خانه / لیزر برزیلی / لیزر برزیلی درمان دائمی مو های زائد

لیزر برزیلی درمان دائمی مو های زائد

لیزر برزیلی درمان دائمی مو های زائدReviewed by لیزردرمانی on Feb 12Rating: 3.5لیزر برزیلی درمان دائمی مو های زائد بسیاری از زنان عقیده دارند نیازی به مو های ناحیه  بیکینی ندارند. و فقط می خواهند از احساس تمیزی و تازگی در هر روز از سال لذت ببرند.

Image result for ‫لیزر برزیلی درمان دائمی مو های زائد‬‎

لیزر برزیلی درمان دائمی مو های زائد

زنان تنها کسانی نیستند که هر روز از احساس تازگی و تمیزی لذت می برند.

بعضی از مردان  لیزر مو های زائد را برای حذف موهای شکم و ناحیه بیکینی خود به دلیل اثر بخشی و نتایج طولانی مدت  انتخاب می کنند.

لیزر برای مردان در حال تبدیل شدن به یک روند است و به یک تکنیک روتین و عادی برای از بین بردن مو های زائد تبدیل شده است.

تکنسین های ما در کلینیک های لیزر درمانی تهران اسکین این درمان ها را برای مردان انجام می دهند و میزان رضایت آنها پاداش  زحمات ما است.

لیزر برزیلی چیست؟

Image result for ‫لیزر برزیلی درمان دائمی مو های زائد‬‎

دیگر اپیلاسیون و تیغ را به فراموشی بسپارید. به لیزر فکرکنید !

حذف مو های زائد توسط  لیزر برزیلی در طول سال ها یکی از محبوب ترین درمان های حذف موی ما بوده است.

طی سال های گذشته ، ما میلیون ها لیزر مو را در سراسر کشور انجام داده ایم.

در دهه های گذشته تمایل به حذف موها توسط لیزر برزیلی به این علت بیشتر شد که پوشیدن بیکینی در میان زنان غربی رایج شد.

حذف موهای زائد توسط لیزر برزیلی درمان دائمی برای موهای ناخواسته است که منجر به از بین بردن کامل یا تقریباً تمام موی های شکم و بیکینی است.

چرا لیزر برزیلی را انتخاب می کنید؟Image result for ‫لیزر برزیلی درمان دائمی مو های زائد‬‎

حذف مو های زائد توسط لیزر برزیلی یک درمان کاملاً جدید است.

هنگامی که مو ها از بین می روند ، به نظر می رسد که هرگز هیچ مویی وجود نداشته است.

روش های حذف مو های زائد توسط لیزر برزیلی رایج ترین لیزر های ما هستند.

چرا که بسیاری از زنان عقیده دارند نیازی به مو های ناحیه  بیکینی ندارند و فقط می خواهند از احساس تمیزی و تازگی در هر روز از سال لذت ببرند.

چرا لیزر برزیلی برای ناحیه بیکینی مناسب است؟

لیزر برزیلی قادر است انواع مختلف حذف مو های زائد را انتخاب کند و تقریباً تمامی موهای ناحیه پلویک را به طور کامل از بین می برد.

همچنین لیزر برزیلی را می توان به انتخاب شما برای حذف بخش هایی از مو های این ناحیه استفاده کرد.

این کاملاً به انتخاب شماست !

در اینجا چند سبک محبوب لیزر برزیلی در زیر آمده است :

  • لیزر برزیلی  کامل : تمام مو از منطقه بیکینی حذف می شوند ؛
  • لیزر برزیلی با نوار : همه مو ها برداشته می شوند ، اما یک خط مویی به جا خواهد ماند ؛
  • لیزر برزیلی با مثلث : تمام مو ها حذف می شود و یک مثلث مو باقی می ماند ؛
  • لیزر برزیلی با طراحی سفارشی : همه مو ها برداشته می شود اما طراحی دلخواه کاربر باقی می ماند ؛

محقق و مترجم : مینو شفیعی 

لینک منبع [/ button]

 

