خانه / اکنه / بهترین کلینیک لیزر لاغری و تناسب اندام اصفهان (دستگاه روبولکس)

بهترین کلینیک لیزر لاغری و تناسب اندام اصفهان (دستگاه روبولکس)

بهترین کلینیک لیزر لاغری و تناسب اندام اصفهان (دستگاه روبولکس)Reviewed by کلینیک لیزر لاغری on Dec 4Rating: 3.5بهترین کلینیک لیزر لاغری و تناسب اندام اصفهان (دستگاه روبولکس)بهترین کلینیک لیزر لاغری-تناسب اندام و جوانسازی کلینیکی ست که از دستگاه معتبر و استاندارد و پزشک متبحر آشنا به آناتومی بافت های بدن بهره گیرد. پزشکی که علاوه بر پیگیری اثرات روش های درمانی و کنفرانس های بین المللی مهم، همیشه بهترین روش را انتخاب می کند و سلامت بیمار از اولویت های مطب وی است. تهران اسکین دکتر سعیدیان را به لحاظ دانش پزشکی بسیار معتبر می داند.

بهترین کلینیک لیزر لاغری و تناسب اندام

بهترین کلینیک لیزرِ لاغری موضعی، تناسب اندام و زیبایی در اصفهان زیر نظر دکتر مهسا سعیدیان

سلام. من مریم هستم پژوهشگر تهران اسکین. یادتون میاد که با رویا به مطب دکتر مهسا سعیدیان برای لیزردرمانی موهای زائد رفتیم. کلی سوال پرسیدیم و خانوم دکتر هم با حوصله جواب هامونو دادن.

این دفعه می خوام راجع به خدمات لاغری موضعی، تناسب اندام و زیبایی در مطب دکتر مهسا سعیدیان براتون بگم. اینکه چه دستگاهی با چه خصوصیاتی استفاده می شه. روش درمانی چه طوریه. و اینکه چرا این مطب رو به شما ساکنین شهر تمیز و زیبای اصفهان پیشنهاد می کنم.

کلینیک لیزر لاغری-جوانسازی و تناسب اندام: مطب دکتر مهسا سعیدیان اصفهان

یکی از ویژگی های منحصر به فرد تهران اسکین علمی بودنش هست. پزشکان ما شرایط فیزیکی، محیطی، پزشکی و روحی بیمار یا فرد مراجعه کننده رو حتما در نظر می گیرن. حس مسوولیت دارن و اهل تحقیقات علمی-موردی-تجربی به روزهستن.

Picto 1516154956603 - بهترین کلینیک لیزر لاغری و تناسب اندام اصفهان (دستگاه روبولکس)

یه ویژگی مثبت خانم دکتر سعیدیان اینه که مرتب کنفرانس های پژوهشی-علمی برتر رو پیگیری می کنن. یعنی، از مسائل روز پزشکی و پیشرفت های درمانیِ مربوط به بیمارانشون اطلاع دارن.

خب ابتدا بیایم یه گذری بزنیم به دستگاه لاغری، تناسب اندام و زیبایی روبولکس (ROBOLEX) در مطب دکتر سعیدیان.

کلینیک لیزر لاغری-جوانسازی: سیستم روبولکس LPG

در مطب دکتر سعیدیان

سوال: خانم دکتر روبولکس چیست؟ از چه تکنولوژی ای استفاده می کنه؟

جواب: سیستم روبولکس LPG چندمنظوره هست. همزمان، چهار فن آوریِ رادیوفرکانسی (RF)، کوِتِیشن (ایجاد کننده حفره)، لیزر با انرژی پایین و سیستم وکیوم (تخلیه کننده مایع چربی) عمل می کنند. این چهار نیرو به همدیگه قدرت می دن تا درمان بسیار بهتری صورت پذیرد. بستگی به اندازه منطقه درمانی، گاهی از یک یا دو فن آوری، گاهی از سه فن آوری و گاهی از هر چهار تا همزمان استفاده می شه.

انرژی لیزر سیستم روبلکس 650 نانومتر طول موج داره. سیستم رادیوفرکانسی بین 1 تا 3 مگاهرتز قابل تنظیمه. سیستم تخلیه کننده (وکیوم) پالسی و با توان بالاست.

کلینیک لیزر لاغری-جوانسازی : جزییات LPG

  (Ultra-Cavitation-RF- Vaccum)

سیستم لیپوساکشن (مکش چربی) از فن آوری آلتراکویتیشن، RF تک قطبی، RF سه قطبی و وکیوم بهره می گیرد. سه فن آوری رادیوفرکانسی، ما فوق صوت کویتیشن و وکیوم همزمان ترکیب می شوند. منظور از آلترا به کارگیری انرژی امواج مافوق صوت هست.

