ارزان ترین و بهترین تعرفه ی قیمت بوتاکس در همدان

قیمت بوتاکس در همدان

قیمت بوتاکس در همدان

همدانی های عزیز ، مژده مژده!!

جشنواره تخفیف زیبایی و لیزر،دستگاه مدیواستار (اسکلپیون)

22612171_021  22612108_021

09027610748

insta - ارزان ترین و بهترین تعرفه ی قیمت بوتاکس در همدان پیج اینستاگرام مرکز قلهک

برای ورود به پیج اینستاگرام روی لینک بالا کلیک کنید

جشنواره تخفیف زیبایی و لیزر،دستگاه کندلا جنتل مکس پرو

22212952_021 22234012_021

6634846_0910
insta - ارزان ترین و بهترین تعرفه ی قیمت بوتاکس در همدان پیج اینستاگرام مرکز قیطریه

برای ورود به پیج اینستاگرام روی لینک بالا کلیک کنید

برای شما خبر خیلی خوشی داریم! مجموعه ی تهران اسکین افتخار دارد که بهترین قیمت های تزریق بوتاکس را در مرکز همدان به شما ارائه کند. در این مرکز از بهترین برندها و مارک های بوتاکس استفاده می شود.

تلاش داریم که با معرفی بهترین پزشکان و قیمت های به صرفه ، خدمات خیلی خوبی به شما ارائه کنیم. شما عزیزان می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ی قیمت ها و مواد استفاده شوند در این مرکز به صفحه ی تماس با ما مراجعه کنید.

نکته ای که باید به خاطر بسپارید این است که تزریق بوتاکس به هیچ وجه عملیات گران قیمتی نیست و در حال حاضر خیلی از افراد به لحاظ مالی قادر به انجام آن می باشند. اما متاسفانه برخی فقط به فکر قیمت می باشند و توجه چندان زیادی به کیفیت محصول ندارند.

32 4 - ارزان ترین و بهترین تعرفه ی قیمت بوتاکس در همدان
قیمت بوتاکس در همدان

بوتاکس های بی کیفیت و چینی هر روزه در حال قربانی گرفتن هستند اما باز هم اقبال عمومی به سمت آن ها زیاد است چرا که قیمت پایین تری دارند.

اما مجموعه ی تهران اسکین و تمام شعب آن در سرتاسر کشور ، هرگز کیفیت را فدای کمیت نمی کند!

تلاش داریم که قیمتی مناسب و مقرون به صرفه ارائه کنیم. به خاطر داشته باشید که در این راستا ترجیحمان بر این است که از حق الزحمه ی پزشکان کم کنیم تا این که کیفیت مواد و محصولات بوتاکس را پایین بیاوریم.

در ادامه به برخی از برندهای بوتاکس ، قیمت های هرکدام از ان ها ، بهترین پزشک تزریق بوتاکس و تخفیف هایی که وجود دارند ، می پردازیم. با ما همراه باشید!

قیمت بوتاکس ایرانی

گرچه شاید این گونه به نظر بیاید که بوتاکس درمانی جدید برای رفع چین و چروک های صورت است اما در واقع بیش از 30 سال است که در سراسر دنیا از این ماده ی معجزه آسا استفاده می شود.

بوتاکس می تواند به طور موقت باعث فلج عضلاتی شود که مسئول اصلی بروز چین و چروک ها هستند!

33 5 - ارزان ترین و بهترین تعرفه ی قیمت بوتاکس در همدان
قیمت بوتاکس ایرانی

همان گونه که می دانید به خاطر استفاده ی مداوم از عضلات صورت ( برای حالات بیانی چهره) به تدریج و با افزایش سن ،عضلاتمان رو به تحلیل رفته و در واقع چروک های روی پوست صورت خودشان را نشان می دهند.

بوتاکس نوعی سم بوتولونیوم نوع A می باشد که با انسداد مسیر پیام مغز به عضلات ، باعث نرم شدن و رفع چروک ها می شود. در واقع بوتاکس می تواند به خوبی باعث فلج موقت آن ها شود.

البته این نکته شرط و شروطی دارد:

اول از همه این که پزشکتان باید به خوبی مناطق و نقاط تزریق بوتاکس را بشناسد. تزریق این ماده در یک عضله ی اشتباهی می تواند عواقب خطرناکی به همراه داشته باشد.

بعد از آن باید از بوتاکس مرغوبی استفاده شود.

در حال حاضر بوتاکس هایی مثل دیسپورت ، زئومین ،نرونوکس ، لینوریز و البته بوتاکس ایرانی مصپورت ، رواج بیشتری دارند.

بوتاکس ایرانی مصپورت برند تازه ای است که توسط سازمان بهداشت نیز تایید شده و کاملاً محصول داخلی می باشد. به همین خاطر شاید قیمت ارزان تری نسبت به دیگر بوتاکس های خارجی داشته باشد.

ایرانی بودن و قیمت پایین تر این بوتاکس ، به هیچ وجه دلیل بر بی کیفیت بودن مصپورت نیست! بلکه به خاطر این که تولید داخل می باشد با قیمت های به صرفه تری عرضه می شود.

