بوتاکس در اصفهان | چگونه مرکز خوب را از بد تشخیص دهیم؟؟

بوتاکس در اصفهان

بوتاکس در اصفهان

بوتاکس در زمینه سلامت برای درمان برخی از عارضه های عضلانی مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین در زمینه زیبایی، بوتاکس با فلج کردن موقتی عضلات زیرپوستی، باعث رفع چین و چروک پوست می شود.
هرچند امروزه روش ها و درمانهای متعددی برای رفع چین و چروک و جوانسازی پوست به وجود آمده اند، اما هنوز هم رتبه اول محبوبیت به بوتاکس اختصاص دارد. جدای از بهترین بودن یا نبودن، اگر بگوییم بوتاکس امروزه رایج ترین و شایع ترین روش برای رفع چروک های پوستی و جوانسازی صورت است، دروغ نگفته ایم.

جشنواره تخفیف زیبایی و لیزر، دستگاه لیزر مدیواستار (اسکلپیون) 2022

مشاوره رایگان با پزشک، کلیه ایام هفته

22612171_021  22612108_021

09027610748

insta - بوتاکس در اصفهان | چگونه مرکز خوب را از بد تشخیص دهیم؟؟ پیج مرکز تخصصی زیبایی قلهک

insta - بوتاکس در اصفهان | چگونه مرکز خوب را از بد تشخیص دهیم؟؟ پیج تخصصی لیزر موهای زائد

insta - بوتاکس در اصفهان | چگونه مرکز خوب را از بد تشخیص دهیم؟؟ نمونه کارهای زیبایی

برای ورود به پیج اینستاگرام روی لینک مربوطه کلیک کنید

5956 No BS Guide to Botox 1296x728 header - بوتاکس در اصفهان | چگونه مرکز خوب را از بد تشخیص دهیم؟؟
بوتاکس در اصفهان

این محبوبیت باعث شده تا مراکز زیبایی بسیار زیادی که کار بوتاکس انجام می دهد در سراسر کشور به وجود بیایند. مراکزی که عمده آنها در پایتخت، یعنی تهران متمرکز شده اند. این تمرکز باعث شده تا خیلی از ساکنان شهر های دیگر به مراکزی که در شهر خودشان وجود دارد اعتماد نکنند، و تصور کنند که بهترین خدمات تزریق بوتاکس را فقط می توانند در تهران تجربه نمایند!
همانقدر که این عزیزان حق دارند این طور فکرکنند (چراکه خیلی از مراکز زیبایی هستند که با وعده های توخالی تزریق های بی کیفیت بوتاکس برای مراجعیناشان انجام می دهند)، به همان اندازه هم باید بدانند که مراکز خوب و با کیفیت در شهر خودشان هم پیدا می شود. مراکزی که به لحاظ کیفیت خدمات از مراکز تهران هیچ کم ندارند.
در این مقاله قصد داریم تا درمورد بوتاکس در اصفهان، به عنوان یکی از بزرگترین و مهمترین شهر های ایران با شما صحبت کنیم. اصفهان عملا پایتخت دوم ایران است. آب و هوای گرم این شهر زیبا تاثیر مخربی روی پوست ساکنینش دارد و خواهی نخواهی روی بروز چین و چروک بر پوستشان تاثیر می گذارد. چون همانطور که احتمالا می دانید، یکی از مهمترین عوامل برای چین و چروک صورت، قرار گرفتن زیاد در معرض نور آفتاب و کمبود رطوبت جذب شده توسط پوست است.
از همین رو اصفهانی ها معمولا مشتریان پروپا قرص مراکز زیبایی برای رفع این چین و چروک ها هستند. اگرچه همه مراکز زیبایی که در اصفهان وجود دارند اعتبار و کیفیت لازم را ندارند، ولی مراکز معتبری هم در این شهر پیدا می شوند. همانطور که گفتیم اصفهان عملا پایتخت دوم ایران است و به لحاظ امکانات چیزی از تهران کم ندارد. بنابراین مراکز زیبایی با کیفیت اصفهان از همان دستگاه ها و مواد بوتاکسی استفاده می کنند که لوکس ترین مرکزهای زیبایی تهران هم از آنها بهره می برند.

Untitled design 2048x2048 - بوتاکس در اصفهان | چگونه مرکز خوب را از بد تشخیص دهیم؟؟
بوتاکس در اصفهان

فقط کافی است کمی درمورد بوتاکس اطلاعات داشته باشید تا بتوانید یک مرکز خوب را از بد تشخیص بدهید. اما با تشخیص یک مرکز خوب تردید نکنید و همان را برای انجام بوتاکس انتخاب کنید. در ادامه بیشتر با درمان زیبایی بوتاکس آشنا می شویم تا اطلاعات مفیدی در مورد آن به شما ارائه کنیم. اگر قصد جوانسازی پوست را دارید، قطعا این مطلب به کار شما می آید.

بوتاکس چیست؟

بوتاکس از یک سم عصبی طبیعی به نام سم بوتولونیوم ساخته شده است که از باکتریوم کلوستریدیوم بوتولونیوم به دست آمده است.
اگرچه بوتاکس به خودی خود یک سم قوی به شمار می رود، اما اگر به درستی استفاده شود می تواند فواید زیادی برای جوانسازی پوست داشته باشد. ماده ای که در روند بوتاکس تزریق می شود آنقدر رقیق شده تا خطر بروز هرگونه عوارض را به حداقل برساند. به همین خاطر امنیت تزریق بوتاکس آخرین چیزی است که باید نگرانش باشید.

