Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
تهران اسکین | برترین مراکز لیزر موهای زائد کشور
زیبایی ، پوست و لیزر موهای زاید در کشور | دستگاه لیزر مو |بهترین کلینیک لیزر مو

هر آنچه لازم است درباره لیزر موهای زائد ابرو بدانید

یکی از روش های بلند مدت و بی درد سر در رفع موهای زائد ابرو، لیزر است. شما می توانید به منظور شکل دادن ابرو یا برداشتن وسط ابرو (ابروی پیوسته) از این روش بهره بگیرید. از مزیت های لیزر موهای زائد ابرو می توان به این موارد زیر اشاره کرد...

0 130
هر آنچه لازم است درباره لیزر موهای زائد ابرو بدانیدReviewed by مینو زرفش - لیزر موهای زائد ابرو on Sep 15Rating: 4.5هر آنچه لازم است درباره لیزر موهای زائد ابرو بدانیدیکی از روش های بلند مدت و بی درد سر در رفع موهای زائد ابرو، لیزر است. شما می توانید به منظور شکل دادن ابرو یا برداشتن وسط ابرو (ابروی پیوسته) از این روش بهره بگیرید. از مزیت های لیزر موهای زائد ابرو می توان به این موارد زیر اشاره کرد...
به این مطلب چند تا ستاره می دید؟
بهترین روش لیزر موهای زائد ابرو
لیزر موهای زائد ابرو

در لیزر موهای زائد با استفاده از انرژی پرتو لیزر، ریشه مو از بین می رود. در این روش، فولیکول (نقطه ای که رشد مو شروع می شود) مو از بین نمی رود. به همین دلیل از لحاظ فنی، موهای دیگری قادرند مجددا در محل رشد کنند. اما این رشد به سختی رخ خواهد داد. این بدان معناست که لیزر موهای زائد دارای ماندگار بسیار زیادی است.

تخفیفات ویژه در مرکز تخصصی زیبایی و لیزر موهای زائد برکه، با جدیدترین نسل الکساندرایت در ایران اسکلپیون(مدیواستار)

   22612171_021    021-22612108

 09027610748

هر جلسه درمان لیزر تقریبا حدود 30 دقیقه طول می کشد و در مجموع به 8 جلسه درمان نیاز است.

لیزر موهای زائد برای از بین بردن یا کاهش موهای زائد دست و پا، کمر، قفسه ابرو، شکم، شانه ها و ناحیه تناسلی بسیار مناسب است. لیزر بهترین عملکرد را در پوست های روشن با موهای تیره دارد و برای افراد دارای موی بلوند یا سفید مناسب نمی باشد. افراد دارای پوست تیره، تنها به نوعی لیزر به نام اندیاگ خوب پاسخ می دهند.

پس از اتمام جلسات لیزر، نتایج تقریبا دائمی هستند اما به یک جلسه سالانه یا دو سالانه نیاز دارید تا ماندگاری آن تثبیت شود.

 

مزایای لیزر موهای زائد ابرو

بهترین درمان برای ابرو
لیزر موهای زائد ابرو

ابروها، زیبایی چشمان را تعریف می کنند، به ابراز احساسات شما کمک می کنند و حتی صورت تان را نیز شکل می دهند. بسیاری از خانم ها و حتی آقایان برای شکل دادن حالت ابرو به شکل دلخواه، آن را با موچین تمیز می کنند یا از تیغ اصلاح استفاده می کنند. بسیاری نیز از ابروهای پیوسته خود احساس رضایت نکرده و در صدد حذف آن بر می آیند.

یکی از روش های بلند مدت و بی درد سر در رفع موهای زائد ابرو، لیزر است. شما می توانید به منظور شکل دادن ابرو یا برداشتن وسط ابرو (ابروی پیوسته) از این روش بهره بگیرید.

از مزیت های لیزر موهای زائد ابرو می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • افزایش زیبایی صورت با ایجاد تقارن بین ابروها
  • عملکردی بسیار سریع تر از اپیلاسیون و موچین
  • بدون نیاز به بخیه و جراحی
  • فراهم آوردن آسایش و راحتی
  • متناسب با سلیقه و پسند شما

توجه داشته باشید که نتایج و تجربه هر فرد در خصوص لیزر موهای زائد ابرو ممکن است متفاوت باشد.

 

لیزر موهای زائد ابرو

بهترین روش لیزر ابرو
لیزر ابرو

در لیزر موهای زائد ابرو پالس های نور لیزر به طور انتخابی، با مورد هدف قرار دادن ملانین در فولیکول موهای ابرو، آنها را از بین می برد. رنگدانه موجود در فولیکول مو موجب جذب پالس های نور می شود؛ تا جایی که فولیکول تخریب شده و سرعت رشد مو کاهش می یابد.

دستگاه های لیزر پیشرفته قادرند موهای زائد را به صورت ایمن و موثر تری از بین ببرند. انتخاب یک مرکز لیزر خوب به شما این امکان را می دهد که برنامه درمان تان را طبق میل خود تنظیم کنید.