کلینیک لیزر لاغری-جوانسازی: امواج مافوق صوت کوِتیشن

سوال. خانوم دکتر. اینکه میگیم کوتیشن به چه معناست؟

جواب. امواج مافوق صوت کوتیشن، حباب های هوا را اطراف غشاء لیپوسیت (سلول چربی) برای ترکاندن آنها تشکیل می دهند. کوتیشن به معنی ایجاد حفره و فضاهای خالی هست. تا راه برای جریان مایع چربی و مکش اون از بدن باز شه. لیپوسیت های شکسته توسط سیستم لنفی بدن جذب و سوخت و ساز می شوند. روش کوتیشن برای کاهش وزن، سوزاندن سلول چربی و انفجار آن بسیار موثره.

کلینیک لیزر لاغری-جوانسازی: رادیوفرکانسی (RF)

سوال. رادیوفرکانسی دقیقا چه مکانیزم اثری روی پوست داره؟

جواب. امواج رادیوفرکانسی 1 مگاهرتزی برای تغییر میدان الکتریکی در پوست از مثبت به منفی کاربرد دارن. این کار برای تولید جریان برق و گرمای زیرپوستی هست. آر.اف به زیر پوست گرما می دهد تا بافت کلاژن از نو مدل دهی شود.  کلاژنِ جدید بافت پوست را سفت، ملایم و تر و تازه می کند.

انرژی RF سه قطبی به فضای بین سه الکترود انتقال می یابد. جریان برق در بافت هدف نفوذ و گرما تولید می کند. به علت مساوی بین انرژی الکترودها، بیمار احساس راحتی می کند. همچنین، پوست راحت تر بالا کشیده می شود (لیفتینگ). رادیوفرکانسی برای سفت سازی و رفع چین و چروک کاربرد دارد.

کلینیک لیزر لاغری-جوانسازی: روش اثرگذاری سیستم وکیوم (Vaccum)

سوال. سیستم وکیوم چه طوری عمل می کنه؟ 
جواب. سیستم وکییوم لیپوساکشن چربی به سوخت و ساز بافت و درمان سلولیت کمک می کنه. با محکم کردن پوست شل، به کشسانی پوست می افزاید. سیستم وکیوم گاز و بخار رو بین پوست و هدف درمان تولید می کنه. این سیستم با تولید چرخه انبساط ، فشار مثبتی روی مولکولهای مایع بدن وارد می کنه. اثرات انفجاری سیستم وکیوم در داخل و خارج سلول ها، سبب افزایش حرکات مولکولی میشن. در نتیجه، انرژی بالایی تولید میشه. سپس، سلول های لیپوسیت به سرعت حل میشن. بدن لاغر می شه. اثر لاغری تا مدت ها پابرجا می مونه. همزمان، خاصیت کشسانی عضله پوستی و سوخت و ساز سلولی افزایش داده میشه.
ممنونم خانوم دکتر. اگه بخوام سوال بپرسم که تمومی نداره.
خواهش می کنم. مردم عزیزمون هر سوالی در رابطه با جوانسازی-زیبایی-لاغری-تناسب اندام داشته باشن،در جلسه مشاوره رایگان حتما پاسخ میدیم.

کلینیک لیزر لاغری-جوانسازی: کاربردهای روبولکس

(مطب دکتر سعیدیان اصفهان)

سیستم روبولکس چهار پروب (PROBE) دارد. پروب به معنی کاوشگر می باشد.

  • لیپوساکشن مناطق شکم، باسن که ضخامت چربی بالایی دارند (ترکیب لیزر، RF، وکیوم به کمک پروب RV95)
  • بالا کشیدن یا لیفتینگ و سفت سازی پوست
  • رفع چین و چروک های ریز
  • رفع چربی نواحی بازو، ساق پا، و نواحی کم ضخامت ( ترکیب لیزر، RF، وکیوم) (RV60)
  • درمان سلولیت (سلول های چربی با اندازه بزرگ)
  • بهبود جای زخم، سوختگی، اسکار آکنه، جای جوش و ضایعات پوستی مختلف
  • درمان انواع ضایعات پوستی خوش خیم
  • جوانسازی صورت و درمان ضایعات پوستی صورت، گردن و مو (ترکیب وکیوم، RF دوقطبی) (پروب RV25)
  • کوتیشن برای از بین بردن چربی شکم، بازو، باسن، ران، پهلو، ساق پا

لینک منبع 1
منبع 2: صحبتهای دکتر سعیدیان

از همراهی شما با تهران اسکین خرسندیم.

