خانه / لیزر YAG / 5 نکته مهم در باره لیزر موهای بلوند!

5 نکته مهم در باره لیزر موهای بلوند!

5 نکته مهم در باره لیزر موهای بلوند!Reviewed by لیزر درمانی on Mar 11Rating: 3.05 نکته مهم در باره لیزر موهای بلوند!موهای بلوند رنگدانه زیادی ندارند ، بنابراین متخصصین با لیزر هایی که دارای شدت بیشتری هستند کار می کنند. این لیزرها توهم رنگدانه اضافی را بر روی پوست های بلوند ، ایجاد می کند که باعث می شود موها حذف شوند. لیزرهای موهای بلوند آنقدر مؤثر هستند که حتی روی موهای خاکستری یا سفید نیز اثر دارند.

 

لیزر موهای بلوند

5 نکته مهم در باره لیزر موهای بلوند

لیزر موهای زائد در ابتدا برای افرادی که دارای موهای تیره تر بودند محدود می شد. اما در حال حاضر لیزرهای جدیدی وجود دارند که روی موهای بلوند کار می کنند. هر کلینیک  معتبری دارای لیزر مؤثر برای موهای بور است.

لیزر موهای زائد با استفاده از یک پرتو با شدت بالا برای هدف گیری و از بین بردن فولیکول های مو بدون آسیب رساندن به پوست و بافت اطراف آن کار می کند. از آنجا که با روش لیزر موهای زائد تعداد موهای موجود در ناحیه ای که تحت درمان قرار گرفته است  کاهش می یابد، رشد دوباره این موها نادر است.

لیزر موهای بلوند و همچنین موهای خاکستری و قرمز از طریق لیزر موهای زائد مشکل است.  زیرا به دلیل عدم وجود رنگدانه در ساقه مو ،  نور و گرما به رنگ های تیره تر جذب می شوند. پس هر چه رنگدانه ها کمتر باشند ،  کار برای برخی از لیزرها سخت تر می شود.

بنابراین ، کدام سیستم های لیزر موهای زائد برای موهای بلوند مؤثرتر خواهد بود؟

لیزرهایی برای حذف موهای زائد وجود دارد که به طور خاص برای از بین بردن موهای بلوند صورت و بدن  طراحی شده است.

لیزر Nd: YAG  و لیزرهایی که از تکنولوژی ELOS ™  Synergy الکتریکی و نوری  استفاده می کنند ، برای حذف موهای بلوند و روشن بهتر از سایر لیزرها هستند.

لیزر Nd: YAG یکی از محبوب ترین لیزر ها برای حذف موهای زائد است و می توان از آن به طور مناسب برای درمان تمام شش نوع پوست و انواع مو استفاده کرد. از سوی دیگر  اثربخشی  لیزر Nd: YAG  در دستیابی به نتایجی که طولانی تر از آن هستند ، ثابت شده است.

اگر موهای بلوند دارید و به دنبال   کلینیکی برای از بین بردن مو های زائد خود هستید ، کلینیک های تهران اسکین در سراسر ایران آماده ارائه خدمات به شما می باشند.

در اینجا پنج نکته مهم که قبل از لیزر موهای بلوند باید بدانید :

1 – لیزرهایی برای از بین بردن  موهای بلوند وجود دارد.

موهای بلوند رنگدانه زیادی ندارند ، بنابراین متخصصین با لیزر هایی که دارای شدت بیشتری هستند کار می کنند. این لیزرها توهم رنگدانه اضافی را بر روی پوست های بلوند ، ایجاد می کند که باعث می شود موها حذف شوند.

لیزرهای ویژه موهای بلوند آنقدر مؤثر هستند که حتی روی موهای خاکستری یا سفید نیز اثر دارند.

2 – دو نوع مو وجود دارد.

ما در بدن خود دو نوع مو داریم.  موی ولوس و موی ترمینال.

موی ولوس کوتاه ، روشن ، و غیر قابل دیدن است که تمام بدن ما به جز کف دست و پاهای ما را پوشش می دهد.  در حالی که موهای ترمینال ضخیم تر و پر رنگ است.

موی ترمینال را در ناحیه تناسلی ، زیر بغل  و پاها پیدا می کنید و لیزر این موهای زائد را حذف می کند.

3 – مو در یک چرخه رشد می کند.

مراحل چرخه رشد مو

چرخه رشد مو

موها در سه دوره رشد می کنند :

  • آناژن ،
  • کاتاژن ،
  • تلوژن

آناژن  مرحله فعال است که در آن موها در حال رشد است. هنگامی که موهای ما در فاز کاتاژان هستند، فولیکول های مو در حال مرگ هستند و رشد مو در این مرحله کند می شود.  در نهایت ، مرحله تلوژن رخ می دهد که در آن رشد موها متوقف می شود. پس از تکمیل مرحله تکامل ، چرخه رشد مو دوباره شروع می شود.

