Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
تهران اسکین | برترین مراکز لیزر موهای زائد کشور
زیبایی ، پوست و لیزر موهای زاید در کشور | دستگاه لیزر مو |بهترین کلینیک لیزر مو

بهترین بلاهایی که یک مرکز لاغری می تواند بر سر پوست شما بیاورد…

0 72
بهترین بلاهایی که یک مرکز لاغری می تواند بر سر پوست شما بیاورد...Reviewed by عوارض لاغری on Jul 1Rating: 4.5بهترین بلاهایی که یک مرکز لاغری می تواند بر سر پوست شما بیاورد...بهترین دستگاه های لاغری، تناسب اندام و رفع سلولیت را در کنار عوارض انتخاب یک مرکز نامطمئن نام برده و توضیح داده ایم. سایت تهران اسکین یک سایت تخصصی و فوق تخصصی پوست، مو، زیبایی و جوانسازی ست. تمامی مطالب زیر نظر پزشکان برتر، متعلق به مراکز معتبر در سراسر کشور، نظارت و درج می شود. همچنین، از منابع معتبر خارجی و علمی برای برخی مطالب بهره می بریم. www.tehranskin.com
به این مطلب چند تا ستاره می دید؟

 

لاغری، تناسب اندام و درمان سلولیت (دستگاه های ترمودرمی، آر.اف…، فارادیک، ماساژور …)

عوارض لاغری: جراحی گاسترکتومی اسلیو
بهاره رهنما و نعیمه نظام دوست بعد از لاغری

سلام دوستان تهران اسکین. امیدوارم تابستان امسال بهتون خوش بگذره.

تخفیفات ویژه عید در مرکز تخصصی زیبایی و لیزر موهای زائد برکه، با جدیدترین نسل الکساندرایت در ایران (اسکلپیون 2018)

   22612171_021    021-22612108

 09027610748

بسیاری از تبلیغات امروزی از دنیای واقعی سلامت فاصله گرفته اند. آنچه که در برخی از تبلیغات می بینیم، فقط یک قیاس ناهنجار است که نه تنها در دنیای واقعی برای سلامت ما مضر است؛ بلکه، ترکیبی از فریب، بازی با عواطف و میل افراد به زیبایی و لذت جنسی ست.

تنها با مطالعه منابع معتبر و علمی می توان واقعی بودن یا نبودنِ برخی تبلیغات را تشخیص داد. برای مثال، در ماهواره، یکی از تبلیغاتی که به کرات می شنویم، قرص های لاغری ست که دایم درباره بی عارضه بودن آن ها می گویند؛ اما آیا بی عارضه بودن کاملِ یک قرص یا حتی یک عمل لاغری و زیبایی واقعیت دارد؟

عوارض لاغری: تفاوت سایت تهران اسکین با سایت های مملو از تبلیغات فریبنده درباره لاغری

سایت تهران اسکین یک سایت تخصصی و فوق تخصصی پوست، مو، زیبایی و جوانسازی ست. ما عوارض عمل های زیبایی مفرط را به شما گوشزد می کنیم. مراکز معتبری را که از نزدیک می شناسیم، معرفی کرده؛ اما انتخاب نهایی را به خود شما واگذار می کنیم.

دوستان خوب، اطلاعات مفید و علمی متعددی در این سایت از زبان پزشکان درج شده که می توانید با یک سرچ ساده به موضوع دلخواه خود دست یابید. درباره عوارض هر عمل زیبایی و انتخاب مراکز نامناسب نیز مطالب بسیاری نگاشته شده. امیدوارم مطلب امروز نیز کمک خوبی باشد.

