در گرما و فصل تابستان چگونه آرایش کنیم؟

0 147

makeup desktop wallpaper 59557 61344 hd wallpapers 600x366 - در گرما و فصل تابستان چگونه آرایش کنیم؟

در گرما و فصل تابستان چگونه آرایش کنیم؟

تابستان فصلی است که به دلیل گرمای هوا نمی شود از بسیاری از لوازم آرایشی مانند خط چشم مایع و رژلب های ضخیم استفاده کرد.   ما از آرایشگران ماهر خود خواستیم بهترین نکات  را برای از بین نرفتن آرایش و داشتن چهره ای شاداب حتی در گرم ترین هوا با شما در میان بگذارند.

همان قدر که روش های  مراقبت از پوست اهمیت دارد،  به همان نسبت نیز آرایش کردن شما دارای  اهمیت است.  فیونا استایلز، هنرمند مشهور، می گوید: ” در هوای گرم هر روز صبح   از یک مرطوب کننده بدون چربی استفاده کنید.  اگر دقیقاً نمیدانید چه نوع مرطوب کننده برای پوست شما مناسب است، از مشاوران زیبایی و پوست کمک بگیرید.”

جشنواره تخفیف زیبایی و لیزر،مجهز به جدیدترین نسل

لیزر بدون درد (دستگاه اسکلپیون،مدیواستار)

☎ 22612171_021 ☎ 021-22612108

09027610748

انتخاب کرم پودر مناسب

7626f34ab34830326d46f9312d5b1e6f - در گرما و فصل تابستان چگونه آرایش کنیم؟

پس از استفاده از مرطوب کننده چند لحظه تأمل کنید.  سپس  کرم پودر مناسب آرایش تان را قبل از آرایش کردن به صورت خود بزنید.  یک  هنرمند آرایشگر در نیویورک می گوید: ” زیر سازی مناسب  آرایش در تابستان بسیار اهمیت دارد.  اگر زیر سازی به خوبی انجام شود، پوست صورت تان سنگین نمی شود و شما وجود یک لایه سنگین را روی پوست خود احساساس نمی کنید.  در این صورت آرایش تان نیز بهتر حفظ خواهد شد.”

استفاده از پودر  برنزه کننده  

 beccabronzer e1499766385381 1280x640 - در گرما و فصل تابستان چگونه آرایش کنیم؟

تروی   هنرمند آرایشگر نیویورک سیتی می گوید: “پوست برنزه چشم هایتان را روشن تر می کند، و دندان هایتان را سفید تر نشان می دهد.  پوست برنزه همه را زیباتر می کند.  برای اینکه رنگ برنز پوست تان غیر طبیعی به نظر نرسد، تروی توصیه می کند که پودر برنزه را فقط به قسمت های بالایی چهره خود، دقیقاً همان جایی که خورشید به صورت طبیعی بیشتر بر آنها می تابد، بزنید.  مانند: پیشانی، گونه ها،  چانه  و بینی.

همچنین با استفاده از پودر برنزه جای جوش و برآمدگی های پوست خود را بپوشانید.  پودر برنزه را به سادگی و راحتی به پوست خود بمالید.  شما می توانید از این پودر برای کناره های صورت در نزدیکی گوش ها و همچنین گردن خود نیز استفاده کنید.   به خصوص  اگر موهای کوتاه دارید یا موهی تان را مدل دم اسبی آرایش می کنید.

آرایش ملایم مناسب برای تابستان

Summer Makeup Tips - در گرما و فصل تابستان چگونه آرایش کنیم؟

اگر می خواهید آرایش صورت تان ماندگار باشد، کمتر آرایش کنید.   اگر می توانید  فقط از یک مرطوب کننده و کانسیلر برای پوشاندن لک ها و تیرگی های روی پوست صورت تان  استفاده کنید. زیرا  در هوای گرم آرایش ذوب می شود.  بنا براین  بهترین راه برای جلوگیری از ذوب شدن آرایش  این است که کمتر از لوازم آرایشی استفاده کنید.

آرایش لب ها

2015112318332341a - در گرما و فصل تابستان چگونه آرایش کنیم؟

از آنجایی که روزهای تابستان بسیار طولانی و گرم هستند، لب های شما در تابستان خشک و پوسته پوسته می شوند.  برای پیشگیری از این اتفاق از نرم کننده های لب همراه  با    SPF استفاده بکنید تا بتوانید به راحتی رژ لب زیبا و خوشرنگی به لب هایتان بزنید.

