Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
تهران اسکین | برترین مراکز لیزر موهای زائد کشور
زیبایی ، پوست و لیزر موهای زاید در کشور | دستگاه لیزر مو |بهترین کلینیک لیزر مو

نکات مهمی درباره لیزر موهای زائد دست و پا | مرکز لیزر و زیبایی برکه!

لیزر موهای زائد دست و پا توسط متخصصان آموزش دیده در زمینه پزشکی صورت می گیرد. همه پزشکان، از قبل به طور گسترده ای در این زمینه آموزش دیده اند و با انواع لیزر موهای زائد آشنایی دارند. علاوه بر این، پزشکانی که این کار را انجام می دهند، دارای مجوز پزشکی نیز می باشند.

0 363
نکات مهمی درباره لیزر موهای زائد دست و پا | مرکز لیزر و زیبایی برکه!Reviewed by مینو زرفش - لیزر موهای زائد دست و پا on Jul 5Rating: 5.0نکات مهمی درباره لیزر موهای زائد دست و پالیزر موهای زائد توسط متخصصان آموزش دیده در زمینه پزشکی صورت می گیرد. همه پزشکان، از قبل به طور گسترده ای در این زمینه آموزش دیده اند و با انواع لیزر موهای زائد آشنایی دارند. علاوه بر این، پزشکانی که این کار را انجام می دهند، دارای مجوز پزشکی نیز می باشند.
به این مطلب چند تا ستاره می دید؟

لیزر موهای زائد دست

لیزر موهای زائد دست

تخفیفات ویژه در مرکز تخصصی زیبایی و لیزر موهای زائد برکه، با جدیدترین نسل الکساندرایت در ایران اسکلپیون(مدیواستار)

   22612171_021    021-22612108

 09027610748

اگر از اصلاح های مکرر، استفاده از موچین و اپیلاسیون احساس رضایت نمی کنید، شاید وقت آن رسیده است که روش دیگری را برای از بین بردن مو های زائد خود جایگزین کنید؛ روشی که ارزشش را داشته باشد.

همه ما دوست داریم دست و پاهای مان حداقل برای چند روز صاف و براق باشد. این اعضا، بزرگ ترین قسمت های بدن محسوب می شوند که به اصلاح یا اپیلاسیون احتیاج دارد. اما هنگامی که مدت زمان زیادی از وقت استحمام خود را صرف اصلاح مو های زائد دست و پا می کنید، نظریه داشتن پای صاف و براق، بیشتر به یک بار سنگین تحمیل شده بر دوش مان تبدیل می شود.

لیزر موهای زائد، یکی از پر طرفدار ترین روش های زیبایی در سرتاسر دنیا محسوب می شود. در این روش، پرتو های نور به داخل فولیکول های مو متمرکز می شوند. رنگ دانه موجود در فولیکول ها این نور را جذب می کنند و در نتیجه، مو از بین می رود.

داشتن دست و پا های ابریشمی هم به زحمت زیادی نیاز ندارد. با لیزر موهای زائد دست و پا به راحتی می توانید تیغ های اصلاح تان را دور بریزید و وقت اپیلاسیون خود را لغو کنید. پس از چندین جلسه لیزر، از کاهش دائمی مو های زائد خود لذت خواهید برد، بدون این که وقت تان را تلف کرده باشید.

مزایای لیزر موهای زائد

مزایای لیزر موهای زائد
مزایای لیزر موهای زائد

لیزر جهت از بین بردن مو های زائد صورت، دست، پا، زیربغل، خط بیکینی و سایر نقاط بدن کاربرد دارد.

مزایای از بین بردن مو های زائد توسط لیزر عبارتند از:

  • دقت. در لیزر موهای زائد می توان بطور انتخابی مو های تیره و خشن را از بین برد، در حالیکه اطراف پوست کاملا سالم باقی خواهد ماند.
  • سرعت. هر پالس لیزر دارای عملکرد یک ثانیه ای است، بنا بر این می تواند در آن واحد مو های زائد بسیاری را درمان کند. لیزر قادر است در هر ¼ ثانیه، مو های زائد یک قسمت از بدن را از بین ببرد. لیزر مناطق کوچکی چون پشت لب در کمتر از یک دقیقه و لیزر مناطق بزرگ تر، مانند کمر یا پاها حدود یک ساعت به طول خواهد انجامید.
  • قابل پیش بینی بودن. به جرات می توان گفت، مراجعین به طور میانگین پس از 3 تا 7 جلسه، به طور دائم مو های زائد خود را از دست خواهند داد.

بدن و پوستی نرم و ابریشمی

لیزر موهای زائد دست
لیزر موهای زائد دست

تصور کنید بدون هیچ دغدغه و کار اضافی به حمام بروید و مدت زمان استحمام خود را به نصف زمان قبلی کاهش دهید. به این فکر کنید که چقدر عالی می شود اگر بتوانید هر نوع لباسی را که دوست دارید به تن کنید، بدون این که نگران این موضوع باشید که آخرین باری که بدن خود را اصلاح کرده اید، چه زمانی بوده است. تصور کنید که چه حس غیر قابل وصفی دارید وقتی پا های خود را با دست لمس می کنید و از نرمی و لطافت بی حد و مرز آن لذت می برید. لیزر موهای زائد، بسیار بی خطر و موثر است و تنها طی چند جلسه درمان، در کوتاه ترین زمان، نتایج ذکر شده را حاصل می کند.

