Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
تهران اسکین | برترین مراکز لیزر موهای زائد کشور
زیبایی ، پوست و لیزر موهای زاید در کشور | دستگاه لیزر مو |بهترین کلینیک لیزر مو

بچه ها کی تا حالا جای جوش/ آکنه رو با لیزرهای فرکشنال و کیوسوییچ درمان کرده؟ نظر پزشک چی بوده؟

0 170
بچه ها کی تا حالا جای جوش/ آکنه رو با لیزرهای فرکشنال و کیوسوییچ درمان کرده؟ نظر پزشک چی بوده؟Reviewed by لیزردرمانی آکنه on Jun 10Rating: 4.5بچه ها کی تا حالا جوش و آکنه رو با لیزرهای فرکشنال و کیوسوییچ درمان کرده؟ نظر پزشک چی بوده؟نظرات و تجربه های هموطنان و کاربران سایت تهران اسکین درباره روش های درمان آکنه و لیزردرمانی جای جوش و آکنه درج شده. همچنین، نظر تخصصی پزشکان پوست و مو رو درباره لیزردرمانی آکنه جویا شدیم و پاسخ های مفیدی داده اند.
به این مطلب چند تا ستاره می دید؟

لیزردرمانی آکنه

لیزردرمانی آکنه معرفی بهترین مرکز لیزر فرکشنال
لیزردرمانی آکنه معرفی بهترین مرکز لیزر برای پاکسازی جای جوش و آکنه

نظرات: بچه ها کدومتون تا حالا جوش و آکنه رو با لیزرهای فرکشنال و کیوسوییچ درمان کردین؟

سلام دوستان. موضوعی با عنوان انواع روش های برطرف کردن جای جوش و آکنه، از جمله، لیزر فرکشنال CO2 و کیوسوییچ، مطرح کردیم. دوستانی قبلا کامنت گذاشتن که در سایت با هم می خونیم. البته، برای جمع و جور کردن کامنت ها و نتیجه گیری علمی، نظرات پزشکان رو نیز درج کردیم.

تخفیفات ویژه عید در مرکز تخصصی زیبایی و لیزر موهای زائد برکه، با جدیدترین نسل الکساندرایت در ایران (اسکلپیون 2018)

   22612171_021    021-22612108

 09027610748

لیزردرمانی-آکنه: نظر کاربری به نام هدیه

آنچه هدیه قبل از درمان آکنه صورتش نمی دانست
.

از کاربران سایت تهران اسکین، سایت فوق تخصصی پوست مو جوانسازی و زیبایی، هستم. من دو تا مطلب درباره ضایعات پوستی، از آکنه و جوش گرفته تا اگزما، رزاسه، کهیر، التهاب اینا در سایت دیدم. این مطلب ها خیلی به من کمک کردن. قبلش نمی دونستم که جوش و آکنه همه مثل هم نیست.

نمی دونستم که آکنه یه بیماری رایج هست که با قرص و دارو به این آسونی ها حل نمیشه و باید ریشه ای درمان شه. و اینکه آکنه می تونه فعال یا غیرفعال باشه. فعالش رو نمیشه لیزر کرد.

در واقع، برای درمان آکنه، باید اول سبک تغذیه و زندگیمو درست کنم و دارودرمانی رو بگذارم برای آخرین راه حل. قبلا می رفتم اینترنت سرچ می کردم هر چی می گفتن برای درمان آکنه خوبه، میزدم به صورتم. الان می فهمم که اشتباه کردم.

لیزردرمانی آکنه: معرفی دو لینک برتر

لینک این دو تا مطلب رو براتون میگذارم؛ شما هم یه سر بزنین خیلی چیزا دستگیرتون میشه:

لینک 1 با موضوع نمونه برداری از آکنه (قسمت اول)

برای مشاهده لینک 1، اینجا رو کلیک کنین.

لینک 2 با موضوع تشخیص انواع ضایعه پوستی آکنه، …

برای مشاهده لینک 2، اینجا رو کلیک کنین.