4 – درمان لیزر برای کسب بهترین نتایج باید گسترش یابد

همانطور که در بالا ذکر شد ، مو در چرخه رشد قرار دارد.  به همین دلیل ، حذف مو فقط بعد از چندین جلسه درمان کامل خواهد بود. علاوه بر این ، این درمان ها می تواند برای از بین بردن موهای زائد پا ها ، نلحیه بیکینی و زیر بغل انجام شود.

معمولاً شما می توانید هر شش هفته یکبار به کلینیک های لیزر موهای زائد ما مراجعه کنید.  بعضی از افراد برای درمان مؤثر نیاز به 4 جلسه درمان دارند ، در حالی که برخی دیگر نیاز به 6 جلسه لیزر موهای زائد دارند.

5 – به یک کلینیک تخصصی معتبر مراجعه کنید. 

بهترین کلینیک لیزر موهای زائد در اصفهان

کلینیک لیزر موهای زائد

همانطور که برای انجام هر روش لیزر نیاز به مراجعه به متخصص و کلینیک لیزر درمانی دارید ، برای از بین بردن موهای بلوند نیز باید به کلینیک های معتبر لیزر موهای زائد مراجعه کنید.  بهترین گزینه ، کلینیک های لیزردرمانی تهران اسکین است.

اگر چه روش های حذف موهای زائد توسط  لیزر موهای بلوند روز به روز با استقبال  بیشتر و بیشتری روبرو می شود ،  شما باید درمان خود را با یک متخصص دارای گوهینامه و با تجربه انجام دهید.  متخصصین مجرب ما در کلینیک های تهران اسکین در سراسر ایران منتظر شما هستند.

محقق و مترجم : مینو شفیعی  

لینک منبع لینک منبع لینک منبع

مطالب مرتبط

لیست قیمت ارزانترین و بهترین لیزر با تخفیف ویژه دو... لیزر موهای زائد میتواند برای شما تجربه ای بسیار لذت بخش و به یاد ماندنی باشد. لیزر موهای زائد در مراکز مورد تایید ما به دلایل زیر متفاوت است: ...
رفع موهای زائد در خانه حداقل سه راه وجود دارد که به کمک انها میتوانید در خانه موهای زائد خود را از بین ببرید و به سالنهای زیبایی مراجعه نکنید . در این پست به این روش ها ...
لیزر موهای زائد برای پوست های تیره... لیزر موهای زائد برای پوست های تیره لیزر موهای زائد برای افرادی که دارای پوست تیره هستند، کمی پیچیده تر می شود. دکلره کردن موها نیز موثر نخواهد بود. ...
حذف مو های زائد سفید و بلوند با لیزر... حذف مو های زائد سفید و بلوند با لیزر درمان هایی که با استفاده از تکنولوژی های قدیمی لیزر برای مو های زائد سفید و بلوند انجام می شد ، اغلب منجر به ر...
عوارض مربوط به روش های مختلف رفع موهای زائد... عوارض مربوط به روش های مختلف رفع موهای زائد خانم ها برای حذف موهای زائد خود و داشتن پوستی صاف از روش های مختلف استفاده می کنند. این روش ها عبارتند ا...
برتری استفاده از لیزر های حرفه ای در مقایسه با لیز... برتری استفاده از لیزر های حرفه ای در مقایسه با لیزرهای خانگی در سال های اخیر لیزر موهای زائد به یکی از پروسیجر های زیبایی محبوب در میان افراد ...
اگر مطلب مفیدی بود، از منو زیر برای دوستانتان ارسال کنید

 

فرصت سرمایه گذاری پوست و زیبایی برای همه سرمایه داران (اینجا کلیک کنید)

فرصت سرمایه گذاری پوست و زیبایی برای همه سرمایه داران (اینجا کلیک کنید)

مجموعه فوق تخصصی تهران اسکین  در صدد است تا بار دیگر تعدادی سرمایه گذار علاقه مند جهت خرید تجهیزات پزشکی استاندارد و پرکاربرد در ایران جذب نماید. ما ابتدا از کاربرد های عملی و فراوان دستگاهها و بازدهی بالای آن ها در جای جای ایران اطمینان حاصل می کنیم.

از مشاوران مالی و بازاریابان حرفه ای برای حفظ سرمایه سرمایه گذار و چند برابر سازی آن بهره می گیریم. قرارداد سالانه خرید شامل نصب، خدمات پس از فروش، آموزش عملی کار با دستگاه، نگهداری و به روز رسانی دستگاه ها با فروشنده را می بندیم. تهران اسکین جنبه های مالی، اعتبار فروشنگان و محصولات، تناسب آن ها با محیط و بیماران، مشکلات احتمالی دستگاه ها، درصد رضایت پزشکان و استقبال بیماران از تجهیزات را مرتب بررسی می کند.

