خانه / برتری های لیزر / پیشگیری و درمان مو های زیر پوستی ناحیه تناسلی

پیشگیری و درمان مو های زیر پوستی ناحیه تناسلی

Image result for ‫موهای رشد کرده در زیر پوست‬‎
گاهی موهای ناحیه تناسلی به جای این که به سطح پوست بیایند و رو به بیرون رشد کنند، به زیر پوست فرو می روند و همان جا رشد می کنند.

این اتفاق معمولاً زمانی می افتد که موهای ناحیه تناسلی را می تراشید و یا از روش هایی مانند اپیلاسیون یا وکس برای از بین بردن موهای ناحیه تناسلی استفاده می کنید.

هنگامی که مو در زیر پوست فرو رفته باشد، ممکن است شما متوجه جوش های ریز و گردی بشوید. گاهی نیز کورک های چرکی در این منطقه دیده می شوند. در بعضی از موارد، پوست اطراف موهای زیر پوستی تیره تر می شود. که در این صورت هایپرپیگمنتیشن نام دارد.

همچنین ممکن است در اطراف موهای فرو رفته در پوست احساس درد و خارش داشته باشید.

معرفی بهترین مراکز لیزر موهای زائد در کل کشور

جشنواره های تخفیف حیرت انگیز و باورنکردنی

اینجا کلیک کنید

افرادی که موهایشان از موهای سایرین ضخیم تر است و یا موهایشان تابدار هستند بیشتر از افرادی با موهای صاف و نازک در معرض فرو رفتن موها به زیر پوست به خصوص در ناحیه تناسلی می باشند. زیر موهای این ناحیه از موهای سایر نواحی بدن مانند سر و دست و پا و سینه ضخیم تر است.

علت رشد مو های فرو رفته در پوست ناحیه تناسلی چیست؟

Image result for ‫موهای  زیر پوستی‬‎

هنگامی که مو را از بین می برید، معمولاً دوباره رشد می کند. موهای بسیاری از افراد بدون هیچ گونه مشکلی به راحتی بر روی پوست رشد می کنند. گاهی هم موها زیر پوست رشد می کنند. برای مثال هنگامی که موها را با تیغ می تراشید احتمال دارد موها تاب خورده و به زیر پوست فرو بروند.

هنگامی که مو به درون پوست باز می گردد، بدن به موها واکنش نشان می دهد. درست مثل این که یک جسم خارجی وارد پوست شده باشد. در این زمان است که متوجه علائم موی فرو رفته در پوست می شوید.

این علائم عبارتند از :
• درد،
• خارش،
• قرمزی،
• تورم.

روش درمان موهای فرو رفته در ناحیه تناسلی

در بیشتر موارد موهای فرو رفته در پوست نیازی به درمان ندارند و خود به خود از بین می روند. اما اگر این موها شروع به رشد در زیر پوست کنند، ممکن است لازم باشد یکی از گزینه های درمانی زیر را امتحان کنید.

موهای ناحیه تناسلی را از بین نبرید

Related image

از تراشیدن، وکس کردن و یا اپیلاسیون موهای ناحیه تناسلی تا زمانی که موهای فرو رفته در پوست از بین نرفته اند، خودداری کنید. اگر همچنان موهای ناحیه تناسلی را اصلاح کنید، پوست این منطقه بیشتر حساس می شود. تلاش برای بازکردن سر جوش و یا برداشتن موهای زائد باعث ناراحتی و درد بیشترشما خواهد شد و حتی گاهی ممکن است منجر به عفونت پوستی یا ایجاد زخم شود.

از کمپرس گرم استفاده کنید

بر روی ناحیه ای که موها در پوست فرو رفته کمپرس گرم بگذارید. می توانید با استفاده از یک لیف حمام و یا یک مسواک دور موی فرو رفته در پوست ناحیه تناسلی را تمیز کنید.

