Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
تهران اسکین | برترین مراکز لیزر موهای زائد کشور
زیبایی ، پوست و لیزر موهای زاید در کشور | دستگاه لیزر مو |بهترین کلینیک لیزر مو

مرکز لیزر در پونک با بهترین دستگاه الکس دایود پلاتینیوم 2017

دستگاه لیزر پلاتینیوم چیست؟

0 111
مرکز لیزر در پونک با بهترین دستگاه الکس دایود پلاتینیوم 2017Reviewed by ندا ناصری on Dec 12Rating: 5.0دستگاه لیزر پلاتینیوم چیستدستگاه لیزر پلاتینیوم چیست :مرکز لیزر پونک ، از بهترین مراکز لیزر در تهران است که از این دستگاه استفاده می کند. بنابراین یکی از بهترین مرکز ها برای پاسخ به این سوال است که " دستگاه لیزر پلاتینیوم چیست؟". مرکز لیزر پونک همچنین با در اختیار داشتن کادری متشکل از متخصصین مجرب و حرفه ای، ارائه دهنده ی خدمات رفع موهای زائد تضمینی، با قیمت های باورنکردنی به متقاضیان است،و آماده ی خدمت رسانی می باشد. شما هم اکنون می توانید برای آشنایی بیشتر با تعرفه ها و تماس جهت مشاوره و درمان، از اینجا با ما تماس بگیرید.
4.7 (93.33%) 3 vote[s]

دستگاه لیزر پلاتینیوم چیست ؟

رفع موهای زائد، به ویژه برای خانوم ها، همواره یکی از دردسرساز ترین و دردناک ترین فعالیت های روزمره ی زندگی بوده است. رفع موهای زائد به شیوه ی سنتی، از جمله اصلاح کردن، شیو کردن و اپیلاسیون خود یکی از مهمترین عوامل این دردسر سازی هستند. امروزه اما تکنولوژی روش نوینی برای اصلاح مو های زائد در دسترس مردم قرار داده است.

تخفیفات ویژه بهاره در مرکز تخصصی زیبایی و لیزر موهای زائد برکه، با جدیدترین نسل الکساندرایت در ایران (اسکلپیون 2018)

   22612171_021    021-22612108

 09027610748

 

استفاده از اشعه ی لیزر برای رفع موهای زائد. امروزه روز لیزر موهای زائد به دلیل راحتی و پایداری اثر، یکی از محبوب ترین روش های رفع موهای زائد است. برای انجام این کار به دو عامل مهم نیاز است، یکی متخصص ماهر و دیگری دستگاه لیزر مناسب. یکی از بهترین برند های دنیا برای لیزر موهای زائد دستگاه لیزر پلاتینیوم است. اما همواره با این سوال مواجه می شویم که ” دستگاه لیزر پلاتینیوم چیست ؟”

دستگاه لیزر پلاتینیوم چیست
دستگاه لیزر پلاتینیوم چیست

در ادامه سعی خواهیم نمود از طریق سوالات متداولی که معمولا راجع به این دستگاه پرسیده می شود و ارائه ی جواب  های لازم، شما را بیشتر با دستگاه لیزر پلاتینیوم آشنا کنیم.

مرکز لیزر پونک ، از بهترین مراکز لیزر در تهران است که از این دستگاه استفاده می کند. بنابراین یکی از بهترین مرکز ها برای پاسخ به این سوال است که ” دستگاه لیزر پلاتینیوم چیست؟”. مرکز لیزر پونک همچنین با در اختیار داشتن کادری متشکل از متخصصین مجرب و حرفه ای، ارائه دهنده ی خدمات رفع موهای زائد تضمینی، با قیمت های باورنکردنی به متقاضیان است،و آماده ی خدمت رسانی می باشد. شما هم اکنون می توانید برای آشنایی بیشتر با تعرفه ها و تماس جهت مشاوره و درمان، از اینجا با ما تماس بگیرید.

اما پیش از پاسخ به سوال “دستگاه پلاتینیوم چیست ؟”، بهتر است اندکی با فرآیند لیزر موهای زائد آشنا شویم. با ما همراه باشید.

 لیزر موهای زائد چیست؟

در روش رفع موهای زائد با استفاده از لیزر، اشعه ی لیزر با شدت مناسب برای افزایش حرارت در سطح پوست مورد استفاده قرار می گیرد. اشعه ی لیز فولیکول ها یا ریشه های عمیق موها را هدف قرار می دهد و از طریق همین افزایش حرارت، آنها را می سوزاند. از طریق همین سوزاندن فولیکول های مو است که لیزر سرعت رشد موها را به شدت کاهش می دهد. درست است، کاهش می دهد، از بین نمی برد.

خوب است بدانید تا امروز هیچ روشی به وجود نیامده است که بتواند رشد موهای زائد را برای همیشه متوقف کند و به عبارتی باعث رفع دائمی موهای زائد شود. چنانچه به مرکزی برخوردید که رفع دائمی موهای زائد را تبلیغ می کرد، به اعتبار و کیفیت کارش شک کنید.