عوارض لاغری: باریک بلندهای دنیای مدلینگ و فشن شو

دوربین های دنیای مدلینگ یا فشن شوی مدل هایی چون ویکتوریا سیکرت، دایم در حال نمایش بلند-اندام های لاغر و خوش اندام اند. اندام هایی با پیچ و خمِ کمر و باسن که گاهی غیرعادی ست. اصطلاحی در زیباسازی اندام وجود دارد که به آن body contouring می گویند.
در تبلیغات، ما اغلب به تغییر شکل بدن تشویق می شویم: این تشویق به گونه ایست که میل ما به پیچش یا انحنای کمر و باسن شبیه بدن مدل ها بیشتر و بیشتر می شود. به انحنای بدن بیانسه دقت کنید. آیا از نظر سلامت پزشکی، چنین انحنایی نرمال است؟ آیا زیبایی بایست به قیمت مخدوش کردن سلامت بدن به دست آید؟ آیا تعاریف دنیای مدلینگ از بدن صرفا باید جنسی و منهای سلامت و تندرستی واقعی باشد؟

سوال تهران اسکین: آیا تا به حال به خطرات تناسب اندام شبه مدلینگ توجه کرده اید؟

امروز صحبت ما با اون دسته اشخاصی هست که تب مدلینگ و بادی کانتورینگ دارن و می خوان به هر صورتی انحنای کمر و باسنشون زیاد بشه. به طوری که شبیه بیانسه یا برخی مدل های پرپیچ و تاب ویکتوریا سیکرت بشن.

آیا می دانید که تناسب قد، وزن و تناسب ستون مهره ها با کمر و باسن اهمیت فوق العاده ای در حفظ سلامت و قدرت باروری ما دارد؟

عوارض  لاغری: شاخص استاندارد نسبت اندازه کمر به باسن (WHR)

نسبت کمر به باسن همون محیط یا اندازه دور کمر تقسیم به دور باسن هست: W/H. این نسبت باید نرمال باشه چون برای باروری، بارداری و حفظ سلامت بدن نقش پررنگی داره. به نقل از موسسه ملی دیابت، بیماری های کلیوی و گوارش (NIDDK)، نسبت نرمال کمر به باسن برای زنان کمتر از 0/8 و برای مردان کمتر از 1 هست. بیش از این مقدار، اضافه وزن یا چاقی به حساب میاد. اگه نسبت کمر به باسن خیلی کمتر از این مقادیر باشه، برای حفظ باروری و سلامت شخص باید چاره ای اندیشید.

عوارض لاغری: شاخص توده بدنی (BMI)

در بهترین مراکز لاغری و تناسب اندام، علاوه بر حفظ نسبت نرمال باسن به کمر، دستیابی به شاخص توده بدنی نرمال نیز در نظر گرفته می شود. مقدار نرمال توده بدنی از 18.5 تا 20 می باشد. کمتر از این مقدار، کمبود وزن و بیش از آن، اضافه وزن به حساب می آید. بنابراین، اگر قصد هر گونه عمل زیبایی و تناسب اندام را دارید، باید مرکزی را انتخاب کنید که به این دو مورد توجه کافی نشان دهد. البته یکی دو مورد بسیار مهم دیگه هم هست که در ادامه مطلب اشاره می شود.

عوارض لاغری: زیبایی همراه با درد و نقص سلامت

هایفوتراپی لیفت صورت و گردن

آیا تابه حال در مراکز لاغری نکات زیر رو به شما گفته اند؟

بهترین روش ها: کوتیشن فارادیک ترمودرمی آر.اف. بای پولار و ماساژور جی فایو (G5) پنج روش لاغری تناسب اندام و درمان سلولیت

دوستان عزیز. در لاغری، تناسب اندام و رفع سلولیت، دو نکته خیلی خیلی مهم مربوط به داخل بدن نیز وجود داره: 1. حفظ تعادل مایعات بدن مانند خون، آب و مایعات لنفی در حین مکش چربی های اضافه؛ 2. حفظ تعادل چربی اصلی و مورد نیاز بدن حین عمل لاغری.

در مراکز پیشنهادی تهران اسکین، به دو نکته بالا و دو نکته اولی توجه می شود. البته که بهتره مراقب سلامت خود باشید و در انتخاب مرکز مورد نظرتان دقت داشته باشید.

