خانه / کاشت ناخن / کاشت ناخن به روش پودری از کاشت تا برداشت!

کاشت ناخن به روش پودری از کاشت تا برداشت!

کاشت ناخن به روش پودری از کاشت تا برداشت!Reviewed by کاشت ناخن on Mar 13Rating: 3.0کاشت ناخن به روش پودری از کاشت تا برداشت!اگر فردی بسیار فعال هستید که شاید کارهایی را انجام می دهید که نیاز به تمرین جسمی قابل توجهی دارد و یا اینکه با دستان خود زیاد کار می کنید ، در مقایسه با افراد پشت میز نشین ، طول عمر ناخن های شما کوتاه تر می شود. در صورت برخورد با اشیاء سخت یا زمین خوردن هم ممکن است ناخن های تان بشکند.

کاشت ناخن به روش پودری

کاشت ناخن به روش پودری از کاشت تا برداشت!

در یکی از آخرین شب های زمستان پس از یک روز طولانی و بعد از تموم شدن کارای خونه روی مبل لم میدین و یه نگاهی به دستاتون میندازین. دست هایی که زحمت غذا پختن ، خرید کردن ، تمیز کردن خونه و ….. به عهده اوناس .  دیگه از اینکه رشد ناخن هاتون اینقدر کمه و همیشه یکی دوتاش شکسته س خسته شدین. برای همین تصمیم می گیرید که کاشت ناخن انجام بدین.

شما می خواهید از هفته جدید ناخنای بلند و لاک زده و مانیکور شده داشته باشین بنابراین یه وقت از یه ناخنکار حرفه ای و خوب که دوستتون بهتون معرفی کرده می گیرید.

وقتی سر وقت به سالن مراجعه می کنید ناگهان با سؤالای زیادی مواجه می شوید که معنی اونا رو نمی توانید کاملاً درک کنید. شما فقط رفتین که کاشت ناخن انجام بدین اما دقیقاً  کدام نوع کاشت ناخن رو می خواهید؟

به غیر از ناخن مصنوعی که معمولاً دخترهای جوان از آن استفاده می کنند ، سه روش کاشت ناخن وجود دارد. این سه روش عبارت هستند از :

 • کاشت ناخن به روش اکریلیک یا پودری ،
 • کاشت ناخن به روش ژله ای ،
 • کاشت ناخن به روش سیلک ،

کاشت ناخن به روش پودری

کاشت ناخن به روش پودری

کاشت ناخن به روش پودری قدیمی ترین نوع کاشت ناخن در صنعت زیبایی مدرن است.  ناخن های پودری یا اکریلیک از رایج ترین روش های کاشت ناخن است.  زیرا این روش با دوام است و به دلیل قدرت ماندگاری مدت ها است که مورد استقبال  واقع شده است.

روش کار به این صورت است که ابتدا ناخن ها و کوتیکول اطراف آن مرتب می شوند. سپس تکنسین ناخنکار ناخن ها را تمیز می کند ، بافر می کشد و سوهان کاری می کند و در صورت لزوم ناخن ها را کوتاه می کند.  بعد از آن مواد بر روی ناخن قرار می گیرد.

تکنسین ناخنکار ، از مخلوط کردن پودر با مایع حلال آن اکریلیک بیشتری تولید می کند که یک ماده چسب مانند است. سپس آن را به صورت یکنواخت روی ناخن ها پخش می کند. این ماده بلافاصله سخت می شود ، اما سطح آن معمولاً کمی ناهموار است.  اما نگران نشوید چون این نتیجه نهایی نیست.

تکنسین ناخن دوباره ناخن ها را بافر و سوهان می کشد تا مرتب و زیبا بشوند. حالا ناخن های جدید شما قوی و براق هستند و شما می توانید ناخن ها را به سلیقه خودتان لاک بزنید.

زمان ترمیم

زمان ترمیم ناخن های کاشته شده

اینکه چه مدت طول می کشد تا ناخن ها نیاز به ترمیم پیدا کنند بستگی به این دارد که هر کسی چطور از ناخن های خود مراقبت می کند.  ماندگاری ناخن های اکریلیک به طور کلی بستگی به شیوه نگهداری آن دارد.

اگر فردی بسیار فعال هستید که شاید کارهایی را انجام می دهید که نیاز به تمرین جسمی قابل توجهی دارد و یا اینکه با دستان خود زیاد کار می کنید ، در مقایسه با افراد پشت میز نشین ، طول عمر ناخن های شما کوتاه تر می شود. در صورت برخورد با اشیاء سخت یا زمین خوردن هم ممکن است ناخن های تان بشکند.  اگر ناخن تان شکست ، استرس نگیرید. تکنسین ناخن اینجاست! خوشبختانه ناخن هایی که با روش پودری کاشت می شوند قابل ترمیم هستند.  تکنسین ناخنکار به راحتی ناخن  آسیب دیده را ترمیم می کند و لاک می زند.

