” اسکلپیون ” یا ” مدیواستار ” چرا بهترین دستگاه لیزر موهای زائد است؟

مزایای دستگاه لیزر موهای زائد " اسکلپیون " در کلینیک تهران اسکین

دستگاه لیزر موهای زائد ” اسکلپیون “باعث نفوذ بیشتر لیزر به پوست و ارائه پالس های بسیار کوتاه با سرعت بالا می شود. که به ما امکان می دهد تا حتی به عمیق ترین فولیکول های موها دسترسی پیدا کنیم .

دستگاه لیزر موهای زائد “ اسکلپیون ” یا همان مدیواستار چه مزایایی دارد؟

 

بسیاری از درمان های زیبایی در کلینیک تهران اسکین با استفاده از دستگاه لیزر مدیواستار MeDioStar NeXT PRO که سریع ترین سیستم لیزر موهای زائد موجود در دنیا است ،  انجام می شود.

سرعت دستگاه های لیزر موهای زائد بستگی به اسپات سایز و سرعت درمان (تا 12 هرتز) به دست می آید و این دستگاه لیزر بیشترین و سریع ترین سیستم لیزر موهای زائد موجود در مارکت است.

جشنواره تخفیف زیبایی و لیزر،دستگاه لیزر مدیواستار (اسکلپیون)

22612171_021  22612108_021

09027610748

insta - " اسکلپیون " یا " مدیواستار " چرا بهترین دستگاه لیزر موهای زائد است؟ پیج اینستاگرام مرکز قلهک

برای ورود به پیج اینستاگرام روی لینک بالا کلیک کنید

جشنواره تخفیف زیبایی و لیزر،دستگاه لیزر مونولیت

22212952_021 22234012_021

6634846_0910
insta - " اسکلپیون " یا " مدیواستار " چرا بهترین دستگاه لیزر موهای زائد است؟ پیج اینستاگرام مرکز قیطریه

برای ورود به پیج اینستاگرام روی لینک بالا کلیک کنید

حداکثر توان 2400 وات و ترکیبی منحصر به فرد از طول موج بین 810 و 940 نانومتر باعث نفوذ بیشتر لیزر به پوست و ارائه پالس های بسیار کوتاه با سرعت بالا می شود. که به ما امکان می دهد تا حتی به عمیق ترین فولیکول های موها دسترسی پیدا کنیم . بنابراین و با دلایل ذکر شده در بالا ما اثربخشی بالا را تضمین می کنیم.

فناوری موجود در دستگاه لیزر اسکلپیون موجب می شود تا طیف گسترده ای از درمان های غیر تهاجمی مختلف ، به لطف ترکیبی از فن آوری های آوانگارد و در یک طراحی منحصر به فرد در زمینه زیبایی انجام شود.

سیستم جدید خنک کننده  پوست موجب می شود تا خنک سازی اپیدرم بسیار مؤثر باشد. این سیستم از پوست در مقابل خطر سوختگی محافظت می کند. و باعث کاهش و کنترل درد می شود. این مزایای سیستم خنک کننده راحتی و آرامش را برای بیمار تضمین می کند.

تکنولوژی فوق پیشرفته و طول پالس متغیر (حداکثر 400 میلی ثانیه) دستگاه مدیواستار  اجازه می دهد تا تمام انواع پوست ها از نوع 1 تا 6  و همچنین پوست های برنزه را درمان کند.

علاوه بر این ، ما می توانیم با استفاده از یک هندپیس با سری بلند و اسپات سایز 12 سانتیمتر مربع  و یک خنک کننده پوستی یکپارچه واریس رگ های پا ، همانژیوم و دیگر عروق را درمان کنیم.

 

مزایای دستگاه لیزر موهای زائد “ اسکلپیون ” در کلینیک تهران اسکین

 

hair removal blog - " اسکلپیون " یا " مدیواستار " چرا بهترین دستگاه لیزر موهای زائد است؟
لیزر مدیواستار اسکلپیون

دستگاه اسکلپیون دارای بالاترین قدرت برای درمان سریع تر

 

دستگاه لیزر موهای زائد مدیو استار با قدرت 2400 وات ،  باعث نفوذ بیشتر به پوست می شود.

