بهترین مرکز بلفاروپلاستی تهران | بهترین فوق تخصص جراحی پلک در تهران

یکی از بهترین و موثرترین راه حل های رفع مشکلات پلک، بلفاروپلاستی یا جراحی پلک است که در این مطلب درباره آن به طور مفصل شرح داده ایم و همچنین بهترین جراح پلک در تهران را نیز معرفی کرده ایم.

یکی از بهترین و موثرترین راه حل های رفع مشکلات پلک، بلفاروپلاستی یا جراحی پلک است که در این مطلب درباره آن به طور مفصل شرح داده ایم و همچنین بهترین جراح پلک در تهران را نیز معرفی کرده ایم.

روند پیری پلک

Fact vs Fiction 730x500px Instagram 300x205 - بهترین مرکز بلفاروپلاستی تهران | بهترین فوق تخصص جراحی پلک در تهران
پیری پلک

با افزایش سن ، پوست به تدریج خاصیت ارتجاعی خود را از دست می دهد. فقدان الاستیکی به علاوه ی کشش مداوم از طریق نیروی گرانش منجر به تجمع و تشکیل پوست اضافی روی پلک های فوقانی و تحتانی می شود.

جشنواره تخفیف زیبایی و لیزر، دستگاه لیزر مدیواستار (اسکلپیون) 2022

مشاوره رایگان با پزشک، کلیه ایام هفته

22612171_021  22612108_021

09027610748

insta - بهترین مرکز بلفاروپلاستی تهران | بهترین فوق تخصص جراحی پلک در تهران پیج مرکز تخصصی زیبایی قلهک

insta - بهترین مرکز بلفاروپلاستی تهران | بهترین فوق تخصص جراحی پلک در تهران پیج تخصصی لیزر موهای زائد

insta - بهترین مرکز بلفاروپلاستی تهران | بهترین فوق تخصص جراحی پلک در تهران نمونه کارهای زیبایی

برای ورود به پیج اینستاگرام روی لینک مربوطه کلیک کنید

پوست اضافی روی پلک تحتانی منجر به ایجاد چین و چروک و برآمدگی می شود. روی پلک های فوقانی ، کوچک ترین چین خوردگی اضافی پوست می تواند منجر به آویزان شدن مژگان شده و مانع مزاحمی در میدان دید محسوب شود.

چربی ای که از ناحیه جمجمه به سمت چشم کشیده شده است ، می تواند باعث ایجاد برآمدگی در پلک های فوقانی و تحتانی شود. غشای نازکی که چربی را در خود نگه می دارد با افزایش سن تضعیف می شود و اجازه می دهد چربی مانند فتق از پلک ها بیرون بزنند.

یکی از بهترین و موثر ترین راه حل های رفع این مشکلات ، بلفاروپلاستی یا جراحی پلک است که در این مطلب درباره آن به طور مفصل شرح داده ایم و همچنین بهترین جراح پلک در تهران را نیز معرفی کرده ایم.

برای جستجوی آسان و دسترسی سریع تر به پاسخ سوالات خود می توانید بر روی لینک های موجود در جدول زیر کلیک کنید و مستقیما به سوالاتی که مد نظر شماست رجوع کنید.

 

بلفاروپلاستی تهران : بلفاروپلاستی چیست

Blefaroplastia 425x300 300x212 - بهترین مرکز بلفاروپلاستی تهران | بهترین فوق تخصص جراحی پلک در تهران
بلفاروپلاستی تهران

جراحی پلک که به آن لیفت چشم یا بلفاروپلاستی نیز گفته می شود ، عملی است که در آن کیسه های زیر پلک تحتانی و پوست اضافی پشت پلک فوقانی برداشته می شود.

این جراحی معمولاً به منظور اهداف زیبایی انجام می شود. جراحی پلک همچنین یک روش مؤثر برای بهبود بینایی در افراد مسن است که پلک های فوقانی شان مانع از دید مناسب شان می گردد.

بلفاروپلاستی یا لیفت چشم جهت رفع سیاهی زیر چشم ، خطوط پنجه کلاغی گوشه چشم یا سایر چین و چروک های صورت مورد استفاده قرار نمی گیرد. این کار اغلب توسط سایر روش ها از قبیل تزریق بوتاکس ، لیزر جوانسازی ، تزریق فیلر یا لیفت پیشانی انجام می شود.

