تزریق ژل گونه در اهواز | گونه گذاری در اهواز

ما در این مطلب هر آنچه که شما باید در مورد تزریق ژل گونه در اهواز بدانید را برای تان شرح داده ایم. اما قبل از هر چیز باید بدانید فیلر یا پرکننده صورت چیست؟

ما در این مطلب هر آنچه که شما باید در مورد تزریق ژل گونه در اهواز بدانید را برای تان شرح داده ایم. اما قبل از هر چیز باید بدانید فیلر یا پرکننده صورت چیست؟

گونه بخشی از صورت است که به چهره ما زیبایی منحصر به فردی می بخشد. برخی از افراد به طور طبیعی از گونه های برجسته و زیبایی برخوردارند. اما برخی دیگر گونه های تخت و صاف یا فرو رفته ای دارند. خوشبختانه با پیشرفت درمان های پزشکی زیبایی، دیگر هیچ چیز غیر ممکن نیست و افرادی که به هر دلیل تمایل دارند گونه های برجسته ای داشته باشند، به راحتی می توانند با مراجعه به یک کلینیک زیبایی و تزریق فیلر صورت، این کار را انجام دهند. ما در این مطلب هر آنچه که شما باید در مورد تزریق ژل گونه در اهواز بدانید را برای تان شرح داده ایم. اما قبل از هر چیز باید بدانید فیلر یا پرکننده صورت چیست؟ کارشناسان ما در اینباره توضیح می دهند…

 

فیلر یا پرکننده صورت چیست؟

fat transfer new york 300x200 - تزریق ژل گونه در اهواز | گونه گذاری در اهواز
تزریق فیلر به گونه

فیلر یا پرکننده صورت ماده ای مصنوعی یا طبیعی است که به داخل خطوط ، چین خوردگی ها و بافت های تخت صورت تزریق می شود تا ظاهر چین و چروک ها را کاهش داده و پری صورت و به ویژه گونه را که با افزایش سن کاهش یافته است ، بازگرداند.

جشنواره تخفیف زیبایی و لیزر، دستگاه لیزر مدیواستار (اسکلپیون) 2022

مشاوره رایگان با پزشک، کلیه ایام هفته

22612171_021  22612108_021

09027610748

insta - تزریق ژل گونه در اهواز | گونه گذاری در اهواز پیج مرکز تخصصی زیبایی قلهک

insta - تزریق ژل گونه در اهواز | گونه گذاری در اهواز پیج تخصصی لیزر موهای زائد

insta - تزریق ژل گونه در اهواز | گونه گذاری در اهواز نمونه کارهای زیبایی

برای ورود به پیج اینستاگرام روی لینک مربوطه کلیک کنید

به این تزریق ها فیلر های پوستی ، ایمپلنت های تزریقی ، پرکننده های چین و چروک و پرکننده یا ژل بافت نرم نیز گفته می شود. از ژل یا فیلر برای از بین بردن خطوط لبخند ، تختی و افتادگی گونه ها ، برجسته سازی لب ها و اصلاح اسکار های آکنه استفاده می شود.

اکثریت قریب به اتفاق پرکننده ها قابل جذب هستند. بنابراین ، بسته به محصول مورد استفاده و خود شخص ، نتایجی موقتی ارائه می دهند که بین چند ماه تا چند سال طول می کشد.

بعضی از پرکننده ها به صورت دائمی در بازار عرضه می شوند و می توانند تا چندین سال ادامه داشته باشند.

طبق آمار انجمن جراحان پلاستیک آمریکا ، تنها در سال 2017، 2.7 میلیون تزریق ژل و فیلر صورت گرفته است که نسبت به سال 2016، 3 درصد افزایش داشته است.

 

انواع پرکننده های صورت

لب ۳ - تزریق ژل گونه در اهواز | گونه گذاری در اهواز
فیلرهای هیالورونیک اسید

طبق اعلان آکادمی پوست و موی آمریکا (AAD) ، در حالی که بسیاری از پرکننده های صورت نتایج فوری ارائه می دهند ، اما برخی از آنها برای رسیدن به نتایج بهینه ، نیازمند هفته ها یا ماه ها درمان هستند ، و به مراجعات گاه به گاه نیاز دارد.