بهترین دستگاه های لاغری، تناسب اندام و رفع سلولیت (همراه با تصاویر و توضیحات) کدامند؟

دو لینک برتر برای توضیح پنج دستگاه لاغری: ترمودرمی، فارادیک، ماساژور جی فایو، آر.اف.بای پولار، لیپوکوتیشن، رو در ذیل کلیک کنید تا به پاسخ سوال های خود در این باره دست یابید.

لاغری و رفع سلولیت با فارادیک ترمودرمی کوتیشن ماساژور رادیوفرکانسی
لاغری و رفع سلولیت با فارادیک ترمودرمی کوتیشن ماساژور رادیوفرکانسی

لینک 1 برترین دستگاه های لاغری: اینجا کلیک کنید.

لینک 2 اینجا کلیک کنید: برترین دستگاه های لاغری در مرکزِ…

لینک 1: goo.gl/vKUvuk

لینک 2: goo.gl/BRq9vL

دو لینک برتر برای توضیح عوارض لاغری در مراکز نامعتبر یا کم تجربه

لینک 3: پاسخ پزشکان به سوالهای شما: مراقبت ها در آب کردن چربی شکم: کلیک کنید.

لینک 4: عوارض و مراقبت ها:  محلول های بی حسی در لاغری و رفع سلولیت

معرفی یک مرکز خوب لاغری و رفع سلولیت با پیشگیری از عوارض لاغری در تهران

عوارض لاغری

دوستان. در مرکز پیشنهادی تهران اسکین (بعد از پایان متن)، تمامی خدمات لاغری، رفع سلولیت و تناسب اندام با رعایت اصول لاغری و حفظ سلامت شما ارایه می شود. آدرس و شماره های تماس را می توانید کمی پایین تر از این صفحه مشاهده نمایید.

برای هرگونه سوال درباره بهترین تجهیزات لاغری، می توانید با کارشناسان تهران اسکین تماس (صفحه تماس با ما در سایت) بگیرید.

عوارض لاغری به شیوه مدلینگ و غیرپزشکی

در مطلبی عنوان کردیم که یکی از مشهورترین مدل های جهان، کایلی بیسوتی Kylie Bisutti، از دردسرهای مدلینگ در کتابش می گوید: من فرشته نیستم [ من به اجبار قوانین ویکتوریا سیکرت، باید ظاهر خود را تغییر داده و یک فرشته به نظر برسم].

یکی از دردسرهای مدلینگ، عمل های زیبایی بادی کانتورینگ بدون توجه به شاخص توده بدنی و تناسب وزن و اندازه ی کمر و باسن هست.

سایت Goodreads به تحلیل کتاب کایلی پرداخته و خلاصه ی داستان وی را چنین بازگو می کند: تغییر شکل بدن های مدل ها به روش افراطی (ایجاد انحنای بیش از حد در قوس کمر و باسن) نشانه ی کمبود اعتماد به نفس و نیاز به خودنمایی هر چه بیشتر است.

از نظر کایلی، تناسب اندام برای هر زن و مردی به زیبایی وی می افزاید و برای سلامتی و تندرستی لازم است؛ اما لاغریِ یبش از حد و غیرضروری به سلامت روحی و روانی شخص ضربه جدی می زند. بهتر است ابتدا به دانش خود درباره بدن، سلامتی و زیبایی های درونی بیافزاییم و بیهوده انرژی های مثبت خود را برای تغییر بدنمان هدر ندهیم.

هدف از ذکر مطلب بالا این بود که بدانید در مراکز معتبر لاغری،حفظ تندرستی، تناسب کمر و باسن، دستیابی به شاخص توده بدنی نرمال و نیز حفظ تعادل مایعات، خون و چربی های ضروری در بدن از اولویت ها به شمار می آید.