 

بلفاروپلاستی تهران : فیلم عمل بلفاروپلاستی

فیلم عمل پلک چشم را می توانید در زیر مشاهده بفرمایید:

کیا جراحی پلک انجام دادن و چه کسی کاندیدای خوبی برای جراحی پلک است؟

Marking the face.Lower Eyelid Blepharoplasty 621828242 4608x2224 copy 300x145 - بهترین مرکز بلفاروپلاستی تهران | بهترین فوق تخصص جراحی پلک در تهران
کیا جراحی پلک انجام دادن

بهترین کاندیدا برای لیفت چشم یا جراحی پلک شخصی است که از نظر سلامتی در وضعیت خوبی به سر ببرد و همچنین انتظارات واقع بینانه ای از بلفاروپلاستی داشته باشد. بهترین سن برای انجام این عمل ، 35 سال به بالا است ، اما اگر پف پشت چشم و یا افتادگی پلک در خانواده شما رایج باشد ، می توانید زودتر نسبت به انجام این عمل جراحی مبادرت بورزید.

جراحی پلک می تواند زیبایی شما را تقویت کرده و به افزایش اعتماد به نفس شما کمک کند. با این وجود ، ممکن است به نتیجه ایده آلی که مدنظر شماست منجر نشود یا ساختار صورت تان تغییر ندهد. بنابراین بسیار حائز اهمیت است قبل از تصمیم گیری برای جراحی ، در مورد اهداف خود خوب فکر کنید و در مورد انتظارات تان با جراح خود مشورت کنید.

 

بلفاروپلاستی تهران : ماندگاری جراحی پلک چقدر خواهد بود؟

چشم 300x200 - بهترین مرکز بلفاروپلاستی تهران | بهترین فوق تخصص جراحی پلک در تهران
بلفاروپلاستی پلک بالا

جراحی پلک بالا حداقل می تواند پنج تا هفت سال ماندگار باشد. اما جراحی پلک پایین به ندرت نیاز به تکرار دارد. البته بعد از انجام عمل ، چشمان شما همچنان روند پیری خود را طی خواهد کرد.

اگر پلک تان مجددا آویزان شد ، لیفت پیشانی به جای تکرار لیفت چشم می تواند روش ارجح تری باشد.

 

بلفاروپلاستی تهران : آمادگی های لازم برای بلفاروپلاستی

707357 820 300x234 - بهترین مرکز بلفاروپلاستی تهران | بهترین فوق تخصص جراحی پلک در تهران
فواید بلفاروپلاستی

شما باید ترتیبی دهید تا یک شخص دیگر بعد از عمل جراحی شما را به خانه منتقل سازد. همچنین باید شخصی را در اختیار داشته باشید که در طول یک شب بستری در کنار شما بماند.

در حالی که پلک های تان دوره ریکاوری را طی می کنند ، برنامه ریزی کنید که چند روز پس از عمل ، در خانه بمانید و از محل کار خود مرخصی بگیرید و فعالیت خود را نیز محدود سازید. برخی از افراد بعد از عمل بلفاروپلاستی دچار خشکی چشم می شوند ، اما این عارضه به ندرت بیش از دو هفته طول می کشد. اگر خشکی چشمان تان بیش از دو هفته ادامه پیدا کرد ، با پزشک خود تماس بگیرید.

 

مراقبت های بعد از عمل بلفاروپلاستی

20 2 300x192 - بهترین مرکز بلفاروپلاستی تهران | بهترین فوق تخصص جراحی پلک در تهران
مراقبت های بعد از عمل بلفاروپلاستی

در خانه باید موارد زیر را آماده کنید:

 • تکه های یخ
 • کمپرس یخ (یا می توانید از کیسه فریزر پر از قطعات یخ ، ذرت یا نخود فرنگی منجمد نیز استفاده کنید)
 • گازی استریل های کوچک
 • قطره چشم یا اشک مصنوعی (از پزشک خود بخواهید نوع خاصی را که با نیازهای شما تناسب دارد ، توصیه کند)
 • دستمال و حوله ها تمیز
 • مسکن های بدون نسخه (که پزشک تان می تواند توصیه کند)

به دلیل افزایش احتمال خطر خونریزی و کبودی ، نباید از ادویل ، موترین ، ناپروکسن ، الیو و آسپیرین استفاده کنید.

