اشتباهات رایج در مورد مو

 

بسیاری معتقدند کوتاه‌کردن موها موجب رشد سریع آن می شود. اما واقعیت این است رشد موها بین 1 تا 2 سانتی متر در هر ماه است. با توجه به شرایط بدنی و محیطی این رشد در همین اندازه متغیر است وکوتاه کردن تاثیری در افزایش رشد ندارد. اما کوتاه کردن موها به علت حذف موخوره ها و دیگر اشکالات ظاهر بهتری به مو می دهد.

 

download - اشتباهات رایج در مورد مو

عده ای توصیه می کنند تا در روز چندین بار موهای خود را شانه بزنید. این کار نه تنها به تقویت مو کمک نمی کند بلکه کشش مو باعث ضعیف تر شدن ریشه ان شده و تحریک پوست سر نیز موجب ترشح چربی زیاد می شود.

 images 6 - اشتباهات رایج در مورد مو

حتما شنیده اید اگر یک موی سفید را از ریشه دربیاورید باعث بیشتر شدن موهای سفید می شود. این موضوع صحیح نیست اما کندن مو ممکن است آسیب زا باشد و موجب کاهش حجم مو شود.

 images1 - اشتباهات رایج در مورد مو

تبلیغات مواد بهداشتی برای ترمیم موخوره ها واقعیت ندارد. زیرا تنها کاری که می توان برای خلاصی از شر موخوره انجام داد،کوتاه کردن آن است.

choose shampoo colored hair 800X800 300x200 - اشتباهات رایج در مورد مو

 

 نمی توان مواد و استرس را به تنهایی مسئول ریزش مو دانست. موها بطور طبیعی ریزش دارند. برخی مواد، استرس زیاد، برخی داروها و یا بارداری موجب می شود تا چند تار بیشتر از موهای شما بریزد اما بعد از برطرف شدن شرایط موها دوباره شروع به رشد می کنند اما ریزش طبیعی همیشه وجود خواهد داشت.

 images 7 300x168 - اشتباهات رایج در مورد مو
0 0 رای
به نظر شما چند ستاره ؟

شماره های تماس سریع  بیشترین تخفیف های زیبایی در ۲۴ ساعت آینده

لیزر موهای زائد الکساندرایت 2019  ☎ 22612171_021

 تزریق بوتاکس و ژل و فیلر ☎ 02122612108 ☎

 جراحی زیبایی بینی و پلک☎ 09027610748  ☎

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments
0
نظر شما چیه؟ سوالی دارین؟x
()
x