Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
تهران اسکین | برترین مراکز لیزر موهای زائد کشور
زیبایی ، پوست و لیزر موهای زاید در کشور | دستگاه لیزر مو |بهترین کلینیک لیزر مو

لیزر موهای زائد صورت| هزینه لیزر موهای زائد صورت| لیزر موهای زائد صورت چگونه است؟+فیلم

0 25

لیزر موهای زائد صورت

آیا شما هم جزو افرادی هستید که دیدن سیاه و زبر روی صورتشان وجود دارد و دیدن آنها باعث ناراحتی شان می شود؟ اگر پاسخ شما به این سوال مثبت است و شما هم از وجود موهای زائد روی پوست صورت خود ناراحت هستید و برطرف کردن موهای زائد شما را دچار چالش کرده است با پزشک خود مشورت کنید تا علت بروز این وضعیت را مشخص نماید. در صورتی که پس از ارزیابی ‌های لازم پزشک به این نتیجه رسید که وجود موهای زبر و سیاه روی صورت شما هیچ دلیلی ندارد و طبیعی است می توانید از لیزر موهای زائد صورت به عنوان یک راه حل قطعی برای برطرف کردن موهای زاید خود استفاده کنید.

تخفیفات ویژه در مرکز تخصصی زیبایی و لیزر موهای زائد برکه، با جدیدترین نسل الکساندرایت در ایران اسکلپیون(مدیواستار)

   22612171_021    021-22612108

 09027610748

در صورتی که علت رشد موهای زائد شما به مسائل هورمونی ارتباط داشته باشد لطفاً قبل از شروع لیزر موهای زائد صورت با اپراتور لیزر صحبت کنید و به او اطلاع بدهید که علت رشد موهای شما چیست. لیزر موهای زائد صورت یک روش عالی برای کسب نتایج حیرت انگیز در خانم ها است.

ما در مراکز لیزر خود در زمینه لیزر موهای زائد صورت دارای تخصص هستیم و می ‌توانیم به شما پوستی لطیف و بدون مو هدیه دهیم. لیزر موهای زائد صورت جدیدترین و ایمن ترین روش برای برطرف کردن موهای زائد است و افرادی که پوست روشن و موهای تیره ای دارند می توانند متقاضی بسیار خوبی برای لیزر باشند. افرادی که پوست سبزه ای دارند نیز می توانند متقاضی درمان با لیزر باشند و از دستگاه مخصوص برای آنها استفاده خواهد شد.

چگونه با لیزر موهای زائد از بین میرود
چگونه با لیزر موهای زائد از بین میرود

خانم هایی که رنگ موهای آنها به طور طبیعی قرمز، بلوند یا خاکستری است که می ‌توانند تحت درمان با لیزر قرار بگیرند زیرا لیزر هیچ تاثیری بر این رنگ موها نخواهد داشت. ما در مرکز لیزر برکه به شما کمک می کنیم آنچه که دوست دارید دست پیدا کنید. شما می ‌توانید با اپراتورهای توانمند و حرفه ای ما یک جلسه مشاوره داشته باشید تا با فرایند درمان و هر آنچه که از لیزر به دست می آورید آشنا شوید. از لیزر به عنوان موثرترین و پایدارترین روش برای برطرف کردن موهای زائد یاد می شود و افراد زیادی متقاضی درمان با این روش هستند.

قبل از شروع لیزر موهای زائد صورت چه باید کرد؟

قبل از هر کاری باید یک مرکز لیزر معتبر و خوش نام در عرصه لیزر موهای زائد پیدا کنید تا بتواند شما را به خواسته های تان برساند. شما می توانید یک جلسه مشاوره با اپراتور لیزر داشته باشید تا از مناسب بودن شرایط پوست شما برای شروع درمان با لیزر اطمینان حاصل کند.

حدود دو هفته قبل از درمان با لیزر از قرار گرفتن در مقابل نور خورشید خودداری کنید تا پوست شما دچار آسیب های پس از لیزر نشود. دو هفته قبل از شروع لیزر موهای زائد صورت از موم انداختن یا بند انداختن صورت خود اجتناب کنید زیرا وجود ریشه موها برای کسب نتایج مورد انتظار از لیزر موهای زائد ضروری است.
مهمترین سوالاتی که باید از اپراتور لیزر بپرسید به شرح ذیل می باشد:

  • آیا شما در زمینه لیزر موهای زائد تخصص دارید؟
  • تاکنون به لیزر موهای زائد بدن چند نفر پرداخته اید؟
  • از چه نوع دستگاه لیزری استفاده می کنید؟
  • نتایج حاصل از لحاظ به چه صورت خواهد بود؟

علت زیاد بودن موی صورت زنان چیست و چه درمانی دارد؟

علت زیاد بودن موی صورت زنان

در تعداد زیادی از موارد ازدیاد موهای صورت زنان دلایل هورمونی دارد. زیاد بودن موهای صورت یکی از مشکلات اصلی خانم‌ هایی است که دچار سندرم تخمدان پلی کیستیک هستند. لیزر بهترین و موثرترین روش برای از بین بردن موهای زائد صورت است و شما می توانید پس از چند جلسه لیزر شاهد تغییر در بافت موهای زائد خود باشید.