مطالب مرتبط

لیزردرمانی برای موهای زائد هورمونی... لیزردرمانی برای موهای زائد هورمونی حتماً شما هم به این موضوع فکر کرده اید که چرا مو های قسمت های مختلف بدن با همدیگر متفاوت هستند. مثلاً مو های ...
مراقبت های پس از لیزر درمانی برای مو های زائد... مراقبت های پس از لیزر درمانی برای مو های زائد بسیاری از کاربران حذف موهای زائد توسط لیزر تصور می کند که به محض مراجعه به مراکز لیزر مو های زائد خیل...
شما هم لیزر برزیلی را تجربه کنید !...   شما هم لیزر برزیلی را تجربه کنید ! لیزر برزیلی برای حذف مو های زائد هیچ حسی بهتر از احساس تازگی و تمیزی پس از دوش گرفتن روزانه نیست. هنگامی ...
باید ها و نباید ها در فاصله بین جلسات لیزر مو های ... باید ها و نباید ها در فاصله بین جلسات لیزر مو های زائد اگر برای اولین جلسه لیزر مو های زائد خود برنامه ریزی کرده اید ، پس به زودی صاحب پوستی نرم تر...
برای حذف موهای ناحیه بیکینی لیزر برزیلی را انتخاب ... برای حذف موهای ناحیه بیکینی لیزر برزیلی را انتخاب کنید شما هم لیزر برزیلی را تجربه کنید ! دیگر تیغ و وکس را فراموش کنید. حذف مو های زائد با لیز...
لیزر مو های زائد و بی خاصیت چانه... لیزر مو های زائد و بی خاصیت چانه آیا شما صورت پرمویی دارید در حال که صورت دوستان تان اصلاً مو ندارد؟ شاید هم موهای صورت آنها روشن و بلوند باشد د...
اگر مطلب مفیدی بود، از منو زیر برای دوستانتان ارسال کنید

 

فرصت سرمایه گذاری پوست و زیبایی برای همه سرمایه داران (اینجا کلیک کنید)

فرصت سرمایه گذاری پوست و زیبایی برای همه سرمایه داران (اینجا کلیک کنید)

مجموعه فوق تخصصی تهران اسکین  در صدد است تا بار دیگر تعدادی سرمایه گذار علاقه مند جهت خرید تجهیزات پزشکی استاندارد و پرکاربرد در ایران جذب نماید. ما ابتدا از کاربرد های عملی و فراوان دستگاهها و بازدهی بالای آن ها در جای جای ایران اطمینان حاصل می کنیم.

از مشاوران مالی و بازاریابان حرفه ای برای حفظ سرمایه سرمایه گذار و چند برابر سازی آن بهره می گیریم. قرارداد سالانه خرید شامل نصب، خدمات پس از فروش، آموزش عملی کار با دستگاه، نگهداری و به روز رسانی دستگاه ها با فروشنده را می بندیم. تهران اسکین جنبه های مالی، اعتبار فروشنگان و محصولات، تناسب آن ها با محیط و بیماران، مشکلات احتمالی دستگاه ها، درصد رضایت پزشکان و استقبال بیماران از تجهیزات را مرتب بررسی می کند.

سوال سرمایه گذار از مجموعه تهران اسکین: چرا تهران اسکین را برای سرمایه گذاری انتخاب کنم؟ پاسخ: تعداد تجهیزات پزشکی، مدلهای دستگاه ها، و کشورها و شرکت های سازنده آنقدر زیاد و متنوع است که خریدار بدون یک منبع اطلاعاتی بسیار پیشرفته در انتخاب آن ها حسابی سردرگم می شود.

