خانه / از بین بردن موهای زائد با لیزر دیود / از بین بردن موهای زائد بدن مردان توسط لیزر

از بین بردن موهای زائد بدن مردان توسط لیزر

از بین بردن موهای زائد بدن مردان توسط لیزرReviewed by لیزردرمانی on Feb 6Rating: 3.5از بین بردن موهای زائد بدن مردان توسط لیزرلیزر درمانی به منظور حذف  مو های زائد مردان می تواند به معنای حذف مو های زائد  صورت  ، حذف موهای سینه ، حذف مو های گوش به صورت دائمی باشد.  حذف موهای زائد توسط لیزر در میان مردان با استقبال روبروشده است.

تصویر مربوطه

از بین بردن موهای زائد بدن مردان توسط لیزر

بسیاری از مردان از رشد غیر طبیعی مو های بدن خود از جمله مو های سینه  رنج می برند.

لیزر درمانی به منظور حذف  مو های زائد مردان می تواند به معنای حذف مو های زائد  صورت  ، حذف موهای سینه ، حذف مو های گوش به صورت دائمی باشد.

حذف موهای زائد توسط لیزر در میان مردان با استقبال روبروشده است.

زیرا مردان تلاش می کنند بدون اینکه هر هفته ساعت ها وقت خود را صرف تراشیدن مو های صورت ، سینه  و کمر خود بکنند ، برای همیشه از این مو های زائد خلاص شوند.

یکی دیگر از دلایلی که لیزر مو های زائد مورد توجه مردان واقع  شده این است که بسیاری از زنان ترجیح می دهند شریک زندگی شان پوستی صاف و بدون مو داشته باشد.

علت دیگر این است که مرد هایی که از کم پشتی مو های سر خود ناراحت هستند ، علاقه ای به مو های پرپشت بدن خود ندارند.

Image result for ‫لیزر پلاتینیوم‬‎

به همین دلیل مو های زائد بدن خود را برای همیشه با لیزر درمانی از بین می برند.

در کلینیک های لیزر تهران اسکین و در مطب لیزر مو های زائد در بوشهر تلاش ما این است که از جدید ترین تکنیک ها و دستگاه ها برای از بین بردن مو های زائد استفاده کنیم.

استفاده از جدید ترین و مؤثر ترین دستگاه لیزر(SOPRANO ICE PLATINUM)  پروسه رفع مو های زائد را انجام می دهد.

این بدان معنی است که ما می توانیم از این لیزر

بهترین مرکزلیزر پلاتینیوم

hair removal for men

برای حذف موهای سینه ،  موهای پشت  ، برداشتن موهای گوش و بینی و حذف موهای صورت برای مردان ، در مناطق بزرگ و کوچک استفاده کنیم.

حذف موهای سینه و کمر توسط  لیزر می تواند بین 30 تا 40 دقیقه انجام شود.

تکنولوژی جدید لیزر آن را ایمن ، راحت و مقرون به صرفه می سازد.

حذف موهای لیزر توسط لیزر برای مردان ، درمانی است که انرژی نور شدید را به فولیکول های مو هدایت می کند.

این لیزر  به طور مؤثری فولیکول مو را هدف قرار می دهد. در حالی که آسیبی به بافت طبیعی اطراف آن نمی زند.

سپس لیزر دمای ملانین  فولیکول مو را افزایش می دهد ، فولیکول را از بین می برد و مانع رشد دوباره می شود.

در هر جلسه تعداد بیشتری از فولیکول های مو های ناخواسته شما حذف می شود.

همانطور که حذف موی صورت ، موهای سینه ، موهای گوش و رفع لیزر موهای پشت برای مردان انجام می شود ، شما با کاهش دائمی رشد فولیکول مو در مناطق درمان را متوجه خواهید شد.

برای کاربرانی که پوست های سبزه و متوسط ​​دارند ، معمولاً فقط 3 تا 6 جلسه برای حذف موهای زائد    بدن مورد نیاز است.

تون های پوستی تیره تر جلسات درمان های بیشتری برای حذف موهای سینه ،  صورت  ، حذف موهای پشت  و موهای گوش برای دستیابی به نتایج مورد نظر را دریافت می کنند.