لیزردرمانی-آکنه: تجربه لیلی از آکنه

من به خاطر اختلال کبدی به آکنه مبتلا شدم. دکتر گفتش که مصرف غذاهای دیرهضم و پرچربی رو کاهش بدم. یه لیست هم از انواع خوراکی های تحریک کننده جوش و آکنه از اینترنت گرفتم و پرهیز می کنم. الان پوستم خیلی بهتره.

نظر خانم بهار درباره درمان لیزردرمانی-آکنه و جوش صورتش
به تجربه من، هر وقت کرم های ضد آفتاب رو می زنم صورتم جوش می زنه. به تازگی متوجه شدم که کرم ضد آفتاب بدون چربی باید استفاده کنم. همچنین، باید بعد از هر دو ساعت که کرم ضد آفتاب می زنم صورتمو با صابون ضدباکتری که پوستمو خیلی خشک نکنه بشورم. چون خود مواد ضدآفتاب اگه زیاد روی پوست بمونه، تبدیل میشه به یه معضل دیگه.

پیش دکتر رفتم. پوست من به نفوذ مواد چربی دار به داخل حساسه و فورا جوش می زنه. سعی می کنم تا می تونم کمتر آرایش کنم و هر پودر یا کرمی رو به پوستم نزنم. می خواستم آکنه صورتمو لیزر کنم، اما دکتر که خیلی دلسوز بودن بهم گفتن اول باید علت آکنه مشخص بشه، بعد اگه نیاز شد لیزر شه.

لیزردرمانی آکنه از نظر آقای احمد

لیزردرمانی آکنه و جوش: نظر آقای احمد

من قبلا عسلویه بودم و توی شرایط آب و هوایی مناسبی زندگی نمی کردم. مواجهه مواد شیمیایی با پوستم و نور شدید آفتاب (اشعه ماوراء بنفش) جوش های منو بدتر کرده و صورتم خیلی خراب شده بود.

جوش های من عفونی و باکتریایی و فعال نبود فقط جاش بدجور مونده بود. برا همین می شد لیزر کرد. البته از قبل مطالعه کردم و متوجه شدم لیزر تهاجمی برای پوست خوب نیست و تخریب می کنه.

دوستی پیشنهاد دادن با روش سنتی درمان کنم ولی چون خیلی طول میکشه لیزر رو انتخاب کردم. یکی از مراکز تهران اسکین رو سرچ کردم و با لیزرهای غیرتهاجمی کیوسوییچ و فرکشنال CO2 آشنا شدم.

تابش پرتوهای لیزر فرکشنال عمودی هست و فوق باریک. در شات هایی با سرعت نانو به نقاط آکنه می تابه و ریشه آکنه یا جوش رو خشک می کنه. جوش ها با فرکشنال CO2 به صورت عمودی برداشته می شن و آسیبی به نقاط سالم نمی رسه.

لینک پاکسازی آکنه با لیزر فرکشنال CO2

من 5 جلسه، ماهی یکبار، تا 5 ماه انجام دادم. تیپ پوستی خودم و طول موج مناسب برای لیزردرمانی رو با مطالعه لینک زیر فهمیدم.

لینک لیزردرمانی آکنه با لیزر فرکشنال CO2

الان زمین تا آسمون فرق کردم و توی جلسه خواستگاری دیگه خجالت نکشیدم. البته من داروها و غذاهای صنعتی که پوستمو بدتر کنه رو نمی خورم. مادرم به تغذیه سنتی و سالم خیلی اهمیت میدن. مراقبت های پس از لیزر رو هم تا حد زیادی رعایت می کنم. برای همین، بهتر نتیجه گرفتم. لیزردرمانی آکنه شرط و شروط هایی داره که توصیه می کنم با سایت تهران اسکین باهاشون آشنا شین.