بوتاکس چگونه عمل می کند؟

خاصیت اصلی بوتاکس فلج کردن عصبی عضلات است. البته که این فلج کردن موقتی است و تاثیر دائمی ندارد. حال این فلج شدن عضلات چه سودی برای رفع چروک ها دارد؟

botox woman 1200x630 - بوتاکس در اصفهان | چگونه مرکز خوب را از بد تشخیص دهیم؟؟
بوتاکس در اصفهان

برای گرفتن پاسخ ین سوال باید ابتدا بدانید که دو نوع چین و چروک روی صورت وجود دارند. یکی چروک های دائمی مانند خط خنده، و یکی چروک هایی که در نتیجه حرکت عضلات پدید می آیند، مانند خط اخم. بوتاکس با تزریق شدن به این عضلات و فلج کردن آنها، جلو انتقال پیام عصبی و در نتیجه حرکت آنها را می گیرد. اینکار باعث می شود تا عضلات نتوانند حرکت همیشگی خود را انجام دهند و در نتیجه پوست آن ناحیه استراحت می کند تا فرصت کافی برای خود درمانی داشته باشد.
وقتی ابروها نتوانند تا آن اندازه همیشگی به هم نزدیک شوند، طبیعتا پوست بین آنها هم چین نمی خورد و چروک نمی افتد. بوتاکس معمولا برای رفع چروک های پیشانی، چروک های دور چشم و خط اخم استفاده می شود. هرچند بوتاکس برای رفع تمام انواع چین و چروک ها مناسب است، اما بهتر است برای چروک های ناشی از حرکت عضلانی استفاده شود.
چروک های ناشی از آفتاب سوختگی را بهتر است با روش های دیگری مانند تزریق فیلر از بین ببرید.

روند تزریق بوتاکس چگونه است؟

تزریق بوتاکس تنها چند دقیقه کوتاه طول می کشد و به بی حس کننده احتیاجی ندارد. بوتاکس از طریق یک سوزن تیز داخل عضله هدف تزریق می شود و حداقل اذیت را برای شما به همراه دارد.
7 تا 14 روز طول می کشد تا بتوانید تاثیر نهایی بوتاکس را ببینید. توصیه اکید می کنیم در طول یک هفته بعد از تزریق از نوشیدن هرگونه مشروبات الکلی خودداری کنید. همچنین برای کاهش کبودی در طول دو هفته قبل از تزریق بوتاکس سعی کنید از آسپیرین و داروهای ضد التهاب نیز استفاده نکنید.

Botox - بوتاکس در اصفهان | چگونه مرکز خوب را از بد تشخیص دهیم؟؟
بوتاکس در اصفهان

تزریق بوتاکس برای رفع چین و چروک چقدر دوام می آورد؟

تاثیر بوتاکس برای رفع چین و چروک صورت حدودا 6 ماه به طول می انجامد. از آنجایی که قدرت تحرک پذیری عضله مورد تزریق به تدریج باز می گردد، خطوط چین و چروک هم رفته رفته دوباره خودشان را نشان می دهند که این نشان دهنده نزدیک شدن زمان تزریق دوباره است. هرچند در دفعات بعدی کم کم از شدت و عمق این چروک ها کاسته می شود چراکه عضله مورد تزریق آهسته آهسته آب می رود.

عوارض جانبی بوتاکس چیست؟

کبودی موقتی رایجترین عارضه جنبی بوتاکس است. سردرد که البته طی 24 الی 48 ساعت از بین می رود نیز یکی از دیگر از عوارض جانبی هرچند نادر بوتاکس به حساب می آید. درصد کوچکی از بیماران ممکن است به افتادگی پلک دچار شوند. که البته این عارضه طی سه هفته از بین می رود.افتادگی معمولا به خاطر جا به جا شدن بوتاکس در زیر پوست اتفاق می افتد، پس حواستان باشد که تا 12 ساعت بعد از تزریق بوتاکس، ناحیه تزریق را مالش ندهید و تا 3 الی 4 ساعت دراز نکشید.
زنان باردار یا شیرده، همچنین افرادی که بیماری های نورولوژیک یا عصبی دارند نباید از بوتاکس استفاده کنند. قبل از اینکه بخواهید تزریق بوتاکس را انجام دهید در مورد آن با پزشک درمانگر مشورت کنید.

Botox 1 748x421 - بوتاکس در اصفهان | چگونه مرکز خوب را از بد تشخیص دهیم؟؟
بوتاکس در اصفهان

بهترین مرکز بوتاکس در اصفهان

همانطور که در اول مقاله هم اشاره کردم، اگر با چشمانی باز و دقیق به دنبال یک مرکز با کیفیت بگردید، حتما آن را در اصفهان پیدا می کنید. اطلاعات بالا می توانند در داشتن یک انتخاب درست به شما کمک زیادی بکنند. ولی اگر به دنبال توصیه هستید، به شما توصیه می کنیم به شعبه اصفهان مجموعه مراکز زیبایی ما مراجعه نمایید.

مرکز ما در اصفهان یکی از باکیفیت ترین و البته معتبرترین مراکز زیبایی در شهر است که با کادری مجرب بهترین خدمات بوتاکس و سایر خدمات زیبایی را به شما عزیزان ارائه می دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر و اخذ نوبت به صفحه تماس با ما مراجعه نمایید.

مترجم و محقق : ندا ناصری
منبع مقاله

0 0 رای ها
به نظر شما چند ستاره ؟

بیشترین تخفیف های زیبایی و لیزر در بهترین مراکز تهران و شهرستان ها
اینجا کلیک کنید

Subscribe
Notify of
guest

0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments
0
نظر شما چیه؟ سوالی دارین؟x