سوال سرمایه گذار از مجموعه تهران اسکین: چرا تهران اسکین را برای سرمایه گذاری انتخاب کنم؟ پاسخ: تعداد تجهیزات پزشکی، مدلهای دستگاه ها، و کشورها و شرکت های سازنده آنقدر زیاد و متنوع است که خریدار بدون یک منبع اطلاعاتی بسیار پیشرفته در انتخاب آن ها حسابی سردرگم می شود.

آنچه ما داریم اطلاعات موثق و آگاهی از پشت صحنه موارد زیر است که با تجربه گران تیم های فوق تخصصصی پزشکی-درمانی-پژوهشی-بازاریابی در طی چندین سال به دست آورده ایم:

◄آگاهی از مزایا و معایب هر یک دستگاهها، کاربردهای هر یک، تناسب یا عدم تناسب هر دستگاه با شرایط فیزیکی و محیطی اشخاص

◄آگاهی از معتبر بودن یا نبودن شرکت ها و فروشندگان جهت اطمینان از خدمات پس از فروش

◄ ارتباط دایمی و قوی با مهندسان پزشکی خارج از کشور و پزشکانی که کار با دستگاهها را تجربه کرده اند

◄ آگاهی از بازار پزشکی و چون و چند استقبال مردم از دستگاه به خصوصی

◄آگاهی از کاربردهای درمانی و نتایج استفاده از تمامی تجهیزات با توجه به صدها و صدها پژوهش علمی- تجربی

◄ اطلاع از قیمت ها، کیفیت دستگاه، بازدهی آن، روش نگهداری آن و اعتبار ضمانت نامه

◄ حرفه ای بودن در خرید دستگاه ها با قیمت مقرون به صرفه و راندمان بالا

◄ در نظر گرفتن سود برگشتی برای سرمایه گذار با توجه به استفاده از تجهیزات به خصوص در بلند مدت در سرتاسر ایران

◄ موفقیت های قبلی در زمینه حفظ سرمایه سرمایه گذاران و چند برابر سازی آن منظور ما از خرید تجهیزات پزشکی-درمانی کدام تجهیزات است؟ پرکاربردترین تجهیزات پزشکی در دنیای امروز، دستگاه های جوانسازی-زیبایی و مراقبت از پوست و مو شامل انواع لیزرها، انواع پلاسما، انواع IPL و غیره. دستگاه های لیپوساکشن و پیکرتراشی دستگاه های لیپوترنسفر، بادی کانتورینگ و پیوند چربی دستگاه های تشخیصی و آنالیز پوست و مو دستگاه های مکنده دود دستگاه های تناسب اندام لیزرهای زنان لیزرهای درمان ضایعات عروقی تنوع گسترده تجهیزات پزشکی فوق و استفاده روز افزون از آن ها توسط جمع بی شماری از پزشکان و بیماران به موفقیت هر چه بیشتر تیم های سرمایه گذار انجامیده است.

 

تهران اسکین مرتب اطلاعات و دانش همه جانبه درباره تجهیزات پزشکی را در پایگاه داده خود جمع آوری، طبقه بندی و تحلیل و مقایسه می کند. ارتباط دایمی ما با شرکت ها و فروشندگان معتبر تجهیزات پزشکی فرصت های زیادی را برای سرمایه گذاری های مختلف فراهم آورده است.

برای کسب اطلاعات بیشتر ،تماس بگیرید : 77189615-77189675

09027610748 خانم جعفری – خانم بیات (این خط دارای تلگرام نیز میباشد)

  5 نکته مهم در باره لیزر موهای بلوند لیزر موهای زائد در ابتدا برای افرادی که دارای موهای تیره تر بودند محدود می شد. اما در حال حاضر لیزرهای جدیدی وجود دارند که روی موهای بلوند کار می کنند. هر کلینیک  معتبری دارای لیزر مؤثر برای موهای بور است. لیزر موهای زائد با استفاده از یک پرتو با شدت بالا برای هدف گیری و از بین بردن فولیکول های مو بدون آسیب رساندن به پوست و بافت اطراف آن کار می کند. از آنجا که با روش لیزر موهای زائد تعداد موهای…

مشاهده بازنگری

به این مقاله چند ستاره می دهید

User Rating: 4.85 ( 1 votes)
عضویت در خبرنامه ثبت نام
ثبت نام شما با موفقیت انجام شد
در خبرنامه ما عضو بشید و دسترسی خودتون به اطلاعات جالب و جذاب رو راحت کنید. باقی کارها رو ما برای شما انجام میدیم. تنظیم خبرنامه خبرنامه سلامت خبرنامه مغز و اعصاب و روان خبرنامه زیبایی و تغذیه
برترین مراکز لیزر را بیابید
بستن
شهر مورد نظر خود را برای دیدن لیست برترین مراکز لیزر موهای زائد انتخاب کنید.