در مورد لیزر کیوسوییچ: کیوسوییچ یه حالت هست نه لیزر. یعنی، طول موج، پالس و انرژی لیزر رو میشه تنظیم پذیر کرد. مثلا وقتی میگیم لیزر کیوسوییچ الکس، یعنی فن آوری الکس 755 نانومتری در حالت کیوسوییچ (تنظیم شونده). توصیم اینه که شما هم مطالب سایتو بخونین چون تخصصی و علمی و زیر نظر پزشکان پوست و مو هست

لیزردرمانی آکنه-بارداری: نظر مهسا از تهران

در بارداری، صورتم خیلی جوش می زد. خب طبیعیه چون نظم هورمون های استروژن و پروژسترون به هم می خوره. بعد از بارداری، جوش های صورت خیلی ها از بین میره. مال من که هی دستکاری می کردم جاش موند . اومدم لیزر کنم، از نظر مالی نتونستم؛ چون چند جلسه باید بری. ولی لینک زیر رو دیدم که برام جالب بود: لیزردرمانی در دوران بارداری و شیردهی. البته این لینک درباره رفع موهای زائده؛ ولی خود لیزر رو برای هر درمان پوستی ای در بارداری بحث می کنه.

لینک لیزردرمانی در دوران بارداری و شیردهی، اینجا کلیک کنین.

لیزردرمانی-آکنه: تیروئید

من مهرسانا هستم. پرکاری تیروئید داشتم و همین تغییرات هورمونی بود که آکنه صورتمو بدتر کرده بود. می خوام بگم همین جوری لیزر نکنین. می تونین با مراجعه به یکی از پزشکان متخصص پوست و مو، غدد، یا داخلی، علت آکنه رو ریشه یابی کنین. البته اگه جای آکنه تون مونده، حتما به متخصص پوست برای امکان لیزر مراجعه کنین. خودشون بررسی می کنن و اگه کاندید مناسبی برا لیزر باشین، انجام میدن.

لیستی از خوراکی های خوب برای بهبود آکنه و جوش

من مهناز هستم از ولایت طب مکمل زیر نظر وزارت بهداشت. از نظر طب سنتی ایرانی، خوراکی های زیر به بهبود آکنه کمک می کنن. البته مراقب باشین موارد زیر با داروهای مصرفی شما تداخل نداشته باشن.

 1. زرشک
 2. لیموترش تازه
 3. میوه و سبزی تازه
 4. غذاهای دریایی غیرپرورشی و طبیعی (دریای جنوب)
 5. مصرف آب سالم (جوشیده و خنک شده)
 6. خاکشیر برای رفع یبوست (که خود عامل آکنه و جوش هست)
 7. جوانه گندم

از خوراکی های زیر پرهیز کنین چون وضعیت جوش و آکنه رو بدتر می کنن:

 1. نسکافه و قهوه و غذاهای استرس آور
 2. غذاهای صنعتی مانند کنسروجات و هر چیزی که مواد نگهدارنده دارد.
 3. مصرف چای پررنگ و یا نوشیدن زیاد چای (به استرس می افزاید)
 4. آجیل و تنقلاتی مانند بادام زمینی، تنقلات چرب، تخمه آفتابگردان، خرما، و گرمی ها
 5. روغن های صنعتی مایع و جامد (به جای آن از روغن های طبیعی بهداشتی استفاده کنید)

نظر پزشکان درباره لیزردرمانی آکنه

نکته 1: درمان آکنه های مقاوم یک فرآیند طولانی ست که بایستی صبور باشید. با فرض انتخاب بهترین روش درمان، به این سادگی از شر آکنه های عفونی یا باکتریایی مقاوم خلاص نمی شوید.

نکته 2: چندان به روش های درمان خانگی آکنه و جوش اعتماد نکنین. شرایط و شدت آکنه در هر شخص با شخص دیگه متفاوت هست. ممکنه دارویی برای شما مناسب و برای دیگری نامناسب باشد. درمان آکنه رو به متخصص آکنه بسپارید. گاهی برای تشخیص علت اصلی آکنه، به نمونه برداری از بافت آکنه نیاز می شود.

نکته 3: قبل از درمان آکنه، حتما باید علت ریشه ای بروز آکنه در پوست شما مشخص شود. برای مثال، اختلالات هورمونی، کبد، تیروئید، نفوذ مواد شیمیایی به پوست، چاقی مفرط، …

نکته 4: در مواردی که آکنه عفونی باشد، لیزر نکنید. لیزردرمانی پوست شرایط خودش رو داره. اگر به مطب مراجعه کردید، حتما درباره حساسیت های پوستی، داروهای مصرفی، بارداری، بیماری های خاص و …به پزشک بگویید.