مو را از پوست بیرون بکشید

Image result for ‫مو های فرو رفته در پوست‬‎

هنگامی که سر مو از زیر پوست بیرون آمد با یک موچین یا یک سوزن استریل آن را بیرون بکشید.
برداشتن پوست های مرده اطراف کورک
پوست تان را به خوبی بشویید و پوست های مرده اطراف موی فرو رفته در پوست را بردارید تا مو بتواند به راحتی به سطح پوست بیاید.

استفاده از پماد برای از بین بردن التهاب

اگر اطراف موی فرو رفته در ناحیه تناسلی قرمز و ملتهب باشد، ممکن است پزشک معالج تان استفاده از پماد های استروئیدی را برای شما تجویز کند. مصرف این کرم های موضعی قرمزی و التهاب اطراف موی فرو رفته در پوست ناحیه تناسلی را کاهش می دهد.

استفاده از رتینوئید ها

Image result for ‫استفاده از رتینوئید ها‬‎

استفاده از رتینوئید هایی مانند تریتینون باعث می شود که پوست های مرده اطراف مو سریع تر از بین بروند. همچنین مصرف این پماد ها به روشن شدن پوست تیره اطراف موی فرو رفته در پوست ناحیه تناسلی کمک می کند.
استفاده از این پماد ممکن است باعث خشکی پوست بشود.
مصرف این پماد باید با تجویز پزشک صورت بگیرد.
استفاده از پماد های رتینوئید در دوران بارداری ممنوع می باشد. این دارو برای جنین خطرناک است و مصرف آن در دوران بارداری باعث نقص مادرزادی می شود.

عفونت موهای فرو رفته در پوست

اگر موهای فرو رفته در پوست ناحیه تناسلی عفونت کند، دردناک و پر از چرک می شود. برای درمان عفونت، ممکن است لازم باشد به پزشک مراجعه کنید. در این موارد پزشک ممکن است یک پماد آنتی بیوتیک یا شستشوی موضعی را برای بیمارتجویز کند.
اگر عفونت شدید باشد، بیمار باید آنتی بیوتیک را از طریق دهان بگیرد.

درمان های خانگی

Image result for ‫روغن درخت چای‬‎

روش هایی که می توانید در خانه برای از بین بردن موهای فرو رفته در پوست انجام دهید شامل موارد زیر می باشد :

• روغن درخت چای، باکتری ها را می کشد و باعث کاهش تورم می شود. روغن درخت چای گاهی اوقات برای درمان آکنه نیز مورد استفاده قرار می گیرد، و همچنین ممکن است برای موهای فرو رفته در پوست نیز مؤثر باشد. روغن را با آب مخلوط کنید تا رقیق شود سپس یک تکه پنبه را به این مخلوط آغشته کرد و روی موضع بمالید.
• شکر یک لایه برداری طبیعی است. شکر را با روغن زیتون یا عسل مخلوط کنید. این مخلوط برای مرطوب کردن پوست و کشتن باکتری ها مؤثر می باشد. این خمیر را با حرکات دایره وار روی موضع بمالید و سپس با آب گرم را بشویید.
• سودا به لایه برداری و کاهش التهاب پوست کمک مپیشگیری و درمان مو های زیر پوستی ناحیه تناسلی
گاهی موهای ناحیه تناسلی به جای این که به سطح پوست بیایند و رو به بیرون رشد کنند، به زیر پوست فرو می روند و همان جا رشد می کنند.

این اتفاق معمولاً زمانی می افتد که موهای ناحیه تناسلی را می تراشید و یا از روش هایی مانند اپیلاسیون یا وکس برای از بین بردن موهای ناحیه تناسلی استفاده می کنید.

هنگامی که مو در زیر پوست فرو رفته باشد، ممکن است شما متوجه جوش های ریز و گردی بشوید. گاهی نیز کورک های چرکی در این منطقه دیده می شوند. در بعضی از موارد، پوست اطراف موهای زیر پوستی تیره تر می شود. که در این صورت هایپرپیگمنتیشن نام دارد. همچنین ممکن است در اطراف موهای فرو رفته در پوست احساس درد و خارش داشته باشید.