آنچه ما داریم اطلاعات موثق و آگاهی از پشت صحنه موارد زیر است که با تجربه گران تیم های فوق تخصصصی پزشکی-درمانی-پژوهشی-بازاریابی در طی چندین سال به دست آورده ایم:

◄آگاهی از مزایا و معایب هر یک دستگاهها، کاربردهای هر یک، تناسب یا عدم تناسب هر دستگاه با شرایط فیزیکی و محیطی اشخاص

◄آگاهی از معتبر بودن یا نبودن شرکت ها و فروشندگان جهت اطمینان از خدمات پس از فروش

◄ ارتباط دایمی و قوی با مهندسان پزشکی خارج از کشور و پزشکانی که کار با دستگاهها را تجربه کرده اند

◄ آگاهی از بازار پزشکی و چون و چند استقبال مردم از دستگاه به خصوصی

◄آگاهی از کاربردهای درمانی و نتایج استفاده از تمامی تجهیزات با توجه به صدها و صدها پژوهش علمی- تجربی

◄ اطلاع از قیمت ها، کیفیت دستگاه، بازدهی آن، روش نگهداری آن و اعتبار ضمانت نامه

◄ حرفه ای بودن در خرید دستگاه ها با قیمت مقرون به صرفه و راندمان بالا

◄ در نظر گرفتن سود برگشتی برای سرمایه گذار با توجه به استفاده از تجهیزات به خصوص در بلند مدت در سرتاسر ایران

◄ موفقیت های قبلی در زمینه حفظ سرمایه سرمایه گذاران و چند برابر سازی آن منظور ما از خرید تجهیزات پزشکی-درمانی کدام تجهیزات است؟ پرکاربردترین تجهیزات پزشکی در دنیای امروز، دستگاه های جوانسازی-زیبایی و مراقبت از پوست و مو شامل انواع لیزرها، انواع پلاسما، انواع IPL و غیره. دستگاه های لیپوساکشن و پیکرتراشی دستگاه های لیپوترنسفر، بادی کانتورینگ و پیوند چربی دستگاه های تشخیصی و آنالیز پوست و مو دستگاه های مکنده دود دستگاه های تناسب اندام لیزرهای زنان لیزرهای درمان ضایعات عروقی تنوع گسترده تجهیزات پزشکی فوق و استفاده روز افزون از آن ها توسط جمع بی شماری از پزشکان و بیماران به موفقیت هر چه بیشتر تیم های سرمایه گذار انجامیده است.

 

تهران اسکین مرتب اطلاعات و دانش همه جانبه درباره تجهیزات پزشکی را در پایگاه داده خود جمع آوری، طبقه بندی و تحلیل و مقایسه می کند. ارتباط دایمی ما با شرکت ها و فروشندگان معتبر تجهیزات پزشکی فرصت های زیادی را برای سرمایه گذاری های مختلف فراهم آورده است.

برای کسب اطلاعات بیشتر ،تماس بگیرید : 77189615-77189675

09027610748 خانم جعفری – خانم بیات (این خط دارای تلگرام نیز میباشد)

لیزر برزیلی درمان دائمی مو های زائد زنان تنها کسانی نیستند که هر روز از احساس تازگی و تمیزی لذت می برند. بعضی از مردان  لیزر مو های زائد را برای حذف موهای شکم و ناحیه بیکینی خود به دلیل اثر بخشی و نتایج طولانی مدت  انتخاب می کنند. لیزر برای مردان در حال تبدیل شدن به یک روند است و به یک تکنیک روتین و عادی برای از بین بردن مو های زائد تبدیل شده است. تکنسین های ما در کلینیک های لیزر درمانی تهران اسکین این درمان ها را برای مردان انجام می دهند و میزان رضایت آنها…

مشاهده بازنگری

به این مقاله ستاره بدهید

User Rating: 4.8 ( 1 votes)
عضویت در خبرنامه ثبت نام
ثبت نام شما با موفقیت انجام شد
در خبرنامه ما عضو بشید و دسترسی خودتون به اطلاعات جالب و جذاب رو راحت کنید. باقی کارها رو ما برای شما انجام میدیم. تنظیم خبرنامه خبرنامه سلامت خبرنامه مغز و اعصاب و روان خبرنامه زیبایی و تغذیه
برترین مراکز لیزر را بیابید
بستن
شهر مورد نظر خود را برای دیدن لیست برترین مراکز لیزر موهای زائد انتخاب کنید.