همه دوست دارند که زیبا باشند اما تفاوت زیادی میان زیبایی و آرایش تند و براق وجود دارد.  از کرم های براق برای پایه آرایش خود استفاده نکنید. زیرا گرما و رطوبت هوا به اندازه کافی صورت شما را براق نشان می دهد.

استفاده از رژلب و رژ گونه و سایه های پررنگ بسیار زیبا است اما برای فصل تابستان و گرما مناسب نمی باشد.  برای یک آرایش سبک به سراغ رژ لب ها و سایه های چشم خود بروید.  ابتدا خط لب بکشید سپس از یک رژ لب با رنگ روشن استفاده کنید.

برای آرایش چشم از سایه مایع استفاده کنید  

images?q=tbn:ANd9GcQBRfh7OD5fNRohPlnasLT9OtTVYSXq EmxZLlHFmjtTLzsHeqr - در گرما و فصل تابستان چگونه آرایش کنیم؟

برای اینکه سایه ای که پشت چشم هایتان استفاده می کنید مدت بیشتری بماند، بجای استفاده ازسایه های چرب از سایه مایع استفاده کنید.  شارونا شویتزر، هنرمند آرایشگر می گوید: “استفاده از سایه های چرب موجب ایجاد چروک و چسبیده شدن آن به پلک ها می شود.  برای اینکه سایه شما در تمام طول روز  ماندگار باشد، یک لایه پودر را روی سایه مایع بمالید. سپس با استفاده  از مداد چشم در گوشه چشم خود زاویه ای درست کنید و روی آن سایه تیره بزنید.  تا ماندگاری  بیشتری داشته باشد.”

استفاده از لوازم آرایش چشم ضد آب

ar4 4978 - در گرما و فصل تابستان چگونه آرایش کنیم؟

هیچ چیز بدتر از ریختن ریمل مژه ها یا خط چشم نیست.  از استفاده از لوازم آرایش چشم بخصوص در فصل تابستان که حرارت بدن بالا می رود و گرمای خورشید طاقت فرسا است خودداری کنید.

فقط از ریمل ها و خط چشم های واترپروف استفاده کنید تا زیر چشم ها یتان سیاه نشود. شما حتی می تونید با خط چشم ضد آب در استخر شنا کنید !

 لوازم آرایش واترپروف مصرف کنید!

ar4 4080 - در گرما و فصل تابستان چگونه آرایش کنیم؟

هنگامی که شما کلمات لوازم آرایشی “ضد آب” را می شنوید، به احتمال زیاد فقط به یاد ریمل مژه و ابرو یا خط چشم می افتید.   اما به غیر از ریمل و خط چشم محصولات واتر پروف آرایشی دیگری مانند کرم پودر، کانسیلر، رژ گونه و غیره وجود دارد که به منظور مقاومت در برابر گرما، رطوبت، عرق و آب ساخته شده اند.

استفاده از رژ گونه

1646646598 - در گرما و فصل تابستان چگونه آرایش کنیم؟

 

استفاده از رژ گونه زیبایی صورت شما را افزایش می دهد.  مصرف رژگونه های پودری هنگامی که با عرق ترکیب می شود بسیار ناخوشایند است.  بنا بر این بهتر است در هوای گرم از رژ گونه مایع به صورت یک لایه بسیار نازک استفاده کنید تا صورت تان را براق نشان ندهد.

انتخاب پنکیک مناسب

0006245   - در گرما و فصل تابستان چگونه آرایش کنیم؟

در فصل تابستان بهتر است از پنکیک های فشرده استفاده نکنید.  زیرا بر اثر گرما و همچنین عرق کردن این پنکیک غلیظ و سفت می شود و پوست  شما را ناهموار نشان می دهد.

محقق و مترجم : مینو شفیعی 

لینک منبع لینک منبع لینک منبع

شماره های تماس سریع بهترین تخفیف های زیبایی

لیزر موهای زائد الکساندرایت 2019  ☎ 22612171_021

 تزریق بوتاکس و ژل و فیلر ☎ 02122612108 ☎

 جراحی زیبایی بینی و پلک☎ 09027610748

هایفوتراپی ، پی آرپی و میکرودرم 02166046882 ☎

Leave A Reply

Your email address will not be published.

error: Content is protected !!