خانه / برتری های لیزر / آیا لیزر موهای زائد واقعا دائمی است؟

آیا لیزر موهای زائد واقعا دائمی است؟

آیا لیزر موهای زائد واقعا دائمی است؟Reviewed by مریم اکبری زاده on Aug 9Rating:

لیزر موهای زائد

پرسش بسیاری از مراجعین لیزر درمانی این است که آیا لیزر موهای زائد واقعا دائمی است؟ پاسخ کوتاه به این سوال منفی است، اما لازم است نکاتی را به همراه این پاسخ بیان کنیم که به برتری های لیزر و اهمیت استفاده از این روش جدید اشاره می کنند. لیزر موهای زائد از طریق گرم کردن فولیکول های مو رشد آنها را متوقف می کند. این امر برای مدت طولانی جلوی رشد مواهی زائد را می گیرد، این زمان بسیار طولانی تر از دیگر روش های سنتی است. به علاوه مویی که دوباره رشد می کند بسیار نازکتر و روشن تر از موی قبلی است و تراکم آن نیز خیلی کمتر از قبل است.

لیزر گزینه بسیار مناسبی برای افرادی است که دارایوست روشن و موی تیره هستند. به علاوه فرایند لیزر درمانی بهتر است توسط فردی با تجربه و تحت نظارت پزشک متخصص پوست انجام شود.

چگونگی عملکرد لیزر موهای زائد

در لیزر از پرتوهای لیزر با حرارت بالا برای تابش استفاده می شود. در طول انجام فرایند این پرتوهای لیزری فولیکول های مو را گرم کرده و از بین می برند. فولیکول های مو درست زیر پوست قرار گرفته اند و مسئول تولید ساقه های جدید مو هستند. اگر فولیکول ها از بین بروند، تولید مو متوقف می شود.

در مقابل روش لیزر درمانی استفاده از روش های سنتی است که مو را به صورت سطحی و از روی پوست برمی دارد. این روش ها فولیکول مو را هدف قرار نمی دهند. روش لیزر درمانی برای بخش های مختلف بدن مورد استفاده قرار می گیرد، از جمله:

  • قفسه سینه
  • پشت
  • شانه ها
  • گردن
  • خط بیکینی
  • صورت (به جز اطراف چشم ها)

لیزر درمانی برای افرادی که دارای موهای تیره و پوست روشن هستند دارای تاثیر فوق العاده است، زیرا لیزر درمانی رنگدانه های مو را هدف قرار می دهد. حتی اگر برخی موها از بین نروند، روشن شدن رنگ آنها باعث می شود مو کمتر به چشم آید. برخی موهای زائد در همان جلسات اول از بین می روند.

فرایند لیزر درمانی بسیار سریع انجام می شود. بخش های کوچک تر بدن، از جمله بالای لب ها، تنها چند دقیقه طول می کشد. بخش های بزرگتر بدن، مانند پشت یا قفسه سینه، زمان بیشتری نیاز دارد.

در صورت استفاده از بی حس کننده لازم است یک ساعت قبل از شروع لیزر درمانی بی حس کننده مورد نظر را مورد استفاده قرار دهید. برای رسیدن به نتیجه مطلوب لازم است جلسات لیزر درمانی را تکرار کنید.

علت تکرار جلسات لیزر درمانی چیست؟

با تکرار جلسات نتیجه مطلوب حاصل می شود. تعداد جلسات لیزر درمانی بستگی به فرد تحت درمان دارد. طبق بررسی های انجام شده اکثر افراد بین 4 تا 6 جلسه لیزر درمانی لازم خواهند داشت. به علاوه فاصله بین جلسات بهتر است 6 تا 9 هفته باشد.

پس از هر جلسه تعداد موهای کمتری بر روی بدن مشاهده خواهید کرد. هر مویی که رشد می کند بسیار نازگ تر و روشن تر خواهد بود.