پس از دو الی سه هفته با رشد طبیعی ناخن ها ، یک فضای خالی بین ناخن واقعی و ناخن کاشته شده ایجاد می شود که البته خیلی محسوس نیست. در این صورت شما می توانید با مراجعه به سالن ناخن ها را ترمیم کنید و یا اینکه ناخن های کاشته شده را ریمو کنید.

چگونه می توان ناخن های کاشته شده را ریمو کرد؟

برداشت ناخن های کاشته شده هزینه اندکی دارد.  شما می توانید به ناخنکار خود تان مراجعه کنید و از او بخواهید مواد را ریمو کند. اگر واقعاً نمی توانید به یک تکنسین ناخن مراجعه  کنید ، ممکن است مواد را خود تان در خانه برداشت کنید. هر چند که اگر مواد به درستی ریمو نشوند ممکن است باعث آسیب ناخن شود و می تواند ناخن ها را در شرایط بسیار ضعیف قرار دهد. بنابراین من شما را تشویق می کنم که برای برداشت مواد به ناخنکار مراجعه کنید.

اگر می خواهید برداشت مواد را در خانه انجام دهید این دستورالعمل ها را به دقت دنبال کنید تا بتوانید این کار را با موفقیت انجام دهید.

چگونه می توان ناخن های کاشته شده را ریمو کرد؟

وسایلی که برای برداشت مواد نیاز دارید :

– یک تکه پارچه ،

– یک کاسه شیشه ای ،

– وازلین ،

– لاک پاک کن همراه با استون ،

–  سوهان و بافر ناخن ،

– روغن کوتیکول (اختیاری اما بسیار توصیه می شود).

 

 • برای پیشگیری از خراب شدن سطوح چوبی یک حوله زیر دست خود بگذارید.
 • مقداری از استون را در کاسه بریزید به طوری که ناخن های تان را بپوشاند.
 • استون پوست را خیلی خشک می کند بنابراین برای محافظت از پوست و کوتیکول اطراف ناخن ها ، مقدار زیادی وازلین به اطراف ناخن ها بمالید.
 • ناخن ها را در حدود 15 تا 30 دقیقه در استون خیس کنید. تا زمانی که مواد روی ناخن نرم شود. هنگامی که این اتفاق افتاد ، لایه های مواد را از روی ناخن ها بردارید این روند را تکرار کنید تا به ناخن های طبیعی خود برسید.
 • پس از برداشتن مواد ، ناخن ها خیلی نازک هستند. دست ها را بخوبی شستشو دهید. اگر هنوزمقدار کمی مواد به ناخن های تان چسبیده آنها را سوهان کشی کنید تا از بین بروند. سپس ناخن ها را با روغن چرب کنید.

کاشت ناخن به روش پودری دست ها را زیبا می کند و از شکسته شدن ناخن های شما جلوگیری می کند. همیشه از زمان های قدیم زیبایی دست ها نیز بخشی از زیبایی زنانه بوده است.

معایب کاشت ناخن آکریلیک

 • استفاده از مواد شیمیایی برای کاشت ناخن می تواند به تخت ناخن آسیب بزند. زیرا ناخن طبیعی قادر به تنفس در زیر اکریلیک نیست. هنگامی که اکریلیک برداشته شود ، ناخن زیر آن اغلب بسیار ضعیف و شکننده است
 • بعضی اوقات ظاهر آن نسبت به ناخن ژله ای مصنوعی است.
 • توجه داشته باشید که کاشت ناخن های اکریلیک شامل استفاده از مواد شیمیایی و گاز است. به همین علت به زنان باردار توصیه می شود از کاشت ناخن اجتناب کنند.

 محقق و مترجم : مینو شفیعی

لینک منبع لینک منبع

مطالب مرتبط

3 تا از بهترین روش های کاشت ناخن...   کاشت ناخن 3 تا از بهترین روش های کاشت ناخن   دلایل زیادی برای کاشت ناخن وجود دارد. شاید شما هم به یک عروسی دعوت شده اید و می خواهید در...
اگر مطلب مفیدی بود، از منو زیر برای دوستانتان ارسال کنید

 

فرصت سرمایه گذاری پوست و زیبایی برای همه سرمایه داران (اینجا کلیک کنید)

فرصت سرمایه گذاری پوست و زیبایی برای همه سرمایه داران (اینجا کلیک کنید)

مجموعه فوق تخصصی تهران اسکین  در صدد است تا بار دیگر تعدادی سرمایه گذار علاقه مند جهت خرید تجهیزات پزشکی استاندارد و پرکاربرد در ایران جذب نماید. ما ابتدا از کاربرد های عملی و فراوان دستگاهها و بازدهی بالای آن ها در جای جای ایران اطمینان حاصل می کنیم.

از مشاوران مالی و بازاریابان حرفه ای برای حفظ سرمایه سرمایه گذار و چند برابر سازی آن بهره می گیریم. قرارداد سالانه خرید شامل نصب، خدمات پس از فروش، آموزش عملی کار با دستگاه، نگهداری و به روز رسانی دستگاه ها با فروشنده را می بندیم. تهران اسکین جنبه های مالی، اعتبار فروشنگان و محصولات، تناسب آن ها با محیط و بیماران، مشکلات احتمالی دستگاه ها، درصد رضایت پزشکان و استقبال بیماران از تجهیزات را مرتب بررسی می کند.