از بین بردن مو های زائد توسط لیزر برای مردان در مناطقی که بیشترین حساسیت را دارند مانند ریش و کشاله ران ، می تواند میزان بروز موهای زیر پوستی و فولیکولیت  را کاهش دهد.

حذف موی لیزر یک راه حل عالی برای ارائه موهای دائمی بدن برای مردان برای مناطق حساس اما مقاوم است.

محقق و مترجم : مینو شفیعی

لینک منبع [/ button]

 

مطالب مرتبط

لیزر مو های زائد برای عروس خانم های بوشهری... لیزر مو های زائد برای عروس خانم های بوشهری بهار نزدیک است .  خانه تکانی ها آغاز شده  و عروس ها آماده اند تا با آمدن بهار به خانه بخت بروند. همه ...
مراقبت های قبل و بعد از لیزر موهای زائد... مراقبت های قبل و بعد از لیزر موهای زائد همانطور که تقریبا همه می دانند، یکی از موثر ترین روش های از بین بردن موهای زائد، لیزر است. در خصوص فرآیند ...
لیزر درمانی برای موهای زائد بدن و پشت... لیزر درمانی برای موهای زائد بدن و پشت آیا از تراشیدن مو های بدن و پشت خود خسته شده اید؟ هر روز ، در سرتاسر کشور مردانی که از اصلاح و اپیلاسیون...
آیا از لیزر مو های زائد می ترسید؟... آیا از لیزر مو های زائد می ترسید؟ حذف موهای زائد توسط لیزر با استفاده از تکنولوژی هوشمند و مطمئن انجام می شود. اما بسیاری از مردم هنوز استفاده ا...
لیزر جوانسازی برای چه نوع پوستی مناسب است؟2   ... لیزر جوانسازی برای چه نوع پوستی مناسب است؟2    در موارد بسیاری از درمان های پوست ، توصیه شده  که در صورت داشتن آکنه هیچ درمانی حتی لیزر برای جوانسا...
مراقبت های پس از لیزر درمانی برای مو های زائد... مراقبت های پس از لیزر درمانی برای مو های زائد بسیاری از کاربران حذف موهای زائد توسط لیزر تصور می کند که به محض مراجعه به مراکز لیزر مو های زائد خیل...
اگر مطلب مفیدی بود، از منو زیر برای دوستانتان ارسال کنید

 

فرصت سرمایه گذاری پوست و زیبایی برای همه سرمایه داران (اینجا کلیک کنید)

فرصت سرمایه گذاری پوست و زیبایی برای همه سرمایه داران (اینجا کلیک کنید)

مجموعه فوق تخصصی تهران اسکین  در صدد است تا بار دیگر تعدادی سرمایه گذار علاقه مند جهت خرید تجهیزات پزشکی استاندارد و پرکاربرد در ایران جذب نماید. ما ابتدا از کاربرد های عملی و فراوان دستگاهها و بازدهی بالای آن ها در جای جای ایران اطمینان حاصل می کنیم.

از مشاوران مالی و بازاریابان حرفه ای برای حفظ سرمایه سرمایه گذار و چند برابر سازی آن بهره می گیریم. قرارداد سالانه خرید شامل نصب، خدمات پس از فروش، آموزش عملی کار با دستگاه، نگهداری و به روز رسانی دستگاه ها با فروشنده را می بندیم. تهران اسکین جنبه های مالی، اعتبار فروشنگان و محصولات، تناسب آن ها با محیط و بیماران، مشکلات احتمالی دستگاه ها، درصد رضایت پزشکان و استقبال بیماران از تجهیزات را مرتب بررسی می کند.

سوال سرمایه گذار از مجموعه تهران اسکین: چرا تهران اسکین را برای سرمایه گذاری انتخاب کنم؟ پاسخ: تعداد تجهیزات پزشکی، مدلهای دستگاه ها، و کشورها و شرکت های سازنده آنقدر زیاد و متنوع است که خریدار بدون یک منبع اطلاعاتی بسیار پیشرفته در انتخاب آن ها حسابی سردرگم می شود.