35 2 - ارزان ترین و بهترین تعرفه ی قیمت بوتاکس در همدان
قیمت بوتاکس ایرانی

طریقه ی کار بوتاکس مصپورت نیز مثل بوتاکس های خارجی است و با فلج موقت عضلات صورت موجب کاهش چین و چروک ها می شود.

دوام و ماندگاری این بوتاکس نیز بسیار خوب است و گزارش شده که حتی تا 6 ماه هم دوام داشته !!
با تمام این تفاصیل به نظر می آید که زمان آن رسیده که کلیشه های مسخره راجع به بی کیفیت بودن اجناس و تولید ایرانی را دور بریزید و به جای استفاده از برندهای چینی و تقلبی ، یک بار برندهای ایرانی را امتحان کنید.

قطعا نتیجه ، شما را شگفت زده خواهد کرد!!

بوتاکس ارزان قیمت

بوتاکس ها قیمت های مختلفی دارند. به عنوان مثال دیسپورت که ساخت کشور انگلیس است و بالاترین میزان از کیفیت را دارد ، به نسبت دیگر مارک های بوتاکس قیمت بالاتری دارد.

اما اگر به دنبال بوتاکس ارزانی هستید که در عین کیفیت فشار زیادی هم به جیب شما وارد نشود ، باید تذکر دهیم که احتمال به دام افتادن شما با بوتاکس های چینی و تقلبی خیلی زیاد خواهد بود.

به خاطر داشته باشید که بوتاکس های مختلف محدوده قیمت مشخصی دارند و هر مرکز یا پزشکی خارج از این محدوده به شما قیمت داد ، یا از بوتاکس های بی کیفیت استفاده می کند یا این که هزینه ی منصفانه ای ندارد.

شما عزیزان می توانید برای تشخیص هرچه بهتر بوتاکس اصل از تقلبی این مقاله را مطالعه کنید!
34 3 - ارزان ترین و بهترین تعرفه ی قیمت بوتاکس در همدان
بوتاکس ارزان قیمت

بهترین دکتر تزریق بوتاکس در همدان

حال که شما را با جنبه های مختلف این پروسیجر زیبایی آشنا کردیم ، توصیه می کنیم که چنان چه اهل استان همدان هستید و به دنبال یک پزشک ماهر و متخصص برای انجام تزریق بوتاکس می گردید ، مرکز زیبایی همدان (مورد تایید تهران اسکین) را از دست ندهید.

در این مرکز پزشک حاذق و متبحری حضور دارد که با سابقه ی چندین ساله در انجام تزریقات زیبایی ، بهترین گزینه ی شما برای انجام این عملیات خواهد بود.

31 3 - ارزان ترین و بهترین تعرفه ی قیمت بوتاکس در همدان
بهترین دکتر تزریق بوتاکس در همدان

علاوه بر این قیمت هایی که به شما ارائه می شود ، کاملا مقرون به صرفه و با توجه به فاکتورهای زیر خواهد بود :

  • تجربه و مهارت پزشک
  • ناحیه ای که تصمیم به تزریق بوتاکس در آن را دارید
  • تعداد واحدهای تزریق شونده
  • شدت و وخامت چین و چروک ها
شما عزیزان می توانید از طریق این لینک مستقیماً با همکاران ما در مرکز همدان ارتباط برقرار کنید و کلیه ی سوالاتی که در این باره دارید را مطرح نمایید.

تخفیف بوتاکس در همدان

احتمالا اگر واژه ی تخفیف بوتاکس در همدان را در اینترنت جستجو کنید ، اولین وب سایتی که برای شما بالا خواهد آمد ، وب سایت های تخفیفی خواهد بود. اما این گونه وب سایت ها چندین ایراد دارند :

اول از همه این که قیمت هایی که در آن جا ارائه می شود ، به هیچ وجه واقعی نیست.احتمال دارد که شما بن تخفیف را خریداری کنید و پس از مراجعه به مرکز با قیمت های متفاوتی مواجه شوید.

در کمال تاسف خیلی از پزشکان به محض نزدیک شدن به تاریخ انقضای مواد خود ، تخفیف می زنند و این مسئله ریسک بروز عوارض جانبی برای فرد را افزایش می دهد.

در کلیه ی مراکز زیبایی تهران اسکین ، تخفیف های واقعی ارائه می شود.این مجموعه افتخار دارد که در اعیاد و مناسبت های رسمی تخفیف های جذابی را برای خدمات خود عرضه کند که علاوه بر واقعی بودن، می توانید از کیفیت مواد مورد نظر نیز اطمینان حاصل نمایید.

پیروز و شادکام باشید.

مترجم و محقق : ندا ناصری

منبع

0 0 رای ها
به نظر شما چند ستاره ؟

بیشترین تخفیف های زیبایی و لیزر در بهترین مراکز تهران و شهرستان ها
اینجا کلیک کنید

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments
0
نظر شما چیه؟ سوالی دارین؟x
()
x