خاطرات لیزر موهای زائد نی نی سایت با بهترین دستگاه لیزر بدون درد و بدترین دستگاه های لیزر

0 722

خاطرات لیزر موهای زائد نی نی سایت با بهترین دستگاه لیزر بدون درد

خاطرات لیزر موهای زائد نی نی سایتی ها

سلام به همگی و سلامت باشید.

سایت هایی هستند که پر از خاطره اند، خاطراتی که من و تو نگاشته ایم؛ یکی از خاطره های رنگ و وارنگ لیزر موهای زائد کل بدن است.

تخفیفات ویژه در مرکز تخصصی زیبایی و لیزر موهای زائد برکه، با جدیدترین نسل الکساندرایت در ایران اسکلپیون(مدیواستار)

   22612171_021    021-22612108

 09027610748

داشتم نی نی سایت سرچ می کردم که متوجه شدم خیلی از خانم ها و آقایون به دنبال یک مرکز لیزر خوب می گردند. تعداد قابل توجهی از کامنت ها درباره ی لیزر در مراکز و سایت های تخفیف دهنده یا بیمارستان های معروفی است که حکایت از نارضایتی ها دارد. البته چندتایی کامنت هم آدرس یکی دو تا مرکز خوب را نشان می دهند.

می گویند مشک آن است که خود ببوید نه آنکه عطار بگوید!

یکی از راههای یافتن بهترین های لیزر، استفاده از تجربیات واقعی و خاطرات شیرین و تلخ هم نوعان خودمان است. درست است که شرایط بدنی و واکنش های پوست و موی هر شخص با دیگری متفاوت است، اما با جمع بندی نظرات همدیگه می توانیم تا حد زیادی بهترین و بدترین مراکز و دستگاه ها را از هم تشخیص بدهیم.

موضوع متن زیر: کامنت های من و تو و دیگران درباره ی لیزر موهای زائد کل بدن در مراکز مختلف با انواع دستگاه ها

خاطرات لیزر موهای زائد تبادل نظر نی نی سایت 1

دوستان عزیز، با بررسی نظرات خانم ها و آقایون در نی نی سایت متوجه نکات زیر شدیم:

  1. کاربران از اینکه هر مرکزی قیمت دلخواهی برای لیزر در نظر می گیرد، و یا از رشد دوباره ی موها پس از لیزر، ناراحتند:

تجربیات درباره لیزر موهای زائد تبادل نظر نی نی سایت2

2. نوع دستگاه لیزر برای کاربران مورد سوال هست. اینکه مرکزی آی.پی.ال ارزان استفاده کرده و برای همین نتیجه لیزر خوب نبوده. برای بعضی ها قیمت گذاری بر اساس اجاره ماهیانه مطب یا کلاه گذاری تعیین می شود و برخی دیگر منطقی تر نظر داده و گفته اند که قیمت گران تر به خاطر استفاده از دستگاه مرغوب تر بوده.

3. از نظر کاربران، دستگاه های لیزر برای پوست روشن با موهای سیاه و ضخیم بهتر جواب می دهند (توجه کنید که اغلب کاربران عزیز اطلاعی درباره ی بهترین دستگاه لیزر مناسب همه نوع پوست و مو نداشته و به همین علت سردرگم شده اند).

بهترین دستگاه لیزر بدون درد مناسب هر نوع پوست و مو= اسکلپیون مدیواستار (الکس+دایود با طول موج های قابل تنظیم)

خاطرات لیزر موهای زائد نی نی سایت 2

به کامنت زیر توجه کنید. دوستی در یک بیمارستان معروف لیزر موهای زائد کرده و برای سوال پیش آمده:

مرکز و کلینیک معتبر لیزر با دستگاه به روز و پیشرفته

4. در کامنت بالا، متوجه می شویم که اغلب مردم به دنبال یک مرکز یا کلینیک لیزر معتبر با دستگاه به روز و استاندارد هستند و از تبلیغات بی خود خسته شده اند! جالب اینکه لیزر ان.دی.یاگ فقط برای بعضی پوست های تیره و مقاوم جواب می دهد که آنهم با درصد زیادی از عوارضی چون ایجاد لک و تیرگی و نقاط سیاه و سفید در پوست (بر هم خوردن یکنواختی رنگدانه پوست اطراف) همراه است! تعجب ما از این است که چرا چنین کلینیک معروفی از لیزر ان دی یاگ برای پوست های متناسب با دایود (برای پوست سبزه و گندمی نه تیره) استفاده می کند!!!

