خانه / بهترین کرم های پوست / کرم ضد چروک قوی با پوست شما چه می کند؟

کرم ضد چروک قوی با پوست شما چه می کند؟

کرم ضد چروک قوی با پوست شما چه می کند؟Reviewed by کرم ضد چروک on Apr 3Rating: 4.0کرم ضد چروک قوی با پوست شما چه می کند؟به احتمال زیاد شما باید از کرم ضد چین و چروک یک یا دو بار در روز برای چند هفته استفاده کنید تا به نتیجه مطلوب برسید. هنگامی که شما استفاده از این محصول را متوقف کنید ، پوست شما احتمالاً به وضعیت اولیه خود باز می گردد.
بهترین کرم ضد چروک

کرم ضد چروک قوی با پوست شما چه می کند؟

کرم ضد چروک قوی با پوست شما چه می کند؟

بسیاری از کرم ها و لوسیون های ضد چین و چروک در فروشگاه ها ، داروخانه ها و اینترنت وعده می دهند که چین و چروک پوست شما را کاهش می دهند و آسیب های ناشی از نور خورشید را از بین می برند.

اما  کرم ضد چروک قوی معجزه نخواهد کرد. مزایای این محصولات معمولاً در حد متوسط ​​است.

مواد تشکیل دهنده مشترک در هر کرم ضد چروک قوی 

اثربخشی کرم ضد چروک قوی به علت بخشی از مواد تشکیل دهنده فعال است. در اینجا برخی از مواد  موجود در کرم های ضد چروک که به بهبود پوست کمک می کنند :

رتینول

لیزر موهای زائد

رتینول یک ترکیب از ویتامین A است و اولین آنتی اکسیدانی است که به طور گسترده در کرم ضد چروک قوی استفاده می شود. آنتی اکسیدان ها موادی هستند که رادیکال های آزاد را خنثی می کنند.  رادیکال های آزاد با ایجاد چین و چروک سلول های پوست را تجزیه می کنند.

ویتامین  C

ویتامین C یک  آنتی اکسیدان دیگر است که می تواند به محافظت از پوست در برابر آسیب های خورشید کمک کند. کرم های ضد چین و چروک حاوی ویتامین C باید به گونه ای استفاده شوند که از پوست شما در برابر هوا و نور خورشید محافظت کنند.

اسیدهای هیدروکسی

اسیدهای هیدروکسی آلفا ، اسیدهای هیدروکسی بتا (اسید سالیسیلیک) و اسیدهای پلی هیدروکسی اکسفولین ، مواد تشکیل دهنده لایه بالایی پوست پیر و مرده را تحریک می کنند و رشد رنگدانه پوست را به صورت صاف و یکنواخت تحریک می کنند.

کوآنزیم  Q10

کوآنزیم  Q10 ممکن است به کاهش چین و چروک های خفیف اطراف چشم و محافظت از پوست در برابر آسیب های خورشید کمک کند.

پپتید ها

این عنصر برای بهبود زخم ، و در حال حاضر برای برطرف کردن چروک ها استفاده می شود.

عصاره چای

چای سبز، سیاه و سفید دارای ترکیباتی با خواص آنتی اکسیدان و ضد التهابی است. عصاره چای سبز   معمولاً در کرم های ضد چروک قوی یافت می شوند.

عصاره دانه انگور

عصاره دانه انگور علاوه بر خواص آنتی اکسیدان و ضد التهابی ، باعث بهبود زخم می شود.

نیاسینامین

نیاسینامین آنتی اکسیدان قوی مربوط به ویتامین B-3 یا نیاسین است. نیاسینامین به آب رسانی به پوست کمک می کند و ممکن است خاصیت الاستیکی پوست را بهبود بخشد.

بهترین کرم ضد چروک قوی

در هنگام خرید یک کرم ضد چروک قوی این نکات را در نظر بگیرید

در هنگام خرید یک کرم ضد چروک قوی این نکات را در نظر بگیرید:

هزینه. هزینه ارتباطی با اثربخشی ندارد. یک کرم ضد چروک که ارزان قیمت است ممکن است مؤثرتر از یک محصول گران تر باشد.

