگر اینکه تنظیمات دستگاه اشتباه باشد، به پزشکی مجرب و باتجربه مراجعه نمایید.)

مسئله ی درد لیزر موهای زائد پا ها – لیزر موهای زائد پاها در 4 تا 5 جلسه ی اول بسیار مدیریت شده جلو می رود. اما با بیشتر شدن فاصله ی زمانی بین لیزر موهای زائد پاها، جلسات لیزر نیز کمی دردناکتر می شوند که دردی شبیه به کشی است که محکم به پوست اصابت می کند. ( که البته نگران نباشید در فیلم هایی که برای شما در سایت ارائه می دهیم خواهید دید که این درد با استفاده از ژل های خنک کننده و سیستم های خنک کننده کاملا بدون درد در مراکز تخصصی تهران اسکین (مرکز زیبایی برکه) انجام می شود.). معمولا فواصل میان لیزر موهای زائد از 4 تا 6 هفته تعیین می شود.

مدت زمان لیزر موهای زائد پا ها – معمولا لیزر موهای زائد پاها در حدود 30 دقیقه تا 1 ساعت طول می کشد، این مدت زمان بستگی به تکنیک و دستگاهی دارد که پزشک شما استفاده می کند. اما به یاد داشته باشید که مدت زمان لیزر موهای زائد بستگی به وسعت سطح پوست دارد.

نتایج – لیزر موهای زائد در مناطق مختلف بدن متفاوت است، برای مثال لیزر در نواحی ژنیتال، زیر بغل، دست ها ، پا ها ، و صورت کاملا متفاوت است. هر چه موهای زائد ناحیه ی پا ها ضخیم تر و تیره تر باشند لیزر موهای زائد پاها بر این قسمت ها موثر تر واقع می شوند.

حمام آفتاب گرفتن و لیزر موهای زائد – حدود 6 هفته قبل و بعد از لیزر موهای زائد پا ها و دیگر نواحی بدن خود جدا از قرار گرفت دز معرض نور شدید خورشید اجتناب کنید.

نفوذ لیزر به پوست – یکی از موارد مهم و نگران کننده برای داوطلبان برای لیزر موهای زائد پا و سایر نواحی این است که ” آیا لیزر به درون بدن نفوذ می کند و باعث سرطان می شود؟” در پاسخ به این سوال باید بگوییم که این تنها زاییده ذهن و تصورات افراد عامه است و به هیچ عنوان لیزر موهای زائد پا ها و سایر نواحی به لایه های زیرین پوست نفوذ نمی نماید. طول موج های تعیین شده برای دستگاه در حداکثر اندازه ی خود تنها به لایه های پوست موثر هستند…… پس لطفا این باور غلط را از ذهن خود پاک کنید و به دوستان خود منتقل نمایید.

مزا یا و معایب لیزر موهای زائد پا ها

مزایا لیزر موهای زائد پا ها

• یکی از بزرگترین مزایای لیزر موهای زائد پا ها، سرعت بالا در حذف و رفع آن ها است. این روش در مقایسه با الکترولیز از چنان سرعتی بر خوردار است که فرد در 30 دقیقه در کلینیک به راحتی درمان می شود.

• لیزر موهای زائد پا ها بسیار ایمن است اگر به درستی تحت نظر پزشکان ماهر انجام شود.

• لیزر موهای زائد پا ها معمولا از سایر روش ها برای رفع موهای زائد ( مانند الکترولیز ) کم درد تر است. ( این درد توسط ژل های خنک کننده و سیستم های خنک کننده یا بی حسی های موضعی به راحتی رفع می شوند.

• لیزر موهای زائد پاها معمولا سبب رویش مجدد موها در مدت مدیدی می شود یا حتی برای برخی از افراد به صورت دائمی است.

• این روش بسیار عالی و تاثیر گذار در مناطقی از بدن مانند پا ها و پشت است.

معایب لیزر موهای زائد پا ها

• لیزر موهای زائد تنها از سوی سازمان غذا و داروی آمریکا برای کاهش موهای زائد به طور دائمی تایید شده است و هیچ صحبتی از لیزر موهای زائد و حذف آن ها به طور دائم صحبتی به میان نیامده است. این موضوع به این معناست که پس از لیزر موهای زائد باید دوباره منتظر لیزر موهای زائد باشیم اما کمتر و نازک تر از گذشته.

• البته خار، تورم و قرمزی پس از لیزر موهای زائد پا ها و سایر نواحی بدن امری کاملا طبیعی می باشد که پس از چند روز ناپدید می شوند.

• البته عوارض جانبی نادری نیز دراین میان جود دارند که می توان به سوختگی، تغییر رنگ پوست، تاول و عفونت اشاره کرد.