افرادی که موهایشان از موهای سایرین ضخیم تر است و یا موهایشان تابدار هستند بیشتر از افرادی با موهای صاف و نازک در معرض فرو رفتن موها به زیر پوست به خصوص در ناحیه تناسلی می باشند. زیر موهای این ناحیه از موهای سایر نواحی بدن مانند سر و دست و پا و سینه ضخیم تر است.

پیشگیری از فرو رفتن موها در پوست ناحیه تناسلی

Image result for ‫لیزر برای از بین بردن موهای فرو رفته در پوست‬‎

بهترین روش برای پیشگیری از فرو رفتن موها درپوست ناحیه تناسلی لیزر درمانی است. لیزردرمانی روشی تقریباً دائمی برای پیشگیری از بروز این مشکل می باشد.
لیزر موها را در سطح عمیق تری از بین می برد و باعث آسیب به فولیکول مو می شود. در نتیجه در اغلب موارد، از رشد مجدد موها جلوگیری می کند. درمان با لیزر برای از بین بردن موهای فرو رفته در پوست ناحیه تناسلی به چندین جلسه درمانی نیاز دارد. در این روش موها به صورت نیمه دائمی از بین می روند. لیزر درمانی برای موهای بور یا بسیار نازک تأثیری ندارد.

محقق و مترجم : مینو شفیعی

لینک منبع

مراکز تخصصی پوست و لیزر تهران اسکین حاصل بزرگترین کار گروهی فوق تخصصی پوست ، مو ، لیزر

مراکز تخصصی پوست و لیزر تهران اسکین حاصل بزرگترین کار گروهی فوق تخصصی پوست ، مو ، لیزر

 

 

مراکز تخصصی پوست ،مو، لیزر تهران

مراکز تخصصی پوست ،مو، لیزر تهران

جردن مرکز تخصصی لیزر جردن (آفریقا) زیر نظر دکتر اژدری :

لیزر موهای زائد بدن با دستگاه پیشرفته الکس و دایود

ژل _بوتاکس و سایر خدمات پوست و زیباییمطب تحصصی زیبایی و لیزر

 نشانی : تهران ، خ جردن (افریقا)، بالاتر از میرداماد, نبش خ سرو، پ 1 ط 4 واحد 9  شعبه،

شماره های تماس (شنبه-پنجشنبه از 10 صبح الی 7 بعدازظهر):  09382676774- 88655867 – 88655866 –  88655865

 

پاسداران مرکز تخصصی لیزر پاسداران (زیر نظر دکتر سارا لطفی) :

مرکز تخصصی لیزر و پوست و مو پاسداران

خدمات لیزر با دستگاه الکساندرایت/ان-دی-یاگ کلاریتی دارای FDA آمریکا مدل 2016

خدمات تزریق بوتاکس وژل، درمان بیماری های پوستی

خدمات جوانسازی پوست صورت و بدن با تکنولوژی پیشرفته اسکارلت نسل جدید

 نشانی  : تهران ، خ پاسداران، بوستان ششم (روبروی برج سفید), پلاک 135 واحد 3

شماره های تماس (شنبه-پنجشنبه از 10 صبح الی 7 بعدازظهر): 22579305 (021) 22579306 (021)

 

 مرکز تخصصی لیزر پونک (دکتر امینی علوی ) :

2

لیزر با دستگاه دایود سوپرانو بدون درد،

تزریق بوتاکس وژل و لاغری موضعی،

مشاوره تغذیه،خدمات تناسب اندام و لاغری

نشانی : انتهای اشرفی اصفهانی چهار دیواری روبروی ایستگاه بی آر تی اشرفی اصفهانی ساختمان شادی طبقه فوقانی داروخانه دکتر واقفی، شماره های تماس (شنبه-پنجشنبه از 10 صبح الی 7 بعدازظهر): 44813133 – 09011040046

 مطب تخصصی لیزر موهای زائد شریعتی(ظفر-دکتر سارا خانجانی)