دوز پایین .  کرم های ضد چین و چروک بدون نسخه نسبت به کرم های تجویزی حاوی مقادیر کمتری از مواد تشکیل دهنده فعال می باشند. بنابراین نتایج معمولاً  محدود و  کوتاه مدت هستند.

مواد تشکیل دهنده . هیچ اطلاعی برای نشان دادن این نکته وجود ندارد که افزودن عناصر بالا با هم به اندازه یکی از آنها مؤثر خواهد بود.

مصرف روزانه. به احتمال زیاد شما باید  از کرم ضد چین و چروک یک یا دو بار در روز برای چند هفته استفاده کنید تا به نتیجه مطلوب برسید.  هنگامی که شما استفاده از این محصول را متوقف کنید ، پوست شما احتمالاً به وضعیت اولیه خود باز می گردد.

اثرات جانبی. بعضی از محصولات ممکن است باعث تحریک پوست ، بثورات ،  سوزش یا قرمزی شود. قبل از مصرف کرم  دستورالعمل های محصول را بخوانید و آنها را دنبال کنید تا عوارض جانبی احتمالی را محدود کنید

تفاوتهای فردی.  افراد مختلف دارای انواع متفاوت پوست هستند. هیچ محصولی برای همه کار نمی کند.

بهترین کرم ضد آفتاب

محافظت از پوست در مقابل نور خورشید

رژیم ضد چین و چروک شما

کرم ضد چین و چروک ممکن است پیدایش چین و چروک را کاهش دهد.  با توجه به این که چند بار و چه نوع ماده فعال در کرم چین و چروک استفاده می کنید.

برای بهبود و حفظ  جوانی پوست خود این موارد را امتحان کنید.

محافظت از پوست در مقابل نور خورشید

قرار گرفتن در معرض اشعه ماوراء بنفش موجب افزایش روند طبیعی پیری پوست شما می شود. همچنین  باعث ایجاد چین و چروک و زبری پوست می شود. در واقع  قرار گرفتن در معرض نور خورشید ، اولین علت  برای بروز نشانه های پیری پوست است.

محافظت از پوست  و جلوگیری از چین و چروک های آتی با محدود کردن زمان قرار گرفتن در معرض نور خورشید و استفاده از  لباس های محافظ و کلاه. همچنین  کرم های ضد آفتاب در طول ساعاتی که در خارج از منزل به سر می برید.

از قوی حاوی کرم ضد آفتاب استفاده کنید.

هنگام انتخاب محصولات مراقبت از پوست ، آنهایی را انتخاب کنید که حداقل  دارایSPF   15  هستند.    همچنین محصولاتی را انتخاب کنید که طیف گسترده ای دارند ، به این معنی که  هر دو اشعه UVA و UVB  را مسدود می کنند.

از مرطوب کننده ها استفاده کنید.

اگر چه مرطوب کننده ها نمی توانند از چین و چروک جلوگیری کنند ، اما می توانند خطوط و چین و چروک های کوچک را به طور موقت پنهان کنند.

سیگار نکشید

سیگار کشیدن باعث تنگ شدن رگ های خونی در لایه های بیرونی پوست شما می شود. همچنین به کلاژن و الاستین آسیب می رساند. در نتیجه ، پوست شروع به شل شدن و چین خوردن زودرس می شود.

بهترین متخصص پوست

مراقبت از پوست

متخصص پوست می تواند به شما در ایجاد طرح شخصی مراقبت از پوست کمک کند. و با ارزیابی نوع و وضعیت پوست شما محصولات لازم را توصیه می کند.  اگر شما به دنبال نتایج بسیار چشمگیر هستید ، متخصص پوست می تواند درمان های پزشکی برای چین و چروک را توصیه کند.

از جمله :

  • کرم های تجویزی ،
  • تزریق بوتاکس ،
  • تکنیک های جوانسازی پوست.