• افراد با موهای تیره تر نتایج بهتر و موثر تری از لیزر موهای زائد می گیرند و افراد با رنگ موهای روشن موفقیت چندانی در لیزر موهای زائد کسب نمی کنند.

• لیزر موهای زائد تنها در یک جلسه انجام نمی شود بلکه برای لیزر موهای زائد جلسات بیشتری نیاز است. این جلسات معمولا بین 6 تا 8 جلسه هستند.

• لیزر موهای زائد پاها به دلیل سطح وسیع پاها پر هزینه تر از سایر مناطق بدن است.

سوالات رایج در مورد لیزر موهای زائد پا ها

سوال:

چه عاملی سبب ایجاد نقاط قرمز و خارش دار بر سطح پوست پا هایم در جلسه ی دوم لیزر موهای زائد شده است؟

پاسخ متخصصین به این سوال:

دکتر اف. ویکتور روئکل در این باره می گوید:” گاهی این حالت در نواحی پا ها و ژنیتال اتفاق می افتد. در واقع حالتی مانند شیو کردن در این ناحیه را مشاهده می نمایید. در واقع لیزر باعث شده تا ریشه های مو کمی تحریک شوند و به همین دلیل شما قرمزی و خارش را بر سطح پوستتان مشاهده می نمایید. این موضوع کاملا طبیعی است ولی به شما حق می دهم که نگران باشید. کمی یخ بعد از لیزر موهای زائد بر روی منطقه ی مورد نظر قرار دهید و یا از هیدروکورتیزون بر روی منطقه استفاده نمایید. از هیچ گونه لوسیون یا مواد معطری در منطقه استفاده نکنید، چرا که پوست بیش از پیش تحریک می شود. برخی از فولیکول ها تنها با بالا رفتن تنظیمات دستگاه تحریک پذیری بیشتری می یابند. “

دکتر شانکار لانکشمن در این رابطه می گوید:” این معمولا پس از لیزر موهای زائد اتفاق می افتد. چند نکته وجود دارد که شما به راحتی می توانید آن ها را رعایت کنید:

1. از اسکراب و یا هر چیزی بر روی پاهایتان خود داری کنید.

2. استفده از لوسیون ها و مواد سنگین را بر روی پاهایتان قطع کنید.

3. از کمپرس آب یخ برای بهتر شدن روند درمان و کاهش موهای زائد پاهایتان استفاده نمایید. و درد را کاهش دهید.

4. از هیدرو کرتیزون برای کاهش درد در منطقه ی پاهایتان استفاده نمایید.

5. اگر مناطق مورد نظر بر پوست پاهایتان را نخارانید و دچار هیچگونه اسکار و زخمی نخواهید شد.

دکتر مایکل گلد در این رابطه می گوید:” معمولا پس از لیزر موهای زائد بیشتر افراد دچار چنین حالتی می شوند و اصلا جای نگرانی نیست. البته که سبب تحریک فولیکول ها و ایجاد مناطق قرمز سطح پوست می شود که با استفاده از کرتیزون به راحتی می توان این مناطق را درمان نمود.”

سوال:

لیزر کامل مو های پا ها چقدر است؟

دکتر مایکل گلد می گوید:” لیزر موهای زائد پاها برای هر شهر و پزشک و کلینیکی کاملا متفاوت است، بنابراین شما باید کاملا از این امر که به چه مرکزی دسترسی دارید و قصد دارید تا لیزر موهای زائد پاهای خود را در آنجا انجام دهید. لیزر موهای زائد این روزها بسیار شایع شده است. البته موضوع مهمتر این رابطه سطح پوستی است که شما قصد دارید تا موهای بدن خود را لیزر کنید. هر چه سطح بدن شما بزرگتر باشد لیزر موهای زائد منطقه هزینه ی بیشتری در بر خواهد داشت.”

دکتر جرمی ادلستین می گوید:” هزینه ی لیزر موهای زائد به چندین موضوع وابسته است:

1. تکنولوژی که شما برای موهای زائد بدن خود استفاده می کنید.

2. پزشکی که در این حیطه فعالیت می کند.

3. منطقه ای که به درمان آن میپردازید.

4. منطقه ای که در آن زندگی میکنید. خیلی تشخیص تعداد جلسات برای لیزر موهای زائد پاها دشوار است. البته معمولا بیشتر از 6 تا 8 جلسه تخمین زده می شود. “

دکتر جفری دی. پولارد می گوید:” البته هزینه ی لیزر موهای زائد به مواردی بستگی دارد که شامل:

1. نوع پوست

2. نوع لیزری که برای شما استفاده می گردد

3. پزشکی که شما را درمان می کند لیزر موهای زائد معمولا بین 6 تا 8 جلسه برای مناطق وسیع مثل پشت و پاها استفاده می گردد و به دلیل وسیع بودن سطح منطقه ی مورد نظر لیزر موهای زائد پاها از هزینه بیشتری بر خوردار است.”