این کار برای نفوذ به عمیق ترین فولیکول ها و از بین بردن آنها ضروری است.   همچنین  پالس های بسیار کوتاه با فرکانس بسیار بالای دستگاه لیزر در به حداکثر رساندن نتایج ، ایمنی و راحتی درمان مؤثر می باشد.

 

تکنولوژی مدیواستار با چندین طول موج

 

هندپیس دستگاه لیزر مدیواستار  MeDioStar NeXT PRO   ترکیبی منحصر به فرد از چندین طول موج است.

تنوع طول موج دستگاه امکان ارائه خدمات بهتری از طرف پزشکان را برای کاربران با رنگ پوست های متفاوت امکان پذیر می سازد.  این تکنولوژی نوین توسط کمپانی اسکلوپین و به منظور رضایت مشتریان در سراسر جهان  ارائه شده است.

 

هندپیس های بسیار تخصصی دستگاه اسکلپیون

MediostarXL final EN - " اسکلپیون " یا " مدیواستار " چرا بهترین دستگاه لیزر موهای زائد است؟
هندپیس دستگاه لیزر مو

هندپیس های جدید MeDioStar NeXT PRO  دارای سریع ترین هندپیس موجود در بازار می باشد.  سیستم خنک کننده جدید هوشمند پوست دستگاه لیزر با خنک سازی لایه اپیدرم امکان درمان در جهت های گوناگون را به هندپیس می دهد.  و از پوست در برابر خطر سوختگی محافظت می کند.   این امر بالاترین میزان راحتی را برای هم پزشک و هم کاربر تضمین می کند.

 

سیستم خنک کننده پوست پلتیر مدیواستار با قدرت بالا

یک سیستم خنک کننده بر روی هندپیس MeDioStar NeXT PRO  نصب شده که منطقه تحت درمان را بلافاصله پس از انتشار پالس خنک می کند.

دستگاه خنک کننده پوست پلیتر با قدرت بالا به منظور  راحتی و ایمنی بیشتر برای بیمار در طول درمان تضمین شده است. سیستم نظارت داخلی دستگاه لیزر سطح خنک کننده را تنظیم می کند ، همیشه دمای پوست را پایین نگه می دارد و درمانی بدون درد و بسیار ظریف برای انواع مختلف پوست به کاربران ارائه می دهد.

 

نقطه همگن برای لیزر موی ایمن و دقیق با اسکلپیون

 

به لطف تکنولوژی  TAPER، یک بسته ویژه فیبر کوارتز که توسط اسکلپیون ( Asclepion)  تولید شده است ، پرتو لیزر را به شیوه ای بسیار یکنواخت  انتقال می دهد.

در نتیجه درمان به بهترین نحو انجام می شود.  با توجه به توزیع یکنواخت انرژی و پرتو مربع شکل ، هیچ شکافی میان نقاط و مناطق وجود ندارد که داغ تر یا سرد تر از سایر نقاط باشد. این روش درمان ، روشی ایمن و با خطر بسیار کم عوارض جانبی است.

 

درمان انواع تیپ های پوستی با Asclepion در تمام طول سال

all skins - " اسکلپیون " یا " مدیواستار " چرا بهترین دستگاه لیزر موهای زائد است؟
لیزر پوست تیره با لیزر اسکلپیون

به لطف تکنولوژی دایود و طول پالس متغیر (تا 400 مگابایت) این دستگاه MeDioStar NeXT PRO  قادر به درمان انواع تیپ های پوستی از 1 تا 5  از جمله پوست های برنزه می باشد. مدت زمان قابل تنظیم پالس در ترکیب با خنک کننده پوست از آسیب های حرارتی مانند سوزاندن اپیدرم جلوگیری می کند.

با تکنولوژی لیزر مدیواستار نیازی نیست که در طول تابستان حتی درمان انواع پوست های بسیار تیره را متوقف کنید.  با تشکر از MeDioStar NeXT PRO ، تمام بیماران می توانند  بهترین نتایج را کسب کنند.

چرا اسکلپیون بهداشتی ترین دستگاه لیزر مو زائد است؟

دستگاه های لیزر مو در ایران به گونه ای می باشند که برای مساله بهداشت و ضد عفونی کردن دستگاه نیاز می باشد که سر هندپیس با با الکل تمیز و ضد عفونی گردد که این کار باعث می شود برخی آلودگی ها حذف گردند اما باید در نظر داشت که ویروس هایی مانند زگیل تناسلی با الکل از بین نخواهند رفت و احتمال اندک انتقال وجود دارد.