محقق و مترجم : مینو شفیعی

لینک منبع سایر منابع جهت مطالعه بیشتر

مطالب مرتبط

لیزر درمانی و کرم های از بین برنده لکه های صورت... لیزر درمانی و کرم های از بین برنده لکه های صورت در حالی که انواع محصولات روشن کننده پوست در بازار موجود است ،  استفاده از بعضی از این محصولات می تو...
چرا باید کرم ضد آفتاب خود را عوض کنیم؟... چرا باید کرم ضد آفتاب خود را عوض کنیم؟ همه کرم های ضد آفتاب موجود در بازار از ترکیبات مشابهی برخوردار هستند.  اما بعضی از آنها مزایایی نسبت به بقیه...
لیزرابلتیو یا غیرابلتیو برای جوانسازی پوست صورت... لیزرابلتیو یا غیرابلتیو برای جوانسازی پوست صورت لیزرابلتیو و غیرابلتیو برای جوانسازی پوست صورت روشی است که با استفاده ازآن ظاهر پوست  بهبود پیدا می...
با مراقبت از پوست به استقبال بهار بروید...  مراقبت از پوست آیا برای مراقبت های جدی از پوست خود، زمان کافی ندارید؟ هیچ اشکالی ندارد؛ شما میتوانید با انجام دادن یکسری اصول اولیه نیز از پوست ...
ازبین بردن چروکهای صورت ناشی ازسیگارکشیدن... ازبین بردن چروکهای صورت ناشی ازسیگارکشیدن چین و چروک های صورت افراد سیگاری ریزو عمودی هستند که در اطراف لب دیده می شوند. این چروک های ریزمشکلات بزر...
با چین و چروک های پوست تان خداحافظی کنید!... امروز در این مطلب سعی کرده ایم شما را با روش های شگفت انگیزی آشنا کنیم که به طور موثر و چشمگیری، میزان چین و چروک های صورت تان را کاهش می دهند و یا ما...
اگر مطلب مفیدی بود، از منو زیر برای دوستانتان ارسال کنید

جشنواره بیشترین تخفیف و بهترین کیفیت لیزر موهای زائد در سراسر کشور

جشنواره های همیشگی لیزر موهای زائد در سراسر کشور را با دستگاههای پیشرفته الکساندرایت/ان-دی-یاگ (نسل جدید) با انواع دستگاههای آپوجی پلاس، لوترونیک، کندلا ، دایود های پیشرفته و… و استفاده از جدیدترین تکنولوژی آمریکایی نسل جدید (2018) پرسرعت و بدون درد و دارای مجوز رسمی سازمان FDA آمریکا در مراکز تخصصی پوست و لیزر در سراسر کشور در این سایت ببینید

لیست قیمت های لیزر و شماره های تماس

برای افرادی که خدمات لیزر را استفاده می کنند پکیج های تخفیف سایر خدمات مطب جوانسازی،پاکسازی پوست،بوتاکس،تزریق ژل و… در نظر گرفته شده!

بهترین را انتخاب کنید

کرم ضد چروک قوی با پوست شما چه می کند؟ بسیاری از کرم ها و لوسیون های ضد چین و چروک در فروشگاه ها ، داروخانه ها و اینترنت وعده می دهند که چین و چروک پوست شما را کاهش می دهند و آسیب های ناشی از نور خورشید را از بین می برند. اما  کرم ضد چروک قوی معجزه نخواهد کرد. مزایای این محصولات معمولاً در حد متوسط ​​است. مواد تشکیل دهنده مشترک در هر کرم ضد چروک قوی  اثربخشی کرم ضد چروک قوی به…

مشاهده بازنگری

به این مقاله چند ستاره می دهید

User Rating: 4.75 ( 1 votes)
عضویت در خبرنامه ثبت نام
ثبت نام شما با موفقیت انجام شد
در خبرنامه ما عضو بشید و دسترسی خودتون به اطلاعات جالب و جذاب رو راحت کنید. باقی کارها رو ما برای شما انجام میدیم. تنظیم خبرنامه خبرنامه سلامت خبرنامه مغز و اعصاب و روان خبرنامه زیبایی و تغذیه
برترین مراکز لیزر را بیابید
بستن
شهر مورد نظر خود را برای دیدن لیست برترین مراکز لیزر موهای زائد انتخاب کنید.