پرکننده هایی که معمولاً برای صورت و به ویژه گونه گذاری استفاده می شوند عبارتند از:

اسید هیالورونیک (HA)

این ماده ژل مانند به طور طبیعی در بدن یافت می شود. این ماده جهت پر کردن پوست و حجم دادن به نقاطی مانند گونه ها و برطرف کردن چین و چروک ها بخصوص در اطراف چشم ، لب و پیشانی مورد استفاده قرار می گیرد.

نام های تجاری اسید هیالورونیک شامل ژوویدرم و رستیلن است. طبق گزارش هیئت جراحان زیبایی آمریکا (ABCS) از آنجا که بدن ، با گذشت زمان اسید هیالورونیک را به تدریج جذب می کند ، نتایج تنها 6 تا 12 ماه طول می کشد. پیشرفت هایی در زمینه این پرکننده های پوستی اتفاق افتاده است ، و مدت ماندگاری تزریق ژل را به طور معمول به بیش از 12 ماه افزایش داده است.

هیدروکسیلاپاتیت کلسیم (CaHA)

در این پرکننده از کلسیم (به شکل ذرات میکروسکوپی) استفاده شده است که آن را به ژلی اضافه می کنند و سپس تزریق می شود. طبق گفته هیئت جراحان زیبایی آمریکا ، این ژل از ضخامت بیشتری نسبت به اسید هیالورونیک برخوردار است و همین امر باعث شده است برای چروک های عمیق، مناسب تر باشد.

نتایج هیدروکسیلاپاتیت کلسیم (نام تجاری Radiesse) تقریباً یک سال ماندگار است.

اسید پلی- اللاکتیک

این اسید تخریب پذیر به جای “پر کردن” چین و چروک به تحریک تولید کلاژن پوست کمک می کند. این ماده باعث استحکام پوست می شود و ظاهر چین و چروک ها را کاهش می دهد.

این پرکننده تحت نام تجاری Sculptra Aesthetic برای درمان چین و چروک های عمیق و افزایش حجم در نقاطی که چربی کمی دارد، مانند گونه ها استفاده می شود. این فیلر به تدریج عمل می کند ، اما می تواند حداقل برای دو سال ماندگار باشد. و همین امر آن را به یک پرکننده نیمه دائمی تبدیل کند.

پلی متیل متاکریلات (PMMA)

این پرکننده از توپ های ریز (به نام میکروسفرها) و کلاژن تشکیل شده است که باعث کشیده شدن پوست می شوند. بر اساس مقاله ای که در مجله تحقیقات جراحی پلاستیک و زیبایی شناسی منتشر شد، مشخص شده است که این فیلر دارای یک سری مشکلات است.

اگرچه این نوع پرکننده (تحت نام Bellafill در بازار عرضه می شود) دائمی در نظر گرفته می شود ، اما نتایج آن تنها تا پنج سال به طول می انجامد ، اما معمولاً اولین انتخاب پزشکان به شمار نمی رود.

براساس تحقیقات منتشر شده ، پرکننده های پوستی طولانی اثر دارای عوارض بیشتری مانند عفونت و ندول هستند.

پیوند چربی اتولوگ (تزریق چربی)

در این روش از قسمت هایی از بدن شما مانند باسن چربی گرفته می شود و آن را برای پر کردن به قسمت هایی از صورت تزریق می کنند.

این چربی به طور معمول با استفاده از لیپوساکشن از بدن شما خارج می شود ، روشی که در آن چربی از طریق لوله ای توخالی مکش شده از طریق ایجاد برشی در پوست از بدن خارج می شود.

این روش نیاز به تزریق آرام بخش دارد و برای بهبودی ممکن است به یک یا دو هفته زمان نیاز داشته باشید. در بیشتر موارد ، تزریق چربی نتایج طولانی مدت را به دنبال دارد.