لیزر موهای زائد، به عنوان بهترین و موثر ترین شیوه ی رفع موهای زائد، در بهترین حالت رشد موها را کاهش می دهد و باعث می شود موهایی که پس از لیزر بسیار به کندی رشد می کنند ، نازک و ظریف باشند. عموما پس از تکمیل دوره ی لیزر موهای زائد، حداکثر سالانه به دوبار مراجعه ی مجدد به مرکز لیزر برای تمدید و ترمیم اثر آن روی موهای خود نیاز خواهید دشات.

اما همانطور که اشاره شد دستگاه های لیزر متعددی برای لیزر موهای زائد وجود دارند که یکی بهترین های آنان “دستگاه لیزر پلاتینیوم” است. در ادامه با این دستگاه بیشتر آشنا می شویم.

دستگاه لیزر پلاتینیوم آخرین نسل از “سیستم رفع موهای زائد با لیزر، سوپرانو” است که جوایز متعددی در سطح کیفیت جهانی برنده شده است. این سیستم سوپرانو(Soprano) کامل ترین و موثر ترین سیستم رفع موهای زائد با لیزر است که امروزه در دسترس قرار دارد.

در حالی که دستگاه لیزر پلاتینیوم دهمین سال متوالی از برند برتر بودن را جشن می گیرد، مدل 2016 این دستگاه به تکنولوژی دیود خوشه ای سه گانه مجهز است . دستگاه پلاتینیوم ترکیبی از سه طول موج لیزر را به صورت همزمان  به یک دست ابزار ساده ، با طراحی خلاقانه ارسال می کند تا بتواند به طور همزمان بافت های پوستی در عمق های مختلف و همچنین ساختارهای تشریحی فولیکول های مو را هدف قرار دهد.

فرق بین سیستم سوپرانوی دستگاه لیزر پلاتینیوم با سایر سیستم های سوپرانو چیست؟

سیستم سوپرانوی دستگاه لیزر پلاتینیوم یک پلتفرم پیشرفته برای رفع موهای زائد است که طول موج های مختلف لیزر و تکنولوژی را شامل می شود. این سیستم قدرت و تطبیق پذیری ای را ارائه می دهد که به درمانگر اجازه می دهد تا از یک دستگاه واحد برای درمان  طیف وسیعی از بیماران و لیزر انواع موهای زائد در تمام طول سال استفاده کند.( دستگاه لیزر پلاتینیوم چیست؟)

آیا لیزر موهای زائد با دستگاه پلاتینیوم واقعا بدون درد است؟

دستگاه لیزر پلاتینیوم از روش SHR Alma Laser استفاده می کند که تنها روش تقریبا بدون درد  بالینی ثابت شده برای حذف موهای زائد است. روش اعمال حرارت و انرژی منحصر به فرد این دستگاه به طور موثر به فولیکول های مو آسیب می زند ، در حالی که از وارد شدن آسیب و  درد به بافت های اطراف جلوگیری می کند. در عین حال، تکنولوژی  دستگاه لیزر پلاتینیوم با استفاده از این روش به طور یکپارچه سطح پوست را خنک می کند، و از سوختگی های سطحی و احساس درد جلوگیری می نماید. ( دستگاه لیزر پلاتینیوم چیست؟)

آیا لیزر موهای زائد با دستگاه پلاتینیوم امن است؟

کاملا. روش SHR دستگاه لیزر پلاتینیوم در مطالعات بالینی انجام گرفته ی متعدد، به عنوان امن ترین روش رفع موهای زائد با استفاده از لیزر، برای تمام انواع پوست ها شناخته شده است. با SHR، فولیکول های مو تنها از یک پالس با انرژی زیاد آسیب نمی بینند، امری که می تواند به پوست آسیب برساند، بلکه با تکرار پالس های انرژی کوتاه این کار را انجام می دهد. راهکاری که بسیار کم خطر تر و امن تر است. این پالس ها گرمایی تولید می کنند که به تدریج دمای دِرمی را به سطح مورد نیاز افزایش می دهند تا در حالی که از رشد مو جلو گیری می کنند، خطر سوختگی را به حداقل برسانند. ( دستگاه لیزر پلاتینیوم چیست؟)

آیا لیزر موهای زائد روی پوست های تیره با استفاده از دستگاه پلاتینیوم امن است؟

بله. در حالی که ملانین موجود  در پوست های تیره نسبت به حرارت مورد استفاده در درمان لیزر حساستر است،  از لحاظ بالینی ثابت شده است روش SHR مورد استفاده در دستگاه لیزر پلاتینیوم برای انواع پوست تیره ایمن است. در روشSHR  به جای هدف قرار دادن فولیکول های مو با یک پالس حرارتی با انرژی بالا، که تنها می تواند باعث آسیب به پوست های دارای تعداد ملانین زیاد شود، SHR پوست را به تدریج حرارت می دهد تا انرژی حرارتی مورد نیاز برای سوزاندن فولیکول های مو اعمال شود. این ویژگی باعث می شود SHR امن ترین گزینه رفع موهای زائد با لیزر، از جمله برای افراد دارای پوست های تیره باشد. ( دستگاه لیزر پلاتینیوم چیست؟)

مترجم و محقق : ندا ناصری

بیشتر بدانید

مرکز لیزر پونک

 

Source

Leave A Reply

Your email address will not be published.