مزایای  لیزر موهای زائد پا عبارت هستند از:

  • لذت بردن از نرمی و لطافت پا
  • احساس پاکیزگی
  • افزایش اعتماد به نفس
  • صرفه جویی در وقت
  • خداحافظی با اصلاح و اپیلاسیون

نه اپیلاسیون، نه اصلاح، فقط پوست صاف!

636606195082128907.png - نکات مهمی درباره لیزر موهای زائد دست و پا | مرکز لیزر و زیبایی برکه!
نکته مهم در باره لیزر موهای زائد که از آن بی اطلاعید!

تصور کنید که دیگر هیچ وقت لازم نباشد برای رفتن به سفر، بسته تیغ خود را نیز به همراه ببرید، هیچوقت نگران جیک زدن آزار دهنده مو های زائد روی بدن تان نباشید، و هرگز درد ناشی از بریدن پوست خود را حین اصلاح با تیغ تجربه نکنید. لیزر موهای زائد قادر است به طور موثری، 1 ساعت در هفته را که قبلا صرف اصلاح می کردید، برای تان ذخیره کند. این زمان، طی یک سال، معادل 52 ساعت می شود! هزینه را هم خودتان به آن بیافزایید!

لیزر موهای زائد پا به چه صورت است؟

بهترین مزایای لیزر
لیزر موهای زائد پا

در لیزر، ابتدا مو در ریشه زیر پوست از بین می رود و به طور کامل کنده می شود. سپس، منافذ پوست بسته شده و تنها چیزی که باقی می ماند پوستی صاف و بدون مو است. دیگر نیازی به اصلاح و اپیلاسیون نیست و هیچ موی زیر پوستی، سوزش ناشی از تیغ و جیک زدن مو پس از 5 ساعت اصلاح هم در کار نیست. به علاوه، هزینه لیزر موهای زائد پا به طور چشمگیری به نسبت اپیلاسیون مقرون به صرفه تر خواهد بود.

لیزر موهای زائد دست به چه صورت است؟

بهترین لیزر موهای زائد زیر بغل
لیزر موی زائد دست و زیربغل

این وضعیتی است که زنان بسیاری آنرا تجربه می کنند: لباس مورد علاقه خود را پوشیده اید تا به مهمانی بروید اما ناگهان متوجه می شوید که موهای دست و زیر بغل تان را اصلاح نکرده اید. امیدواریم شانس آورده باشید و این موها را پیش از این که دیگران متوجه شوند، دیده باشید؛ در غیر این صورت مجبورید در تمام مدت مهمانی، دست های تان را به بدن بچسبانید و تکان نخورید تا مبادا کسی متوجه این فاجعه شود. لیزر موهای دست و زیر بغل، این امکان را به شما می دهد که در هر مکان، هر لباسی را که دوست دارید به تن کنید، بی آنکه نگران موهای زائد خود باشید.

اصلاح مکرر موهای دست سبب می شود، این ناحیه مستعد رویش موهای زیر پوستی، کیست و سوزش ناشی از تیغ شود. بهترین راه، لیزر موهای زائد است. در لیزر، ابتدا مو در ریشه زیر پوست از بین می رود و سپس به طور کامل کنده می شود. سپس، منافذ پوست بسته شده و تنها چیزی که باقی می ماند پوست صاف و بدون مو است. دیگر نیازی به اصلاح و اپیلاسیون نیست و هیچ موی زیر پوستی، سوزش ناشی از تیغ و جیک زدن مو پس از 5 ساعت اصلاح هم در کار نیست. لیزر موهای زائد دست و زیر بغل تنها چند دقیقه طول می کشد.

آیا از وجود موهای تیره روی دست و بازوی خود ناراحتید؟ فراوانی موهای زائد تیره روی دست و بازو خجالت آور است. با استفاده از لیزر به راحتی می توانید موهای دست خود را از بین ببرید. لیزر، بسیار مناسب افرادی است که دارای موهای ترمینال (موهای ضخیم و تیره) هستند. از بین بردن موهای زائد دست بسیار آسان، سریع و تقریبا بدون درد است.

چه کسی فرآیند لیزر را انجام می دهد؟

لیزر موهای زائد چقدر درد داره؟
لیزر موهای زائد

لیزر موهای زائد توسط متخصصان آموزش دیده در زمینه پزشکی صورت می گیرد. همه پزشکان، از قبل به طور گسترده ای در این زمینه آموزش دیده اند و با انواع لیزر موهای زائد آشنایی دارند. علاوه بر این، پزشکانی که این کار را انجام می دهند، دارای مجوز پزشکی نیز می باشند و تمامی کارکنان مرکز نیز آموزش دیده می باشند.

فهرست مراکز لیزر معتبر در سراسر ایران را می توان از طریق این لینک مشاهده کنید.

شاد و زیبا باشید!

تحقیق و ترجمه: مینو زرفش

منابع:

webmd

ideal image

Leave A Reply

Your email address will not be published.