لیزر با دستگاه دایود

 نشانی  : تهران – خیابان شریعتی – بالاتر از مترو شریعتی – جنب پارکینگ طبقاتی ظفر – پلاک ۱ – واحد ۱  شماره های تماس (شنبه-پنجشنبه از 9 صبح الی 7 بعدازظهر): 22896841— 22896851

 

مرکز تخصصی شهرستان ها

مرکز تخصصی شهرستان ها

کرج مرکز تخصصی لیزر موهای زائد کرج-البرز (دکتر حمید مشکی)

مرکز تخصصی لیزر کرج

لیزر با دستگاه اختصاصی لیزر الکساندریت

خدمات تزریق بوتاکس وژل

مشاوره

خدمات جوانسازی پوست صورت و بدن

نشانی: 02633419204  کرج، مهرشهر، بلوار شهرداری، فاز دو، بین خیابان 206 و 208، بالای املاک کلید طلایی، جنب بانک ملی، پلاک 495/1، طبقه 2، واحد 4  ساعت کار روزانه از 10

 

مرکز تخصصی لیزر موهای زائد اصفهان (دکتر مهسا سعیدیان ) :

مطب لیزر اصفهان لیزر با دستگاه دایود سوپرانو و همچنین الکساندرایت آپوجی (apogee) ساخت کمپانی سایناشور آمریکا (برترین برند تولید کننده لیزر در دنیا)

خدمات تزریق بوتاکس وژل و لاغری موضعی

مشاوره تغذیه

تناسب اندام و لاغری

جوانسازی پوست صورت و بدن

نشانی : دروازه شيراز ، چهارباغ بالا ، كوچه مسجدالرضا(قبل شركت زمزم)، ساختمان99، طبقه 1 واحد 13  شماره های تماس (شنبه-چهارشنبه از 10 صبح الی 7 بعدازظهر): 09103498783 031-36639913

مرکز تخصصی لیزر موهای زائد مشهد(دکتر زهرا خانی ) :

img_20161107_083346

خدمات لیزر با دستگاه دایود با تکنولوژی آلما لیزر آمریکا،

خدمات پوست و جوانسازی

تزریق ژل-بوتاکس

نشانی (شنبه-پنجشنبه از 10 صبح الی 8 شب): مشهد,احمد آباد,خیابان عرف,عارف 3,پلاک 26 شماره های تماس (شنبه-پنجشنبه از 9 صبح الی 7 بعدازظهر):. 09150784617 051-38463883

مرکز تخصصی لیزر موهای زائد اهواز(دکتر محمد علی زکی زاده) :

کلینیک زیبایی

لیزر موهای زائد با دستگاههای الکساندرایت لوترونیک

دایود با تکنولوژی سوپرانو لیزر آمریکا

خدمات تزریق بوتاکس وژل

خدمات جوانسازی پوست صورت و بدن

نشانی: اهواز،سپيدار، سه راهي باهنر، جنب داروخانه دكتر قبله شناس، مطب دكتر زكى زاده شماره های تماس (صبح ها 9 الی 13 و عصرها 17 الی 21) خانم واحديان( نوبت صبح): 09304872136خانم زمانى( نوبت عصر): 09169247020

ساير شماره ها: 061-32910880 06132270070

در شهر اهواز مرکز تخصصی لیزر موهای زاید آقایان با اپراتور آقا نیز افتتاح شد. برای نوبت ویزیت برای شعبه ویژه آقایان لطفا با شماره تلفن آقاى قاسمى09167241768 06132270070 تماس بگیرید .