دستگاه های لیزر موهای زائد ما تقریبا در تمام انواع پوست و مو موثر می باشند. موهای قرمز و خاکستری، دو چالش بزرگ در لیزر موهای زائد ابرو محسوب می شوند. زیرا تشخیص آنها نسبت به بافت های اطراف برای لیزر بسیار دشوار است. اگر موهای زائدی که می خواهید با لیزر درمان کنید، یکی از این رنگ ها است، می توانید قبل از انجام فرایند لیزر موهای زائد ابرو ، آن ها را رنگ تیره کنید.

در میان امن ترین و موثر ترین لیزر های موجود در بازار، دستگاه های Cynosure و دایود به طور معجزه آسایی بر روی تمام انواع پوست و تون های پوستی عمل می کنند. علاوه بر این، دستگاه های مدرن لیزر دارای یک خنک کننده منحصر به فرد هستند که پوست تان را در کل طول جلسات لیزر خنک نگه می دارد.

لیزر اندیاگ نیز یکی از بهترین دستگاه های لیزر ما است که برای پوست و موهای تیره تر بسیار مناسب و موثر است. این دستگاه، دارای طول موج طولانی تر است و به رنگ ها و رنگدانه های مختلف، بسیار حساس است. این بدان معنی است که می تواند به طور دقیق تری به فولیکول های مو نفوذ کند و هیچ اثری بر بافت های اطراف نگذارد.

لازم به ذکر است که در پوست های تیره تر ممکن است احتمال بروز عوارضی چون هیپوپیگمانتاسیون، اسکار کلوئید و فولیکولیت بسیار بالا باشد.

مجددا تاکید می کنیم که نتایج و تجربه هر فرد در خصوص لیزر موهای زائد ابرو ممکن است متفاوت باشد.

 

تجربه فرایند لیزر موهای زائد ابرو

لیزر ابرو پیوسته
لیزر موهای زائد ابرو

جلسه لیزر موهای زائد ابرو تنها 15 دقیقه طول می کشد و تمام!

قبل از جلسه به شما یک عینک محافظ چشم داده می شود و در صورت لزوم بی حسی موضعی نیز اعمال می گردد.

در طول فرآیند لیزر، احساسی مانند نیشگون حس خواهد داشت. این امر نشان دهنده این است که لیزر فعال و در حال کار است. همچنین ممکن است احساس گز گز و سوزش نیز داشته باشید. اما هیچ جای نگرانی نیست. این موضوع ابدا چیز بدی نسیت.

پس از اتمام جلسه لیزر، ممکن است کمی تورم و قرمزی را مشاهده کنید. این موارد موقتی هستند و مانع از انجام فعالیت های عادی در شما نخواهند شد. با این حال، شما لازم است از تماس مستقیم با نور خورشید خودداری کنید. همچنین به مدت چندین هفته باید از کرم های ضد آفتاب با SPF بالا استفاده کنید.

عوارض جانبی نادر لیزر عبارتند از تاول، تورم، قرمزی و ایجاد اسکار. حتی احتمال بسیار کمی وجود دارد که این پیامدهای نادر به اسکار های دائمی و تغییر رنگ پوست منجر شوند.

مجددا لازم به ذکر است که نتایج و تجربه هر فرد در خصوص لیزر موهای زائد ابرو ممکن است متفاوت باشد.

 

وجه تمایر لیزر موهای زائد ابرو با سایر روش ها

لیزر موهای زائد ابرو
لیزر ابرو

لیزر موهای زائد ابرو در مقایسه با اپیلاسیون، استفاده از موچین و ژیلت، الکترولیز و سایر روش ها دائمی تر است و اثربخشی آن تا جایی است که مراجعین پس از 4 جلسه شاهد نتایج فوق العاده آن که نرمی اطراف ابروها می باشد، خواهند بود. اما نتیجه کار ممکن است همیشه دائمی نباشد. زیرا فولیکول های مو در برخی موارد خود را بازسازی و ترمیم می کنند. هنگامی که این اتفاق رخ دهد، مو در نواحی درمان شده مجددا رشد خواهد کرد. برای به دست آوردن حداکثر نتایج به چندین جلسه لیزر نیاز دارید. این بدان معناست که هر 1 یا 2 سال یکبار به 1 جلسه درمان نیاز دارید.

مجددا تاکید می کنیم که نتایج و تجربه هر فرد در خصوص لیزر موهای زائد ابرو ممکن است متفاوت باشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید سوالات خود را در بخش نظرات مطرح کنید یا با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید.

محتوای این مطلب، تنها به منظور اطلاع رسانی است. این مطلب جهت اهداف پزشکی، تشخیصی یا درمانی مورد استفاده قرار نمی گیرد. همچنین به عنوان آموزش به بیمار در نظر گرفته نمی شود و ارتباطی بین بیمار و پزشک ایجاد نمی کند. به هیچ وجه نباید آن را به عنوان جایگزینی برای تشخیص و درمان حرفه ای در نظر بگیرید.

 

تحقیق و ترجمه: مینو زرفش

Source منبع

Leave A Reply

Your email address will not be published.