چهار لینک بالا، به ویژه دو لینک آخر، به صورت علمی به مباحث تغییرات داخلی بدن در عمل های لاغری، کوتیشن، و رفع سلولیت می پردازند.

لینک 3: پاسخ پزشکان به سوالهای شما: مراقبت ها در آب کردن چربی شکم: کلیک کنید.

لینک 4: عوارض و مراقبت ها:  محلول های بی حسی در لاغری و رفع سلولیت

اصول لاغری بدون عوارض جدی در یک مرکز معتبر

در هر روش لاغری، پیش از هر چیزی بایستی شرایط پزشکی و روحی-روانی بیمار در نظر گرفته شود. برای مثال، داروهای مصرفی، مصرف هرگونه مکمل گیاهی یا شیمیایی بدون/ با نسخه پزشک، مشکلات قلبی-عروقی، اختلالات خونی مانند تشکیل لخته خون، مشکلات تنفسی، احتمال خونریزی، عفونت ها یا ضایعات پوستی، شیردهی و بارداری، اختلالات اعصاب، لیزر قبلی و موارد دیگر.

تمامی موارد فوق در جلسه مشاوره با بیمار در میان گذاشته می شود. این پزشک شماست که تشخیص می دهد آیا بدنتان برای عمل لاغری، تناسب اندام یا رفع سلولیت آمادگی دارد یا نه؟ و یا اینکه آیا روش لاغری با آر.اف.فرکشنال و یا لیپوکوتیشن (برای مثال) برای شما مناسب هست یا نه! ممکن است شما در محل لیپوکوتیشن به عفونتی دچار شده باشید؛ طبیعیست که پزشک اجازه ی عمل لاغری را تا زمان درمان کاملِ آن عفونت به شما ندهد. این کار برای پیشگیری از پخش عفونت و پیشگیری از تضعیف سیستم ایمنی بدن شماست.

همچنین، هر روش لاغری برای خود اصولی دارد و مراحلی را طی می کند که در چهار لینک بالا کامل توضیح داده ایم. برای مثال، شخصی که مشکلات کلیه و مجاری ادراری دارد، قادر به عمل لاغری کوتیشن نیست. زیرا در کوتیشن چربی اضافی شکسته و به مایع تبدیل می شود تا از طریق سیستم لنفاوی و مجاری ادراری دفع شود.

نکته: در کل، در تمامی روش های لاغری و تناسب اندام، شرط اول این است که شخص بیماری جدی ای نداشته باشد و حدودا سالم باشد. وگرنه احتمال تداخل عمل لاغری با سلامت شخص و ابتلا به اختلالات جدی تر وجود دارد.

اگر هر یک از چهار لینک بالا را کلیک کنید، نکات مهمی درباره اصول لاغری در مراکز معتبر دستگیرتان خواهد شد.

معرفی یک مرکز خوب لاغری و رفع سلولیت با پیشگیری از عوارض لاغری در تهران

دوستان. در مرکز پیشنهادی زیر، تمامی خدمات لاغری، رفع سلولیت و تناسب اندام با رعایت اصول لاغری و حفظ سلامت شما ارایه می شود. آدرس و شماره های تماس را می توانید کمی پایین تر از این ضفحه مشاهده نمایید.

برای هرگونه سوال درباره بهترین تجهیزات لاغری، می توانید با کارشناسان تهران اسکین تماس (صفحه تماس با ما در سایت) بگیرید.

لینک منبع 1

لینک منبع 2 : پزشکان تهران اسکین و سایت زیبان دات.آی.آر.

لینک منبع 3

جشنواره بیشترین تخفیف و بهترین کیفیت لیزر موهای زائد در سراسر کشور

لیزر الکساندرایت

 

100 هزار تومان لیزر رایگان الکساندرایت فقط تا آخر همین هفته

 

(اینجا کلیک کنید)

این تخفیف علاوه بر تخفیف های همیشگی است و هدیه 100 هزار تومان لیزر رایگان فقط ویژه همین هفته است


ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.