Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
تهران اسکین | برترین مراکز لیزر موهای زائد کشور
زیبایی ، پوست و لیزر موهای زاید در کشور | دستگاه لیزر مو |بهترین کلینیک لیزر مو

در لیزر موهای زائد کدام دستگاه کمترین درد را دارد؟!

همانطور که می دانید این روزها دستگاه های متعددی جهت لیزر موهای زائد وجود دارند. یکی از مواردی که در همه دستگاه های لیزر مشترک است، این است که موجب متوقف ساختن رشد مجدد موهای زائد و کاهش چشمگیر تراکم موهایی که رشد پیدا می کنند نیز می شوند. با وجود تمام مزایایی که لیزر موهای داراست، در بیشتر موارد، به ویژه در برخی نواحی خاص کمی دردناک به شمار می رود. در این مطلب قصد داریم این موضوع را برای شما روشن کنیم که کدام یک از دستگاه های لیزر کمترین درد را دارد. پس این مطلب را انتها دنبال کنید.

0 1,198
در لیزر موهای زائد کدام دستگاه کمترین درد را دارد؟!Reviewed by مینو زرفش - لیزر موهای زائد بدون درد on May 28Rating: 5.0در لیزر موهای زائد کدام دستگاه کمترین درد را دارد؟!همانطور که می دانید این روزها دستگاه های متعددی جهت لیزر موهای زائد وجود دارند. یکی از مواردی که در همه دستگاه های لیزر مشترک است، این است که موجب متوقف ساختن رشد مجدد موهای زائد و کاهش چشمگیر تراکم موهایی که رشد پیدا می کنند نیز می شوند. با وجود تمام مزایایی که لیزر موهای داراست، در بیشتر موارد، به ویژه در برخی نواحی خاص کمی دردناک به شمار می رود. در این مطلب قصد داریم این موضوع را برای شما روشن کنیم که کدام یک از دستگاه های لیزر کمترین درد را دارد. پس این مطلب را انتها دنبال کنید.
به این مطلب چند تا ستاره می دید؟
بهترین مرکز لیزر موهای زائد
لیزر موهای زائد

لیزر موهای زائد، یک فرایند پزشکی است که در آن با استفاده از لیزر (پرتو نور جهش دار شدید) موهای زائد از بین می روند. در طول این فرایند، پرتو لیزر از راه پوست به فولیکول مو منتقل می شود. گرمای شدید لیزر، سبب تخریب فولیکول مو شده و این امر رشد موهای زائد در آینده را مهار می کند. لیزر موهای زائد در افرادی که پوست روشن و موهای تیره ای دارند، بسیار موثر تر است.

تخفیفات ویژه عید در مرکز تخصصی زیبایی و لیزر موهای زائد برکه، با جدیدترین نسل الکساندرایت در ایران (اسکلپیون 2018)

   22612171_021    021-22612108

 09027610748

اگرچه لیزر موهای زائد، رشد مو را به طور موثری کند می کند، اما هیچ تضمینی در رفع دائمی موهای زائد وجود ندارد. بر اساس تعریف سازمان غذا و داروی آمریکا (FDA)، لیزر موهای زائد، یک روش در کاهش دائمی موهای زائد به شمار می رود، نه رفع دائمی. به طور معمول جهت تکمیل فرایند درمان با لیزر به چندین جلسه لیزر موهای زائد نیاز است. همچنین ممکن است پس از پایان دوره درمان، به چندین جلسه سالانه نیز نیاز باشد.

از لیزر موهای زائد جهت کاهش موهای ناخواسته استفاده می شود. قسمت های متداول بدن برای لیزر موهای زائد شامل دست و پا، زیر بغل، پشت لب، چانه و ناحیه تناسلی است. با این حال، امکان لیزر موهای زائد در هر ناحیه دیگر (به جز پلک و اطراف آن) نیز امکان پذیر است.

رنگ مو و نوع پوست تاثیر مستقیمی بر موفقیت درمان لیزر دارند. برای مثال، لیزر موهای زائد در افرادی که پوست روشن و موی تیره ای دارند، موثر تر واقع می شود. زیرا پرتو لیزر، رنگ دانه (ملانین) را مورد هدف قرار می دهد. با این حال، پیشرفت های تکنولوژی موجب شده است که دستگاه هایی مانند پلاتینیوم سوپرانو پا به عرصه بگذارند که لیزر موهای زائد برای افرادی که پوست تیره ای دارند نیز میسر گردد.

به طور کلی، لیزر موهای زائد بر روی موهای سفید، خاکستری، قرمز و بلوند اثری ندارد؛ زیرا لیزر قادر به تشخیص موهای روشن نیست. با این حال، گزینه های درمانی دیگری برای موهای روشن در دسترس است که این افراد می توانند استفاده کنند.