 

از بین بردن ورم بعد از عمل پلک

جهت از بین بردن ورم بعد از عمل پلک استفاده مکرر از کمپرس یخ ، اکیدا توصیه می شود.

 

بلفاروپلاستی تهران چگونه انجام می شود؟

100741802 stock vector double eyelid surgery before and after vector illustration 300x300 - بهترین مرکز بلفاروپلاستی تهران | بهترین فوق تخصص جراحی پلک در تهران
فیلم عمل بلفاروپلاستی

بلفاروپلاستی در مطب

اگر هر دو پلک فوقانی و تحتانی همزمان با هم جراحی شوند ، معمولاً حدود دو ساعت طول می کشد. پزشک به احتمال زیاد از بی حسی موضعی (یک مسکن قوی که در اطراف چشم تزریق می شود) و آرام بخش خوراکی استفاده می کند.

بلفاروپلاستی در بیمارستان

چنانچه جراحی را در بیمارستان یا مرکز جراحی انجام دهید ، به احتمال زیاد آرامش بخش وریدی به شما تزریق می شود.

اگر تصمیم دارید هر چهار پلک جراحی شود ، احتمالاً جراح ابتدا روی پلک های فوقانی کار می کند. جراح معمولاً در امتداد خطوط طبیعی پلک تان بریده خواهد شد. از طریق این بریدگی ها ، جراح تان پوست را از بافت زیرین جدا می کند و چربی و پوست اضافی (و در صورت مشخص بودن ، عضله) را به طور کامل بر می دارد. بعد ، جراح این برش ها را با بخیه های بسیار ظریفی می بندد.

جای بخیه عمل پلک

بخیه های موجود در پلک فوقانی ، سه تا شش روز باقی می ماند. بسته به تکنیک مورد استفاده ممکن است پلک های تحتانی به بخیه نیاز داشته باشند یا نیازی نداشته باشند.

جراحی روی پلک های تحتانی ممکن است با استفاده از یکی از چندین تکنیک انجام شود. در یک روش ، جراح برای برطرف کردن چربی داخل پلک تحتانی تان برشی ایجاد می کند. این برش قابل مشاهده نخواهد بود. جراح تان می تواند با استفاده از لیزر C02  یا اربیوم خطوط ریز را در پوست از بین ببرد.

روش دیگر شامل ایجاد برش در امتداد حاشیه مژه است. از طریق این برش ، جراح تان می تواند پوست اضافی ، ماهیچه های شل و چربی اضافه را از بین ببرد. جای بخیه بعد از مدت کوتاهی محو می شود.

پس از هر یک از این روش ها ، جراح تان ممکن است استفاده از لیزر جوانسازی را برای تان تجویز کند.

 

طول درمان بلفاروپلاستی چقدر است؟

پلاسماجت پلاسما جت جت پلاسما پلاسماپن پلاسماتراپی لیفت پلک با پلاسماجت بلفاروپلاستی با پلاسماجت 300x300 - بهترین مرکز بلفاروپلاستی تهران | بهترین فوق تخصص جراحی پلک در تهران
طول درمان بلفاروپلاستی

بعد از جراحی پلک ، در هر دو پلک بخیه خواهید داشت که تا یک هفته باقی خواهد ماند. معمولاً تورم و گاهی اوقات کبودی حاصل می شود ، اما پلک های تان باید طی یک یا دو هفته کاملا طبیعی به نظر برسند.

