Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
تهران اسکین | برترین مراکز لیزر موهای زائد کشور
زیبایی ، پوست و لیزر موهای زاید در کشور | دستگاه لیزر مو |بهترین کلینیک لیزر مو

6 مورد از بهترین دستگاه های لیزر موهای زائد خانگی (بخش اول)

1,185
6 مورد از بهترین دستگاه های لیزر موهای زائد خانگی (بخش اول)Reviewed by لیزر موهای زائد خانگی on Jan 13Rating: 3.56 مورد از بهترین دستگاه های لیزر موهای زائد خانگی اولین دستگاه لیزر موهای زائد خانگی در این فهرست دستگاه لیزر رمینگتون IPL6000USA I-Light Pro است. در دستگاه رمینگتون، به جای لیزر واقعی، فناوری IPL به کار رفته است. این دستگاه در رتبه دوم بهترین دستگاه های لیزر موهای زائد خانگی قرار دارد؛ زیرا از بسیاری از دستگاه های IPL بهتر عمل می کند و این موضوع را مرهون نور کوارتز به جای استفاده از یک لامپ شیشه ای معمولی می باشد.
بهترین کلینیک لیزر
Laser Body Hair Removal

سلام من زرفش، یکی از کارشناسان حیطه لیزر موهای زائد در تهران اسکین هستم. بنا به درخواست ها و سوالات مکرر شما عزیزان، امروز تصمیم گرفتم بهترین دستگاه های لیزر موهای زائد خانگی که در حال حاضر در بازار موجود هستند را به شما معرفی کنم تا چنانچه قصد خرید یکی از آن ها را دارید، بتوانید راحت تر تصمیم گیری نمایید.

تخفیفات ویژه در مرکز تخصصی زیبایی و لیزر موهای زائد برکه، با جدیدترین نسل الکساندرایت در ایران اسکلپیون(مدیواستار)

   22612171_021    021-22612108

 09027610748

همانطور که می دانید بسیاری از زنان در سراسر دنیا از داشتن موهای زائد رنج می برند و هر یک برای از بین بردن آن دست به کار خاصی می زنند. همه زنان (و البته مردان) حس ناخوشایندی نسبت به موهای زائد دارند و ما نیز از این قاعده مستثنی نیستیم.

هنگامی که در صدد انتخاب یک دستگاه لیزر موهای زائد هستید، باید یک سری ویژگی های خاص از جمله میزان ایمنی دستگاه لیزر، سهولت استفاده از آن، مدت زمانی که کارتریج دستگاه پشتیبانی می کند، اثر بخشی دستگاه، تناسب دستگاه با رنگ پوست و موی زائد (یکی از مهم ترین مسائل) و بسیاری از عوامل دیگر را در نظر گرفت. اما هر یک از این نکات می تواند منجر به سر در گمی مصرف کنندگان شود.

انتخاب یک دستگاه لیزر موهای زائد به تنهایی اهمیتی ندارد، بلکه خرید یک دستگاه دائمی که از ایمنی و اثر بخشی بالایی برخوردار است و تحت قوانین و مقررات سازمان غذا و داروی آمریکا (FDA) باشد نیز مورد اهمیت است.

بنا بر همه این دلایل، من 6 مورد از پر فروش ترین و بهترین دستگاه های لیزر موهای زائد موجود در بازار را گزینش کرده ام که فکر می کنم ارزش بررسی و تحلیل را داشته باشند. از آنجایی که سلایق، ترجیحات و نیاز های هر فرد در لیزر موهای زائد متفاوت است، این 6 دستگاه را انتخاب کردم تا بر اساس خواسته های تان هر یک را انتخاب نمایید.

این فهرست شامل بهترین و رایج ترین دستگاه های لیزر موهای زائد خانگی موجود در بازار است که از فروش بالایی نیز برخوردارند و همگی نیز توسط مصرف کنندگان مورد تایید قرار گرفته اند.

اجازه دهید معرفی این دستگاه های لیزر خانگی را آغاز کنم…

 

1- دستگاه لیزر رمینگتون IPL6000USA I-Light Pro

1 12 - 6 مورد از بهترین دستگاه های لیزر موهای زائد خانگی (بخش اول)
لیزر خانگی رمینگتون IPL6000USA I-Light Pro

اولین دستگاه لیزر موهای زائد خانگی در این فهرست دستگاه لیزر رمینگتون IPL6000USA I-Light Pro است. در دستگاه رمینگتون، به جای لیزر واقعی، فناوری IPL به کار رفته است. این دستگاه در رتبه دوم بهترین دستگاه های لیزر موهای زائد خانگی قرار دارد؛ زیرا از بسیاری از دستگاه های IPL بهتر عمل می کند و این موضوع را مرهون نور کوارتز به جای استفاده از یک لامپ شیشه ای معمولی می باشد. از لحاظ عملکرد، دستگاه رمینگتون مشابه دستگاه تریا عمل می کند: در نواحی مورد نظر، تعدادی فلاش ساطع می کنید و به مرور زمان تمام فولیکول های مو غیر فعال می شوند و دیگر هیچ وقت مو رشد نمی کند. با این حال، مدت ماندگاری نتایج تریا بیشتر است، زیرا پالس های IPL به قدرتمندی پالس های لیزر نیستند.

سر دستگاه رمینگتون، بزرگ تر از دستگاه تریا 4X تعبیه شده است و بدین معناست که نور 2 برابر بیشتر به نواحی مورد نظر دسترسی پیدا می کند و این امکان را فراهم می سازد که پروسه حذف موهای زائد سریع تر انجام شود. نکته جالب اینجا است که استفاده از این دستگاه برای نواحی کوچک تر مانند خط بیکنی، بهتر است و با مهارت و دقت بیشتری انجام می دهد.

مانند بیشتر دستگاه های لیزر موهای زائد، دستگاه رمینگتون برای پوست های تیره یا موهای روشن مناسب نمی باشد و دارای سنسور تشخیص رنگ پوستی مشابه سنسور دستگاه تریا 4X است. تولید کننده همچنین تاکید دارد که این دستگاه مناسب استفاده از گردن به پایین است. استفاده از دستگاه رمینگتون بسیار آسان است؛ چرا که بدنه دستگاه به صورت ماوس کامپیوتر طراحی شده است و از لحاظ ارگونومی مناسب قرار گیری در دست می باشد.

 

ادامه مطلب …

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.