مرکز تخصصی لیزر موهای زائد رشت(دکتر معصومه امامی سیکارودی ) :

لیزر موی زائد رشت

لیزر با دستگاه لیزر موهای زائد دایود با تکنولوژی آلما لیزر آ

خدمات جوانسازی

تزریق بوتاکس -ژل

نشانی : رشت،گلسار،نبش خیابان 86،برج کاوه،بلوک 2 ، طبقه 5 شماره های تماس (شنبه-پنجشنبه از 9 صبح الی 7 بعدازظهر): 01333111257

مرکز تخصصی لیزر موهای زائد شیراز (دکتر شایسته حاجیان):

لیزر مو در شیراز

خدمات لیزر با دستگاه لیزر موهای زائد دایود با تکنولوژی آلما

تزریق ژل ، بوتاکس

نشانی : شیراز-خیابان قصر دشت -نرسیده به چهارراه زرگری-نبش کوچه 54-ساختمان گلبرگ -طبقه چهارم-واحد43 شماره های تماس (شنبه-پنجشنبه از 9 صبح الی 1:30 و بعدازظهر ها ساعت 4:30 الی 9شب): 071-36280810 071-36280782 09337108359

مرکز تخصصی زنجان (زیر نظر دکتر مریم امینیان) :

مزیت های لیزر

خدمات لیزر موهای زائد با دستگاه الکساندرایت/ان-دی-یاگ کلاریتی دارای FDA آمریکا ،

خدمات تزریق بوتاکس وژل،

درمان بیماری های پوستی

خدمات جوانسازی پوست صورت و بدن

نشانی: زنجان ، چهار راه انقلاب نرسيده به كتابخانه ى سهروردى – ساختمان 43 – طبقه ى اول واحد 4 024-33328433 09302417991 در صورت عدم پاسخگویی خط ثابت با شماره موبایل تماس بگیرید (در مواقع شلوغی مطب یا… ممکن است فقط خط موبایل قابل پاسخگویی باشد)

مطب تخصصی لیزر موهای زائد همدان (زیر نظر دکتر نسترن کاکه خانی):

لیزر با دستگاه اختصاصی لیزر دایود (بلومون)،

خدمات تزریق بوتاکس وژل

مشاوره

و  خدمات جوانسازی پوست صورت و بدن

نشانی :  خیابان بوعلی ابتدای کوچه پاساژ چهل ستون (نیلی) ساختمان پزشکان مرکزی طبقه اول واحد 4  (صبح ها 12:30_ 10:30) (عصرها 20:30 _17)  شماره تماس :   081-32530795

مرکز تخصصی بابل (زیر نظر دکتر محمد حبیب زاده عمران) :

photo_2016-09-26_11-56-37

لیزر دایود (بلومون)،

خدمات تزریق بوتاکس وژل

مشاوره و همچنین خدمات جوانسازی پوست صورت و بدن

نشانی: 01132221009 و 01132295521 09397930685 بابل، چهار راه گنجینه، ساختمان خزر، طبقه سوم

مرکز تخصصی سنندج -کردستان (زیر نظر دکتر غزال آقایی):

مرکز تخصصی لیزر سنندج

خدمات لیزر با دستگاه اختصاصی لیزر الکساندریت/ان دی یاگ

تزریق ژل_بوتاکس

نشانی: 08733560110 و 09188788242 سنندج، انتهای خیابان تعریف (تاج)، بالاتر از شهید قاضی، ساختمان پزشکان امانیه، طبقه 3، واحد 4  ساعت کار روزانه از 10 صبح تا 8 عصر

مرکز لیزر موهای زائد کرمان (زیر نظر دکتر محمد علی کریمیان):

معرفی بهترین مرکز لیزر موی زاید در شهر کرمان

لیزر موهای زائد با دستگاه اختصاصی لیزر دایود

تزرق ژل -بوتاکس

نشانی: 03432442805 09335742306 کرمان چهار راه طهماسب آباد بلوارجهاد کوچه دوم پلاک 3

مرکز لیزر موهای زائد یزد (زیر نظر دکتر سعید ثوابی نسب متخصص پوست و مو):