 

عوارض عمل بلفاروپلاستی

images 1 - بهترین مرکز بلفاروپلاستی تهران | بهترین فوق تخصص جراحی پلک در تهران
عوارض عمل بلفاروپلاستی

عوارض و پیامد های ناخواسته ناشی از لیفت چشم به روش بلفاروپلاستی بسیار نادر است ، اما بعضی اوقات بروز پیدا می کند. این عوارض می توانند شامل موارد زیر باشند:

 • خون ریزی
 • عفونت
 • خشکی چشم
 • غیر طبیعی شدن رنگ پلک ها
 • پوست پلک که به طور غیر طبیعی جمع می شود
 • نمی توانید چشمان خود را به طور کامل ببندید
 • پایین کشیده شدن پلک تحتانی
 • از دست دادن احتمالی بینایی

در صورت بروز هر یک از این عوارض ، در اسرع وقت با پزشک خود تماس بگیرید.

 

بلفاروپلاستی بدون جراحی

پلاسما جت 300x168 - بهترین مرکز بلفاروپلاستی تهران | بهترین فوق تخصص جراحی پلک در تهران
پلاسما جت بلفاروپلاستی بدون جراحی

چنانچه به هر دلیلی قادر به انجام جراحی نیستید یا میلی به انجام این کار ندارید ، اما در صدد جوانسازی پلک خود برآمده اید ، می توانید پلاسما جت (جهت کسب اطلاعات بیشتر کلیک کنید) را جایگزین کنید که یک روش بلفاروپلاستی بدون جراحی محسوب می شود.

 

هزینه عمل بلفاروپلاستی تهران 

Upper And Lower Lid 219x300 - بهترین مرکز بلفاروپلاستی تهران | بهترین فوق تخصص جراحی پلک در تهران
بلفاروپلاستی هزینه

قیمت جراحی پلک پایین و بالا متفاوت است. در ضمن خود هزینه عمل بلفاروپلاستی بسته به شرایط شما و عوامل وابسته به جراح تان نیز رنج بسیار متفاوتی دارد. بنابراین لازم است ابتدا با پزشک تان قرار ملاقاتی داشته باشید تا وی از نزدیک عمق مشکل پلک تان را بررسی کرده و سپس شما را از هزینه های آن مطلع سازد.

لازم به ذکر است که شرکت های بیمه درمانی معمولاً پروسیجر های زیبایی را تحت پوشش قرار نمی دهند.

برای اطلاع از هزینه عمل بلفاروپلاستی و تخفیف عمل پلک اینجا کلیک کنید.

بهترین جراح پلک در تهران | دكتر خوب براي جراحي پلك

چنانچه به دنبال بهترین فوق تخصص جراحی پلک در تهران هستید تان عمل بلفاروپلاستی تان را با خیالی آسوده انجام دهید ، به شما مرکز زیبایی برکه را معرفی می کنیم. این مرکز با کادر جراحی مجرب قادر است نیاز شما به جوانسازی پلک را بدون کوچک ترین خطر و عارضه ای مرتفع سازد.

برخی از نمونه کارهای بلفاروپلاستی در این مرکز را می توانید در زیر مشاهده کنید:

blapharoplasty 1 gl 300x150 - بهترین مرکز بلفاروپلاستی تهران | بهترین فوق تخصص جراحی پلک در تهران
کیا جراحی پلک انجام دادن

blapharoplasty 3 gl 300x150 - بهترین مرکز بلفاروپلاستی تهران | بهترین فوق تخصص جراحی پلک در تهران

blapharoplasty 13 gl 300x150 - بهترین مرکز بلفاروپلاستی تهران | بهترین فوق تخصص جراحی پلک در تهران

مرکز زیبایی برکه با بهره گیری از بهترین پزشکان و متخصصین زیبایی و هم چنین بهترین و با کیفیت ترین مواد، افتخار دارد کلیه خدمات زیبایی ، پوست و مو، و لیزر را در محدوده شمال تهران (شریعتی ، قلهک ، زرگنده ، میرداماد ، تجریش ، فرمانیه ، پاسداران) به شما عزیزان ارائه دهد. شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر و همچنین اخذ نوبت از این مرکز به این صفحه مراجعه کنید.

شاد و زیبا باشید…

تحقیق و ترجمه: مینو زرفش

منبع:

webmd

1 1 رای
به نظر شما چند ستاره ؟

بیشترین تخفیف های زیبایی و لیزر در بهترین مراکز تهران و شهرستان ها
اینجا کلیک کنید

Subscribe
Notify of
guest

0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments
0
نظر شما چیه؟ سوالی دارین؟x