 

تزریق ژل گونه در اهواز

voluma graphic 300x300 - تزریق ژل گونه در اهواز | گونه گذاری در اهواز
تزریق ژل گونه در اهواز

در بین روش های زیبایی ای که وجود دارد ، تزریق ژل گونه همانند تزریق ژل لب ، و تزریق باسن به سبک برزیلی محبوب نیست. با این حال تعداد زیادی از افراد، به ویژه خانم ها تمایل دارند ژل گونه تزریق کنند. به گفته جراحان زیبایی “در دنیای جراحی پلاستیک ، استخوان های گونه 70٪ زیبایی صورت را به عهده دارند و دلیل این امر این است که آنها یک معماری واقعاً خوشایند به چهره می بخشند.”

مانند همه روش های زیبایی دیگر ، تزریق ژل گونه نیاز به مراجعه نزد یک متخصص دارای مجوز و با مهارت را دارد. ما با یکی از برجسته ترین متخصصان زیبایی ایران در اهمواز صحبت کردیم تا مهمترین اطلاعات در مورد تزریق ژل گونه در اهواز از نحوه عمل گرفته تا هزینه و این که چقدر طول می کشد را برای مان شرح دهد.

 

هدف تزریق ژل گونه در اهواز: مشخص کردن استخوان گونه

متخصصان پوست و جراحان پلاستیک از ژل اسید هیالورونیک استفاده می کنند تا گونه هایی را که به دلیل افزایش سن یا به طور طبیعی تخت هستند و یا برای ایجاد تقارنی بهتر ، پر کنند. استخوان های گونه واقعاً قلب ساختار استخوانی صورت هستند. بنابراین تزریق ژل گونه نه تنها به لیفت و بالا بردن سطح میانی صورت کمک می کنند ، بلکه جوانی دلپذیری به بخش فوقانی چهره می بخشد که همه این موارد باعث افزایش زیبایی صورت می شود.

این یک روش بسیار قابل سفارشی است. ممکن است کسی که صورت لاغری دارد ، تمایل به گونه های برجسته داشته باشد. ممکن است فردی با صورتی گرد ، دوست داشته باشد صورتش را زاویه دار تر کند. این عمل تنها مربوط به قرار دادن بعضی از مواد در زیر پوست شما نیست. بلکه این اطمینان حاصل می شود که شما به تقارن زیبایی در چپ و راست صورت تان دست یابید ، که به هماهنگی عمودی- افقی صورت تان کمک می کند و زیبایی چهره را دو چندان می کند.

 

نتایج تزریق ژل گونه در اهواز

product chick injection 300x240 - تزریق ژل گونه در اهواز | گونه گذاری در اهواز
گونه گذاری در اهواز

هنگامی که ژل گونه به طرز صحیحی تزریق شود ، پرکننده گونه را “کانتور در سرنگ” می نامند. اگر از پرکننده ای استفاده کنید که بسیار خشن و سفت است ، زاویه ای بیش از حد ایجاد می کند و از شکل طبیعی خود خارج می شود.

پزشکی را انتخاب کنید که از یک پرکننده با ویسکوزیته بالا استفاده می کند که شامل اسید هیالورونیک است. (در این خصوص، متخصصان Juvederm Voluma را توصیه می کنند.) این ماده گونه را به طرز زیبایی برجسته می سازد ، اما در عین حال به اندازه ای نرم است که به نظر نمی رسد شما در گونه خود تزریق انجام داده اید.

 

قیمت تزریق ژل اهواز چقدر است؟

هزینه دقيق به سطح تجربه پزشكي كه مراجعه می کنید، بستگي دارد ، و همچنین اين كه چه مقدار پرکننده برای برجسته ساختن گونه های تان نياز است. جهت اطلاع از هزینه تزریق ژل گونه در اهواز اینجا کلیک کنید.

 

آیا جایگزینی برای برجسته سازی استخوان گونه وجود دارد؟

تنها روش دیگری که برای برجسته سازی گونه ها ، جراحی کاشت است. این عمل، اگرچه دائمی است ، اما یک عمل جراحی کاملاً تهاجمی (و زمان بر است) است که عمدتا از مد افتاده است.