آنچه ما داریم اطلاعات موثق و آگاهی از پشت صحنه موارد زیر است که با تجربه گران تیم های فوق تخصصصی پزشکی-درمانی-پژوهشی-بازاریابی در طی چندین سال به دست آورده ایم:

◄آگاهی از مزایا و معایب هر یک دستگاهها، کاربردهای هر یک، تناسب یا عدم تناسب هر دستگاه با شرایط فیزیکی و محیطی اشخاص

◄آگاهی از معتبر بودن یا نبودن شرکت ها و فروشندگان جهت اطمینان از خدمات پس از فروش

◄ ارتباط دایمی و قوی با مهندسان پزشکی خارج از کشور و پزشکانی که کار با دستگاهها را تجربه کرده اند

◄ آگاهی از بازار پزشکی و چون و چند استقبال مردم از دستگاه به خصوصی

◄آگاهی از کاربردهای درمانی و نتایج استفاده از تمامی تجهیزات با توجه به صدها و صدها پژوهش علمی- تجربی

◄ اطلاع از قیمت ها، کیفیت دستگاه، بازدهی آن، روش نگهداری آن و اعتبار ضمانت نامه

◄ حرفه ای بودن در خرید دستگاه ها با قیمت مقرون به صرفه و راندمان بالا

◄ در نظر گرفتن سود برگشتی برای سرمایه گذار با توجه به استفاده از تجهیزات به خصوص در بلند مدت در سرتاسر ایران

◄ موفقیت های قبلی در زمینه حفظ سرمایه سرمایه گذاران و چند برابر سازی آن منظور ما از خرید تجهیزات پزشکی-درمانی کدام تجهیزات است؟ پرکاربردترین تجهیزات پزشکی در دنیای امروز، دستگاه های جوانسازی-زیبایی و مراقبت از پوست و مو شامل انواع لیزرها، انواع پلاسما، انواع IPL و غیره. دستگاه های لیپوساکشن و پیکرتراشی دستگاه های لیپوترنسفر، بادی کانتورینگ و پیوند چربی دستگاه های تشخیصی و آنالیز پوست و مو دستگاه های مکنده دود دستگاه های تناسب اندام لیزرهای زنان لیزرهای درمان ضایعات عروقی تنوع گسترده تجهیزات پزشکی فوق و استفاده روز افزون از آن ها توسط جمع بی شماری از پزشکان و بیماران به موفقیت هر چه بیشتر تیم های سرمایه گذار انجامیده است.

 

تهران اسکین مرتب اطلاعات و دانش همه جانبه درباره تجهیزات پزشکی را در پایگاه داده خود جمع آوری، طبقه بندی و تحلیل و مقایسه می کند. ارتباط دایمی ما با شرکت ها و فروشندگان معتبر تجهیزات پزشکی فرصت های زیادی را برای سرمایه گذاری های مختلف فراهم آورده است.

برای کسب اطلاعات بیشتر ،تماس بگیرید : 77189615-77189675

09027610748 خانم جعفری – خانم بیات (این خط دارای تلگرام نیز میباشد)

از بین بردن موهای زائد بدن مردان توسط لیزر بسیاری از مردان از رشد غیر طبیعی مو های بدن خود از جمله مو های سینه  رنج می برند. لیزر درمانی به منظور حذف  مو های زائد مردان می تواند به معنای حذف مو های زائد  صورت  ، حذف موهای سینه ، حذف مو های گوش به صورت دائمی باشد. حذف موهای زائد توسط لیزر در میان مردان با استقبال روبروشده است. زیرا مردان تلاش می کنند بدون اینکه هر هفته ساعت ها وقت خود را صرف تراشیدن مو های صورت ، سینه  و کمر خود بکنند ، برای همیشه از…

مشاهده بازنگری

به این مقاله امتیاز بدهید

User Rating: 4.65 ( 1 votes)
عضویت در خبرنامه ثبت نام
ثبت نام شما با موفقیت انجام شد
در خبرنامه ما عضو بشید و دسترسی خودتون به اطلاعات جالب و جذاب رو راحت کنید. باقی کارها رو ما برای شما انجام میدیم. تنظیم خبرنامه خبرنامه سلامت خبرنامه مغز و اعصاب و روان خبرنامه زیبایی و تغذیه
برترین مراکز لیزر را بیابید
بستن
شهر مورد نظر خود را برای دیدن لیست برترین مراکز لیزر موهای زائد انتخاب کنید.