معرفی یکی از بهترین مراکز لیزر موهای زاید یزد

لیزر موهای زائد با دستگاه اختصاصی لیزر دایود

نشانی: 035-37264114 یزد -بلوار طالقانی-کوچه مجاهد- ساختمان پزشکان حکیم -طبقه دوم

تهران اسکین مرجع اطلاعات تخصصی در حوزه پوست ، مو ، درمان و پیشگیری از بیماری های پوستی ، ارائه دهنده بهترین سرویس ها در حیطه تجهیزات دستگاهی ، لیزر موی زائد ، تکنیک های جوان سازی ، مشاورات پوستی و پاسخگویی به سوالات مردم است . تیم گروه پزشکان تهران اسکین ، از سال ها پیش فعالیت رسمی خود را آغاز کرد و نمایندگی های معتبری در سراسر کشور دارد . اطلاعات قرارگرفته از معتبرترین منابع تحقیقاتی دنیا زیر نظر متخصصین این امر فراهم آمده است . قابل توجه همکاران پزشک شاغل در زمینه پوست ، مو ، لیزر و زیبایی مرجع تخصصی تهران اسکین و زیبان ، با تجهیزات مدرن و پیشرفته و شرایط همکاری خاص ، پزشک مهمان میپذیرد.

 

 

 

 

گاهی موهای ناحیه تناسلی به جای این که به سطح پوست بیایند و رو به بیرون رشد کنند، به زیر پوست فرو می روند و همان جا رشد می کنند. این اتفاق معمولاً زمانی می افتد که موهای ناحیه تناسلی را می تراشید و یا از روش هایی مانند اپیلاسیون یا وکس برای از بین بردن موهای ناحیه تناسلی استفاده می کنید. هنگامی که مو در زیر پوست فرو رفته باشد، ممکن است شما متوجه جوش های ریز و گردی بشوید. گاهی نیز کورک های چرکی در این منطقه دیده می شوند. در بعضی از موارد، پوست اطراف موهای زیر…

مشاهده بازنگری

به این مقاله رأی بدهید

User Rating: 4.78 ( 2 votes)

درباره مینو شفیعی

سایت فوق تخصصی اطلاع رسانی تهران اسکین بهترین مراکز لیزر موهای زائد، پوست و زیبایی در کشور و تنها مرجع مستقیم پوست و مو در کشور است که فارغ از مباحث تجاری (بازاری) و بطور مستقیم توسط چندین متخصص پوست و مو اداره میشود. ******************************************************* سایت تخصصی ما به معرفی بهترین مراکز لیزر موهای زائد در تمام کشور می پردازد. در حال حاضر چندین مرکز تخصصی در تهران و چندین مرکز لیزر موهای زائد و مراکز زیبایی در شهرستانها که با دستگاههای اختصاصی لیزر (الکساندرایت و دایود) فعالیت می کنند در سایت معرفی شده اند که همگی مراکز دارای بهترین سطح استاندارد لیزر موهای زائد هستند و همچنین قیمت و کیفیت مشابهی را در سراسر کشور ارائه می دهند. ********************************************* برای دیدن نشانی و اطلاعات شعب تهران و شهرستانها، اینجا کلیک کنید

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

عضویت در خبرنامه تهران اسکین
با عضویت در خبرنامه، از بهترین اخبار و همچنین تخفیف های ویژه مجموعه سبز و سالم با خبر شوید. این تخفیف ها فقط برای اعضای خبرنامه در دسترس خواهند بود...
اطلاعات شما بطور نزد ما محفوظ بوده و در اختیار اشخاص دیگر قرار نمیگیرد.
عضویت در خبرنامه ثبت نام
ثبت نام شما با موفقیت انجام شد
در خبرنامه ما عضو بشید و دسترسی خودتون به اطلاعات جالب و جذاب رو راحت کنید. باقی کارها رو ما برای شما انجام میدیم. تنظیم خبرنامه خبرنامه سلامت خبرنامه مغز و اعصاب و روان خبرنامه زیبایی و تغذیه
برترین مراکز لیزر را بیابید
بستن
شهر مورد نظر خود را برای دیدن لیست برترین مراکز لیزر موهای زائد انتخاب کنید.