لیزر موهای زائد صورت

0 49
لیزر موهای زائد صورت
لیزر موهای زائد صورت

پوشاندن موهای زائد در بخش های مختلف بدن کار آسانی است، اما مخفی کردن موهای زائد صورت زیاد آسان نیست. صورت همیشه در معرض نمایش است. بالای لب، چانه، پیشانی و خط ریش بخش هایی هستند که دارای تراکم موی بیشتری می باشند. این موها گاهی بر روی اعتماد به نفس فرد نیز تاثیر می گذارند. استفاده از لیزر برای رفع موهای این بخش ها دارای مزیت های زیادی است، از جمله:

  • موها را به طور دائم و بی خطر از بین می برد.
  • به بهبود اعتماد به نفس کمک می کند.
  • عوارض جانبی دیگر روش ها، مانند موهای زیر پوستی و جوش، را به دنبال ندارد.

استفاده از لیزر برای رفع موهای زائد صورت، پوستی صاف و نرم برای زنان و مردان به ارمغان می آورد. پوست صورت حساس تر از دیگر بخش های بدن است و استفاده مداوم از برخی روش های خشن، مانند وکس و موم، اثرات مضری بر روی پوست این قسمت دارد.

تخفیفات ویژه در مرکز تخصصی زیبایی و لیزر موهای زائد برکه، با جدیدترین نسل الکساندرایت در ایران اسکلپیون(مدیواستار)

   22612171_021    021-22612108

 09027610748

لیزر رنگدانه های تیره مو در ریشه را هدف قرار می دهد و آن را از بین می برد. طی چند دقیقه جلسه لیزر درمانی به پایان می رسد و فرد بدون نیاز به بستری روی پای خود می ایستد در حالیکه تراکم موهای زائد وی به طور قابل توجهی کاهش یافته و پوست صاف و نرم شده است. این فرایند خیلی سریع انجام می شود.

لیزر موهای زائد صورت خانم ها:

خانم ها نسبت به موهای زائد صورت خود بسیار حساس ترند و استفاده از لیزر می تواند کمک بزرگی به این خانم ها باشد. بخش هایی که معمولا خانم ها در صورت خود تحت لیزر درمانی قرار می دهند، عبارتند از:

  • بالای لب
  • خط ریش
  • چانه
  • گردن

لیزر موهای زائد صورت آقایان:

استفاده از لیزر برای رفع موهای زائد فقط منحصر به خانم ها نیست. مردان نیز به دنبال روش های موثری برای از بین بردن موهای زائد و دست یابی به پوستی نرم و صاف هستند. مردان بیشتر دچار خارش، رشد موهای زیر پوستی و جوش های دردناک می شوند که معمولا پس از تراشیدن موهای صورت با استفاده از تیغ بروز می کنند. استفاده از لیزر هیچ یک از این عوارض را برای مردان به دنبال نخواهد داشت. مردان از لیزر بیشتر برای از بین بردن موهای قسمت های زیر استفاده می کنند:

  • گردن
  • ریش
  • پشت گردن

منبع:

https://www.idealimage.com/services/laser-facial-hair-removal.php

[divider]

نگارنده :سمیه محمدی

گروه پزشکان تهران اسکین 

[divider]

تهران اسکین ارائه دهنده ی بهترین خدمات  در زمینه لیزر درمانی با نازلترین قیمت ها  !!

2 عامل اصلی تعیین کننده موفقیت لیزر درمانی است : مهارت متخصص و دستگاه مورد استفاده.

در مطب های تخصصی معرفی شده از طرف این سایت از متخصصین به رسمیت شناخته شده و آموزش دیده در استفاده از تکنولوژی لیزر استفاده می شود. سطح مهارت این افراد بسیار بالا و دارای مدارج علمی شایان توجه ایی هستند که باعث اعتماد مراجعین به آنها می شود.

در شعبه های مختلف این مرکز از دستگاه های به روز و متفاوت استفاده می شود که شانس انتخاب “گزینه مناسب” را به مراجعین می دهد تا بهترین نتیجه را داشته باشند.

برای اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید.

لیزر موهای زائد

Leave A Reply

Your email address will not be published.

error: Content is protected !!