 

تزریق ژل گونه در اهواز و ریکاوری در یک چشم برهم زدن!

b10 300x240 - تزریق ژل گونه در اهواز | گونه گذاری در اهواز
تزریق فیلر گونه

آماده شدن برای این روند طولی نمی کشد. شما می توانید در مورد اهداف و انتظارات خود با پزشک تان گفتگو کنید ، و سپس او اندازه گیری های دقیقی روی صورت شما انجام می دهد تا بررسی کند دقیقاً به چه مقدار پرکننده نیاز دارید. قبل از تزریق ، بیماران بطور معمول حدوداً از پنج دقیقه قبل بی حسی موشعی می شوند ، و سپس خود عمل تزریق حدود پنج تا ده دقیقه طول می کشد.

در روزهای بعد ، ممکن است تورمی جزئی داشته باشید. معمولاً تورم خفیفی وجود دارد ، اما اگر نیاز به بازگشت به محل کار یا فعالیت های خود را داشته باشید ، بسیار طبیعی به نظر می رسید. بیشتر تورم در دو روز اول کاهش می یابد. با این حال چنانچه تورم تان دیرتر خوب شد، با پزشک تان مشورت کنید تا محصول درمانی مناسبی را به شما پیشنهاد دهد.

 

هر چند وقت یکبار نیاز به تزریق ژل گونه است؟

متخصصان زیبایی متفق القول بر این باورند که طول ماندگاری فیلر های گونه به شخصی بستگی دارد که روند عمل را انجام می دهد ، اما اسید هیالورونیک به آرامی حل می شود. میزان متابولیسم فردی نیز اغلب تعیین می کند که چه مدت گونه های شما برجسته باقی می مانند. به طور کلی ، می توانید انتظار داشته باشید که پرکننده گونه تان بین یک تا یک سال و نیم دوام بیاورد.

بیماران می توانند بعد از نه یا ده ماه برای حفظ سطح ساختار به همان شکلی که هست، بدون انجام هرگونه تزریق مجدد از فیلر تقویت کننده استفاده کنند.

پرکننده های گونه ، مشکلات روش های بزرگتر و تهاجمی تری را ندارند اما نتایج فوری را برای تان به ارمغان می آورد و از بعضی جهات ، تزریق ژل گونه حتی طبیعی تر از سایر اعمال جراحی نیز به نظر می رسند.

 

عوارض جانبی تزریق ژل گونه

عوارض جانبی شایع

طبق اعلان آکادمی پوست و موی آمریکا (AAD) ، عوارض جانبی زیر که امکان وقوع آن در محل تزریق وجود دارد، می توانند آنی باشند ، اما معمولاً در طی 7 تا 14 روز خود را نشان می دهند:

 • قرمزی
 • تورم
 • درد
 • کبودی
 • خارش
 • راش یا بثورات پوستی

عوارض جانبی نادر

اگرچه کمتر شایع است ، اما باید از عوارض جانبی زیر نیز آگاهی داشته باشید:

 • عفونت
 • نشت پرکننده از محل تزریق
 • شکل گیری ندول هایی در اطراف محل تزریق که ممکن است نیاز به جراحی برداشتن داشته باشد
 • گرانولوم ، نوعی واکنش التهابی به فیلر
 • پیشروی پرکننده از یک منطقه به منطقه دیگر
 • آسیب به رگ های خونی
 • کوری که با تزریق پرکننده به شریان ایجاد می شود و جریان خون به چشم را مسدود می سازد
 • مرگ بافت که مجددا به دلیل مسدود شدن جریان خون اتفاق می افتد

 

ملاحظات امنیتی تزریق ژل گونه در اهواز

با وجودی که پرکننده های صورت کاملاً ایمن و بی خطر هستند ، اما انجام اقدامات زیر می تواند به ایمنی هرچه بیشتر شما کمک کند:

