خانه / سلامت مو / نکات مهم در مورد پیوند موی طبیعی

نکات مهم در مورد پیوند موی طبیعی

نکات مهم در مورد پیوند موی طبیعیReviewed by دپارتمان ارجاع تخصصی و پاسخ به سوالات on Jan 25Rating:

 

نکات مهم در مورد پیوند موی طبیعی

نکات مهم در مورد پیوند موی طبیعی

  1. موهای کاشته شده در چند روز اول بعد از پیوند مو شروع به رشد کرده و بلند می شوند و معمولا پس از 2-3 هفته این موها وارد حالت استراحت شده و به تدریج می افتند.رشد مجدد موهای کاشته شده بتدریج و اهسته از 3-4 ماه بعد شروع و رشد و تکامل قطعی موها حدود 9-12 ماه به طول می انجامد.موهای جدید در ابتدا نازک و کم رنگ بوده و ممکن است با سرعت های متفاوت رشد کرده و نیز گاهی از نظر رنگ،ضخامت و قوام در اوایل رشد با یکدیگر فرق کنند ولی در اکثر موارد این مسایل همگی رفع می گردند.
  2. در افرادی که موهای کم پشت و نازک دارند حدود یک ماه پس از پیوند مو ممکن است موهای قبلی وی در اثر استرس،داروهای تجویز شده و گاهی هم به دلایل نامعلوم وارد حالت استراحت شده و بریزند.این ریزش مو طبیعی بوده و به علل نامعلوم در خانم ها بیشتر رخ می دهد.این وضعیت ممکن است 4-6 ماه طول بکشد و در جریان آن ظاهرا محلی که موها کاشته شده است به نظر کم پشت تر می آید.این کم پشتی ناراحت کننده ولی موقتی بوده و نمای محل کاشت مو با بیرون آمدن موها از حالت استراحت و رشد موهای کاشته شده به حالت عادی در می آید.معمولا برای تقویت موهای قبلی فرد از داروهای تقویت کننده مو مانند ماینوکسیدیل،فیناستراید و انواع مواد مغذی مو و ویتامین ها استفاده می شود.به دلیل اثر موقتی محلول ماینوکسیدیل و قرص فیناستراید در اکثریت موارد لازم است که مصرف این داروها برای مدت های طولانی ادامه پیدا کند.بیماران محترم باید توجه کنند که تقویت کردن موهای قبلی فرد در زیباتر نشان دادن نتیجه کاشت مو تاثیر به سزایی داشته و همیشه توصیه به استفاده از آنها می شود.دلیل این امر آن است که موهای ظریف و نازک قبلی فرد با این داروها ضخیم تر و قوی تر شده و لذا نمای منطقه کاشت را بهتر می کنند.
  3. پس از اینکه موهای کاشته شده رشد کردند،می توان آنها را شست ،کوتاه کرد ،سشوار کشید و شکل و فرم داد.بطور کلی قسمت طاس 9-12 ماه پس از پیوند کاملا حالت و رشد طبیعی خود را بدست می آورد.
  4. در هر جلسه کاشت موی طبیعی بسته به روش انجام شده و سایر عوامل گفته شده 3000-5000 گرافت گرافت کاشته می شود.
  5. موهایی که درحال حاضر قبل از کاشت مو در ناحیه کم مو وجود دارند ممکن است به مرور زمان  و در طی سال های آینده ریخته و کمتر می شود.این مطلب هیچ گونه ارتباطی با پیوند مو در حال حاضر نداشته و در صورت بروز آن جهت پر پشت شدن مجدد موهای سر نیاز به کاشت موی مجدد خواهد بود.
  6. بیمار بایستی همیشه احتمال نیاز به جلسات بعدی کاشت مو را داشته باشد.فاکتورهای زیادی در این احتمال دخالت دارند که عبارتند از : شدت و نوع ریزش موی شخص،سن فرد،توقعات و انتظارات وی،وضعیت روحی و روانی فرد،مشخصات پوست و موی منطقه دهنده  و گیرنده،سابقه قبلی کاشت مو  و متد اجرای آن و مدل موی بیمار.

مطالب مرتبط

روش FUT پیوند مو از تصمیم تا پر پشتی مو (بخش اول)... روش FUT پیوند مو از تصمیم تا پر پشتی مو روش FUT پیوند مو از تصمیم تا پر پشتی مو (بخش اول) در روش FUT با بی حسی موضعی و بدون احساس درد یک نوار از پو...
درمان دائمی کچلی با پیوند مو...   ما آدمها معمولاً  تا زمانی که چیزی را از دست ندهیم قدرش را نمی دانیم که از جمله آنها می توان به سلامتی و جوانی اشاره کرد. زمانی که موها ک...
لیزر کم توان برای درمان ریزش مو... لیزر کم توان درمانی برای درمان ریزش مو روش های لیزر درمانی که برای درمان ریزش مو استفاده می شود شامل از دستگاه هایی  می شود که نورآن بتواند به پوست...
پیوند موی طبیعی ریزش مو یا آلوپسی، مشکل رایجی است که هم خانم ها و هم آقایان درگیر آن می باشند که دلایل مختلفی دارد از جمله استرس، بیماریها، برخی دارو ها و ژن. گرچه ...
دلایل و درمان ریزش مو در آقایان... مردان و ریزش مو: دلایل چه هستند؟ آشکارسازی حقایق مربوط به طاسی از پیوند مو تا شانه های لیزری ممکن است این موضوع یک خودبینی ظاهری در مردان آمریکایی...
مگه خانم ها مو می کارن؟ مگه خانم ها مو می کارن؟ مگه خانم ها مو می کارن؟ کاشت مو در خانم ها در چه مواردی کاربرد دارد؟ چها زمینه برای این کار معرفی شده است ریزش مو با ...
اگر مطلب مفیدی بود، از منو زیر برای دوستانتان ارسال کنید