پس از مدتی موهای زائد نازک تر و روشن تر می شوند و کمتر روی سطح پوست قابل مشاهده خواهند بود. با ادامه جلسات لیزر شما می توانید پس از ۸ تا ۱۰ جلسه شاهد توقف کامل رشد موهای زائد در صورت خود باشید. تنها کاری که باید پس از اتمام جلسات لیزر انجام بدهید این است که سالی یک یا دو بار برای حفظ این نتایج بدست آمده به مراکز لیزر مراجعه کنید تا تحت درمان قرار بگیرید.

در همه افراد نتایج حاصل از لیزر موهای زائد صورت یکسان نیست و ممکن است برخی از افراد زودتر از نتایج لیزر موهای زائد بهره ‌مند شوند. در دستگاه های جدید لیزر موهای زائد از سیستم خنک کننده استفاده می شود تا شما در طول درمان با لیزر احساس بهتری داشته باشید.

حقایقی در مورد لیزر موهای زائد صورت

لیزر موثرترین و بهترین روش برای برطرف کردن موهای زائد است که در سراسر جهان افراد زیادی متقاضی درمان آن هستند و تعداد بسیار زیادی از افرادی که تحت درمان با لیزر قرار گرفته‌ اند از نتایج به دست آمده کاملا رضایت دارند. لیزر موهای زائد صورت مورد تایید سازمان غذا و دارو قرار دارد زیرا یک روش ایمن است و هیچ خطری برای بدن ندارد و مهم نیست که کدام نقطه از بدن تحت درمان با لیزر قرار می گیرد.

از انرژی لیزر برای هدف قرار دادن فولیکول‌ های مو استفاده می ‌شود اما هیچ‌ گونه تأثیر منفی بر بافت پوست نخواهد گذاشت چراکه نور لیزر قادر به نفوذ به درون اندام‌ های داخلی بدن نیست پس جای هیچ گونه نگرانی وجود ندارد. لیزر موهای زائد روشی است که به برطرف شدن موهای زبر و سیاه صورت کمک بسیار زیادی می کند و نتایج حاصل از آن دائمی هستند. در برخی از موارد حتی پس از یک جلسه درمان با لیزر متقاضیان لیزر شاهد کاهش قابل توجه موهای زائد خود خواهند بود با این حال معمولا اکثر افراد به ۸ تا ۱۰ جلسه درمان با لیزر نیاز دارند تا مورد انتظار خود را به دست بیاورند زیرا باید موها در فاز فعال رشد را داشته باشند تا بتوانند آنها را هدف قرار دهند و فولیکول های مو را تخریب کند. از آنجایی که همه موهای بدن به صورت فعال وارد فاز رشد نمی شوند شما به چند جلسه درمان با لیزر نیاز دارید تا همه موهای زائد به تدریج وارد فاز رشد شوند و نور لیزر بتواند آنها را هدف قرار دهد و از بین ببرد.

از لحاظ علم پزشکی لیزر موهای زائد بهترین و موثرترین روش برای درمان موهای زبر و سیاه است که به درون پوست رشد می کنند. اگر شما هم دچار این وضعیت شده باشید می دانید که رشد موهای زائد به درون پوست چه شرایط ناراحت کننده ای را به وجود می آورد اما لیزر با از بین بردن فولیکول های مو از رشد موهای زائد به درون پوست جلوگیری می کند و از بروز این وضعیت ناخوشایند پیشگیری خواهد کرد. برای اکثر افراد لیزر موهای زائد صورت، پنجره ای به دنیای جدید از منزل خداحافظی با پریدگی و سوختگی پوست پس از تیغ کشیدن و درد حاصل از موم انداختن یا بند انداختن است.

لیزر با از بین بردن موهای زائد پوستی لطیف و تمیز به وجود می آورد و ریسک رشد موهای زائد به درون پوست را به صفر خواهد رساند. هنگامی که مقایسه زائد صورت برطرف می ‌شوند و لطافت پوست افزایش پیدا می ‌کند وسط اعتماد به نفس شما هم بالا می ‌رود و شما دیگر نگران دیده شدن موهای زائد خود نخواهید بود پس با خیال راحت برای لیزر موهای زائد صورت و بدن خود اقدام کنید.

 

مترجم: لیلا عبدالملکی

منبع

Leave A Reply

Your email address will not be published.