سلفون روی لیزر ؟ سلفون روی هندپیس دستگاه لیزر مو میشه؟

دستگاه اسکلپیون (مدیواستار) تنها دستگاهی می باشد که امکان استفاده از سلفون دور هندپیس را دارا می باشد.

به این صورت که برای هر شخص مجزا چند لایه سلفون دور هندپیس استفاده می شود و این سلفون برای فرد بعدی مجدد تعویض می گردد. بنابراین می توان گفت تنها دستگاهی که هیچ گونه ارتباطی با بدن مراجعین ندارد و از نظر بهداشتی کاملا مطمئن می باشد دستگاه مدیواستار می باشد.

 

PicsArt 04 13 12.58.59 - " اسکلپیون " یا " مدیواستار " چرا بهترین دستگاه لیزر موهای زائد است؟

حالت SmoothPulse برای درمان بدون درد در بالا ترین سرعت

 

با تشکر از حالت  SmoothPulse ! درمان با این دستگاه لیزر سریع تر از همیشه و بدون درد است. با فرکانس انتخابی تا 12 گیگاهرتز، MeDioStar NeXT PRO  سریع ترین سیستم حذف مو در بازار است.

 

انجام انواع مختلف درمان با مدیواستار 2019

 

کارایی دستگاه لیزر MeDioStar NeXT PRO   بسیار  فراتر از لیزر درمانی برای از بین بردن موهای زائد است.

این دستگاه لیزر همچنین تطبیق پذیری و کاربر پسند بودن خود را در دیگر زمینه های کاربردی مانند حذف واریس رگ های پا ، درمان همانژیوم ها  و سایر مشکلات عروقی نشان می دهد.

علاوه بر این ، دستگاه توانایی انجام درمان های بیشتر از جمله درمان آکنه ، جوان سازی پوست و روشن سازی رنگ  پوست را دارا می باشد.

 

مقایسه دستگاه لیزر مو Asclepion با دستگاه الکساندرایت کندلا

 

نقاط برتری اسکلپیون به کندلا جنتل مکس پرو

  • اسکلپیون درد کمتری دارد
  • به دلیل استفاده از سلفون، دستگاه مدیو استار غیر تماسی است
  • قدرت اسکلپیون 21 ژول و قدرت کندلا 12 ژول است
  • به دلیل بی درد بودن نیاز به استفاده از کرم های بی حسی نیست

نقاط برتری کندلا به دستگاه مدیواستار 

  • کندلا در پوست های بسیار روشن (شمال اروپایی ها)  بهتر عمل می کند
  • در لیزر کندلا از ژل استفاده نمی شود

 

سیستم قابل حمل دستگاه مدیواستار جدید

 

کمپانی اسکلپیون دستگاه های جدید MeDioStar NeXT PRO   را در یک سایز کوچک و قابل حمل بر روی یک ترالی ارائه داده است که می توان آن را به راحتی جابجا کرد.

قابل حمل - " اسکلپیون " یا " مدیواستار " چرا بهترین دستگاه لیزر موهای زائد است؟

صفحه لمسی و نرم افزار پیشرفته لیزر MeDioStar

 

MeDioStar NeXT PRO  دارای  صفحه نمایش لمسی TFT با رزولوشن 8.4 اینچی است که با نرم افزار پیشرفته با پیشنهادات پارامترها ، کتابخانه عکس و ویدئو و اطلاعات مربوط به درمان همراه می باشد.

 

پزشکان متخصص در کلینیک تهران اسکین روش های خاصی برای درمان های زیبایی با لیزر و لیزر موهای زائد به مراجعین ارائه می دهند.  شما هم می توانید با مراجعه به کلینیک های ما زیبایی خود را چند برابر کنید.
                                                      برای تماس با کلینیک تهران اسکین اینجا کلیک کنید.

 

5 1 رای
به نظر شما چند ستاره ؟

بیشترین تخفیف های زیبایی و لیزر در بهترین مراکز تهران و شهرستان ها
اینجا کلیک کنید

Source لینک منبع
Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments
0
نظر شما چیه؟ سوالی دارین؟x
()
x