همانطور که می دانید این روزها دستگاه های متعددی جهت لیزر موهای زائد وجود دارند. یکی از مواردی که در همه دستگاه های لیزر مشترک است، این است که موجب متوقف ساختن رشد مجدد موهای زائد و کاهش چشمگیر تراکم موهایی که رشد پیدا می کنند نیز می شوند. با وجود تمام مزایایی که لیزر موهای داراست، در بیشتر موارد، به ویژه در برخی نواحی خاص کمی دردناک به شمار می رود. از آن جایی که بسیاری از افراد نسبت به درد بسیار حساس هستند، در این مطلب قصد داریم این موضوع را برای شما روشن کنیم که کدام یک از دستگاه های لیزر کمترین درد را دارد. پس این مطلب را انتها دنبال کنید.

در ابتدا لازم به ذکر این موضوع است که دستگاه های لیزر موهای زائد مدرن در دو نوع موجود هستند: روش قدیمی مبتنی بر “شات” و روش جدید “SHR“.

 

روش قدیمی مبتنی بر شات

Hair Removal IPL Diode CO2 Laser H720  - در لیزر موهای زائد کدام دستگاه کمترین درد را دارد؟!
شات

دستگاه های لیزر موهای زائد همچون مگما، کندلا و Cynosure از این روش سنتی استفاده می کنند. در طول این روش، انرژی لیزر به طور کامل به یک ناحیه کوچک خاص اعمال می شود تا دمای فولیکول را تا 45 الی 50 درجه افزایش دهد. سپس حدود یکی، دو سانتی متر پیشروی می کند. این فرایند تا زمانی که کل ناحیه درمان پوشش داده شود، تکرار می شود. این روند می تواند در برخی از دستگاه دردناک تر از سایر دستگاه ها باشد. زیرا انرژی لیزر در یک لحظه به طور کامل اعمال می شود و سیستم خنک کننده که به منظور پیشگیری از سوختگی طی فرایند در حال کار است، تا حدودی این درد را برای افراد قابل تحمل می سازد. همچنین ممکن است پیش از شروع درمان به شما یک کرم بی حس کننده ارائه شود. این کرم ها باید با احتیاط مورد استفاده قرار گیرند؛ زیرا درد به این دلیل وجود دارد که شما را از یک آسیب بزرگ تر آگاه سازد و در صورت استفاده بیش از حد از کرم های بی حس کننده، ممکن است شما متوجه آسیبی که پوست تان را تهدید می کند، نشوید و دچار سوختگی یا تاول جدی شوید.

 

روش جدید SHR در دستگاه های لیزر سوپرانو آیس و سوپرانو آیس پلاتینیوم

پلاتینیوم
لیزر سوپرانو

در دستگاه های لیزر سوپرانو آیس و سوپرانو آیس پلاتینیوم روش متفاوتی در ارسال انرژی لیزر جهت پیشگیری از رشد مجدد مو به کار رفته است. دستگاه های سوپرانو به جای استفاده از پالس های شدید که در دستگاه های لیزر موهای زائد قدیمی موجود است، 10 مرتبه در ثانیه با شدت کمتری فلش می زنند و خاموش می شوند و در عین حال به جلو و عقب حرکت می کنند. این امر به دستگاه لیزر اجازه می دهد که گرما را به تدریج در طول چندین ثانیه به درمای 45 الی 50 درجه برساند و موجب می شود به جای درد ناشی از لیزر که در دستگاه های قدیمی حاصل می شود، احساسی همچون یک گرمای مطبوع را در فرد ایجاد کند.

خنک کننده تماسی Sapphire به کار رفته در دستگاه های لیزر سوپرانو، طی فرایند لیزر به طور دائم دما را ثابت نگه می دارد. همچنین در تمام مراحل لیزر از ژل خنک کننده استفاده می شود. استفاده از هر دوی این امکانات بدین معنا است که لیزر موهای زائد با دستگاه سوپرانو عملا یا در بسیاری از موارد بدون درد است.

دستگاه جدید سوپرانو آیس پلاتینیوم که شامل 3 طول موج مختلف 755، 808 و1064 نانومتر، با عمق نفوذ بالا و انرژی 20 ژول بر سانتی متر مربع است، بهترین انتخاب جهت انجام یک درمان لیزر موهای زائد بی درد سر و بدون درد برای انواع پوست و مو با رنگ های مختلف محسوب می شود.

جهت اطلاعات بیشتر و دسترسی به مراکز دارای این فناوری مدرن، می توانید اینجا را کلیک کنید.

اگر در خصوص لیزر موهای زائد برای پوست های تیره هر گونه سوالی دارید، آن را در قسمت نظرات مطرح سازید تا در کاشناسان ما در اسرع وقت به آن پاسخ دهند.

 

تحقیق و ترجمه: مینو زرفش

منبع:

منبع خارجی برای مطالعه بیشتر

جشنواره بیشترین تخفیف و بهترین کیفیت لیزر موهای زائد در سراسر کشور

لیزر الکساندرایت

 

100 هزار تومان لیزر رایگان الکساندرایت فقط تا آخر همین هفته

 

(اینجا کلیک کنید)

این تخفیف علاوه بر تخفیف های همیشگی است و هدیه 100 هزار تومان لیزر رایگان فقط ویژه همین هفته است


ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.