5. بزرگترین مشکل کاربران عدم اطلاعات کافی برای تشخیص بهترین مراکز و دستگاه های لیزر موهای زائد از بدترین ها ست. در همین سایت مطالب بسیار مفیدی درباره نحوه ی شناسایی مراکز متقلب و تخفیف های دروغین از واقعی نوشته شده. همچنین، دلایل منطقی متعددی برای اثبات این ادعا که لیزر اسکلپیون مدیواستار در نوع خود بی نظیر است آورده ایم. می توانید لینک های مفید زیر را کلیک کنید:

لینک بیش از صد تبادل نظر هم وطنان درباره ی مزایای لیزر اسکلپیون مدیواستار به لیزرهای دیگر

تجربیات لیزر بیکینی نی نی سایت و تجربیات لیزر پوست تهران اسکین

کم نیستند تعداد خانم ها و آقایونی که در مراکز ن ت بر گ ی و ت خ ف ی ف ا ن یا کلینیک های بیمارستان های معروف لیزر زیر بغل کرده اند و نتیجه نگرفته اند! اغلب با دستگاه هایی لیزر شده اند که برای پوست و مویشان مناسب نبوده.

برای مثال، خانمی شکایت داشت که من با دستگاه کندلا موهای زائد کرکی ام را لیزر کردم و رشدشان متوقف نشد و نتیجه جالبی نگرفتم. به او گفتم که کندلا مانند تمامی لیزرهای دیگر بیشتر برای موهای سیاه و ضخیم  با پوست های روشن تر جواب می دهد. البته، کندلا برای موهای نازک و روشن تا حدودی جواب می دهد ولی برای موهای کرکی اصلا گزینه مناسبی نیست.

تنها لیزر مناسب موهای نازک، روشن، کرکی و انواع پوست های سبزه، تیره، گندمی و …= لیزر اسکلپیون مدیواستار

آیا می خواهید زیر بغلتان ظرف فقط دو سه جلسه کوتاه مدت صاف و سفید شود؟ و رویش موهای زیر بغل کامل متوقف شود؟
آیا برایتان اتفاق افتاده که نه تنها رشد موهای زائدتان با لیزر متوقف نشده؛ بلکه دو برابر برگشته است؟

برای خلاصی از شر موهای زائد  زیر بغلتان، فقط و فقط لیزر اسکلپیون مدیواستار را در مرکز لیزر برکه پیشنهاد می کنیم.

قیمت های به روز رسانی شده برای لیزر موهای زائد زیر بغل را در اینجا مشاهده کنید.


شماره تماس با مرکز لیزر برکه: 09027610748

اینستاگرام مرکز برکه: berkelyzerr

تجربیات استفاده از لیزر خانگی و آی.پی.ال، اس.اچ.آر و ایلایت

چند تا از تجربیات واقعی کاربران را با هم بخوانیم:

لیزر ایلایت مناسب رفع موهای زائد نیست

  1. دوست عزیزی در سایت تهران اسکین (تویر بالا و لینک در پایین متن) از تفاوت بین لیزر الکس و دستگاه ایلایت و عوارض الکس سوال کرده اند. باید بگوییم که ایلایت لیزر مرغوبی نیست.دستگاه های پیشرفته الکساندریت و نیز دایود طول موج های مختلفی دارند و هر طول موج برای یک تیپ یا چند تیپ پوستی خاص مناسب است. برای تعیین طول موج مناسب، قبل از لیزر باید حتما تست حساسیت پوستی و تعیین درجه فولیکول مو انجام شود.برای مثال، کندلا با طول موج 755 نانومتر فقط برای تیپ های پوستی روشن تا کمی سبزه جواب می دهد، آنهم نه کامل!) .انواع برندهای الکس و دایود در بازار موجود است و بعضی شان چینی نامرغوب و اصلشان از شرکت های معروف اروپایی و آمریکایی وارد ایران می شوند!یک نکته ظریف دیگر: بعضی مراکز در سایت های تخفیف دستگاهشان را از نوع الکساندریت یا دایود پیشرفته اعلام می کنند ولی در عمل از شبه لیزرها استفاده می کنند شما مراجعه می کنید و ممکن است به برند (اصلی یا تقلبی) دستگاه چندان توجه نکنید. بعدا متعجب می شوید که چرا با الکس دچار عوارض شده اید!
    به علاوه، به جزء دستگاه، مهارت پزشک و اعتبار مرکز یا کلینیک در لیزر حرف اول را می زند!