علاوه بر این ها برای حفظ نتیجه لازم است جلسات را هر از گاهی تکرار کنید، به این ترتیب مطمئن خواهید شد که فولیکول های مو دوباره مویی تولید نمی کنند. پس از اتمام کامل دوره لیزر درمانی، بسته به نیاز فرد مراجعه کنند، ممکن است لازم شود جلسه لیزر درمانی یک یا دو بار در سال تکرار شود.

حرف آخر

گرچه ممکن است موها پس از لیزر درمانی دوباره رشد کنند، اما بهتر است بدانید رشد مجدد موها در همه مراجعین اتفاق نمی افتد و بستگی به فرد دارد و گاهی رشد مجدد موها به دلیل تغییرات هورمونی در بدن رخ می دهد. همچنین لیزر درمانی بهترین گزینه برای رهایی از شر موهای زائد برای مدت طولانی است.

بهترین دستگاه های لیزر درمانی دستگاه های لیزر الکساندرایت هستند که به خوبی موهای زائد را از بین برده و دارای خنک کننده هایی نیز هستند که به راحتی فرد مراجعه کننده کمک می کند.

دستگاه های لیزر خانگی نیز در باز موجود هستند که برای انجام لیزر درمانی در خانه مورد استفاده قرار می گیرند، اما اثربخشی و ایمنی این دستگاه ها تایید نشده است. به علاوه با توجه به حساسیت فرایند لیزر درمانی بهتر است این کار توسط متخصص این کار انجام شود.

منبع

نگارنده سمیه محمدی

 

 

فرصت سرمایه گذاری پوست و زیبایی برای همه سرمایه داران (اینجا کلیک کنید)

فرصت سرمایه گذاری پوست و زیبایی برای همه سرمایه داران (اینجا کلیک کنید)

مجموعه فوق تخصصی تهران اسکین  در صدد است تا بار دیگر تعدادی سرمایه گذار علاقه مند جهت خرید تجهیزات پزشکی استاندارد و پرکاربرد در ایران جذب نماید. ما ابتدا از کاربرد های عملی و فراوان دستگاهها و بازدهی بالای آن ها در جای جای ایران اطمینان حاصل می کنیم.

از مشاوران مالی و بازاریابان حرفه ای برای حفظ سرمایه سرمایه گذار و چند برابر سازی آن بهره می گیریم. قرارداد سالانه خرید شامل نصب، خدمات پس از فروش، آموزش عملی کار با دستگاه، نگهداری و به روز رسانی دستگاه ها با فروشنده را می بندیم. تهران اسکین جنبه های مالی، اعتبار فروشنگان و محصولات، تناسب آن ها با محیط و بیماران، مشکلات احتمالی دستگاه ها، درصد رضایت پزشکان و استقبال بیماران از تجهیزات را مرتب بررسی می کند.

سوال سرمایه گذار از مجموعه تهران اسکین: چرا تهران اسکین را برای سرمایه گذاری انتخاب کنم؟ پاسخ: تعداد تجهیزات پزشکی، مدلهای دستگاه ها، و کشورها و شرکت های سازنده آنقدر زیاد و متنوع است که خریدار بدون یک منبع اطلاعاتی بسیار پیشرفته در انتخاب آن ها حسابی سردرگم می شود.

آنچه ما داریم اطلاعات موثق و آگاهی از پشت صحنه موارد زیر است که با تجربه گران تیم های فوق تخصصصی پزشکی-درمانی-پژوهشی-بازاریابی در طی چندین سال به دست آورده ایم:

◄آگاهی از مزایا و معایب هر یک دستگاهها، کاربردهای هر یک، تناسب یا عدم تناسب هر دستگاه با شرایط فیزیکی و محیطی اشخاص

◄آگاهی از معتبر بودن یا نبودن شرکت ها و فروشندگان جهت اطمینان از خدمات پس از فروش