مریم اکبری زاده               کانال تلگرامی هر گونه تخفیف: iropon@

معرفی بهترین کلینیک لیزر لاغری و تناسب اندام اصفهان دکتر سعیدیان

 

 

مطالب مرتبط

علت ابتلا به سلولیت و چگونگی درمان آن... عموم مردم تصور می کنند که سلولیت مشکلی است که مربوط به چربی می شود. به هرحال سلولیت توده ی قابل مشاهده ی چربی هاست که پوست را ناهموار نشان می دهد. ...
معرفی دستگاه جوانسازی آر اف فرکشنال میکرونیدل FRAC... معرفی دستگاه جوانسازی آر اف فرکشنال میکرونیدل FRACTIONAL RF MICRONEEDLE دستگاه آر اف فرکشنال میکرونیدل دستگاه آر اف فرکشنال میکرونیدل دارای سوزن ...
هایفوتراپی، سریعترین و موثرترین راه جوانسازی... افتادگی پوست جلوه ای خسته به همراه خطوط ریز و درشت در چانه و گردن به شما می دهد. هایفو تراپی-(High-intensity focused ultrasound (HIFU روشی غیر تهاج...
چطوری بدون گرسنگی لاغر شویم؟... چطوری بدون گرسنگی لاغر شویم؟ رژیم گرفتن نباید به معنای گرسنگی کشیدن باشد. در حقیقت، وقتی گرسنه می شوید، متابولیسم (سوخت و ساز بدن) تان کاهش یافته است...
سه روش برتر برای از بین بردن سلولیت... وقتی که هوا گرم می شود، تنها یک معنی دارد: پوست بیشتر در معرض نور خورشید است! در تمام زمستان پوست خود را با لباس کاملا پوشانده بودیم، اکنون که دمای ...
لیپوماتیک یا لیپوساکشن !!! لیپوماتیک یا لیپوساکشن !!!  لیپوماتیک جدیترین متد و فن آوری در کاهش چربی بدن است. نتایج حاصل از این روش  در مقایسه با دیگر روش ها کاملا موثر تر ، ...
اگر مطلب مفیدی بود، از منو زیر برای دوستانتان ارسال کنید

 

Picto 1515978006668 - بهترین کلینیک لیزر لاغری و تناسب اندام اصفهان (دستگاه روبولکس)

IMG 20170917 174946 - بهترین کلینیک لیزر لاغری و تناسب اندام اصفهان (دستگاه روبولکس)

فرصت سرمایه گذاری پوست و زیبایی برای همه سرمایه داران (اینجا کلیک کنید)

فرصت سرمایه گذاری پوست و زیبایی برای همه سرمایه داران (اینجا کلیک کنید)

مجموعه فوق تخصصی تهران اسکین  در صدد است تا بار دیگر تعدادی سرمایه گذار علاقه مند جهت خرید تجهیزات پزشکی استاندارد و پرکاربرد در ایران جذب نماید. ما ابتدا از کاربرد های عملی و فراوان دستگاهها و بازدهی بالای آن ها در جای جای ایران اطمینان حاصل می کنیم.

از مشاوران مالی و بازاریابان حرفه ای برای حفظ سرمایه سرمایه گذار و چند برابر سازی آن بهره می گیریم. قرارداد سالانه خرید شامل نصب، خدمات پس از فروش، آموزش عملی کار با دستگاه، نگهداری و به روز رسانی دستگاه ها با فروشنده را می بندیم. تهران اسکین جنبه های مالی، اعتبار فروشنگان و محصولات، تناسب آن ها با محیط و بیماران، مشکلات احتمالی دستگاه ها، درصد رضایت پزشکان و استقبال بیماران از تجهیزات را مرتب بررسی می کند.

سوال سرمایه گذار از مجموعه تهران اسکین: چرا تهران اسکین را برای سرمایه گذاری انتخاب کنم؟ پاسخ: تعداد تجهیزات پزشکی، مدلهای دستگاه ها، و کشورها و شرکت های سازنده آنقدر زیاد و متنوع است که خریدار بدون یک منبع اطلاعاتی بسیار پیشرفته در انتخاب آن ها حسابی سردرگم می شود.