سوال سرمایه گذار از مجموعه تهران اسکین: چرا تهران اسکین را برای سرمایه گذاری انتخاب کنم؟ پاسخ: تعداد تجهیزات پزشکی، مدلهای دستگاه ها، و کشورها و شرکت های سازنده آنقدر زیاد و متنوع است که خریدار بدون یک منبع اطلاعاتی بسیار پیشرفته در انتخاب آن ها حسابی سردرگم می شود.

آنچه ما داریم اطلاعات موثق و آگاهی از پشت صحنه موارد زیر است که با تجربه گران تیم های فوق تخصصصی پزشکی-درمانی-پژوهشی-بازاریابی در طی چندین سال به دست آورده ایم:

◄آگاهی از مزایا و معایب هر یک دستگاهها، کاربردهای هر یک، تناسب یا عدم تناسب هر دستگاه با شرایط فیزیکی و محیطی اشخاص

◄آگاهی از معتبر بودن یا نبودن شرکت ها و فروشندگان جهت اطمینان از خدمات پس از فروش

◄ ارتباط دایمی و قوی با مهندسان پزشکی خارج از کشور و پزشکانی که کار با دستگاهها را تجربه کرده اند

◄ آگاهی از بازار پزشکی و چون و چند استقبال مردم از دستگاه به خصوصی

◄آگاهی از کاربردهای درمانی و نتایج استفاده از تمامی تجهیزات با توجه به صدها و صدها پژوهش علمی- تجربی

◄ اطلاع از قیمت ها، کیفیت دستگاه، بازدهی آن، روش نگهداری آن و اعتبار ضمانت نامه

◄ حرفه ای بودن در خرید دستگاه ها با قیمت مقرون به صرفه و راندمان بالا

◄ در نظر گرفتن سود برگشتی برای سرمایه گذار با توجه به استفاده از تجهیزات به خصوص در بلند مدت در سرتاسر ایران

◄ موفقیت های قبلی در زمینه حفظ سرمایه سرمایه گذاران و چند برابر سازی آن منظور ما از خرید تجهیزات پزشکی-درمانی کدام تجهیزات است؟ پرکاربردترین تجهیزات پزشکی در دنیای امروز، دستگاه های جوانسازی-زیبایی و مراقبت از پوست و مو شامل انواع لیزرها، انواع پلاسما، انواع IPL و غیره. دستگاه های لیپوساکشن و پیکرتراشی دستگاه های لیپوترنسفر، بادی کانتورینگ و پیوند چربی دستگاه های تشخیصی و آنالیز پوست و مو دستگاه های مکنده دود دستگاه های تناسب اندام لیزرهای زنان لیزرهای درمان ضایعات عروقی تنوع گسترده تجهیزات پزشکی فوق و استفاده روز افزون از آن ها توسط جمع بی شماری از پزشکان و بیماران به موفقیت هر چه بیشتر تیم های سرمایه گذار انجامیده است.

 

تهران اسکین مرتب اطلاعات و دانش همه جانبه درباره تجهیزات پزشکی را در پایگاه داده خود جمع آوری، طبقه بندی و تحلیل و مقایسه می کند. ارتباط دایمی ما با شرکت ها و فروشندگان معتبر تجهیزات پزشکی فرصت های زیادی را برای سرمایه گذاری های مختلف فراهم آورده است.

برای کسب اطلاعات بیشتر ،تماس بگیرید : 77189615-77189675

09027610748 خانم جعفری – خانم بیات (این خط دارای تلگرام نیز میباشد)

کاشت ناخن به روش پودری از کاشت تا برداشت! در یکی از آخرین شب های زمستان پس از یک روز طولانی و بعد از تموم شدن کارای خونه روی مبل لم میدین و یه نگاهی به دستاتون میندازین. دست هایی که زحمت غذا پختن ، خرید کردن ، تمیز کردن خونه و ..... به عهده اوناس .  دیگه از اینکه رشد ناخن هاتون اینقدر کمه و همیشه یکی دوتاش شکسته س خسته شدین. برای همین تصمیم می گیرید که کاشت ناخن انجام بدین. شما می خواهید از هفته جدید ناخنای بلند…

مشاهده بازنگری

به این مقاله چند ستاره می دهید

User Rating: 4.75 ( 1 votes)
عضویت در خبرنامه ثبت نام
ثبت نام شما با موفقیت انجام شد
در خبرنامه ما عضو بشید و دسترسی خودتون به اطلاعات جالب و جذاب رو راحت کنید. باقی کارها رو ما برای شما انجام میدیم. تنظیم خبرنامه خبرنامه سلامت خبرنامه مغز و اعصاب و روان خبرنامه زیبایی و تغذیه
برترین مراکز لیزر را بیابید
بستن
شهر مورد نظر خود را برای دیدن لیست برترین مراکز لیزر موهای زائد انتخاب کنید.