 • برای تزریق ژل و فیلر به یک پزشک متخصص دارای مجوز و با تجربه (یک متخصص پوست یا جراح پلاستیک) مراجعه کنید.
 • این روش را در یک مرکز پزشکی انجام دهید ، نه در خانه کسی یا در یک سالن زیبایی و مراکز اسپا.
 • در مورد تجربه دیگر افراد در استفاده از نوع خاصی از پرکننده ای که انتخاب کرده اید ، از پزشک ارائه دهنده تزریق تان سوال کنید. هرچه تجربه پزشک در کار با یک محصول خاص بیشتر باشد ، بهتر است.
 • پرکننده ها را به صورت آنلاین خریداری نکنید. آنها را تنها از یک ارائه دهنده پزشکی دریافت کنید.
 • پرکننده ها باید به سرنگ های باز نشده و به درستی علامت گذاری شده منتقل شوند. برای اطمینان از سرنگ ، آن را به دقت بازرسی کنید.
 • اطمینان حاصل کنید که پرکننده مورد استفاده برای این منظور، مورد تأیید FDA باشد.
 • از خطرات و عوارض جانبی احتمالی تزریق ژل گونه آگاه باشید.
 • از ترکیبات فیلر مطلع شوید و چنانچه متوجه شدید که به هر یک از ترکیبات پر کننده (به عنوان مثال کلاژن) حساسیت دارید ، تزریق را انجام ندهید.
 • حتما در مورد تمام داروها و مکمل های مصرفی به پزشک خود اطلاع دهید. برخی از داروها ممکن است با مواد موجود در پرکننده ها اثر متقابل داشته باشند و یا احتمال لخته شدن خون را افزایش دهند.

 

عوامل خطری که باید از آنها آگاه باشید

در موارد زیر از تزریق ژل گونه خودداری کنید:

 • به هر دلیلی پوست شما ملتهب است (به عنوان مثال ، در صورت وجود بثورات ، آکنه فعال ، کهیر و غیره)
 • به هر یک از مواد تشکیل دهنده پرکننده حساسیت دارید (برچسب را مطالعه کنید)
 • یک اختلال خونریزی دارید
 • باردار هستید ، شیردهی دارید و یا زیر 18 سال سن دارید (در گروه های سنی جوان تر، ایمنی مورد مطالعه قرار نگرفته است)
 • پوست تان مستعد ابتلا به اسکار است (به عنوان مثال ، دارای یک کلوئید یا رشد بیش از حد پوست زخم هستید)

 

نتیجه گیری

پرکننده های تأیید شده از سوی FDA که توسط متخصصان مجرب و آموزش دیده استفاده می شوند ، معمولاً بی خطر و ایمن هستند.

پزشکان معمولاً نسبت به ماساژ ناحیه تزریق شده یا قرار دادن سطح پوست تازه تزریق شده در معرض دمای شدید (به عنوان مثال استفاده از سونا یا اسکی در هوای سرد) هشدار می دهند.

آنتی هیستامین های بدون نسخه و داروهای ضد التهابی می تواند به کاهش هر گونه قرمزی یا خارش در شما پ کمک کند.

اگر متوجه علائم عفونت (از جمله تب ، چرک یا به شدن گرم و ملتهب شدن پوست) شدید ، به پزشک خود مراجعه کنید.

اگر مشکل در دید یا تنفس دارید ، درد قابل توجهی دارید یا علائم دیگری را تجربه می کنید که باعث ناراحتی یا نگرانی تان می شود ، در صورت نیاز به فوریت های پزشکی اقدام کنید.

 

تزریق ژل گونه در اهواز

5 1 - تزریق ژل گونه در اهواز | گونه گذاری در اهواز
مرکز تزریق ژل اهواز

کاربر گرامی امیدواریم این مطلب کلیه ابهامات شما در خصوص تزریق ژل به گونه را مرتفع ساخته باشد. جهت اطلاعات تکمیلی در مورد تزریق ژل گونه در اهواز و رزرو وقت ملاقات، به این لینک مراجعه کنید.

شاد و تندرست باشید.

تحقیق و ترجمه: مینو زرفش

منابع:

healthline

HARPERSBAZAAR

0 0 رای ها
به نظر شما چند ستاره ؟

بیشترین تخفیف های زیبایی و لیزر در بهترین مراکز تهران و شهرستان ها
اینجا کلیک کنید

Subscribe
Notify of
guest

0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments
0
نظر شما چیه؟ سوالی دارین؟x