خانه / لیزر موهای زائد / پوستی صاف و بدون مو با استفاده از لیزر

پوستی صاف و بدون مو با استفاده از لیزر

لیزردرمانی

پوستی صاف و بدون مو با استفاده از لیزر

با استفاده از لیزر موهای زائد پوستی صاف و عاری از هر گونه موی زائد داشته باشید.

تنها شما نیستید که با موهای زائد بدن خود دچار چالش شده اید. بسیاری از افراد استفاده از روش های بی اثر و سخت برای از بین بردن موهای زائد خود که تمام وقت آنها را می گیرد، خسته شده اند. اما از بین بردن موهای زائد نباید کار سخت و چالش برانگیزی باشد. در حالت ایده آل می توان از روش حرفه ای لیزر برای رفع موهای زائد استفاده کرد که بهترین روش برای کاهش موهای زائد می باشد.

چگونگی عملکرد لیزر برای رفع موهای زائد

لیزر برای تمام قسمت های بدن مناسب است. ظرف چند دقیقه و با کمترین ناراحتی فولیکول های مو از بین می روند. فولیکول های مو با استفاده از انرژی متمرکز با قدرت بالا هدف قرار می گیرند و پالس های نور جذب می شوند. به همان روشی که نور خورشید جذب رنگ تیره می شود، انرژی لیزر نیز جذب رنگدانه های مو می شود. به همین دلیل لیزر موهای زائد برای افرادی که دارای موی تیره و پوست روشن هستند بسیار موثر عمل می کند. با این حال افرادی که دارای این ویژگی نیستند هم می توانند نتایج خوبی دریافت کنند. رنگ پوست و چنس موی افراد با یکدیگر متفاوت است و نمی توان برای همه افراد از یک نوع دستگاه لیزر استفاده کرد.

در هر جلسه چند پالس بر روی بخش های موی وارد می شود که طی 1 تا 3 هفته پس از هر جلسه موهای لیزر شده می ریزند. فرایند لیزر درمانی طی چند جلسه انجام می شود، اما نتایج معمولا تا حدی پس از اولین جلسه مشاهده می شوند و ثابت می کنند که لیزر درمانی تا چه اندازه می تواند موثر باشد.

معرفی بهترین مراکز لیزر موهای زائد در کل کشور

جشنواره های تخفیف حیرت انگیز و باورنکردنی

اینجا کلیک کنید

کامل کردن دوره لیزر درمانی بسیار مهم است و پس از تکمیل دوره درمان می توانید مطمئن باشید که میزان موهای زائد به طور دائم کاهش چشمگیری خواهد داشت. پس از انجام لیزر درمانی دیگر لازم نیست نگران از بین بردن موهای زائد باشید و می توانید از داشتن پوستی صاف و عاری از موی زائد لذت ببرید.

در هنگام انتخاب مرکز لیزر درمانی نکاتی را باید مدنظر داشته باشید که این نکات عبارتند از:

  • درجه و سطح تجربه پزشکی که لیزر درمانی را انجام می دهد.
  • تعداد سال هایی که کلینیک در حال انجام لیزر درمانی است.
  • کیفیت تجهیزات مورد استفاده برای لیزر
  • توانایی برای انجام لیزر درمانی بدون خطر
  • قیمت گذاری برای انجام فرایند

لینک منبع: اینجا کلیک کنید.

نگارنده: سمیه محمدی 

گروه پزشکان تهران اسکین

تهران اسکین ارائه دهنده ی بهترین خدمات  در زمینه لیزر درمانی با نازلترین قیمت ها  !!

2 عامل اصلی تعیین کننده موفقیت لیزر درمانی است : مهارت متخصص و دستگاه مورد استفاده.

در مطب های تخصصی معرفی شده از طرف این سایت از متخصصین به رسمیت شناخته شده و آموزش دیده در استفاده از تکنولوژی لیزر استفاده می شود. سطح مهارت این افراد بسیار بالا و دارای مدارج علمی شایان توجه ایی هستند که باعث اعتماد مراجعین به آنها می شود.

در شعبه های مختلف این مرکز از دستگاه های به روز و متفاوت استفاده می شود که شانس انتخاب “گزینه مناسب” را به مراجعین می دهد تا بهترین نتیجه را داشته باشند.

برای اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید.

لیزر موهای زائد

درباره سمیه محمدی

سایت فوق تخصصی اطلاع رسانی تهران اسکین بهترین مراکز لیزر موهای زائد، پوست و زیبایی در کشور و تنها مرجع مستقیم پوست و مو در کشور است که فارغ از مباحث تجاری (بازاری) و بطور مستقیم توسط چندین متخصص پوست و مو اداره میشود. ******************************************************* سایت تخصصی ما به معرفی بهترین مراکز لیزر موهای زائد در تمام کشور می پردازد. در حال حاضر چندین مرکز تخصصی در تهران و چندین مرکز لیزر موهای زائد و مراکز زیبایی در شهرستانها که با دستگاههای اختصاصی لیزر (الکساندرایت و دایود) فعالیت می کنند در سایت معرفی شده اند که همگی مراکز دارای بهترین سطح استاندارد لیزر موهای زائد هستند و همچنین قیمت و کیفیت مشابهی را در سراسر کشور ارائه می دهند. ********************************************* برای دیدن نشانی و اطلاعات شعب تهران و شهرستانها، اینجا کلیک کنید

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

عضویت در خبرنامه ثبت نام
ثبت نام شما با موفقیت انجام شد
در خبرنامه ما عضو بشید و دسترسی خودتون به اطلاعات جالب و جذاب رو راحت کنید. باقی کارها رو ما برای شما انجام میدیم. تنظیم خبرنامه خبرنامه سلامت خبرنامه مغز و اعصاب و روان خبرنامه زیبایی و تغذیه
برترین مراکز لیزر را بیابید
بستن
شهر مورد نظر خود را برای دیدن لیست برترین مراکز لیزر موهای زائد انتخاب کنید.