نکته 5: اصلاح روش تغذیه و سبک زندگی سالم کمک زیادی به بهبود آکنه شما خواهد کرد. در مصرف خوراکی و نوشیدنی ها، تا می توانید مواد طبیعی و سالم غیرصنعتی را مصرف کنید. کنسروجات، فست فودها، تنقلات و غذاهای آماده مناسب افراد مبتلا به آکنه نمی باشند.

نکته 6: در انتخاب پزشک و مرکز دقت کنین. بسیاری از اشخاص کم تجربه در دنیای پزشکی وارد شده و با تبلیغات فریبنده و عکس های دروغین قبل و بعد در مراکزشون نظر شما رو جلب خواهند کرد.

برای اینکه مرکز خوبی انتخاب کنید، با کارشناسان سایت تهران اسکین تماس بگیرین تا بهترین متخصص ها رو در تهران و شهرستان ها معرفی کنند.
ضمن اینکه هر دستگاه لیزری ممکن است مناسب پوست شما نباشد. قبل از لیزر حتما تست حساسیت پوستی انجام شود.

معرفی یکی از بهترین مراکز لیزردرمانی آکنه

دوستان خوب ما. نظرات به اتمام رسید. به عنوان جمع بندی کلی، تغذیه و سبک یا محیط زندگی اولین نقش رو در بروز آکنه بازی می کنن. استرس عامل دیگری هست. بیماری های داخلی مانند اختلال کبدی، گوارشی، غدد و هورمونی نیز می توانند از دلایل ریشه ای بروز آکنه باشن.

قبل از لیزردرمانی، حتما درباره بارداری و شیردهی، شرایط محیطی، داروهای مصرفی و حساسیت های پوستی و بیماری های خود رو به پزشک اطلاع بدین. ممکنه پزشک حضور ذهن نداشته باشد؛ شما به فکر خود باشید. لیستی از تمام داروهایی که با لیزر تداخل دارند در سایت درج شده.

اینجا رو کلیک کنید: لینک داروهای مصرفی شما که با لیزردرمانی ناسازگارند!

*** به هر مرکز لیزری اعتماد نکنین و فریب تبلیغات پر از بوق و کرنا رو نخورین. امکان نداره که لیزر در حد صفر فاقد عوارض باشه. اما در بهترین مراکز، ضمن کاهش حداکثریِ عوارض، بهترین نتیجه ممکن رو خواهید گرفت.

*** برای تشخیص یک مرکز خوب، حتما به سوالاتی که در جلسه مشاوره ازتون پرسیده میشه توجه کنین. یه مرکز خوب دستگاه لیزر رو به شما نشون میده و دربارش کامل توضیح میده. برای اطلاعات تجهیرات لیزری، در همین سایت مطالب پرباری نوشته شده.

هم اکنون یکی از مراکز خوب رو بهتون معرفی می کنم که آدرس و شماره های تماسش در پایین صفحه قابل مشاهده است.

از لینک زیر برای شرح کامل لیزر کیوسوییچ کمک بگیرید:

لینک لیزر کیوسوییچ برای رفع لکه های قهوه ای، زخم، تاتو و جای جوش و آکنه

آدرس و شماره های تماس  مرکز پیشنهادی ما رو بریا رفع جای جوش ها در پایین صفحه مشاهده کنید.

لینک منبع: نظرات کاربران سایت تهران اسکین

لینک منبع

گزارشگر: مریم اکبری زاده

شاد و سلامت باشید.

جشنواره بیشترین تخفیف و بهترین کیفیت لیزر موهای زائد در سراسر کشور

لیزر الکساندرایت

 

100 هزار تومان لیزر رایگان الکساندرایت فقط تا آخر همین هفته

 

(اینجا کلیک کنید)

این تخفیف علاوه بر تخفیف های همیشگی است و هدیه 100 هزار تومان لیزر رایگان فقط ویژه همین هفته است


ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.