    تجربیات لیزر پوست آی.پی.ال، اس.اچ.آر و لایت شر

     

  2. لیزر موهای زائد تبادل نظر تهران اسکین

در کامنت فوق، دوست عزیزمان همزمان با لیزر موهای زائد، لیزردرمانی برای کاهش چربی پوست انجام داده اند. مشکل اصلی اینجاست که این دو فرآیند (لیزر موهای زائد و لیزر پوست برای درمان آکنه و جوش) با هم تداخل دارند. باید حتما در فواصل معین و جداگانه ای انجام می شدند. حتی بین خود جلسات لیزر موهای زائد نیز باید حداقل چهار تا شش هفته فاصله باشد تا هم طبق چرخه ی رشد مو لیزر انجام شود و هم پوست آسیب نبیند.

یک نکته مهم به پاسخ بالا اضافه می کنیم: بهترین دستگاه لیزر برای درمان جای جوش و آکنه و کاهش چربی پوست اسکلپیون مدیواستار می باشد. اسکلپیون طوری طراحی شده که کاملا مناسب رفع جوش و آکنه می باشد.

مطلب “شرایط و کاندید مناسب + مراقبت های قبل و بعد از لیزر آکنه و جوش و کاهش چربی” را در لینک زیر بخوانید:

  لینک شرایط و مراقبت های قبل و بعد از لیزردرمانی جای جوش و آکنه (کلیک)

در لینک زیر، هم وطنان دیدگاه ها و تجربیات خود را از لیزرهای نامرغوب در مراکز تخفیفاتی نوشته و کارشناسان تهران اسکین نظرات را بررسی و به تمام سوال ها جواب داده اند:

لینک اصلی تجربیات کاربران از لیزرهای IPL، S.H.R. و لایت شر و لیزرهای خانگی


بهترین مرکز تخصصی لیزر موهای زائد در تهران و بهترین دستگاه لیزر موهای زائد بدون درد: تبادل نظر تهران اسکین

 

لیزر موهای زائد تبادل نظر نی نی سایت و تهران اسکین

قابل توجه دوستان عزیزی که خواستار لیزر موهای زائد در بهترین و تخصی ترین مراکز با قیمت های مناسب و بهترین دستگاه لیزر هستید:

مرکز لیزر برکه یک محیط تمیز، آرام و تخصصی برای لیزر موهای زائد و جوانسازی پوست و مو می باشد. دستگاه مورد استفاده در برکه، لیزر اسکلپیون مدیواستار اصل آلمانی (سازندگان: دو کمپانی فوق العاده معروف زایس و مدیواستار) می باشد.

اسکلپیون مدیواستار مزیت هایی دارد که هیچ لیزر دیگری ندارد. این دستگاه مخصوص رفع موهای زائد ساخته شده و برای همه تیپ پوست و مو جوابدهی عالی دارد. مهارت کادر پوست و مو و پزشکان برکه و دلسوزی آن ها حرف ندارد. تمام مراحل لیزر به دستان توانمند پزشک انجام شده و کمترین کوتاهی در لیزردرمانی شما وجود نخواهد داشت. همچنین، قیمت ها بسیار منصفانه تر از جاهای دیگر و تخفیف ها کاملا واقعی و به دور از هرگونه فریبکاری و پنهان کاری ست.

هدف ما ماندگاری مرکز برکه در قلب های مردم است نه پول به جیب زدن.

لینک مزایای لیزر اسکلپیون نسبت به تمامی لیزرهای موجود (کلیک)

 

شماره تماس با مرکز لیزر برکه: 09027610748


اینستاگرام مرکز برکه: berkelyzerr

اکبری زاده: دپارتمان پژوهشی تهران اسکین

شاد و پر از لبخند امید باشید.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

error: Content is protected !!