 

فرصت سرمایه گذاری پوست و زیبایی برای همه سرمایه داران (اینجا کلیک کنید)

فرصت سرمایه گذاری پوست و زیبایی برای همه سرمایه داران (اینجا کلیک کنید)

مجموعه فوق تخصصی تهران اسکین  در صدد است تا بار دیگر تعدادی سرمایه گذار علاقه مند جهت خرید تجهیزات پزشکی استاندارد و پرکاربرد در ایران جذب نماید. ما ابتدا از کاربرد های عملی و فراوان دستگاهها و بازدهی بالای آن ها در جای جای ایران اطمینان حاصل می کنیم.

از مشاوران مالی و بازاریابان حرفه ای برای حفظ سرمایه سرمایه گذار و چند برابر سازی آن بهره می گیریم. قرارداد سالانه خرید شامل نصب، خدمات پس از فروش، آموزش عملی کار با دستگاه، نگهداری و به روز رسانی دستگاه ها با فروشنده را می بندیم. تهران اسکین جنبه های مالی، اعتبار فروشنگان و محصولات، تناسب آن ها با محیط و بیماران، مشکلات احتمالی دستگاه ها، درصد رضایت پزشکان و استقبال بیماران از تجهیزات را مرتب بررسی می کند.

سوال سرمایه گذار از مجموعه تهران اسکین: چرا تهران اسکین را برای سرمایه گذاری انتخاب کنم؟ پاسخ: تعداد تجهیزات پزشکی، مدلهای دستگاه ها، و کشورها و شرکت های سازنده آنقدر زیاد و متنوع است که خریدار بدون یک منبع اطلاعاتی بسیار پیشرفته در انتخاب آن ها حسابی سردرگم می شود.

آنچه ما داریم اطلاعات موثق و آگاهی از پشت صحنه موارد زیر است که با تجربه گران تیم های فوق تخصصصی پزشکی-درمانی-پژوهشی-بازاریابی در طی چندین سال به دست آورده ایم:

◄آگاهی از مزایا و معایب هر یک دستگاهها، کاربردهای هر یک، تناسب یا عدم تناسب هر دستگاه با شرایط فیزیکی و محیطی اشخاص

◄آگاهی از معتبر بودن یا نبودن شرکت ها و فروشندگان جهت اطمینان از خدمات پس از فروش

◄ ارتباط دایمی و قوی با مهندسان پزشکی خارج از کشور و پزشکانی که کار با دستگاهها را تجربه کرده اند

◄ آگاهی از بازار پزشکی و چون و چند استقبال مردم از دستگاه به خصوصی

◄آگاهی از کاربردهای درمانی و نتایج استفاده از تمامی تجهیزات با توجه به صدها و صدها پژوهش علمی- تجربی

◄ اطلاع از قیمت ها، کیفیت دستگاه، بازدهی آن، روش نگهداری آن و اعتبار ضمانت نامه

◄ حرفه ای بودن در خرید دستگاه ها با قیمت مقرون به صرفه و راندمان بالا

◄ در نظر گرفتن سود برگشتی برای سرمایه گذار با توجه به استفاده از تجهیزات به خصوص در بلند مدت در سرتاسر ایران

◄ موفقیت های قبلی در زمینه حفظ سرمایه سرمایه گذاران و چند برابر سازی آن منظور ما از خرید تجهیزات پزشکی-درمانی کدام تجهیزات است؟ پرکاربردترین تجهیزات پزشکی در دنیای امروز، دستگاه های جوانسازی-زیبایی و مراقبت از پوست و مو شامل انواع لیزرها، انواع پلاسما، انواع IPL و غیره. دستگاه های لیپوساکشن و پیکرتراشی دستگاه های لیپوترنسفر، بادی کانتورینگ و پیوند چربی دستگاه های تشخیصی و آنالیز پوست و مو دستگاه های مکنده دود دستگاه های تناسب اندام لیزرهای زنان لیزرهای درمان ضایعات عروقی تنوع گسترده تجهیزات پزشکی فوق و استفاده روز افزون از آن ها توسط جمع بی شماری از پزشکان و بیماران به موفقیت هر چه بیشتر تیم های سرمایه گذار انجامیده است.

 

تهران اسکین مرتب اطلاعات و دانش همه جانبه درباره تجهیزات پزشکی را در پایگاه داده خود جمع آوری، طبقه بندی و تحلیل و مقایسه می کند. ارتباط دایمی ما با شرکت ها و فروشندگان معتبر تجهیزات پزشکی فرصت های زیادی را برای سرمایه گذاری های مختلف فراهم آورده است.

برای کسب اطلاعات بیشتر ،تماس بگیرید : 77189615-77189675

09027610748 خانم جعفری – خانم بیات (این خط دارای تلگرام نیز میباشد)

عضویت در خبرنامه ثبت نام
ثبت نام شما با موفقیت انجام شد
در خبرنامه ما عضو بشید و دسترسی خودتون به اطلاعات جالب و جذاب رو راحت کنید. باقی کارها رو ما برای شما انجام میدیم. تنظیم خبرنامه خبرنامه سلامت خبرنامه مغز و اعصاب و روان خبرنامه زیبایی و تغذیه
برترین مراکز لیزر را بیابید
بستن
شهر مورد نظر خود را برای دیدن لیست برترین مراکز لیزر موهای زائد انتخاب کنید.