آنچه ما داریم اطلاعات موثق و آگاهی از پشت صحنه موارد زیر است که با تجربه گران تیم های فوق تخصصصی پزشکی-درمانی-پژوهشی-بازاریابی در طی چندین سال به دست آورده ایم:

◄آگاهی از مزایا و معایب هر یک دستگاهها، کاربردهای هر یک، تناسب یا عدم تناسب هر دستگاه با شرایط فیزیکی و محیطی اشخاص

◄آگاهی از معتبر بودن یا نبودن شرکت ها و فروشندگان جهت اطمینان از خدمات پس از فروش

◄ ارتباط دایمی و قوی با مهندسان پزشکی خارج از کشور و پزشکانی که کار با دستگاهها را تجربه کرده اند

◄ آگاهی از بازار پزشکی و چون و چند استقبال مردم از دستگاه به خصوصی

◄آگاهی از کاربردهای درمانی و نتایج استفاده از تمامی تجهیزات با توجه به صدها و صدها پژوهش علمی- تجربی

◄ اطلاع از قیمت ها، کیفیت دستگاه، بازدهی آن، روش نگهداری آن و اعتبار ضمانت نامه

◄ حرفه ای بودن در خرید دستگاه ها با قیمت مقرون به صرفه و راندمان بالا

◄ در نظر گرفتن سود برگشتی برای سرمایه گذار با توجه به استفاده از تجهیزات به خصوص در بلند مدت در سرتاسر ایران

◄ موفقیت های قبلی در زمینه حفظ سرمایه سرمایه گذاران و چند برابر سازی آن منظور ما از خرید تجهیزات پزشکی-درمانی کدام تجهیزات است؟ پرکاربردترین تجهیزات پزشکی در دنیای امروز، دستگاه های جوانسازی-زیبایی و مراقبت از پوست و مو شامل انواع لیزرها، انواع پلاسما، انواع IPL و غیره. دستگاه های لیپوساکشن و پیکرتراشی دستگاه های لیپوترنسفر، بادی کانتورینگ و پیوند چربی دستگاه های تشخیصی و آنالیز پوست و مو دستگاه های مکنده دود دستگاه های تناسب اندام لیزرهای زنان لیزرهای درمان ضایعات عروقی تنوع گسترده تجهیزات پزشکی فوق و استفاده روز افزون از آن ها توسط جمع بی شماری از پزشکان و بیماران به موفقیت هر چه بیشتر تیم های سرمایه گذار انجامیده است.

 

تهران اسکین مرتب اطلاعات و دانش همه جانبه درباره تجهیزات پزشکی را در پایگاه داده خود جمع آوری، طبقه بندی و تحلیل و مقایسه می کند. ارتباط دایمی ما با شرکت ها و فروشندگان معتبر تجهیزات پزشکی فرصت های زیادی را برای سرمایه گذاری های مختلف فراهم آورده است.

برای کسب اطلاعات بیشتر ،تماس بگیرید : 77189615-77189675

09027610748 خانم جعفری – خانم بیات (این خط دارای تلگرام نیز میباشد)

بهترین کلینیک لیزر لاغری و تناسب اندام بهترین کلینیک لیزرِ لاغری موضعی، تناسب اندام و زیبایی در اصفهان زیر نظر دکتر مهسا سعیدیان سلام. من مریم هستم پژوهشگر تهران اسکین. یادتون میاد که با رویا به مطب دکتر مهسا سعیدیان برای لیزردرمانی موهای زائد رفتیم. کلی سوال پرسیدیم و خانوم دکتر هم با حوصله جواب هامونو دادن. این دفعه می خوام راجع به خدمات لاغری موضعی، تناسب اندام و زیبایی در مطب دکتر مهسا سعیدیان براتون بگم. اینکه چه دستگاهی با چه خصوصیاتی استفاده می شه. روش درمانی چه طوریه. و اینکه چرا این مطب رو به شما ساکنین شهر…

مشاهده بازنگری

خلاصه: اگر پسند کردید، رای دهید.

User Rating: 4.75 ( 1 votes)
عضویت در خبرنامه ثبت نام
ثبت نام شما با موفقیت انجام شد
در خبرنامه ما عضو بشید و دسترسی خودتون به اطلاعات جالب و جذاب رو راحت کنید. باقی کارها رو ما برای شما انجام میدیم. تنظیم خبرنامه خبرنامه سلامت خبرنامه مغز و اعصاب و روان خبرنامه زیبایی و تغذیه
برترین مراکز لیزر را بیابید
بستن
شهر مورد نظر خود را برای دیدن لیست برترین مراکز لیزر موهای زائد انتخاب کنید.