سوال:

آیا سوختگی های ناشی از لیزر موهای زائد پاها پس از مدتی رفع می شوند و یا دائمی هستند؟

به عقیده ی دکتر ریچارد فیتز پاتریک:” بازگشتن پاها به حالت اولیه بسیار دشوار و طولانی است، به خصوص اگر فرد دچار سوختگی شده باشد. یکی از بهترین درمان ها برای این شرایط استفاده از لتیس است. من در صورتی که سوختگی در محل برای بیماران ببینم از آن ها می خواهم که از این دارو 2 بار در روز استفاده کنند. در 75 درصد از بیماران جواب داده است. معمولا بهبود توسط این ماده بین 2 تا 3 ماه طول می کشد. “

به نظر دکتر رونالد شلتون:” روش های بسیاری برای درمان از دست رفتن رنگ دانه های پوستی وجود دارد که به شما توصیه میکنم از هر روشی که استفاده می کنید، لطفا صبور باشید تا نتایج را در پایان ببینید و از آن ها استفاده نمایید.”

دکتر امیلی آلتمن در این رابطه می گوید:” از عکس هایی که در تصویر می بینم اینگونه تشخیص داده ام که لیزر موهای زائد پاهای شما که باعث ایجاد زخم هایی بر سطح پوست شما شده است به مرور زمان مشکلات پوستی شما از بین می رود و رنگدانه های پوستی شما باز خواهند گشت. در این زمان شما باید شکیبا و صبور باشید و از کرم های ضد آفتاب استفاده نمایید. همچنین جدا از حمام آفتاب گرفتن و برنزه نمودن خود اجتناب نمایید. “

تجربه ی مردم در لیزر موهای زائد پاها

لیزر موهای زائد پا
لیزر موهای زائد ساق پا
لیزر موهای زائد پا
لیزر موهای زائد ساق پا
لیزر موهای زائد پا
لیزر موهای زائد ساق پا
لیزر موهای زائد پا
لیزر موهای زائد ساق پا

آقایی در این مورد می گوید ( به دلیل مناسب نبودن آی دی از ذکر آن معذوریم): ” حدود یک ماه پیش سومین جلسه ی لیزر موهای زائد بر ناحیه ی ساق پا هایم انجام دادم. جلسه ی سوم نسبت به جلسات اول بسیار دردناکتر بود. صبح روز بعد با صحنه ی عجیبی رو برو شدم، تمام سطح پاهایم پر از لکه های قهوه ای بدشکل و بد فرمی شده بود. سریعا با مرکز درمانی ام تما گرفتم و آن ها به من توصیه کردند تا از آکوا فور برای حدود چند هفته استفاده نمایم و هیچ مشکلی برایم بوجود نخواهد آمد. حالا در حدود 4 هفته از این موضوع می گذرد و من همچنان نگران ماندگار شدن این تغییرات رنگ بر پوستم هستم. این موضوع کاملا برای من عذاب آور شده است و توانی پنهان نموندن آن ها را برای باقی عمرم ندارم.”

خانم کسندرا تجربه ی خود را در مورد لیزر موهای زائد پا هایش اینگونه در اختیار ما قرار می دهد که:” اولین باری بود که به لیزر موهای زائد بدنم دست زدم. در ابتدا به مشاوره و تست پرداختم و سپس لیزر پاهایم به طور کامل انجام شد در حدود 30 دقیقه در کلینیک بودم و در ابتدا کمی خارش و تورم داشتم ولی پس از گذشت چند روز پاهایم کاملا زیبا و صاف شد.”

شخصی با شناسه ی sueluksich5 در این رابطه می گوید:” من کاملا با انجام لیزر موهای زائد موافقم و این کار زندگی مرا عوض نمود. من تمام پاهایم را لیزر نمودم و دیگر خبری از آن موهای ضخیم و تیره نیست. خیلی از نتیجه ی کار راضی هستم و خوشحالم که علارغم نگرانی هایی که در این مورد داشتم بهترین نتایج را دریافت نمودم. من این کار را به شما نیز پیشنهاد می کنم. “لینک منبع 1

لینک منبع 2

لینک منبع 3

لینک منبع 4

لینک منبع 5

لینک منبع 6

محقق : میترا کرمانیان

1 Comment
  1. مصی says

    آیا از کار دکتر امامی رشت راضی هستید

Leave A Reply

Your email address will not be published.