◄ ارتباط دایمی و قوی با مهندسان پزشکی خارج از کشور و پزشکانی که کار با دستگاهها را تجربه کرده اند

◄ آگاهی از بازار پزشکی و چون و چند استقبال مردم از دستگاه به خصوصی

◄آگاهی از کاربردهای درمانی و نتایج استفاده از تمامی تجهیزات با توجه به صدها و صدها پژوهش علمی- تجربی

◄ اطلاع از قیمت ها، کیفیت دستگاه، بازدهی آن، روش نگهداری آن و اعتبار ضمانت نامه

◄ حرفه ای بودن در خرید دستگاه ها با قیمت مقرون به صرفه و راندمان بالا

◄ در نظر گرفتن سود برگشتی برای سرمایه گذار با توجه به استفاده از تجهیزات به خصوص در بلند مدت در سرتاسر ایران

◄ موفقیت های قبلی در زمینه حفظ سرمایه سرمایه گذاران و چند برابر سازی آن منظور ما از خرید تجهیزات پزشکی-درمانی کدام تجهیزات است؟ پرکاربردترین تجهیزات پزشکی در دنیای امروز، دستگاه های جوانسازی-زیبایی و مراقبت از پوست و مو شامل انواع لیزرها، انواع پلاسما، انواع IPL و غیره. دستگاه های لیپوساکشن و پیکرتراشی دستگاه های لیپوترنسفر، بادی کانتورینگ و پیوند چربی دستگاه های تشخیصی و آنالیز پوست و مو دستگاه های مکنده دود دستگاه های تناسب اندام لیزرهای زنان لیزرهای درمان ضایعات عروقی تنوع گسترده تجهیزات پزشکی فوق و استفاده روز افزون از آن ها توسط جمع بی شماری از پزشکان و بیماران به موفقیت هر چه بیشتر تیم های سرمایه گذار انجامیده است.

 

تهران اسکین مرتب اطلاعات و دانش همه جانبه درباره تجهیزات پزشکی را در پایگاه داده خود جمع آوری، طبقه بندی و تحلیل و مقایسه می کند. ارتباط دایمی ما با شرکت ها و فروشندگان معتبر تجهیزات پزشکی فرصت های زیادی را برای سرمایه گذاری های مختلف فراهم آورده است.

برای کسب اطلاعات بیشتر ،تماس بگیرید : 77189615-77189675

09027610748 خانم  بیات – خانم جعفری (این خط دارای تلگرام نیز میباشد.)

پرسش بسیاری از مراجعین لیزر درمانی این است که آیا لیزر موهای زائد واقعا دائمی است؟ پاسخ کوتاه به این سوال منفی است، اما لازم است نکاتی را به همراه این پاسخ بیان کنیم که به برتری های لیزر و اهمیت استفاده از این روش جدید اشاره می کنند. لیزر موهای زائد از طریق گرم کردن فولیکول های مو رشد آنها را متوقف می کند. این امر برای مدت طولانی جلوی رشد مواهی زائد را می گیرد، این زمان بسیار طولانی تر از دیگر روش های سنتی است. به علاوه مویی که دوباره…

مشاهده بازنگری

اگر خوشتان آمده 5 ستاره دهید

User Rating: 4.75 ( 1 votes)

درباره مریم اکبری زاده

عضویت در خبرنامه ثبت نام
ثبت نام شما با موفقیت انجام شد
در خبرنامه ما عضو بشید و دسترسی خودتون به اطلاعات جالب و جذاب رو راحت کنید. باقی کارها رو ما برای شما انجام میدیم. تنظیم خبرنامه خبرنامه سلامت خبرنامه مغز و اعصاب و روان خبرنامه زیبایی و تغذیه
برترین مراکز لیزر را بیابید
بستن
شهر مورد نظر خود را برای دیدن لیست برترین مراکز لیزر موهای زائد انتخاب کنید.